Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
NM
Miroljube imas li kakav link od nekog teologa koju tumaci BOZIJE RECI a da je i tebe impresionirao sa znanjem.pozdrav
 
nikolaj
Da li je dobro da se koristi sojino mleko u prahu kupljeno u zdravu kucu?
 
tovel
Jeste li mozda citali knjigu 'Vikiliks :Tajne beogradskih depesa'?
Mislite li da se radi o verodostojnim informacijama?

http://www.pecat....ih-depesa/
 
Miroljub Petrovic
NM - poruka glasi:
Miroljube imas li kakav link od nekog teologa koju tumaci BOZIJE RECI a da je i tebe impresionirao sa znanjem.pozdrav

Najbolje sto sam citao je "Jevrejski Jeshua ili grcki Isus" od Nehemije Gordona:

http://www.cps.or...shua02.zip

Ima odlicnih tumacenja i na donjem linku:

http://thelivingw...ebrew.org/
 
Miroljub Petrovic
nikolaj - poruka glasi:
Da li je dobro da se koristi sojino mleko u prahu kupljeno u zdravu kucu?

Puno je hemije, ne preporucujem. Ima da se kupi u inostranstvu, nisam video kod nas, masina koja od soje pravi mleko za 20 min. Ko hoce sojino mleko, to je najbolja stvar. Iako je mnogo lakse i brze mleko od oraha - stavis pola sake oraha, 3 dl vode i dve kasicice meda u blender i izmiksas 10 sekundi.
 
Miroljub Petrovic
tovel - poruka glasi:
Jeste li mozda citali knjigu 'Vikiliks :Tajne beogradskih depesa'?
Mislite li da se radi o verodostojnim informacijama?

http://www.pecat....ih-depesa/

Tu ima svega i svacega, red istine, red lazi. Mislim da nije pouzdano.
 
miki
Miro, jel imas neke pouzdane podatke sto se tice kardiovaskularnih bolesti kod Jevreja i muslimana. Procentualno koliko manje oni imaju ovih problema u odnosu na nas Srbe, jer koliko znam mi smo u top 3 u Evropi sto se tice kardiovaskularnih bolesti. Predpostavljam da kad bi Srbi barem svinjenitu izbacili da bi se ove bolesti upolovacile.
 
crnitrn
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
nikolaj - poruka glasi:
Da li je dobro da se koristi sojino mleko u prahu kupljeno u zdravu kucu?

Puno je hemije, ne preporucujem. Ima da se kupi u inostranstvu, nisam video kod nas, masina koja od soje pravi mleko za 20 min. Ko hoce sojino mleko, to je najbolja stvar. Iako je mnogo lakse i brze mleko od oraha - stavis pola sake oraha, 3 dl vode i dve kasicice meda u blender i izmiksas 10 sekundi.

Kad ste ovo pomenuli da pitam koje marke blender vi koristite i da li ima neki pristojni za ne mnogo velike pare da se kupi , ja sto imam ovaj je los nemoze da npr. od orha napraviti kasu!
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
Dusan d
Ovo sam naso na jednom sajtu,mozda ce te da obrise te ali je interesantno

Молитва детета да буде ТВ

Ти си тако добар, Господе,
и штитиш сву децу на земљи;
за једну те посебну милост молим:
претвори ме у телевизор
зато да би се моји родитељи
бринули за мене као за њега,
како би с једнаким занимањем
гледали и мене као и њега:
као мама најдражу ТВ-причу
или тата своје дневне вести.

Желео бих, Боже, да говорим
као најављивач програма:
кад он говори, цела породица ћути,
сви га желе чути,
нико га не прекида
и не ућуткује.

Желео бих, Боже, на себи
осетити онакву бригу
какву моји родитељи показују
кад телевизор не ради,
јер хитно зову мајстора.

