Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
electronpn
Znaci nas ubijaju vakcine, tj sadrzaj vakcine a ne grip koji se klasicnim lezanjem i cajevima prelezi a mozda se i ne dobije ?

 
Miroljub Petrovic
electronpn je napisao:
Znaci nas ubijaju vakcine, tj sadrzaj vakcine a ne grip koji se klasicnim lezanjem i cajevima prelezi a mozda se i ne dobije ?

Tako je. Procitaj knjigu "Vakcine - novi genocid" koju imas na donjem linku, u njoj imas sve objasnjeno u detalje vezano za vakcine:

http://www.cps.or...akcine.zip

A mozes i da pogledas video o vakcinama od Dr Horovica na donjem linku:

http://video.goog...4407&hl=en

 
Miljevic
Da li je zdravo davati krv ? Kako to utice na organizam ?

 
ilija89
Sta mislite o Vincarskom pismu i sta mislite o datiranju istog?


Mudar čovek sam donosi odluke; budala prihvata javno mnjenje.

Kineska izreka
 
Miroljub Petrovic
Miljevic je napisao:
Da li je zdravo davati krv ? Kako to utice na organizam ?

Nije predvidjeno da covek daje krv na takav nacin. Zvanicna medicina ce reci da je to zdravo, ali takva tvrdnja nema nikakve osnove. Moze biti zdravo ako se nekome pomogne ko se povredio, pa onaj ko daje krv duhovno profitira, ali bolje je ljude uciti da se paze i da nikada ne dodju u situaciju da treba da primaju krv.

 
Miroljub Petrovic
Ilija89 je napisao:
Sta mislite o Vincarskom pismu i sta mislite o datiranju istog?

Nisam to proucavao, ali je ocigledno u pitanju veoma staro pismo. Mislim da bi tu mogle da se otkriju sjajne informacije, ali nema ko time da se bave. Danas se time bave samo okultisti i ateisti, i to vrlo aljkavo.

 
duga
Što se tiče knjige ispovest palog anđela..prije svega vrlo zanimljiva knjga...zanima me ako znate kako je autor knjge došao do ovih saznanja,jer ova knjiga je po mome nastala kao da mu je sam lucifer šaptao u uho(onda je i pisac djela negativac) a ovaj piše...e pa sad,hmmmm.....ili na temelju biblije,možda....

 
IsakSmesko
Meteorolozi su prognozirali da ce ovo leto biti najtoplije u istoriji a desava se sasvim suprotno. Sta se desava sa atmosferom. Iznad cele Evrope su stalni oblaci a vlaznost vazduha je ogromna.

 
JV
Miroljube,

zašto ljudi i pored najmodernije tehnologije i uopšte znanja i nauke, nemogu pronaći lijek za npr. rak i sidu i sl. smrtonosne bolesti ?

 
milenas
Veliki pozdrav, gospodine Miroljube!
Pregledala sam veći dio video materijala na vašem sajtu i pročitala nekoliko knjiga. Želim da vam se zahvalim što rezultate svog ogromnog rada, znanja i utrošene energije dijelite sa nama.
Mene zanima zašto djeca koja imaju Vjeronauku u školi ne saznaju jednostavne istine i uputstva koja je Bog, preko pisane riječi, ostavio ljudima. Na tim časovima se oni više bave Crkvenom hijerarhijom, nazivima odjeće koju nose sveštenici, datumima Crkvanih Svetaca i nauče po neku molitvu. Osnovno je da djecu tjeraju da dolaze na Liturgiju i ucjenjuju ih da će njihov izostanak značiti i nižu ocjenu. Na Liturgiji djeca ništa ne razumiju i ne čuju od gužve odraslih koji ne paze na djecu, tako da ih mi i ne šaljemo. Mi im pričamo ono što je važno (koliko znamo). Ima li neka literatura koja bi bila prilagođena dječijem uzrastu (imamo ih četvero, uzrasta 3,7,11 i 12 godina)?
Pogledali su sve crtane filmove na vašem sajtu. Imamo ilustrovanu Bibliju (hrvatsko izdanje).
Htjela bih da vas pitam koliko sportovi negativno utiču na djecu? Naše troje djece je u lokalnom Plivačkom klubu i ponekad imaju takmičenja. Govorili ste o tome da su takmičarski sportovi moderne gladijatorske igre i da to na djecu djeluje destruktivno.
U nekim od prethodnih odgovora, na pitanja o ekonomskoj i moralnoj krizi našeg društva ste govorili da treba što prije izaći iz sistema. Možete li mi dati savjet kako? Moramo djecu slati u školu i još mnogo toga moramo. Mi živimo u gradu ali imamo zemlju na selu. Oboje smo završili fakultet ali ja sam kući sa djecom. Obrađujemo nešto zemlje za svoje potrebe i da djecu naučimo kako se to radi. Ovo je sušno područje i može se obrađivati samo ono što ne treba zalijevati. Ukoliko je odlazak na selo rješenje, ne znam da li bi se od toga moglo živjeti!
unaprijed, hvala!

