Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
zoranm je napisao:
Kakvo je vase misljenje o zilotima sa Atosa i o njihovoj borbi protiv ekumenizma. Poznato je da ne priznaju Vartolomeja patrijarha jer se poljubio i sastao sa papom.

Dobro je da se neko bori protiv ekumenizma, ali treba se boriti na nacin kako je Bog to predvideo u Bibliji, a ne kao jevrejski ziloti u prvom i drugom veku protiv Rimljana.

 
Alen P
http://www.youtub...1zl6FNftRE

Ovo izgleda kao insert iz nekog "apokaliptičnog" filma. Slijedi li nam doslovno takva kontrola? Na poslu, kod kuće, u autu?

 
http://www.udrugapostanak.ucoz.com
zoranm
Kakvo je pravo značenje reči ZILOT?

 
robertp
Miroljube,može pojašnjenje vašeg stava i onog Luciferovog iz knjige "Ispovest palog andjela"? Ne želim provocirati vas ni bilo koga, ali očita pristranost je vidljiva...


Izmenio/la Miroljub Petrovic na 06.07.2009 08:30
 
Zlatko
zoranm je napisao:
Kakvo je pravo značenje reči ZILOT?


Zilot (zealot engleski) iliti fanatik, neko ko ima nesto za cilj i osim ostvarenja tog cilja nista drugo ga ne interesuje.


S' verom u Boga i otadzbinu
 
IsakSmesko
Video sam kod prijatelja kapsule Ajkus ili ulje iz ajkuline jetre, koje pije kao preventivu za jacanje imuniteta. Znas li nesto o tome ?

 
Miroljub Petrovic
Alen P je napisao:
http://www.youtub...1zl6FNftRE

Ovo izgleda kao insert iz nekog "apokaliptičnog" filma. Slijedi li nam doslovno takva kontrola? Na poslu, kod kuće, u autu?

Tako je. Sledi takva kontrola. Ako zelis vise detalja o tome sta sledi, procitaj knjigu "1984" od Orvela.

 
Miroljub Petrovic
robertp je napisao:
Miroljube,može pojašnjenje vašeg stava i onog Luciferovog iz knjige "Ispovest palog andjela"? Ne želim provocirati vas ni bilo koga, ali očita pristranost je vidljiva...

Ja sam radio lekturu i recenziju te knjige, tako da se 100% slazem sa onim sto je izneto u toj knjizi.

 
Miroljub Petrovic
IsakSmesko je napisao:
Video sam kod prijatelja kapsule Ajkus ili ulje iz ajkuline jetre, koje pije kao preventivu za jacanje imuniteta. Znas li nesto o tome ?

U pitanju je jedna od bezbrojnih prevara koje postoje na trzistu.

 
Miroljub Petrovic
vraceni je napisao:
Sve je pocelo juce, otvaranjem foruma "Istina o CPS-u". Namera mi je bila da iznesem svoje sumnje, i da mozda od ostalih saznam nesto novo sto do sad nisam znao o Miroljubu, nesvesno zudeci za dokazima koji bi ga ocrnili. Poceo sam da kritikujem Miroljuba, a moje sumnje su postajale sve jace i jace. I na samom vrhuncu, kada sam sebe ubedio da je Miroljub totalni prevarant, desilo se cudo u mom zivotu.