А ја бих желео бити телевизор
само зато да постанем
најбољи пријатељ
својим родитељима
и њихов главни јунак.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 10.12.2011 22:34
 
Ivana
Miroljube,ako dozvolite,jedno upozorenje,roditeljima iz Republike Srpske čija deca idu u osnovnu školu.
Radi se o časopisu za decu"NAJ"koji je pravo smeće i velika sramota za škole u kojima se prodaje.U prošlom broju su opisivana razna paganska božanstva i davani saveti deci u vezi sa zaljubljivanjem,simpatijama i sl. a u ovom br.sad prepune su stranice o novoj godini,deda mrazu i vradžbinama u novogodišnjoj noći.
Meni je jako žao što nam deca tako nedužna stradaju.
Eto možda će nekome značiti.
Izmenio/la Ivana na 10.12.2011 22:47
 
Miroljub Petrovic
Ivana - poruka glasi:
Miroljube,ako dozvolite,jedno upozorenje,roditeljima iz Republike Srpske čija deca idu u osnovnu školu.
Radi se o časopisu za decu"NAJ"koji je pravo smeće i velika sramota za škole u kojima se prodaje.U prošlom broju su opisivana razna paganska božanstva i davani saveti deci u vezi sa zaljubljivanjem,simpatijama i sl. a u ovom br.sad prepune su stranice o novoj godini,deda mrazu i vradžbinama u novogodišnjoj noći.
Meni je jako žao što nam deca tako nedužna stradaju.
Eto možda će nekome značiti.

Toga ima i u Srbiji. Ovde se deci u skoli takodje nude decji satanski casopisi. Deca neduzna stradaju jer imaju slepe roditelje, a ne postoji nijedna institucija od autoriteta koja bi upozorila roditelje na opasnosti.
 
Miroljub Petrovic
Dobio sam informaciju o dva aparata koja proizvode sojino mleko, kao i mleko od zitarica i orasastih plodova, a koji mogu da se kupe kod nas:

http://www.prodav...cts_id=203

http://vegantleti...mleka.html

Ovaj prvi je duplo skuplji, pa cu uskoro da proverim da li je zaista duplo bolji, i javljam. To je za one koji hoce da "piju mleko" nakon sto ih mama odbije od dojke. Da se bar ne truju.
 
dovlanik
General Martin Dempsi, načelnik Generalštaba armije SAD, poručio da EU predstoje veliki rizici od sukoba.


http://www.presso...vropi.html
 
nikolaj
http://www.viddle.../videos/8/

istina o vakcinama
 
Ignjatije
Gospodine Petrovicu u predavanju o sistmu obrazovanja govorili ste o coveku Filijasu Gejdzu i onjegovoj povredi mozga.Tada ste jasno i lepo rekli da je uzrok za njegovu promenu ponasanja bilo fizicko ostecenje mozga.Medjutim,sve vreme van toga govorite da su za takve pojave odgovorni demoni i da je to posledica njihovog uticaja na ljude.Medicina jasno dokazuje da su psihicki poremecaji posledica fizikog ostecenja mozga.Ne razumem zasto za svako patolosko ponasanje coveka ne govorite da je posledica ostecenja mozga(za koje covek naravno moze snositi krivicu svojim nezdravim zivotom) nego ga uvek vezujete za uticaj demona ?
 
Miroljub Petrovic
Ignjatije - poruka glasi:
Gospodine Petrovicu u predavanju o sistmu obrazovanja govorili ste o coveku Filijasu Gejdzu i onjegovoj povredi mozga.Tada ste jasno i lepo rekli da je uzrok za njegovu promenu ponasanja bilo fizicko ostecenje mozga.Medjutim,sve vreme van toga govorite da su za takve pojave odgovorni demoni i da je to posledica njihovog uticaja na ljude.Medicina jasno dokazuje da su psihicki poremecaji posledica fizikog ostecenja mozga.Ne razumem zasto za svako patolosko ponasanje coveka ne govorite da je posledica ostecenja mozga(za koje covek naravno moze snositi krivicu svojim nezdravim zivotom) nego ga uvek vezujete za uticaj demona ?