 
Miroljub Petrovic
duga je napisao:
Što se tiče knjige ispovest palog anđela..prije svega vrlo zanimljiva knjga...zanima me ako znate kako je autor knjge došao do ovih saznanja,jer ova knjiga je po mome nastala kao da mu je sam lucifer šaptao u uho(onda je i pisac djela negativac) a ovaj piše...e pa sad,hmmmm.....ili na temelju biblije,možda....

Rekao sam vise puta na ovom forumu da je autor jedan nas covek koji je sa naslovom i pseudonimom, kao i sadrzajem knjige, zeleo da isprovocira ljude na razmisljanje. Autor je veoma religiozan i odlican poznavalac Biblije. Knjigu je napisao na nacin kao da je usao u um Sotone, a u stvari tekst knjige proizilazi iz jednostavnog proucavanja Biblije. Ljudi vole zlo i okultizam, i mislim da je ovakav pristup pisanja knjige ponekad dobar da ljude zainteresuje da procitaju nesto od cega ce imati koristi. Na slican nacin je objavljena knjiga "Isusov zlocin", koja ustvari dokazuje autenticnost Isusove biografije date u Jevandjeljima.

 
Miroljub Petrovic
IsakSmesko je napisao:
Meteorolozi su prognozirali da ce ovo leto biti najtoplije u istoriji a desava se sasvim suprotno. Sta se desava sa atmosferom. Iznad cele Evrope su stalni oblaci a vlaznost vazduha je ogromna.

Govorio sam o tome. Zbog povisene temperature, atmosfera moze da zadrzi vise vlage, tako da su onda promene klimatskih uslova mnogo izrazenije - dakle imamo velike padavine usred leta pracene snaznom grmljavinom, gradom, kisom i slicno, a posle toga periode nesnosnih vrucina, pa opet velike padavine i tako u krug.

 
Miroljub Petrovic
JV je napisao:
Miroljube,

zašto ljudi i pored najmodernije tehnologije i uopšte znanja i nauke, nemogu pronaći lijek za npr. rak i sidu i sl. smrtonosne bolesti ?

Postoji lek za rak, sidu i druge bolesti, a to je promena nacina zivota. Kada covek pocne zdravo da zivi, njegov organizam je u stanju da pobedi svaku bolest. To je ono sto Bog trazi od coveka - da se pokaje, odnosno da pozeli da sazna informaciju o onome sta je dobro, da odbaci destruktivan nacin zivota i onda proces izlecenja zapocinje. Sa druge strane, ljudi zele da zive destruktivno i da pronadju "lek" koji ce im omoguciti da "uzivaju u destrukciji", a da taj "uklanja" sve posledice destrukcije. E pa, to ne moze. Moze delimicno, ali time se samo narusava covekovo zdravlje, jer "lekovi" otklanjaju simptome bolesti, ali bolest i dalje postoji u organizmu, ona se razvija, a simptomi ce biti sve jaci i izrazeniji.

 
Miroljub Petrovic
milenas je napisao:
Veliki pozdrav, gospodine Miroljube!
Pregledala sam veći dio video materijala na vašem sajtu i pročitala nekoliko knjiga. Želim da vam se zahvalim što rezultate svog ogromnog rada, znanja i utrošene energije dijelite sa nama.

Hvala vama sto se interesujete. Zbog takvih kao vi veliko je zadovoljstvo provoditi sate i dane pripremajuci materijale o ovim stvarima.

