Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Nektarije je napisao:
Gospodine Miroljube jel mozete da mi objasnite sta je Gospod Hristos od Velikog petka,kad je razapet pa do nedelje kad je vaskrsao, radio?!

To sam vec objasnio sto puta na ovom forumu.

 
Miroljub Petrovic
kreacionista je napisao:
Cesto spominjete kako ljudi sa ovih prostora studiraju ateisticke medicinske fakultete, mene zanima gdje ste Vi zavrsili taj, ako mogu da kazem, religijski medicinski fakultet?
Pretpostavljam da je "vjerujuci", teisticki fakultet u kome ste studirali.

Govorio sam o tome detaljnije na ovom forumu. Treba da procitate sta se desava na ovom forumu da biste mogli da se adekvatno ukljucite. Mozete i da koristite opciju "Trazi".

 
Miroljub Petrovic
Uros88 je napisao:
Kazete da su sve zivotinje pre potopa bile biljojedi. Kako onda neki dinosaurusi imaju zube i kandze kao mesojedi? Drugo, npr. lav. Kako je lav posle potopa dobio i kandze (pretpostavljam da ih pre nije imao, sta ce mu) i zube i sistem za varenje i verovatno jos neke osobine mesojeda, sve to zahvaljujuci varijabilnosti?

O tome sam govorio ovde vise puta. Neke zivotinje su postale mesojedi nakon covekove pobune protiv Boga. Dakle, pokrenuti su odredjeni genetski mehanizmi koji su ucinili da dodje do tih promena. Ti mehanizmi su bili stvoreni sa samom pocetku, za slucaj da covek krene losim putem (slicni mehanizmi su uspostavljeni i kod coveka), a sve u funkciji pedagoskog odnosa prema coveku.

 
Mik
Gospodine Miroljube, gledam Vaše emisije i sviđeju mi se.Emisija Vam je za svaku pohvalu.Gldedo sam i druge serijale na sajtu prirodnjačkih studija i pogledao "Uspon satanizma" ja znam da oni utiču na decu pomoću medija i šta se skriva iza njih...Možete li mi reći kako da odbrane deca od toga kada su danas neki svesni da problem postoji?

 
Uros88
Miroljub Petrovic je napisao:
Uros88 je napisao:
Kazete da su sve zivotinje pre potopa bile biljojedi. Kako onda neki dinosaurusi imaju zube i kandze kao mesojedi? Drugo, npr. lav. Kako je lav posle potopa dobio i kandze (pretpostavljam da ih pre nije imao, sta ce mu) i zube i sistem za varenje i verovatno jos neke osobine mesojeda, sve to zahvaljujuci varijabilnosti?

O tome sam govorio ovde vise puta. Neke zivotinje su postale mesojedi nakon covekove pobune protiv Boga. Dakle, pokrenuti su odredjeni genetski mehanizmi koji su ucinili da dodje do tih promena. Ti mehanizmi su bili stvoreni sa samom pocetku, za slucaj da covek krene losim putem (slicni mehanizmi su uspostavljeni i kod coveka), a sve u funkciji pedagoskog odnosa prema coveku.

Bicu malo precizniji. Fosili dinosaurusa su otisci dinosaurusa pre potopa. Na osnovu tih fosila se moze videti da su neki imali zube kakve imaju mesojedi, kao i neke druge karakteristike mesojeda. Kako to? Sto se tice lavova, tigrova i ostalih, razumem to sto kazete, jedino mi nije jasno kako moze zivotinja toliko da se izmeni. To i nije neko veliko pitanje, ali ovo za dinosauruse mi ni malo nije jasno.

 
Srb
Miroljube posto je Potop bio pre oko 4500 godina i tada izvrsio fosilizaciju, a znamo da je vreme raspada molekule DNK oko 6000 godina, da li je moguce da se izvuce DNK iz fosila i time konacno dokaze Potop a time i ospori evolucionisticki koncept?

 
Avel
Profesore, potpuno je normalno kad kazete da vam prete likvidacijom i za ovo sto sada radite. Vi stajete na put koji je mafija nesmetano koristila. Satanizam nikad nije brze osvajao svet. Znaci, da niste vi tu, ja mislim ne znam sta bi bilo sa ovom zemljom, vi ste srce imunog sistema. Satanisti su nas opkolili sa svih strana, zele da nam uzmu i to malo morala koji je ostao u nasem narodu. Ja stvarno ne znam, da nisam gledao vasa predavanja, ja ovako mlad i naivan, ko zna sta bi bilo sa mnom.

 
boZo
ja se slazem sa avelom.. da nije bilo predavanja, ili bi mene ubili ili bi ja ubijao... onakav nacin zivota nista drugo ti i nemoze donti

 
Miroljub Petrovic
Mik je napisao:
Gospodine Miroljube, gledam Vaše emisije i sviđeju mi se.Emisija Vam je za svaku pohvalu.Gldedo sam i druge serijale na sajtu prirodnjačkih studija i pogledao "Uspon satanizma" ja znam da oni utiču na decu pomoću medija i šta se skriva iza njih...Možete li mi reći kako da odbrane deca od toga kada su danas neki svesni da problem postoji?

