Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Laki
Gdine Miroljube, u koje vrste organizama spadaju bicari? I da li im bic sluzi za kretanje, plivanje ili nesto drugo? I da li je slepo crevo dokaz protiv evolucije zato sto se ne nalazi kod majmuna?
I da li licno poznajete Branislava Kevica, autora knjige IZA KULISA-BOZJE STVARANJE ILI EVOLUCIJA?

 
Miroljub Petrovic
Petar je napisao:
Da li to znaci da covek ima takve potencijale da moze postati kao Bog? Ne mislim na nacin na koji to zeli Sotona, na silu, nego razvojem svojih sposobnosti. Jel to moguce?


Covek ima potencijale da kroz celu vecnost uci i razvija se, ali kao STVORENJE. Posedovati velika znanja ne znaci biti Bog.

 
Miroljub Petrovic
tovel je napisao:
U redu.Poruka shvaćena.
Što se tiče gore citiranog mislio sam na druženje između dece.Dakle na međusobno igranje u kući,dvorištu,parku,tokom zajedničkih šetnji,odlaska u prirodu i tome slično,vaše i vaših prijatelja svakako?


Deca su onda pod kontrolom roditelja, dakle na njihovom oku. Kada se sva deca nekada igraju zajedno, nije problem i da igraju neke zajednicke igre (decaci i devojcice), ali je to uvek pod nadzorom roditelja.

 
Miroljub Petrovic
tovel je napisao:
Možda bi jedno pitanje bilo bolje.Recimo posledice greha su različite za stvorenja.Postoji li odgovor na tu konstataciju?
Je li jedini mogući odgovor to što se radi o duhovnim odnosno materijalnim bićima (čovečanstvo).


Kad otac pije alkohol, na razlicite nacine stradaju njegova supruga, njegova deca, i sam alkoholicar. Kada se covek pobunio, na razlicite nacine stradaju oni o kojima je trebao da brine - zivotinje, biljke...

 
Miroljub Petrovic
Perazdera je napisao:
Da li su svi ljudi sa nekim nadprirodnim mocima(bioenergeticari, razni "vidoviti ljudi" itd.) demonizovani, ili postoji i bozji andjeli koji rade preko ljudi?


Andjeli ne rade na takav nacin. Bog zeli da covek izgradjuje karakter, a ne da bude cirkusant. Svi ti ljudi sa natprirodnim mocima su kanali za delovanje demona, bez obzira da li su oni toga svesni ili ne. To jasno u Bibliji pise. Citajte 5. Mojsijevu 18. poglavlje.

 
Miroljub Petrovic
Laki je napisao:
Gdine Miroljube, u koje vrste organizama spadaju bicari? I da li im bic sluzi za kretanje, plivanje ili nesto drugo?


Nisam ih mnogo proucavao. Oni spadaju u beskicmenjake, a bic im sluzi za kretanje.

I da li je slepo crevo dokaz protiv evolucije zato sto se ne nalazi kod majmuna?


Sve sto postoji u prirodi je dokaz protiv evolucije. Slepo crevo je vazan organ u funkciji imunog sistema.

I da li licno poznajete Branislava Kevica, autora knjige IZA KULISA-BOZJE STVARANJE ILI EVOLUCIJA?


Poznajem ga, mnogo dobar covek, dosta mi je pomogao u kreacionizmu.


Izmenio/la Miroljub Petrovic na 03.04.2008 17:08
 
tovel
Miroljub Petrovic je napisao:
tovel je napisao:
Možda bi jedno pitanje bilo bolje.Recimo posledice greha su različite za stvorenja.Postoji li odgovor na tu konstataciju?
Je li jedini mogući odgovor to što se radi o duhovnim odnosno materijalnim bićima (čovečanstvo).


Kad otac pije alkohol, na razlicite nacine stradaju njegova supruga, njegova deca, i sam alkoholicar. Kada se covek pobunio, na razlicite nacine stradaju oni o kojima je trebao da brine - zivotinje, biljke...


Nismo se razumeli.Reč je o angelima i ljudima kao stvorenjima ne biljkama i životinjama kao stvorenjima.