Posto je leto, i posto sam na odmoru, provodim dosta vremena sa najblizom porodicom i najboljim prijateljima. Odnosi medju nama su do sada bili izuzetno dobri. I niko od nas nema sklonost ka svadji ili nasilju. Medjutim, sinoc nesto pre ponoci, nisam mogao da verujem sta se desava. Najpre sam se posvadjao sa celom porodicom, zatim sa prijateljima, pa je nastupilo verbalno razracunavanje svakog sa svakim. Bio sam svedok sotoninog direktnog prisustva! Demoni su obuzeli tela meni dragih osoba - poceli su da se ponasaju potpuno poremeceno, kao sto se moze videti samo na filmovima. Strahota je bila toliko velika da je na kraju doslo i do fizickog razracunavanja hladnim oruzjem! Da nisam u tom trenutku poceo da se molim Bogu, verovatno ne bih bio u mogucnosti da sa vama podelim ovo iskustvo. Tok Molitve, koju sam u datom trenutku izgovarao, vodio je sam Bog! Stavio mi je do znanja da je ovaj uzas dopustio jer sam kritikovao mozda najveceg coveka na ovim prostorima. U svoj toj agoniji, obecao sam pred Bogom, shvatajuci sta sam ucinio, da cu zatvoriti forum, i izviniti se licno Miroljubu za sve kritike koje sam izneo protiv njega. Molitva i zavet pred Bogom, imali su tolikog efekta, da se sve istog momenta smirilo, i da smo se, nakon sto sam iskljucio forum, svi pomirili i oprostili jedni drugima. Sve je bilo kao i pre, mozda i veselije.

Ne dao vam Bog da se nadjete u situaciji u kojoj sam se ja nasao!

Moj konacni zakljucak je da je Miroljub zaista poslat od Boga, i da sam njegove namere pogresno procenio.

Nadam se da ce ovo moje zivotno iskustvo ucvrstiti vasu veru u Miroljuba i sva njegova buduca dela.

MIROLJUBE, OPROSTI MI AKO IKAKO MOZES STO SAM SUMNJAO U TEBE, STO SAM POGRESNO PROCENIO TVOJE NAMERE, I STO SAM TE KRITIKOVAO KAKO MALO KO JESTE. MOLIM TE, IZVINI!!!

Sto se mene tice, sve ti je oprosteno.

 
Miroljub Petrovic
Kao sto su posetioci foruma mogli da vide, u poslednje vreme clanovi adventisticke sekte su se narocito pomamili i atakuju na mene, a razlog je jedan potez koji su napravili u nameri da me povrede i ostete, a u stvari su sebi naneli veliku sramotu i stetu. Momentalno sam na putu pa ne mogu ozbiljnije da se pozabavim tim pitanjem, ali za koji dan cu biti u mogucnosti da objasnim sta je pozadina ovog njihovog poslednjeg ludila.

 
Miroljub Petrovic
Koristim priliku da pozdravim sve posetioce foruma iz drzave Vasington, sa lokaliteta planine Sveta Helena. Oni koji su gledali moja predavanja i video materijale CPS-a znaju da je na ovoj vulkanskoj planini doslo do erupcije koja je predstavlja najznacajniji geoloski dogadjaj 20. veka. Do sada sam imao priliku da citam dosta o tom dogadjaju i da vidim brojne fotografije o tome, a oni koji zele vise informacija mogu da pogledaju video materijal o tom dogadjaju, kao i moje predavanje u kojem govorim o tome na donjim linkovima.

Medjutim, danas sam imao priliku da posetim taj lokalitet i zaista je tesko preneti utiske. U pitanju nije neka velika vulkanska planina. Ona je velicine kao vulkanska planina Avala pored Beograda. Ali, lokalitet oko nje je pretrpeo takvo razaranje koje se zaista tesko moze opisati. Na sve strane se vide ostaci pocupanog drveca, kao i veliko izdubljeno korito reke Tutl koje je nastalo usled pokreta velikog mulja. U poredjenju sa drugim vulkanima, ovo je bila mala erupcija, ali su posledice bile neverovatno velike. Kada se dodje ispred planine, zaista coveka prodje jeza kad vidi kako to izgleda. Planina izgleda potpuno razvaljena, a ceo region oko nje izgleda gore nego region oko Mrtvog mora gde su unisteni gradvi Sodom i Gomor.

Odmah mi je pala na pamet planina Avala kod Beograda. Kada bi Avala eksplodirala na nacin kao sto je eksplodirala planina Sveta Helena, od Beograda bukvalno ne bi nista ostalo, zaista. Uh... Ovde bi trebalo dovesti kriminalce, novinare i politicare da vide kako ovo izgleda, mozda bi se malo prepali i sa manjim intenzitetom unistavali ljude.