Mene zanima zašto djeca koja imaju Vjeronauku u školi ne saznaju jednostavne istine i uputstva koja je Bog, preko pisane riječi, ostavio ljudima. Na tim časovima se oni više bave Crkvenom hijerarhijom, nazivima odjeće koju nose sveštenici, datumima Crkvanih Svetaca i nauče po neku molitvu. Osnovno je da djecu tjeraju da dolaze na Liturgiju i ucjenjuju ih da će njihov izostanak značiti i nižu ocjenu. Na Liturgiji djeca ništa ne razumiju i ne čuju od gužve odraslih koji ne paze na djecu, tako da ih mi i ne šaljemo. Mi im pričamo ono što je važno (koliko znamo).

Deca na veronauci uce od nastavnika koji su deo crkvenog sistema koji je duboko u paganstvu. Veroucitelji su iskreni i dobronamerni, ali mnogi od njih nemaju adekvatno znanje i predaju deci ono sto su ucili u svojim religioznim skolama. Tesko je reci sta je gore za decu koja pohadjaju savremene skole - da idu na ovakvu veronauku ili da idu na gradjansko vaspitanje koje je prepuno okultizma i sekularizma.

Ima li neka literatura koja bi bila prilagođena dječijem uzrastu (imamo ih četvero, uzrasta 3,7,11 i 12 godina)? Pogledali su sve crtane filmove na vašem sajtu. Imamo ilustrovanu Bibliju (hrvatsko izdanje).

U Americi postoji mnostvo literature za taj uzrast, ali mislim da sve to nije potrebno. Vasa deca od 7, 11 i 12 godina su dovoljno velika da mogu da citaju pravu Bibliju uz pomoc i nadzor roditelja. Njihovo glavno teolosko obrazovanje bi trebao da bude rad u kuci sa roditeljima i ucestvovanje u necem korisnom. To bi mogao da bude rad u basti i vocnjaku, pripremanju zdrave i ukusne hrane, i sve drugo sto ima da se radi u, i oko kuce.

Htjela bih da vas pitam koliko sportovi negativno utiču na djecu? Naše troje djece je u lokalnom Plivačkom klubu i ponekad imaju takmičenja. Govorili ste o tome da su takmičarski sportovi moderne gladijatorske igre i da to na djecu djeluje destruktivno.

Mislim da je plivanje jedan od manje losijih takmicarskih sportova koje deca u gradu mogu da upraznjavaju. Treba im samo sugerisati da nije vazno da pobede, vec je vazno da razvijaju svoje telo. Ako bi deca samo plivala, a da ne budu u stresu da pobede, onda bi to moglo da prodje kao nesto pozitivno, iako je za decu predvidjeno da zive i rade u prirodi, i da u prirodi posmatraju Bozje stvaranje i da ucestvuju u njemu. Fizickim radom u prirodi se najbolje razvijaju telo i duh coveka.

U nekim od prethodnih odgovora, na pitanja o ekonomskoj i moralnoj krizi našeg društva ste govorili da treba što prije izaći iz sistema. Možete li mi dati savjet kako? Moramo djecu slati u školu i još mnogo toga moramo. Mi živimo u gradu ali imamo zemlju na selu. Oboje smo završili fakultet ali ja sam kući sa djecom. Obrađujemo nešto zemlje za svoje potrebe i da djecu naučimo kako se to radi. Ovo je sušno područje i može se obrađivati samo ono što ne treba zalijevati. Ukoliko je odlazak na selo rješenje, ne znam da li bi se od toga moglo živjeti!
unaprijed, hvala!

U procesu izlaska iz sistema treba obezbediti dve stvari: 1) osposobiti se za zivot u prirodi, 2) izbeci sukob sa ateistickim zakonima drzave. Ljudi koji zive u gradovima mogu jednostavno da prodaju svoj stan ili nekretninu koju imaju i da se presele u prirodu. Najbolje je kupiti neki plac u prirodi gde postoji malo sume za ogrev, izvor vode i plodna zemlja za proizvodnju hrane. Na tom placu se moze napraviti kuca od kamena (spoljni zid je od kamena debljine 50-100 cm) tako da se resava problem hladjenja i grejanja (leti je u takvoj kuci hladno kao u pecini, a zimi veoma toplo sa malo lozenja vatre). Takva kuca ne mora da se prikljucuje na sistem vodovoda i struje, da bi se i tako izbegla zavisnost od sistema. Akumulator moze da bude sasvim dovoljan izvor elektricne energije za lap top kompjuter i punjenje mobilnog telefona, a za drugo nam struja nije potrebna.