Kada je reč o gornjoj konstataciji odnosno odgovoru možemo li da objasnimo sledeću vrstu slučajeva.Recimo roditelji su zdravi (ako to uopšte može da se kaže za bilo kojeg čoveka na Zemlji danas,može se reći da nema zdravih barem u onom pogledu kao pre pojave greha i zla već se radi o tome da su neki mnogo,neki više,neki manje,neki još manje a neki pak mnogo manje bolesni) ali je potomak teško oboleo.Međutim roditelji nisu vodili hedonistički i raskalašan način života pa ipak potomak je oboleo (da ne bude zabune nije reč o meni ili meni bliskima).
Međutim na drugoj strani planete postoje ljudi koji vode baš takav način života recimo npr NBA igrači,NFL igrači,Holivudske zvezde i zvezde sa recimo američke muzičke scene.Pa ipak oni sa potomstvom nemaju nekih ozbiljnijih zdravstvenih problema (duhovna obogaljenost takvih potomaka je druga priča o tome sada ne govorimo).Znači ovo je nešto najkraće moguće i potpuno ogoljeno i uprošćeno da ne kažem glupo postavljeno.Dakle ono što je zapisano u Bibliji i faktičko stanje danas u svakodnevnom životu jesu totalno suprotni.
Naravno Gospod je rekao u jednom delu Biblije da se ne žali onaj koji,da parafraziram kaže da je vernik,na to što bezbožnima sve ide od ruke tj polazi za rukom.Budimo takođe fer i pomenimo i to da jeste rečeno da
to što bezbožni cvetaju to je da bi se zanavek zatrli ali opet ostaje to famozno "Zašto?",uvek kao da visi u vazduhu.
Naravno uz sve prednosti ovakvog vida komunikacije (putem interneta) idu i mane i nedostaci nasuprot neposredne komunikacije koja bi omogućila da se ovaj vid jednog filosofskog pitanja mnogo ozbiljnije pretrese i objasni a i zlonamerni će to tumačiti na svoj način.
Dakle može li u nekoliko rečenica da se da neko objašnjenje ako ne odgovor?
Samo se prvo osvrnite na ono u prvim redovima posta.O posledicama greha po angele i ljude.

I da ne trošimo prostor u vezi onog druženja između dece prijatelja.Recimo hipotetički postavimo ovako.Imate prijatelja kome bezgranično verujete i volite ga.Došli ste kod njega na vikend ili duži odmor ili obrnuto u vikendicu ili kuću u delu grada gde u blizini postoji igralište ili šetalište.Sin kaže oče mogu li da se prošetam sa Ivanom,Jelenom,Anom,Sarom kakogod koja je kći vašeg prijatelja ili pak neka je obrnuta situacija ili pak situacija da oba deteta žele da izađu sa decom prijatelja te zajedno odu do parka (da sad budemo korektni) koji je u blizini zgrade ili kuće tako da sa balkona odnosno terase možete pratiti aktivnosti dece.Ili pak recimo u sobi ste sa prijateljima a deca su otišla da se igraju u neku drugu prostoriju.Ili pak prijatelj odlazi sa suprugom na put ili vi ali nema nekoga da bude sa decom ili baba i deda ne mogu baš u svakom momentu da prate decu i to šta rade ili su bolesni ili su preminuli i dovede decu kod vas ili vi decu poverite na čuvanje prijatelju.Vi ste svesni da će se deca igrati zajedno ili u nekom momentu sin ostati sam sa devojčicama ili obrnuto ali vi imate poverenje u lepo vaspitanu decu prijatelja.

Možemo li nešto o tome reći?

 
nebojsa
DOBRO VECE! EVO, NALAZIMO SE U SRED VASKRSNJEG POSTA, KOJI, NA ZALOST, VEOMA MALI BROJ LJUDI POSTUJE. ZBOG ZDRAVLJA, KAKO DUHOVNOG, TAKO I FIZICKOG. I SAM, POSLE NIZA BEZUSPESNIH POKUSAJA, TEK SADA CU ISPOSTOVATI POST, KAKO CRKVA NALAZE. MISLJENJA SAM DA BI NASA NACIJA BILA DALEKO ZDRAVIJA U SVAKOM POGLEDU, DA SE SAMO MALO POTRUDI I TIME UDOVOLJI BOGU! MOJE PITANJE JE: DA LI JE 250 POSNIH DANA U GODINI GARANCIJA DA CE COVEK BITI ZDRAV, NARAVNO, UZ USLOV DA SE KLONI RAZNIH VIDOVA NEMORALA?


