Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Veceras (cetvrtak 23.10.2014) u 20 casova u restoranu Gošović u Podgorici biće održano veliko guslarsko veče na kojem nastupaju, između ostalih, trenutno najbolji srpski guslar Saša Laketić, zatim prvak Srbije Đorđije Tanović i drugi. Zainteresovani mogu da dođu na ovaj spektakl.
 
crnitrn
http://www.radios... !Prevara-zvana-EBOLA-Doktor-iz-Gane-potvr%C4%91uje-da-je-Ebola-velika-prevara/cilx/69E563FE-6E3E-4C8A-8125-50FED865378A
Izmenio/la crnitrn na 23.10.2014 18:28
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
IDCreationnn
Hvala na odgovorima.Ja sam baš radoznao što se tiče nekih stvari,te mi je na pamet palo još nešto.Naime,mene interesuje da li možda slučajno znate koliko tačno neurona u mozgu ima šimpanza? Negde sam pročitao za tzv Homo erectusa da je imao tu 50 milijardi neurona,a živeo je navodno pre 1,5 miliona godina.Što znači da je morao dobijat preko 333 000 novih neurona po generaciji i to greškama genetskog kopiranja i to pod neverovatnim uslovom da se reproducirao svakih 10 godina,a danas nema ni kod ljudi novih neurona mutacijama ni ne,te ovo zaista jeste krajnji apsurd.Pa me sad nešto zanima koliko šimpanza ima neurona u mozgu,ako ste informisani slučajno voleo bih da mi odgovorite.Osim toga,zanima me koji je najbolji prirodni lek protiv bubuljica,pošto moja mlađa sestra ima neke na obrazima pa ide kod dermatologa.Ja sam čuo da je kora od banane i utrljavanje bubuljice njome dobar lek i to sam rekao njoj,ali ona to ne shvata ozbiljno.Zanima me eto usput šta vi mislite i koji bi prirodni lek u vidu nekog napitka i sl bio dobar za to,pošto ovo sa korom od banane joj deluje neozbiljno?
Žarko Dimitrov
 
Miroljub Petrovic
IDCreationnn - poruka glasi:

Hvala na odgovorima.Ja sam baš radoznao što se tiče nekih stvari,te mi je na pamet palo još nešto.Naime,mene interesuje da li možda slučajno znate koliko tačno neurona u mozgu ima šimpanza? Negde sam pročitao za tzv Homo erectusa da je imao tu 50 milijardi neurona,a živeo je navodno pre 1,5 miliona godina.Što znači da je morao dobijat preko 333 000 novih neurona po generaciji i to greškama genetskog kopiranja i to pod neverovatnim uslovom da se reproducirao svakih 10 godina,a danas nema ni kod ljudi novih neurona mutacijama ni ne,te ovo zaista jeste krajnji apsurd.Pa me sad nešto zanima koliko šimpanza ima neurona u mozgu,ako ste informisani slučajno voleo bih da mi odgovorite.

Pogledaj na internetu.

Osim toga,zanima me koji je najbolji prirodni lek protiv bubuljica,pošto moja mlađa sestra ima neke na obrazima pa ide kod dermatologa.Ja sam čuo da je kora od banane i utrljavanje bubuljice njome dobar lek i to sam rekao njoj,ali ona to ne shvata ozbiljno.Zanima me eto usput šta vi mislite i koji bi prirodni lek u vidu nekog napitka i sl bio dobar za to,pošto ovo sa korom od banane joj deluje neozbiljno?

Treba da uradi ciscenje celog organizma, jer se organzam cisti i preko koze, pa se na licu najbolje vidi prljavstina tela. Ceo program ozdravljenja imas u kratkoj knjizi na donjem linku:

http://cps.org.rs...ecenja.pdf
 
djurica
Мирољубе, хоћете ли имати свој штанд на сајму књига? Ако не, на којим штандовима би се могле наћи књиге са вашег сајта?
 
Miroljub Petrovic
djurica - poruka glasi:

Мирољубе, хоћете ли имати свој штанд на сајму књига? Ако не, на којим штандовима би се могле наћи књиге са вашег сајта?

CPS nece imati stand na sajmu knjiga, ali ce se na standu izdavacke kuce "Matic", u hali 1 na prvom spratu, u prstenu hale, prodavati jedan deo nasih knjiga, uglavnom najnovija izdanja.
 