Decu jednostavno treba sklanjati od izvora zla i provoditi sa njima vreme uceci ih onome sto je dobro.

 
Miroljub Petrovic
Uros88 je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
Uros88 je napisao:
Kazete da su sve zivotinje pre potopa bile biljojedi. Kako onda neki dinosaurusi imaju zube i kandze kao mesojedi? Drugo, npr. lav. Kako je lav posle potopa dobio i kandze (pretpostavljam da ih pre nije imao, sta ce mu) i zube i sistem za varenje i verovatno jos neke osobine mesojeda, sve to zahvaljujuci varijabilnosti?

O tome sam govorio ovde vise puta. Neke zivotinje su postale mesojedi nakon covekove pobune protiv Boga. Dakle, pokrenuti su odredjeni genetski mehanizmi koji su ucinili da dodje do tih promena. Ti mehanizmi su bili stvoreni sa samom pocetku, za slucaj da covek krene losim putem (slicni mehanizmi su uspostavljeni i kod coveka), a sve u funkciji pedagoskog odnosa prema coveku.

Bicu malo precizniji. Fosili dinosaurusa su otisci dinosaurusa pre potopa. Na osnovu tih fosila se moze videti da su neki imali zube kakve imaju mesojedi, kao i neke druge karakteristike mesojeda. Kako to? Sto se tice lavova, tigrova i ostalih, razumem to sto kazete, jedino mi nije jasno kako moze zivotinja toliko da se izmeni. To i nije neko veliko pitanje, ali ovo za dinosauruse mi ni malo nije jasno.

Veliko je pitanje kako su dinosaurusi nastali. Jedna teorija kaze da su se prepotopni ljudi, kao izuzetno intelektualno napredni, bavili genetskim inzenjeringom i ukrstali razne zivotinje da bi dobili cudovista koja su koristili u medjusobnim sukobima. Prema drugoj teoriji dinosaurusi su jednostavno deformisana prvobitna Bozja stvorenja. Za sada je otvoreno pitanje kako su tacno nastali dinosaurusi.

 
Miroljub Petrovic
Srb je napisao:
Miroljube posto je Potop bio pre oko 4500 godina i tada izvrsio fosilizaciju, a znamo da je vreme raspada molekule DNK oko 6000 godina, da li je moguce da se izvuce DNK iz fosila i time konacno dokaze Potop a time i ospori evolucionisticki koncept?

Sacuvan DNK je pronadjen, na primer, u jajima dinosaurusa za koja evolucionisti tvrde da su stara 100 miliona godina.

 
Miroljub Petrovic
Uros88 je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
Veliko je pitanje kako su dinosaurusi nastali. Jedna teorija kaze da su se prepotopni ljudi, kao izuzetno intelektualno napredni, bavili genetskim inzenjeringom i ukrstali razne zivotinje da bi dobili cudovista koja su koristili u medjusobnim sukobima. Prema drugoj teoriji dinosaurusi su jednostavno deformisana prvobitna Bozja stvorenja. Za sada je otvoreno pitanje kako su tacno nastali dinosaurusi.

To onda stvara jos pitanja. Na primer, zasto bi Noje spasio takve zivotinje?

Bog je rekao da u barku udju SVE kopnene zivotinje, dakle tu nema nikakvih problema sa dinosaurusima.

Ne znam zasto vi insistirate da nije bilo grabljivica - mesojeda u predpotopnom periodu. Ne verujem da bi ljudima te zivotinje predstavljale problem, s obzirom na njihove potencijale.

Ja na tome uopste ne insistiram niti sam to ikada rekao. Nije bilo mesojeda pre covekove pobune.

 
Miroljub Petrovic
milan_ je napisao:
Pomaze Bog,pratim tvoj radim i cenim ga,najbolje ti je gostovanje kod Boska Obradovica,interesuje me i zelim proveriti price sto ti nadam se samo podmecu,interesuje me vase misljenje o cudima svetog Vasilija ostroskog i o svetom pricescu kojim se pricescuju Pravoslavni Hriscani,unapred hvala,s postovanjem Milan Arsenovic...

O tome sam govorio na ovom forumu detaljno. Mozes preko pretazivaca (opcija "Trazi") da nadjes odgovore na ta pitanja.


Izmenio/la Miroljub Petrovic na 09.01.2009 19:11
 
Miroljub Petrovic
Koristim priliku da dam obavestenje da je u Beogradu poceo sa radom Institut za hebrejski jezik i knjizevnost. Sajt instituta je u izradi, a vec sada se moze posetiti radna verzija sajta:
http://www.hebrej...

 
Obilic
Sta Biblija kaze o razvodu braka? Koji su uslovi za razvod, ako je on uopste moguc? Mnoge zemlje gde je katolicka crkva uticajna zabranjuju razvod braka. Da li za ovo ima osnova u Bibliji?

Kazete da ako zena ne moze da ima decu da muskarac moze dovesti drugu da mu rodi decu? A jel iduci tom logikom i zena moze dovesti drugog ako njen muz ne moze da ima dece?