Acim
 
Alen Prstec
Pa ipak, postoji jedna obitelj u kojoj zivi prabaka(krscanka), baka, djed (krscani), njihova kcer i njezin muz (nasi "kucni" prijatelji, krscani), i njihova kcer od dvije godine. Da li zasluzujem pice? Grin

Kojoj denominaciji pripadate, ili kojoj ste denominaciji najblizi s obzirom na vase vjerovanje?

Ako je "teorija" o paklu lazna, ja cu rado prihvatiti onu pravu. Moze biti da je greska u prevodu ako jest, nama je Biblija autoritet, rado cemo se pokoriti tom autoritetu. Vjerujem da je Bog pravedan i da ce pravedno suditi. Da li pakao ili vjecno unistenje, neka je samo Bozja Rijec u pravu.

Nije da nas reklamiram ali rado bih da i vi i drugi vidite sto naucavamo. Na nasim web stranicama ima video propovijedi pa tko voli ili zeli da vaze, neka izvoli.

Lijep pozdrav uz Bozji blagoslov,


Izmenio/la Miroljub Petrovic na 03.04.2008 21:54
 
aleksandar_srnic
Laki je napisao:
Gospodine Miroljube, imam pitanje u vezi izreke Gospoda Isusa LAKSE JE KAMILI PROCI KROZ IGLENE USI NEGO LI BOGATOME UCI U CARSTVO NEBESKO. Neko mi je rekao da postoji bolji prevod, a taj prevod je bukvalni. Da li vi znate bukvalni prevod ove izreke Gospoda?


Ja bih se nadovezao na ovo pitanje sa jednom informaciljom.

Jerusalim je bio veliki trgovacki grad svoga doba. Medjutim da bi se u njemu trgovalo moralo se proci groz velike kapije gde su se naplacivale trgovacke takse. Takve takse su trgovci pokusavali da izbegnu. Osim velikih kapija za ulaz u grad postojale su i one kroz koje su prolazili samo ljudi. Ipak jedna od tih malih kapija je bila po svemu zanimljiva. Nalazila se na juznoj strani grada. Bila je odvec mala da bi kroz nju prosla kamila sa tovarom, tako da na njoj nije bilo poreznika. Trgovci koji su bezali od naplate trgovinskih taksi, dolazili su do nje sa svojim natovarenim kamilama, skidali tovar sa njih i unosili ga u grad. Naravno na tome se nije sve zavrsavalo. Posto nisu mogli da ostave kamilu bez cuvara, oni su je bukvalno uguravali u grad kroz tu kapiju. Upravo zbog toga ta kapija je ponela naziv ''Iglene usi'' Ako to stavite u kontekst Hristovih reci, mozda vam stvari budu jasnije! Naravno to su stvari kojih nema u Jevandjelju!
Samo jos ovo ''KAPIJA'' je turska rec. Srbi za nju imaju termin ''Dveri'' (Dvokrilna ulazna vrata)


שמע ישראל יהוה אלהנו יהוה אחד
 
www.freewebs.com/aleksandarsrnic
aleksandar_srnic
nikola je napisao:
procitao sam negde da riba sadrzi simboliku Hrista, jer postoji ta teza u Bibliji.


To je Grcka izvedba. Na kini dijalektu grckog jezika riba se kaze ΙΧΘΥΣ (Ihthis). Onda se neko setio da sagleda da se iz toga mogu izveti inicijali Sina Bozijeg i njegove sluzbe. dalke Ιησους Χριστος Θεου Υιος Σωτηρ (Iisus Hristos Theu Ijos Sotir = Isus Hristos Boziji Sin Spasitelj). To je jedan od razloga sto su ljudi uzeli ribu kao simbol Hrista, a drugi razlog je taj sto su mnogi od apostola bili ribari i riba im je bila sredstvo izdrzavanja, a ujedno i hrana! Pa sad izvedi sam! Za pravoslavne simbol je samo simbol, a ne magijski elemenat! I ovde imamo koriscenje znakova i simbola kao knjiga za nepismene!


שמע ישראל יהוה אלהנו יהוה אחד
 
www.freewebs.com/aleksandarsrnic
aleksandar_srnic
Petar je napisao:
Mi mozda mozemo kroz sistem koji je uspostavljen na zemlji, ne krseci zakone zemaljske (sotonske) da se borimo protiv njega?


Vi probajte, pa da vidimo dokle cete da stignete. Ja vam predlazem da idete u poljoprivredu (nije popularno, ali je zdravo, lepo i korisno).

Gde da idem? Kako? Pa ja ne znam nista o poljoprivredi? Da necete vi da me informisete?