Miroljub Petrovic
http://www.blic.r...etarijanci
 
Jedan2
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Shone1337 - poruka glasi:

Postovanje gospodine Petrovicu..

Imam 18god pre nekoliko godina sam imao epilepsiju, izlecio sam se uz pomoc lekova..
U nekoj od emisija za bolesti ste rekli da su sve te bolesti ludilo,sizofrenija,epilepsija uzrok demona. Dali je to istina??

Dali sam ja bio pod demonom, ili sam bio poremecen od mozga??

Bio si pod dejstvom demona.

Kako se onda izlecio koristeci lekove? Sam si rekao da je nemoguce lekovima oterati demona.
 
Miroljub Petrovic
Jedan2 - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Shone1337 - poruka glasi:

Postovanje gospodine Petrovicu..

Imam 18god pre nekoliko godina sam imao epilepsiju, izlecio sam se uz pomoc lekova..
U nekoj od emisija za bolesti ste rekli da su sve te bolesti ludilo,sizofrenija,epilepsija uzrok demona. Dali je to istina??

Dali sam ja bio pod demonom, ili sam bio poremecen od mozga??

Bio si pod dejstvom demona.

Kako se onda izlecio koristeci lekove? Sam si rekao da je nemoguce lekovima oterati demona.

On samo veruje da se izlecio lekovima, jer su mu tako rekli lekari. Covek kad oboli najcesce promeni neke svoje lose navike i to dovede do izlecenja, a ne stetni lekovi.
 
Miroljub Petrovic
U pripremi je sjajna knjiga koja detaljno govori o prednostima konzumiranja biljne hrane - neka vrsta azbuke zdrave hrane. Donji citat nam daje odgovor na pitanje kako su nasi slavni preci bili izdrzljivi i nepobedivi - upravo jer su se zdravo hranili. Njihova ishrana, i nacin zivota, su bili gotovo identicni onome sto vidimo iz donjeg primera kojeg su naucinici proucavali:

Tarahumara Indijanci žive u Haj Sijera planinama Čihuahue u Meksiku, oko 500 km od El Pasa, Teksas. Oni su među najizdrž­ljivijim trkačima na svetu, ako ne i najbolji u ovom pogledu. Po­nekad se takmiče u maratonskim trkama od 150 do 300 km, od kojih se sve odvijaju na strmim planinskim terenima. Nekada pre, Tara­humare su lovili jelene tako što su ih jurili sve dok jelen ne padne od umora. Ipak, neki nutricionisti u Sedinjenim Državama bi rekli da su oni na skoro izgladnjujućoj ishrani. Oni su retko kada, ako su uopšte ikada, jeli meso, mleko ili jaja. Njihov ukupni kalorijski unos je oko 2.250 do 2.800 kalorija dnevno, koje se uglavnom dobijaju iz pasulja, kukuruza i povrća. (Cerquira, Fry, and Conner. The Food and Nutrient Intake of the Tarahumara Indians of Mexico. American Journal of Clinical Nutrition, 32:905-915, April, 1979)
 
IDCreationnn
Imam jedno pitanje u vezi meteorske prašine.Da li se možda do danas došlo do zaključka da Petersonovo merenje od 14 miliona tona prašine godišnje možda nije validno? Ja to zaista ne znam,ali sve što sam od ateista čuo je da najsavremenija merenja na satelitima pokazuju da padne samo 25 000 tona svake godine i da je njegov uređaj bio neprecizan.Jako me zanima da li se danas zna koliko tačno padne prašine,pošto je Petersonovo merenje bilo krajem 60-tih prošloga veka? Ovo sam pitao zato što jedino odgovor na ovu ateističku kritiku da je Petersonovo merenje bilo neprecizno,nisam mogao pronaći na internetu.Ja im ne verujem,jer primetio sam da osećaju averziju prema činjenicama mnogo puta,ali opet sam hteo da proverim,jer mislim da vi sigurno znate.Smile
Žarko Dimitrov
 
Zohan
Nadam se da nisam dosadan.
Postoje razne teorije i price u vezi Masona i njihovog nastanka. E sad, mene interesuje vase misljenje u vezi njihovog nastanka: da li njihovi korjeni vuku iz prastarih vremena ili su oni samo poprimili, ili bolje receno - pokupili, neka od "tajnih znanja" raznih paganskih vjerovanja i obicaja/rituala?