Interesantno je reci da kada smo danas dosli na 50 km od ove planine, iako je jul mesec, u observatoriji su nam rekli da je planina pod maglom i da se nista ne vidi ako se tamo ode. Cak su nam pokazali uzivo snimak sa kamere koja je postavljena ispred planine koji je pokazivao da je planina potpuno pod maglom, nista se nije videlo od oblaka. Mi smo ipak krenuli i molili smo se Bogu da ukloni maglu, zbog nas, iako bi dosli ponovo neki drugi put ako treba. I dok smo se vozili tih 50 km videli smo da je ceo region pod maglom, a sve vreme je padala kisa. Medjutim, na nekoliko kilometara pred planinom, sunce je pocelo da probija maglu u smeru planine. I dok smo dosli do planine, skoro cela planina je bila vidljiva i obasjana suncem, a ostali veliki region oko nje je i dalje bio pod maglom. Zaista neverovatno. Bili smo ubedjeni da je Bog uslisio nasu molitvu jer smo se vozili kolima preko 20 sati da bi dosli da vidimo taj vazan geoloski lokalitet koji predstavlja jedan od najmocnijih geoloskih dokaza za biblijski Potop i Stvaranje.

Na donjim linkovima mogu se videti dve fotografije koje smo snimili, a ispod su linkovi za video programe o toj planini:

http://www.cps.or...

http://www.cps.or...

Video "Planina Sveta Helena"
http://video.goog...5071&hl=en

Moje predavanje "Najvece cudo prirode"
http://video.goog...1145480307

 
cicy
Miroljub Petrovic je napisao:
vraceni je napisao:
Sve je pocelo juce, otvaranjem foruma "Istina o CPS-u". Namera mi je bila da iznesem svoje sumnje,

...

Nadam se da ce ovo moje zivotno iskustvo ucvrstiti vasu veru u Miroljuba i sva njegova buduca dela.

MIROLJUBE, OPROSTI MI AKO IKAKO MOZES STO SAM SUMNJAO U TEBE, STO SAM POGRESNO PROCENIO TVOJE NAMERE, I STO SAM TE KRITIKOVAO KAKO MALO KO JESTE. MOLIM TE, IZVINI!!!

Sto se mene tice, sve ti je oprosteno.


potpisujem, imao sam slično iskustvo (i protiv miroljuba i sa demonima, nažalost), ali ono što mene kopka je , ako su demoni tako pametni, pa zar nisu znali da ako će ti uzrokovsati probleme u porodici da će se otkriti i upropastiti svoj plan protiv miroljuba, osim ako im nešto drugo nije bio plan....


Izmenio/la Miroljub Petrovic na 07.07.2009 17:39
 
cicy
Miroljub Petrovic je napisao:
Kao sto su posetioci foruma mogli da vide, u poslednje vreme clanovi adventisticke sekte su se narocito pomamili i atakuju na mene, a razlog je jedan potez koji su napravili u nameri da me povrede i ostete, a u stvari su sebi naneli veliku sramotu i stetu. Momentalno sam na putu pa ne mogu ozbiljnije da se pozabavim tim pitanjem, ali za koji dan cu biti u mogucnosti da objasnim sta je pozadina ovog njihovog poslednjeg ludila.


mislim da tu netreba spominjati adventiste, nego određene pojedince, nema potrebe da blatiš vjersku zajednicu zbog određenih pojedinaca

 
_Ivan_
Pozdrav profesore, slike su super, svaka cast!
A ovi padavicari sto vas napadaju stvarno su katastrofa.
Jedno pitanje: Da li su opstruisani i koliko je tesko ljudima da izucavaju i dakazuju Bibliju u Americi, kad znamo da je to centar masonerije i naravno propagande o evoluciji?


Љуби Господа Бога свога свим срцем својим и свом душом својом и свим умом својим и свом снагом својом.
Љуби ближњега свога као самога себе.
 
Zlatko
Reakcija jednog decka nakon sto mu je majka ukinula pretplatu na video igricu: http://www.colleg...eo:1915521

nazalost, ovo je okarakterisano kao smesno


S' verom u Boga i otadzbinu
 
Miroljub Petrovic
cicy je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
vraceni je napisao:
Sve je pocelo juce, otvaranjem foruma "Istina o CPS-u". Namera mi je bila da iznesem svoje sumnje,

...

