Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Djole je napisao:
Zasto Bog kaznjava nemoral na Zemlji,ako dolazi dan Suda? Zar nece tad da sprovede "ciscenje"?


Bog sada pedagoski deluje i dopusta razne nevolje, a samo u ekstremnim slucajevima dozvoljava neciju smrt. Krajnje "ciscenje" ce da bude kad ne bude vise sanse za nijednog zivog coveka da se spasi.

 
Miroljub Petrovic
Boki je napisao:
Ovi video klipovi prikazuju nedvosmisleno kako Satana i demonizirani ljudi komuniciraju preko metal muzike....


Nema potrebe za ovakvim postovima. Znamo da je satanizam svuda oko nas. Treba da se bavimo pozitivnim stvarima.

 
bojsane
U jednom vasem predavanju ste govorili o tome kako su egipatska bozanstva,kao i hananska pout vala i astarote ustvari personifikovali djavola.Da li je isti slucaj i sa grckim i rimskim boznstvima,poput zevsa,apolona,marsa i ostalih "gadova" kako ih sve jednim imenom Biblija opisuje?

 
Miroljub Petrovic
bojsane je napisao:
U jednom vasem predavanju ste govorili o tome kako su egipatska bozanstva,kao i hananska pout vala i astarote ustvari personifikovali djavola.Da li je isti slucaj i sa grckim i rimskim boznstvima,poput zevsa,apolona,marsa i ostalih "gadova" kako ih sve jednim imenom Biblija opisuje?


Tako je, svi ti paganski bogovi predstavljaju demone i Sotonu.

 
Pera
Zasto Vi u poslednje vreme nosite naocare za vid? Koliko sam ja razumeo neke stvari Vi ne biste trebali da imate probleme sa vidom.

 
Laki
Gdine Miroljube, gledam ponovo SILA BOZJEG STVARANJA i uzivam uvek. Prepoznao sam vas glas kao sinhronizatora, a takodje je tu i zenski glas koji sinhronizuje. Da li je to vasa supruga i da li je to vas zajednicki poduhvat? Mozda je pitanje indiskretno

 
bojsane
Miroljube,zasto je Bog onako surovo kaznio stanovnike Jerusalima nakon sto je David sproveo popis stanovnistva?Molio bih vas da mi objasnite ovaj dogadjaj,razmisljam o tome,ali nikako ne mogu da razumijem.Prvo,nije mi jasno zasto je David ako je pocinio tako velik grijeh(ocigledno je velik s obzirom na kaznu koja je uslijedila) uopste dobio od Boga mogucnost izbora kako ce biti kaznjen?Drugo,zasto je izabrao da njegov narod bude kaznjen umjesto njega samog koji je svjesno pocinio glupost,ignorisuci poruke proroka?Zasto je Bog preko andjela pobio toliko ljudi,koliko se sjecam pominje se cifra od par desetina hiljada ljudi,a nije kaznio samog Davida?I na kraju,zasto je to sprovodjenje popisa bilo tako tezak grijeh?

 
nikola
Iz kog razloga je riba sa krljustima cista, bez krljusti necista.
Dali se sluh moze regenerisati, promenom sredine gde je manje buke dali ce se sluh izostriti

 
shpiran
Miroljub Petrovic je napisao:
Kevin je napisao:
svi znamo da demoni nas navode da cinimo zlo...kako onda demon može u Međugorju nas navoditi da se molimo Bogu..mislim..to je ono sto demoni ne vole..ja osobno ne vidim ništa loše u tome da se molimo..


U Medjugorju se ljudi klanjaju demonu koji simulira Devicu Mariju, a to sto se usput spomene Bog, pa i kriminalci kad idu u "akciju" spomenu ponekad Boga.

Postovanje,ali zasto se to ne bi javila Devica Marija ?
Na osnovu cega ste toliko uvereni?


Izmenio/la shpiran na 19.07.2008 01:29
 
MasonMan


סדר עולמי חדש
 
atokic
Vi ste opisali da će Bog djelovati onog trenutka kada ljudi budu bili iznad ili ispod crte(iznad=moralni,ispod=nemoralni) i Bog će na osnovu toga znati tko će doživiti spasenje a tko neće...Zanima me kako će Bog odlučiti s onima koju su umrli tj.oni koji su za vrijeme svog života bili između te dvije crte.

