Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
U Americi pocinjen klasican satanisticki masakr, a mediji velicaju i opravdavaju ubicu:

http://www.b92.ne..._id=669407

Policajac iz Vlasotonca koji je nedavno ubijen od strane kriminalaca, sada se proglasava herojem (jer je ubijen), a da je kojim slucajem on ubio kriminalce i preziveo, svi mediji bi ga proglasili zlocincem zbog "prekomerne upotrebe sile", i trazio bi se njegov linc. To su neki od obrazaca ponasanja u satanizovanom svetu.

 
smesko
Ako mozete molim vas da razjasnite? oprostite,ali deluje mi kao kontrast...Isus kaze da ce kraj svemu biti kada se po celom svetu bude propovedalo jevandjelje,a kaze i da ce ljudi u zadnje vreme biti ko u nojevo vreme pre potopa. pa sam mislio da li je to mozda nesto kao sto se prorice i za izrael? da ce se obratiti Bogu,a ubrzo zatim ce doci "mrzost opustosenja" pa sudnji dan. znaci,ako sam ja dobro razumeo, da ce prvo biti nekih pozitivnih desavanja u svetu,a zatim negativnih,pre samog drugog hristovog dolaska? ili je obratno?

 
Miroljub Petrovic
smesko - poruka glasi:

Ako mozete molim vas da razjasnite? oprostite,ali deluje mi kao kontrast...Isus kaze da ce kraj svemu biti kada se po celom svetu bude propovedalo jevandjelje,a kaze i da ce ljudi u zadnje vreme biti ko u nojevo vreme pre potopa. pa sam mislio da li je to mozda nesto kao sto se prorice i za izrael? da ce se obratiti Bogu,a ubrzo zatim ce doci "mrzost opustosenja" pa sudnji dan. znaci,ako sam ja dobro razumeo, da ce prvo biti nekih pozitivnih desavanja u svetu,a zatim negativnih,pre samog drugog hristovog dolaska? ili je obratno?

Sve si dobro razumeo.

 
Rale

 
Sionska radost
http://www.srpski...-i-jevreji Odnos Draze Mihajlovica prema Jevrejima

 
Predrag82
Da li je tinktura dobra za krvarenje i bolesti desni?


Izmenio/la Miroljub Petrovic na 17.12.2012 11:55
 
Miroljub Petrovic
Predrag82 - poruka glasi:

Da li je tinktura dobra za krvarenje i bolesti desni?

Da, tinktura je upravo za tu vrstu problema, kao i za dezinfekciju usta.

 
Miroljub Petrovic
Miroslav Trsin - poruka glasi:

Dobar dan uvaženi profesore Petroviću,
Moram da kažem zadivljen sam vašim radom i intelektualnom veličnom, koja se, verujem, prenosi s kolena na koleno u viđenijim familijama koje drže do sebe. Divim se vašoj svestranosti, posebno za sve ovo što radite na području religije i istorije. Prosto nisam mogao da se načudim kad ste otkrili u poslednjoj knjizi koju ste objavili da su Srbi i Jevreji zapravo isti narod. Nadajmo se da će to prepoznati i naši političari kako bi se napravio savez na državnom nivou.
Evo upravo sam pročitao članak o čiči Draži i Jevrejima. Koliko samo korisne istorije je zakopano...

Sad da vas pitam kao naučnika, čoveka od struke. Verujete li da bi se mogli naći dokazi o zajedničkom poreklu našeg i jevrejskog naroda ako bi se uradila određena istraživanja, možda DNK analize?

U Bibliji se kaze da ce Bog na kraju istorije pokupiti sve Jevreje iz celog sveta i dovesti ih u Izrael sto je moguce jedino preko DNK analize, koliko mi je poznato. Videcemo. U tom slucaju bi se i definitivno pokazalo koliko su Jevreji i Srbi genetski bliski.


Izmenio/la Miroljub Petrovic na 17.12.2012 14:03
 
Dino
Može li mi netko reći zašto mi je izbrisan link o tajnim društvima prof. Waltera Veitha?? Sve ono što se govori je isto što smo već imali prilike čuti samo sa više dokazni materijala...stvarno mi nije jasno zašto je izbrisano...

Pozdrav!


"Ako netko hoće da se hvali, neka se hvali time što Mene poznaje."
 
max006
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Miroslav Trsin - poruka glasi:

Dobar dan uvaženi profesore Petroviću,
Moram da kažem zadivljen sam vašim radom i intelektualnom veličnom, koja se, verujem, prenosi s kolena na koleno u viđenijim familijama koje drže do sebe. Divim se vašoj svestranosti, posebno za sve ovo što radite na području religije i istorije. Prosto nisam mogao da se načudim kad ste otkrili u poslednjoj knjizi koju ste objavili da su Srbi i Jevreji zapravo isti narod. Nadajmo se da će to prepoznati i naši političari kako bi se napravio savez na državnom nivou.
Evo upravo sam pročitao članak o čiči Draži i Jevrejima. Koliko samo korisne istorije je zakopano...

Sad da vas pitam kao naučnika, čoveka od struke. Verujete li da bi se mogli naći dokazi o zajedničkom poreklu našeg i jevrejskog naroda ako bi se uradila određena istraživanja, možda DNK analize?

U Bibliji se kaze da ce Bog na kraju istorije pokupiti sve Jevreje iz celog sveta i dovesti ih u Izrael sto je moguce jedino preko DNK analize, koliko mi je poznato. Videcemo. U tom slucaju bi se i definitivno pokazalo koliko su Jevreji i Srbi genetski bliski.