Javite mi se privatnom porukom pa cete dobiti informacije i uputstva!
Pozdrav!


שמע ישראל יהוה אלהנו יהוה אחד
 
www.freewebs.com/aleksandarsrnic
Miroljub Petrovic
bosko6 je napisao:
Šta mislite o akupunkturi?


To jedna opasna okultna vestina. Postoji knjiga koja se time bavi, zove se "Misticna medicina". Evo linka gde mozete da je skinete:
http://www.cps.or...d02-A4.zip

 
Miroljub Petrovic
tovel je napisao:
Nismo se razumeli.Reč je o angelima i ljudima kao stvorenjima ne biljkama i životinjama kao stvorenjima.

Kada je reč o gornjoj konstataciji odnosno odgovoru možemo li da objasnimo sledeću vrstu slučajeva.Recimo roditelji su zdravi (ako to uopšte može da se kaže za bilo kojeg čoveka na Zemlji danas,može se reći da nema zdravih barem u onom pogledu kao pre pojave greha i zla već se radi o tome da su neki mnogo,neki više,neki manje,neki još manje a neki pak mnogo manje bolesni) ali je potomak teško oboleo.Međutim roditelji nisu vodili hedonistički i raskalašan način života pa ipak potomak je oboleo (da ne bude zabune nije reč o meni ili meni bliskima).
Međutim na drugoj strani planete postoje ljudi koji vode baš takav način života recimo npr NBA igrači,NFL igrači,Holivudske zvezde i zvezde sa recimo američke muzičke scene.Pa ipak oni sa potomstvom nemaju nekih ozbiljnijih zdravstvenih problema (duhovna obogaljenost takvih potomaka je druga priča o tome sada ne govorimo).Znači ovo je nešto najkraće moguće i potpuno ogoljeno i uprošćeno da ne kažem glupo postavljeno.Dakle ono što je zapisano u Bibliji i faktičko stanje danas u svakodnevnom životu jesu totalno suprotni.


Primer koji ste naveli je neadekvatan. Dajte da vidimo takve primere gde su roditelji zdravi i pobozni, a da im se radjaju bolesna deca. Ne kazem da to ne postoji, ali to cete jako tesko da nadjete. A mozemo da govorimo i o tome zasto se nekad desava da se poboznim i zdravim ljudima rode bolesna deca. Ljudi iz svetskog shou biznisa obicno nemaju decu, a ako imaju, ne znam za istrazivanje da li se deca bolesna. Podrazumeva se da takvi ljudi moraju da brinu o svom zdravlju da bi lepo izgledali.

Naravno Gospod je rekao u jednom delu Biblije da se ne žali onaj koji,da parafraziram kaže da je vernik,na to što bezbožnima sve ide od ruke tj polazi za rukom.Budimo takođe fer i pomenimo i to da jeste rečeno da to što bezbožni cvetaju to je da bi se zanavek zatrli ali opet ostaje to famozno "Zašto?",uvek kao da visi u vazduhu.


Nigde Bog ne kaze da bezbozniku ide dobro. To kaze jedan covek u Bibliji. U Bibliji stoji upravo suprotno: "A onima koji ljube Boga sve ide na dobro." Bezboznici zive kao svinje, zar ne vidite to?

Samo se prvo osvrnite na ono u prvim redovima posta.O posledicama greha po angele i ljude.


Verovatno i andjeli degradiraju, ali ne znamo sve detalje te degradacije. Znacemo jednog dana.

I da ne trošimo prostor u vezi onog druženja između dece prijatelja.Recimo hipotetički postavimo ovako.Imate prijatelja kome bezgranično verujete i volite ga.Došli ste kod njega na vikend ili duži odmor ili obrnuto u vikendicu ili kuću u delu grada gde u blizini postoji igralište ili šetalište.Sin kaže oče mogu li da se prošetam sa Ivanom,Jelenom,Anom,Sarom kakogod koja je kći vašeg prijatelja ili pak neka je obrnuta situacija ili pak situacija da oba deteta žele da izađu sa decom prijatelja te zajedno odu do parka (da sad budemo korektni) koji je u blizini zgrade ili kuće tako da sa balkona odnosno terase možete pratiti aktivnosti dece.Ili pak recimo u sobi ste sa prijateljima a deca su otišla da se igraju u neku drugu prostoriju.Ili pak prijatelj odlazi sa suprugom na put ili vi ali nema nekoga da bude sa decom ili baba i deda ne mogu baš u svakom momentu da prate decu i to šta rade ili su bolesni ili su preminuli i dovede decu kod vas ili vi decu poverite na čuvanje prijatelju.Vi ste svesni da će se deca igrati zajedno ili u nekom momentu sin ostati sam sa devojčicama ili obrnuto ali vi imate poverenje u lepo vaspitanu decu prijatelja.
Možemo li nešto o tome reći?