Pozdrav

 
Miroljub Petrovic
Perazdera je napisao:
Zasto Vi u poslednje vreme nosite naocare za vid? Koliko sam ja razumeo neke stvari Vi ne biste trebali da imate probleme sa vidom.


Ja sam naocare poceo da nosim pre dve godine kada sam primetio da malo slabije vidim na daljinu. Naocare sam nosio nekih 6 meseci, a onda sam nabavio predavanje od Dr Lorin Dej o vidu i naocarima, i procitao da se vid ostecuje usled naprezanja ociju i da postoji nacin da se vid poboljsa i potpuno ispravi (Dr Lorin Dej je nosila naocare par decenija i nakon odredjenih vezbi i odmaranja ociju, potpuno je odbacila naocare). Tada sam prestao da nosim naocare i poceo da primenjujem jednostavne vezbe za odmaranje ociju i vezbanje ocnog misica.

To predavanje o ocima smo prebacili na papir i sada je ta knjiga u preprimi za stampu, a moze besplatno da se skine na sajtu:
www.zakonizdravlj...

U pitanju je knjiga "Umepredite vid - odbacite naocare".

Takodje, rupicaste naocare pomazu u odmaranju i vezbanju ociju. Mogu da se nabave i kod nas za nekih 20 evra.

 
Miroljub Petrovic
Laki je napisao:
Gdine Miroljube, gledam ponovo SILA BOZJEG STVARANJA i uzivam uvek. Prepoznao sam vas glas kao sinhronizatora, a takodje je tu i zenski glas koji sinhronizuje. Da li je to vasa supruga i da li je to vas zajednicki poduhvat? Mozda je pitanje indiskretno


U pitanju je zena jednog mog prijatelja koja je sinhronizovala jedan ili dva videa.

 
Miroljub Petrovic
bojsane je napisao:
Miroljube,zasto je Bog onako surovo kaznio stanovnike Jerusalima nakon sto je David sproveo popis stanovnistva?Molio bih vas da mi objasnite ovaj dogadjaj,razmisljam o tome,ali nikako ne mogu da razumijem.


U pitanju nisu bili stanovnici samo Jerusalima, nego citavog Izraela (tacnije Izraela i Jude, jer su tada te dve terotirije posmatrane odvojeno). Naime, Izraelci su ziveli nemoralno, a veliku zaslugu za to je imao i car David koji je poceo sebi da pripisuje slavu za pobede koje je Bog izvojevao preko njega. I onda je Bog jednim udarcem resio dva problema - uticao je na Davida da donese naredbu da prebroji sve Izrailjce, i tak odoveo u red i Davida i narod.

Medjutim, u originalnom tekstu stoji nesto vrlo interesantno. U 2. Saumilovoj 24,1 se kaze: "I Gospod se ponovo razgnevi na Izrailj, i on nadrazi Davida protiv njih i rece: 'Hajde izbroj Izrailja i Judu)."

Kako je to Bog nadrazio Davida protiv nemoralnog naroda imamo opisano u 1. Dnevnika 21,1 gde se opisuje isti dogadjaj: "Ali usta Sotona na Izrailj i navrati Davida da izbroji Izrailj."

Dakle, i David i Izrailjci su ziveli nemoralno i jednostavno su prizvali Sotonu na sebe. Bog je to dopustio, a onda iskoristio da kazni i Davida i Izrailjce i dovede ih red.

U cemu je bio greh da se "izbroji narod". Po Bibliji, Izrailjski narod je Bozje vlasnistvo i jedino je Bog, kao vlasnik i vladar svog naroda, izdavao naredjenje da se narod prebrojava. Takodje, kada se narod prebrojavao svaki muskarac je morao da plati "otkup za svoj zivot". O tome mozete da citate u 2. Mojsijevoj 30,12 i dalje.