 
Miroljub Petrovic
milan_ je napisao:
Potrebna mi je pomoc,jer sam isao na trazi i ne mogu da pronadjem kljucne reci da bi nasao to sto si pisao na forumu..

Samo kliknes na opciju "Trazi", upises rec koja te interesuje, izaberes opciju "komentar" i kliknes "Trazi" i to je to.

 
Miroljub Petrovic
Obilic je napisao:
Sta Biblija kaze o razvodu braka? Koji su uslovi za razvod, ako je on uopste moguc? Mnoge zemlje gde je katolicka crkva uticajna zabranjuju razvod braka. Da li za ovo ima osnova u Bibliji?

Po Bibliji, muz je vlasnik zene i dece, a i sama rec "muz" na hebrejskom jeziku znaci "vlasnik, gospodar". Sara je svog muza Avrama zvala "gospodarem", i to vidimo cak i u nasem prevodu. Taj status "vlasnika i gospodara" muz je dobio od Boga, ali u isto vreme polaze racune Bogu kako postupa sa onim sto mu je povereno. Bog je rekao da "muz treba da ljubi svoju zenu kao sto Bog ljubi crkvu (svoj narod)", a mi znamo iz istorije kako je Bog uvek brinuo o svojoj "nevesti" (svom narodu) dok mu je nevesta bila verna. Kada je nevesta pocela da se kurva sa laznim bogovima (demonima), usledila su Bozja upozorenja, a kada ni to nije pomoglo, usledio je bic, odnosno otpustanje kurve, tako da se ona nasla u nemilosti svojih ljubavnika (demona).

Bog je ponudio svojoj nevernoj zeni da se vrati na put vernosti i da ce joj muz (Bog) sve oprostiti i da ce je primiti. Boga nije moguce prevariti i On odlicno zna sta je iskreno pokajanje i iskreno vracanje na put vernosti ("kada se obratis svim srcem svojim i svom dusom svojom").

Iz ovog primera jasno vidimo kakav je Bozji stav prema razvodu. Danas postoji problem da su muskarci postali nesposobni i neodgovorni, i zato ih zene ne postuju i beze od njih (zbog njihovog kurvarstva, nerada, bezobrazluka i prostakluka). Kada bi muskarci bili muzevi, zene bi ih postovale i retke bi bile situacije da muz treba da otera zenu, kao sto su takve situacije i bile retke u proslosti.

Mnogi danasnji brakovi nisu u pravom smislu reci brakovi, jer u takvim zajednicama Bog nije prisutan. Ali cak i u takvim zajednicama najveci problem prilikom razvoda je patnja dece koja bi zelela da imaju oba roditelja i da zive u skladnoj porodici (ako deca postoje u takvom braku). Posledice ulaska u brak neozbiljnih ljudi su strasne i po Bibliji takve osobe ne mogu da ulaze u brak. O tome cu vise govoriti u knjizi "Brak i porodica" koja ce za koji dan biti ovde postavljena, a onda ide u stampu.

Kazete da ako zena ne moze da ima decu da muskarac moze dovesti drugu da mu rodi decu? A jel iduci tom logikom i zena moze dovesti drugog ako njen muz ne moze da ima dece?

U istoriji su bili retki slucajevi da muskarac ne moze da ima decu. Danas su muskarci postali potpuno nesposobni po svim pitanjima, ukljucujuci i pitanje koje ste spomenuli. Ukoliko bi se desilo da je problem sa muskarcem, takva zena bi mogla da se uda za nekog drugog muskarca i verovatno da dobije veliku novcanu odstetu od porodice bolesnog muskarca.


Izmenio/la Miroljub Petrovic na 09.01.2009 22:45
 
Avel
Ako muskarac ne moze da ima decu, to ja verovatno zato sto nije obrezan, ili je u mladosti bio nemoralan, pa je navuko neke polne bolestine. Ili je svojim nemarnim zivotom unistio svoje zdravlje i prirodni potencijal reprodukcije koji mu je Bog dao kao neprocenjiv dar. Jesam li u pravu?

 
Miroljub Petrovic
Avel je napisao:
Ako muskarac ne moze da ima decu, to ja verovatno zato sto nije obrezan, ili je u mladosti bio nemoralan, pa je navuko neke polne bolestine. Ili je svojim nemarnim zivotom unistio svoje zdravlje i prirodni potencijal reprodukcije koji mu je Bog dao kao neprocenjiv dar. Jesam li u pravu?

Jesi. Ali, moze i da se desi da je nasledio neku tesku bolest od svojih roditelja koji su nemoralno ziveli.

 
ALEX
Naidjoh na jedan klip na Yuotube i mislim da ovo svi treba da vide! Primjer, kako se radi sa Evropljanima i satanistima... Xaxaxaxa... Ovo je prejako! Kako se Izraelska vojska obracunava sa borcima za "ljudska prava"...
http://www.youtub...nu5qPXEmkc
Sta mislite Miroljube?

 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.41 sekundi!