Nadam se da ce ovo moje zivotno iskustvo ucvrstiti vasu veru u Miroljuba i sva njegova buduca dela.

MIROLJUBE, OPROSTI MI AKO IKAKO MOZES STO SAM SUMNJAO U TEBE, STO SAM POGRESNO PROCENIO TVOJE NAMERE, I STO SAM TE KRITIKOVAO KAKO MALO KO JESTE. MOLIM TE, IZVINI!!!

Sto se mene tice, sve ti je oprosteno.


potpisujem, imao sam slično iskustvo (i protiv miroljuba i sa demonima, nažalost), ali ono što mene kopka je , ako su demoni tako pametni, pa zar nisu znali da ako će ti uzrokovsati probleme u porodici da će se otkriti i upropastiti svoj plan protiv miroljuba, osim ako im nešto drugo nije bio plan....

Treba da znas da su demoni kao besni psi. Kada ih pustis na nekoga oni bi mu se najradije krvi napili. Oni rade u onom domenu u kojem im je dopusteno da rade, u skladu sa ljudskim nemoralom.

 
Miroljub Petrovic
cicy je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
Kao sto su posetioci foruma mogli da vide, u poslednje vreme clanovi adventisticke sekte su se narocito pomamili i atakuju na mene, a razlog je jedan potez koji su napravili u nameri da me povrede i ostete, a u stvari su sebi naneli veliku sramotu i stetu. Momentalno sam na putu pa ne mogu ozbiljnije da se pozabavim tim pitanjem, ali za koji dan cu biti u mogucnosti da objasnim sta je pozadina ovog njihovog poslednjeg ludila.


mislim da tu netreba spominjati adventiste, nego određene pojedince, nema potrebe da blatiš vjersku zajednicu zbog određenih pojedinaca

I ja sam nekada mislio da su u pitanju losi pojedinci, ali videces da nije tako. Molim za malo strpljenja, jer sada nisam u mogucnosti da pisem. Inace, necu nikoga da blatim, vec samo da iznesem dijagnozu koja je u funkciji ljudskog izlecenja.

 
Miroljub Petrovic
Ivan7 je napisao:
Pozdrav profesore, slike su super, svaka cast!
A ovi padavicari sto vas napadaju stvarno su katastrofa.
Jedno pitanje: Da li su opstruisani i koliko je tesko ljudima da izucavaju i dakazuju Bibliju u Americi, kad znamo da je to centar masonerije i naravno propagande o evoluciji?

Ovde su mogucnosti velike za one koji zele da budu ozbiljni jer zakon dozvoljava i home schooling, i mnoge druge mogucnosti, tako da oni koji imaju jaku porodicu (kao Jevreji, na primer) mogu sjajno da napreduju. Cinjenica je da je ateisticka i okultisticka propaganda na veoma visokom nivou, ali ponavljam, postoje velike mogucnosti za one koji su ozbiljni. Ipak, mislim da su mogucnosti kod nas mnogo vece, i svakom gastarbajteru bih preporucio da se sto pre vrati kuce, jer se ovde steze omca oko vrata celoj naciji i onda ce biti neizdrzivo. Bice izazvana takva kriza da ce biti uvedeni inkvizitorski zakoni.

 
Miroljub Petrovic
Zlatko je napisao:
Reakcija jednog decka nakon sto mu je majka ukinula pretplatu na video igricu:

http://www.colleg...eo:1915521

nazalost, ovo je okarakterisano kao smesno

U pitanju je klasican slucaj decaka opsednutog demonima. Dobro je sto mu je majka ukinula da igra kompjuterske igrice jer je preko njih postao opsednut. Trebala je jos samo da pozove svestenika Branislava Peranovica da ga malo izlopata i natera da radi neki fizicki posao u njegovom manastiru, jer se tako najbolje isteruju demoni (post i molitva se podrazumevaju).

 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.47 sekundi!