To sto ste naveli je nemoguca hipoteticka situacija. Moj sin nikada ne bi pozeleo da "izadje da se proseta da cerkom mog prijatelja". Sta tu ima intersantno i privlacno da bi se on sa njom setao? Pa pre ce da sedi pored mene i slusa sta ja pricam sa mojim prijateljem, nego da se seta sa devojcicom. Takodje, nema sanse da ja odem negde sa zenom i da deca ostanu sami. Ja zenu nigde ne vodim sa sobom, osim ako negde idem porodicno sa decom (na izlet, odmor i slicno). Poboznoj zeni je neprijatno da sedi u muskom drustvu i da slusa sta muskarci pricaju.

 
Miroljub Petrovic
nebojsa je napisao:
MOJE PITANJE JE: DA LI JE 250 POSNIH DANA U GODINI GARANCIJA DA CE COVEK BITI ZDRAV, NARAVNO, UZ USLOV DA SE KLONI RAZNIH VIDOVA NEMORALA?


Jeste dobra garancija.

 
Miroljub Petrovic
Alen Prstec je napisao:
Pa ipak, postoji jedna obitelj u kojoj zivi prabaka(krscanka), baka, djed (krscani), njihova kcer i njezin muz (nasi "kucni" prijatelji, krscani), i njihova kcer od dvije godine. Da li zasluzujem pice? Grin


Jos niste zasluzili pice, jer o roditeljima treba da brinu sinovi, a ne zetovi (ali kad nema sinova, i to je nesto).

Kojoj denominaciji pripadate, ili kojoj ste denominaciji najblizi s obzirom na vase vjerovanje?


Pripadam izvornoj biblijskoj denominaciji. Ona se u Srbiji zove "pravoslavlje", a biblijski bi to bilo sluzba jevrejskom Bogu koji je dopustio da ga razapnu pre 2000 godina i koji je posle toga vaskrsao.

Nije da nas reklamiram ali rado bih da i vi i drugi vidite sto naucavamo. Na nasim web stranicama ima video propovijedi pa tko voli ili zeli da vaze, neka izvoli.


"Nije da nas reklamiram", ali to se zove reklamiranje, a to ne moze ovde na takav nacin.

 
Miroljub Petrovic
bokiva je napisao:
Kako su nastali krateri na Mesecu,posto profesor Dzentri nije mogao da nadje oreole u mesecevim uzorcima?


Zbog udara meteorita.

Ovo je pitanje za Branislava a mozda i vi mozete da odgovorite
Koji su uzroci mozdanog udara


Zakrcenje krvnih zila koji hrane mozdane celije, a krvne zile se uglavnom zacepljuju masnom hranom, duvanom, alkoholom, fiickom pasivnoscu i dr.

i kako dolazi do rasta tumora na mozgu usred cega iz vase perspektive?


Kada covek nezdravim nacinom zivota oslabi svoj imuni sistem, onda je moguca pojava celija tumora. Jedini lek je promena nacina zivota. Evo jednog odlicnog kratkog teksta kako bi covek trebao da zivi:
http://www.cps.or...nacela.htm

 
ALEX
KOJA JE ULOGA SLIJEPOG CRIJEVA,
KAKO JE ONO U FUNKCIJI IMUNOG SISTEMA?

ZASTO JE BOLJE DA MUSKARCI NOSE NORMALNE GACE A NE BOKSERICE?