Ono sto pokrece nas organizam, i sto cini da mi osecamo, pamtimo, mislimo, ucimo itd, jeste "duh zivotni" koji smo dobili od Tvorca. Nas duh zivotni moze da bude povezan sa Tvorcem, ako moralno zivimo, a moze i da bude na udaru, ili pod uticajem demona, ako nemoralno zivimo ili ako se ne borimo protiv svojih losih sklonosti koje smo nasledili. Poznata izreka kaze da je "u zdravom telu zdrav duh". Ako ostetimo svoje telo, automatski cemo lose delovati i na svoj duh, u smislu da cemo biti podlozni delovanju demona. Dakle, ne mogu duhovna obolenja da se objasnjavaju na materijalan nacin. Mogu samo delimicno. Ako drzimo telo zdravim i duh ce nam imati vece mogucnosti da bude zdrav. Fineas Gejdz je nepaznjom ostetio svoj mozak. Mogao je da izleci svoj mozak, ali nije, i zavrsio je tako kako je zavrsio.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 11.12.2011 20:52
 
Ignjatije
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Mogao je da izleci svoj mozak, ali nije, i zavrsio je tako kako je zavrsio.

Kako je mogao kada mu je sipka probila mozak i potpuno promenila njegov karakter?Ipak je to dogadjaj za koji On nije kriv.Mislim da ce mu Bog oprostiti grehe koje je pocinio posle tog nesrecnog slucaja.
 
Miroljub Petrovic
Ignjatije - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Mogao je da izleci svoj mozak, ali nije, i zavrsio je tako kako je zavrsio.

Kako je mogao kada mu je sipka probila mozak i potpuno promenila njegov karakter?Ipak je to dogadjaj za koji On nije kriv.Mislim da ce mu Bog oprostiti grehe koje je pocinio posle tog nesrecnog slucaja.

Pa ko je kriv sto mu je sipka probila mozak, ako on nije kriv? Mozda niko nije kriv? Ili je Bog kriv? Bio je nepazljiv, povredio se, ali ostao je svestan i mogao je da radi na svom izlecenju. Nije postao degenerik koji je nesvestan sta radi. Bio je svestan, a cim je svestan, znaci da moze da radi na svom ozdravljenju.

E bre kako za svaki greh pronalazite izgovor.
 
Miroljub Petrovic
Javio mi se prijatelj koji ima iskustva sa masinama za pravljenje sojinog mleka. On preporucuje onu skuplju masinu, iako kaze da moze da odradi posao i ona jeftinija masina.
 
filipb
Pozdrav Miroljube,
Imam jedno pitanje na koje bih molio odgovor, pa makar i na pm
Gledao sam vas serijal predavanja,"poslednji dogadjaji" u drugom serijalu kazete da se nije sav narod vratio u Izrael, da su se vratili samo ovi iz judinog plemena a da su ostala plemena jos uvek rasejani po svetu i da tek treba da se vrate!? da ce nakon toga doci do obracenja naroda Izrela i da za Izrael predstoji blagostanje u kome ce starac da prozivi sve svoje godine itd...
ako je tako kako sam gore naveo, onda drugi Hristov dolazak i nije bas tako blizu, jer, prvo treba da se vrate preostala plemena za koje se jos uvek i ne zna gde su, pa da se obrate, pa da starac prozivi svoje godine, recimo od svoje 75-te pa do makar 95-te pa svi oni dogadjaji iz Danila i da ne nabrajam vise ima jos mnogo toga.. tako da u najboljem slucaju Hristov drugi dolazak moze da se ocekuje za nekih 50-60ak godina minimum.
Ako je pitanje vec postavljano ja se izvinjavam, ali ako je glupo molim vas nemojte da ga obrisete samo zbog toga, jer ja moram od nekud da pocnem a ovo me bas interesuje.
pozdrav
Izmenio/la filipb na 12.12.2011 00:17
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.61 sekundi!