U Davidovom slucaju imamo da on izdaje naredjenje da se prebroji narod kao da je on Bog, i drugo, nikakav otkup prilikom brojanja nije ucinjen. Dalje, David prebrojava narod, sto je znacilo da zeli da vidi sa "kakvim snagama raspolaze", jer je ocigledno zeleo da ratuje sa okolnim narodima, pa umesto da se uzda u Boga, koji je sa par ljudi pobedjivao hiljade neprijatelja, on se uzda u svoje "veliko mnostvo ratnika". Dakle, trostruki greh. David se izjednacava sa Bogom i slava mu je udarila u glavu. Postojao je tada jos jedan koji je hteo da se izjednaci sa Bogom, a to je Sotona, i onda Bog dopusta Sotoni da deluje na Davida.

Davidov vojskovodja Joav je pokusao Davida da odvrati od tog posla i te hule, ali nije uspeo. Nakon toga desava se kaznjavanje Davida i Izrailja.

Prvo,nije mi jasno zasto je David ako je pocinio tako velik grijeh(ocigledno je velik s obzirom na kaznu koja je uslijedila) uopste dobio od Boga mogucnost izbora kako ce biti kaznjen?


Na osnovu tri razlicite kazne koje su ponudjene Davidu da izabere, mozemo da vidimo da postoje tri stvari koje su podjednako teske kazne za jedan narod: 1. da bude 7 godina gladi, 2. da narod bude progonjen 3 meseca od njegovih neprijatelja, 3. da bude 3 dana pomor u narodu.

David je izabrao ovo trece jer se uzdao u Bozju milost i dobro je uradio, jer pomor nije trajao tri dana.

Drugo,zasto je izabrao da njegov narod bude kaznjen umjesto njega samog koji je svjesno pocinio glupost,ignorisuci poruke proroka?Zasto je Bog preko andjela pobio toliko ljudi,koliko se sjecam pominje se cifra od par desetina hiljada ljudi,a nije kaznio samog Davida?I na kraju,zasto je to sprovodjenje popisa bilo tako tezak grijeh?


Vec sam odgovorio na gornja pitanja. Dakle, narod je ziveo u grehu, ali je za to i David bio vrlo odgovoran, pa su i narod i David bili kaznjeni. Davidu je bio srozan autoritet jer se videlo da je Bog odstupio od njega u tom trenutku, iako niko od Davidovih najblizih tada nije izgubio zivot. Tekst na pocetku jasno kaze da su Izrailjci ziveli nemoralno i da je to bio glavni razlog zasto se sve ovo desilo. Tada su se prizvali pameti (privremeno).

 
Miroljub Petrovic
milorad je napisao:
Vidim da ljudi toliko zele nove cipovane licne karta da drzava ne moze da stigne da ih izda dovoljno. Jel ce se po vasoj proceni vise od 90% ljudi pokloniti zveri?


Poklonice se 99,9%.


A Kanavka u Divjejevu u Rusiji, koju chuva Presveta Bogorodica, za koju je rekla da antihrist neche mochi krochi preko nje?


Samo neka je cuva mrtva presveta bogorodica, pa cemo uskoro videti kako ce da prodje taj grad. Treba da se uzdamo u zivog Boga, a ne da verujemo u mrtve ljude i sotonske lazi o besmrtnosti duse. Govorio sam o tome vec na ovom forumu, procitajte prethodne postove da se ovde ne ponavljam.


Izmenio/la Miroljub Petrovic na 19.07.2008 14:34
 
Miroljub Petrovic
nikola je napisao:
Iz kog razloga je riba sa krljustima cista, bez krljusti necista.


Jos uvek ne znamo sve detalje, ali ono sto je do sada proucavano pokazuje da su mnoge ribe koje nemaju krljusti (kao som) svastojedi i jedu leseve i sve drugo (kao svinje). Postoje i druge stvari.

Dali se sluh moze regenerisati, promenom sredine gde je manje buke dali ce se sluh izostriti.


Naravno.

 
Miroljub Petrovic
shpiran je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
Kevin je napisao:
svi znamo da demoni nas navode da cinimo zlo...kako onda demon može u Međugorju nas navoditi da se molimo Bogu..mislim..to je ono sto demoni ne vole..ja osobno ne vidim ništa loše u tome da se molimo..