Naravno da deca ne treba da idu u ovakve skole (koje ja zovem "debilane"). Ona treba da rade u prirodi i da uce od roditelja. Tu postoji problem sa zakonom, ali moze se pokusati sa nekim modelom kucne skole (home schooling), ili otici u inostranstvo na kratko i ispisati decu iz skole, pa se posle vratiti na neku drugu adresu. Tu treba smisliti nesto, jer kod nas ne postoje zakoni koji regulisu kucnu skolu. U isto vreme, dobro je sto nase drzave jos nisu toliko duboko u satanizmu pa se mnogo ne obraca paznja ko gde ide i sta radi.

Zakonski bi moglo i da se registruje neka verska zajednica, pa da se u okviru nje osnuje privatna osnovna skola i tako izbegne sukob sa zakonom. Ucitelji u skoli bi bili religiozni i pobozni ljudi.

 
Miroljub Petrovic
sneaker je napisao:
Nije mi jasno gosp. Petroviću zasto ste izbrisali moje posljednje pitanje i post, mislim kako dijalog treba voditi i razgovarati na jednom akademskom nivou, a ne izbjegavati i bristai ono što Vi odlučite kao nebitnim i neprimjerenim.

Nema smisla da odgovaram na pitanja na koja sam vec odgovarao. Naravno da ima smisla da brisem ono sto smatram nebitnim, jer ja polazem racune Bogu sta se ovde radi.

Dakle, zamolio bih Vas da jos jednom prokomentirate:

"A farizeji, koji su to čuli, rekoše: "Taj izgoni đavle samo po
Beelzebubu, poglavici zlih duhova.

25 Isus prozre misli njihove i reče im: "Svako kraljevstvo, što je u sebi razdijeljeno, raspada se; ni jedan grad, nijedna kuća, što je u sebi razdijeljena, ne može postojati.

26 Ako sotona izgoni sotonu, onda je razdijeljen sam u sebi: "kako će tada postojati kraljevstvo njegovo?"

Usporedite mi, u odnosu papinstva i Boga, ovaj citat iz Novog zavjeta.

Ovo nema veze sa onim o cemu je ovde pisano. Mi smo govorili o tome da se Sotona pretvara u andjela svetla i vara ljude. Dakle u papstvu imamo da se demoni pretvaraju da izgone demone, a ne da se to zaista desava. Dakle, u pitanju je prevara.

 
boZo
u supu se dele dve vrste licnih karata. sa biometriskim podacima (sa cipom) a ova druga je kao bez cipa i bez biometriskih podataka. koliko je to tacno? i koliko je bezbedno uzeti ovu drugu sto sam naveo licnu kartu?

 
DM87
Na sajtu www.vaticanassass... prognoziraju novi WW3 negde oko 2020.Da li se slazete sa tim?

 
Miroljub Petrovic
boZo je napisao:
u supu se dele dve vrste licnih karata. sa biometriskim podacima (sa cipom) a ova druga je kao bez cipa i bez biometriskih podataka. koliko je to tacno? i koliko je bezbedno uzeti ovu drugu sto sam naveo licnu kartu?

Ja sam govorio o tome, nego nisi citao prethodne postove. Nema sta da bude ne-bezbedno da se uzima licna karta bez cipa ili sa cipom sve dok nisi deo sistema. Cilj izdavanja tih dokumenata da je da imaju sve ljude pod kontrolom i da uz pomoc njih se, u skoroj buducnosti, svi neposlusni sistemu stave pod sankcije - "da ne mogu da kupe, ni da prodaju", kako pise u Bibliji. Naravno, oni koji se osposobe za zivot u prirodi i nezavisno od sistema mogu da bace ta dokumenta i da zive odvojeno od sistema. Naravno da ce i oni biti pokusani da se stave pod kontrolu, ali to ce biti veoma tesko.

 
Miroljub Petrovic
DM je napisao:
Na sajtu www.vaticanassass... prognoziraju novi WW3 negde oko 2020.Da li se slazete sa tim?

Cinjenica je da ce doci do velikog istrebljenja ljudi na zemlji od strane svetskih satanista, ali je neozbljno prognozirati godinu tog desavanja.

 
zoranm
Kakvo je vase misljenje o zilotima sa Atosa i o njihovoj borbi protiv ekumenizma. Poznato je da ne priznaju Vartolomeja patrijarha jer se poljubio i sastao sa papom.

 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.42 sekundi!