A da li mozemo da ocekujemo mozda i neko predavanje na temelju ove knjige!?

 
Ontolog
Pomaze Bog svima !

Ima li neko mozda neki tekst gde se raskrinkava navodna povezanost Hriscanstva sa Mitraizmom, Zaratustrom, Krisnom... Mislim na zacece od strane device, pricesca hlebom i vinom, rodjenjem 25. Decembra ( za ovo znam da nije hriscansko ), posecivanje i darivanje od strane pastira, uskrsnuce posle smrti... Ako moze na nasem jeziku.

Takodje, tebaju mi dokazi za pravu starost knjige proroka Danila, jer pojedini govore da je dosta mladja.

Hvala.

 
Nikola Jelacic
Ontolog - poruka glasi:
Takodje, tebaju mi dokazi za pravu starost knjige proroka Danila, jer pojedini govore da je dosta mladja.

Hvala.


Evo u najkracim tezama cinjenica koje dokazuju autenticnost knjige proroka Danila:

http://www.mediaf...qpktz3hj1f

 
Miroljub Petrovic
Dino - poruka glasi:

Može li mi netko reći zašto mi je izbrisan link o tajnim društvima prof. Waltera Veitha?? Sve ono što se govori je isto što smo već imali prilike čuti samo sa više dokazni materijala...stvarno mi nije jasno zašto je izbrisano...

Pozdrav!

Odgovorio sam ti na privatnu poruku, ali ti je puno sanduce ili ne citas PM. Valter Fajt govori neke stvari koje su tacne, a neke koje nisu tacne i zato je link za njegovo predavanje obrisano.

 
Miroljub Petrovic
Ontolog - poruka glasi:

Pomaze Bog svima !

Ima li neko mozda neki tekst gde se raskrinkava navodna povezanost Hriscanstva sa Mitraizmom, Zaratustrom, Krisnom... Mislim na zacece od strane device, pricesca hlebom i vinom, rodjenjem 25. Decembra ( za ovo znam da nije hriscansko ), posecivanje i darivanje od strane pastira, uskrsnuce posle smrti... Ako moze na nasem jeziku.

Takodje, tebaju mi dokazi za pravu starost knjige proroka Danila, jer pojedini govore da je dosta mladja.

Hvala.

Imas u knjigama na donjim linkovima:

http://www.cps.or...ge/vmr.zip

http://www.cps.or...imboli.zip

 
NAPOLEON
Izasli su rezultati popisa stanovnistva u Hrvatskoj. Srbima se izjasnilo 186.633 stanovnika, od toga 159.530 kao pravoslavci, 17.385 kao ateisti i 2.099 kao agnostici. Katolika medu srbima je 2.391.
Zidovima se izjasnilo svega 509 ljudi od cega (266 po veri kao zidovi, 147 kao ateisti i 30 kao agnostici), katolika medu zidovima je 14.
Procenat agnostika i ateista medu srbima i jos vise medu zidovima je nazalost primetno veci nego procenat agnostika i ateista medu celom populacijom.


Izmenio/la NAPOLEON na 17.12.2012 17:29
 
max006
Ma da to znam, svako vece preslusam (odgledam) po neko vase predavanje Smile nego sam mislio na temu knjige Jevrejsko poreklo Srba. Mozda ste planirali nesto na tu temu da govorite, pa vas pitam jer se radjum svakom vasem predavanju jos unapred.


Izmenio/la Miroljub Petrovic na 17.12.2012 19:16
 
Miroljub Petrovic
max006 - poruka glasi:

Ma da to znam, svako vece preslusam (odgledam) po neko vase predavanje Smile nego sam mislio na temu knjige Jevrejsko poreklo Srba. Mozda ste planirali nesto na tu temu da govorite, pa vas pitam jer se radjum svakom vasem predavanju jos unapred.

Ne znam, mozda, videcemo.

 
djordje77

 
Miroljub Petrovic
Srki - poruka glasi:

Mnoge bi ovde zanimalo sta to nije tacno sto govori Valter Fajt koji je stvarni naucnik...

Kako znas da bi mnoge na ovom forumu zanimalo sta to nije tacno sto govori Fajt? Jesi vrsio istrazivanje medju clanovima foruma preko PM-a? I sta to znaci "stvarni naucnik"?

Fajt uglavnom dobro prica o zdravlju. Sto se tice kreacionizma, tu prica 90% tacno. A sto se tice teologije, njegova teologija je klasicna adventisticka teologija. Po toj teologiji, Bog ce da zavrsi posao na zemlji preko adventista. Najvaznija stvar je subota, i ko ne praznuje subotu taj ce lose da prodje. Sto se tice Izraela, on smatra da su SVA biblijska prorocanstva SIMBOLICNA, i da ona ukazuju na "duhovni Izrael". Jednom podgorickom novinaru je u neformalnom razgovoru izjavio da sto se njega tice "Izrael moze da se surva u more".

Fajt nigde ne govori o napustanju gradova, o osposobljavanju za zivot u prirodi, o jakoj porodici, o osnivnaju privatnih skola i kucnom skolovanju, dakle nista, nista prakticno, Samo klasicna protestanska kuknjava i optuzivanje drugih da su krivi za stradanje "poboznih" ljudi.

Dakle, on iznosi neke korisne informacije, ali generalno, to je tanka prica, puna rupa, bez centralnih prakticnih poruka.

 
Miroljub Petrovic
Rupicaste naocare se mogu nabaviti i u Bosni i Hercegovini po ceni od 15 KM putem telefona: 065-415-765

http://www.cps.or...aocare.htm

 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.54 sekundi!