U Medjugorju se ljudi klanjaju demonu koji simulira Devicu Mariju, a to sto se usput spomene Bog, pa i kriminalci kad idu u "akciju" spomenu ponekad Boga.

Postovanje,ali zasto se to ne bi javila Devica Marija ?
Na osnovu cega ste toliko uvereni?


Citaj malo Bibliju, pa ces znati. Prvo, covek nakon smrti ne postoji i nema sanse da se bilo kome javi. Moze jedino demon da simulira mrtvog coveka. Covek posle smrti moze da se javi jedino ako ga Bog vaskrsne kao Isusa. O tome sam govorio ovde, procitajte prethodne postove, bar moje odgovore, nemojte da se ponavljam.

 
Miroljub Petrovic
MasonMan je napisao:
Profesore, zasto se pretvarate kada ste vi nas covek...

[img]http://img139.imageshack.us/img139/8536/bscap0004ze7.th.jpg[/img] is not a valid Image.


Hej masonu, hvala ti na fenomenalnom postu. Sa njim si samo definitivno potvrdio sve ono sto sam govorio o tvojoj organizaciji:

Prvo, uzeo si sliku sa mog predavanja i obradio je na kompjuteru kao da izgleda da ja navodno rukom pokazujem poznati satanski znak koji koriste hevi-metalci i satanisti, gde su prsti kaziprsta i malog prsta ispruzeni. Time si samo pokazao ko je bog masonerije - "otac lazi", kako Isus naziva Sotonu.

Drugo, priznao si da je taj sotonski znak ujedno i znak masonerije, jer to sto ja navodno pokazujem taj znak "svedoci" da sam i ja mason. Dakle, priznajes satanski znak kao masonski. Bravo majstore!

Bilo bi dobro da izadjes sa jos nekim od ovakvih postova i dodatno potvrdis sve ono sto svako ozbiljan zna o masoneriji. Samo, moraces da sklonis taj avatar (sliku) sa masonskim znakom (sestar i ugaonik). Dakle, ovde ne mogu da se reklamiraju masonski simboli. Imas dva dana (do ponedeljka) da skines tu sliku, inace cu ja da je skidam (a onda mozda i tebe skinem sa foruma). Dajem ti rok do ponedeljka, posto znam da je sutra vas masonski dan (dan boga sunca - Sunday), pa ces mozda biti zauzet na "bogosluzenju".

Shock


Nema potrebe da stavljas ove slicice koje lice na masonske maske. Ne mislis valjda da ce neko da se uplasi od njih.


Izmenio/la Miroljub Petrovic na 19.07.2008 15:00
 
Miroljub Petrovic
atokic je napisao:
Vi ste opisali da će Bog djelovati onog trenutka kada ljudi budu bili iznad ili ispod crte(iznad=moralni,ispod=nemoralni) i Bog će na osnovu toga znati tko će doživiti spasenje a tko neće...Zanima me kako će Bog odlučiti s onima koju su umrli tj.oni koji su za vrijeme svog života bili između te dvije crte.


Bog gleda ljudsku tendenciju - da li je pozitivna ili negativna. Postoje ljudi koji pozitivno deluju na duhovnu svetlost koju primaju u ovom svetu, i oni koji deluju negativno. Oni koji deluju pozitivno, lako se prepoznaju.

 
Miroljub Petrovic
Milojko je napisao:
Profesore da je Bogorodica ziva svedoce i sami muslimani a kamoli hriscani. Evo jedne takve price.
...
Ja vas stalno pitam zasto ne verujete. Znate li da je licno iskustvo vere vaznije od naucnog potvrdjivanja iako ni to ne odbacujem.


Mogu svi da veruju sta god hoce, ako Bog kaze da je mrtva, onda je to kraj price. Vi se uzdajte u licno iskustvo, ali ako to iskustvo nije zasnovano na poznavanju Bozje Reci, procicete kao oni hodocasnici u Medjugorju. I astrolozi i vracari se pozivaju na "iskustvo". Na zalost, sa aspekta onoga sto u Bibliji pise oni su imali iskustvo sa demonima.


Izmenio/la Miroljub Petrovic na 19.07.2008 19:11
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.65 sekundi!