Izmenio/la ALEX na 03.04.2008 23:36
 
nikola
aleksandar_srnic je napisao:
To je Grcka izvedba. Na kini dijalektu grckog jezika riba se kaze ΙΧΘΥΣ (Ihthis). Onda se neko setio da sagleda da se iz toga mogu izveti inicijali Sina Bozijeg i njegove sluzbe. dalke Ιησους Χριστος Θεου Υιος Σωτηρ (Iisus Hristos Theu Ijos Sotir = Isus Hristos Boziji Sin Spasitelj).


bas to, interesuje me oko posta kada se uzima riba i njena simbolika Hrista

To je jedan od razloga sto su ljudi uzeli ribu kao simbol Hrista, a drugi razlog je taj sto su mnogi od apostola bili ribari i riba im je bila sredstvo izdrzavanja, a ujedno i hrana! Pa sad izvedi sam!


znaci riba ne predstavlja apetit vec duhovnu hranu koliko i telesnu, cuo sam da su nekada Srbi drzali sve postove bez ribe i maslina, vec solju i lukom gostili svoje duse


Izmenio/la nikola na 03.04.2008 22:59
 
Konstantin
Miroljub Petrovic je napisao:
Konstantin je napisao:
imam zelju da radim u policiji (kao moj otac sto je) i da se borim protiv sljama na prvim linijama, vi mozete da pricate sta hocete, ja sudije, policajci su vecinom casni ljudi i tamo je front za borbu sa svim zverima ovozemaljskim.


Ha, ha, kakva provala. Ko su vecinom casni ljudi? Pa jel znate ko dozvoljava da se prodaje droga po gradovima sirom sveta, a ko oslobadja dilere droge i kriminalce kad (slucajno) budu uhvaceni na delu? Znam da cete iz prve da pogodite.

Necu sedeti mirno dok ih gledam kako se kote, uradicu sve sto mogu da ih osujetim, pa dokle doguram, doguram. Da ja istrcim svoju trku, sto bi rekao Apostol Pavle.


Ha, ha. Ovo me podseca na mog sina koji je kao mali gledao neki kaubojski film i rekao mi: "Kad porastem, ja cu biti policajac na konju."

Vi imate vas put profesore, ja imam moj, nadam se da se negde sretnemo, pa da uradimo nesto dobro za nasu zemlju i Boga.


Kad neko zabrazdi u pogresan put, u Podgorici bi mu rekli: "Veliki mu sretnji put."


Koliko god ovaj ekran onemogucava da shvatim kako se stvarno osecate, sve mi se cini da mi se podsmevate. Postovani profesore, nismo svi za poljuprivredu, Bog nas stvara razlicite i svako moze sa svojim sklonostima i umecima da Mu sluzi jednako dostojno.
Stoji sve sto vi govorite, ali necu se preseliti na planinu i ziveti izolovan od ovog bezboznog sveta, zlo pobedjuje kad dobri ljudi ne rade nista.Ostacu tu gde jesam, zivecu kako mislim da treba, bas njima u inat, ako mi jednom uslove hranu nekim cipom, umrecu od gladi i to ce biti to, ali za sada zelim da im budem trn u oku, mozda zato sto sam mlad i svojeglav, ali da nisam takav, davno bi bio izgubljen.
Sto se policajaca tice, dozvolite, odgajio me je jedan, ceo zivot sam proveo u drustvu i u gostima kod njegovih kolega, moj otac je moj uzor, ceo zivot je bio posten i castan, to znam jer su mu cipele stare 20 godina i ne haje da ima kola od 100 konja i da zdere prasetinu, sve je uvek podredjivao porodici, u svom poslu je bio profesionalac i vise od 30 godina radio je kako misli da treba i zato nije postao funkcioner, nije se ulizivao politicarima, nije drugovao sa kriminalcima i zato nemamo kucu na 3 sprata, ali imamo mir i srecu u kuci, e on je meni dokazao da ima Boga, on mirno spava uvece, on je docekan sa postovanjem gde god odemo, on mi je pokazao da je to vrednije u zivotu nego sve materijalne stvari. Video je najgore strane ljudi, dela kakva bi i sotonu posramile, ali je i pomogao bezbroj ljudi i puno ucinio da olaksa bezbrojne nepravde u njihovim zivotima, da odagna malo zla, posao je naravno uzaludan, ali to ne znaci da ne treba da se borimo.
Svi imaju svoju ulogu, moja nece biti na farmi ili za racunarom, necija hoce, ali nemojte biti brzi da govorite o nekim stvarima, znate mnogo i za mnogo ste strucni, ali nemojte ismevati i umanjivati ono sto nije najbolji moguci put.Nisam ja profesore ni na kakvoj stranputici, gde god hodio moja savest i moj jedini Bog bice moja vodilja i moja mera svih stvari, stoga ne brinite, a sta bi rekli u Podgorici,od 2006 me savrseno ne zanimaFrown


Izmenio/la Miroljub Petrovic na 04.04.2008 00:54
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.23 sekundi!