Da li su Masoni naslednici Templara, ili su oni nastali od strane Vatikana, tj. Jezuita, ili postoji nesto trece?

Kako je moguce da Vatikan i Masonerija mogu da imaju zajednicke planove, i kako to da Jezuiti mogu da kontrolisu Masone kao i ostala tajna drustva? Masoni, Iluminati i ostala kompanija su kroz istoriju bili neprijateljski nastrojeni prema Vatikanu, i ne samo Vatikanu nego i svim drugim hriscanskim denominacijama, kao i ostalim religijama tj. vjerskim ubedjenjima.

Sta mislite o Valteru Fajtu?
Ako moze ukratko da odgovorite
 
daks
Kakav je ovo fenomen? Danas sam video to na tv, pa reko da vidim i na netu, ne znam da li je ranije postavljano na forum?

http://www.blic.r...laci-metal

https://www.youtu...coEkMzFZvs

Da li je istina to sto lekari kazu?
 
kolarac
http://bktvnews.c...rast-kose/
 
Miroljub Petrovic
IDCreationnn - poruka glasi:

Imam jedno pitanje u vezi meteorske prašine.Da li se možda do danas došlo do zaključka da Petersonovo merenje od 14 miliona tona prašine godišnje možda nije validno? Ja to zaista ne znam,ali sve što sam od ateista čuo je da najsavremenija merenja na satelitima pokazuju da padne samo 25 000 tona svake godine i da je njegov uređaj bio neprecizan.

Ne valja ti to sto se druzis sa ateistima, pa te truju glupostima.

Jako me zanima da li se danas zna koliko tačno padne prašine,pošto je Petersonovo merenje bilo krajem 60-tih prošloga veka? Ovo sam pitao zato što jedino odgovor na ovu ateističku kritiku da je Petersonovo merenje bilo neprecizno,nisam mogao pronaći na internetu.Ja im ne verujem,jer primetio sam da osećaju averziju prema činjenicama mnogo puta,ali opet sam hteo da proverim,jer mislim da vi sigurno znate.

CPS ekspedicija ce ici ovih dana na Mesec, pa cemo izvrsiti merenje prasine i odmah cemo te obavestiti, da bi mogao mirno da spavas.
 
Miroljub Petrovic
Zohan - poruka glasi:

Nadam se da nisam dosadan.
Postoje razne teorije i price u vezi Masona i njihovog nastanka. E sad, mene interesuje vase misljenje u vezi njihovog nastanka: da li njihovi korjeni vuku iz prastarih vremena ili su oni samo poprimili, ili bolje receno - pokupili, neka od "tajnih znanja" raznih paganskih vjerovanja i obicaja/rituala?

Masoni su pod tim imenom najverovatnoje nastali tamo u 17. veku, i osnovaci su samo tehnike komunikacije sa demonima usavrsili i poceli da primenjuju na visem nivou, u smislu preuzimanja kontrole nad narodima i drzavama.

Da li su Masoni naslednici Templara, ili su oni nastali od strane Vatikana, tj. Jezuita, ili postoji nesto trece?

Ocigledno da su razna tajna drustva nastajala na raznim mestima, kao sto su hriscanske frakcije nastajale na raznim mestima i medju razlicitim ljudima, ali su se vremenom iskristalisala najjaca tajna drustva, kao i najjace hriscanske frakcije. I kao sto se procesom ekumenizma sve hriscanske frakcije okupaljaju oko najjace, tako se i kod tajnih drustava sva okupljaju oko najjaceg.

Kako je moguce da Vatikan i Masonerija mogu da imaju zajednicke planove, i kako to da Jezuiti mogu da kontrolisu Masone kao i ostala tajna drustva? Masoni, Iluminati i ostala kompanija su kroz istoriju bili neprijateljski nastrojeni prema Vatikanu, i ne samo Vatikanu nego i svim drugim hriscanskim denominacijama, kao i ostalim religijama tj. vjerskim ubedjenjima.

Masoni kontrolisu ljude od znanja, a jezuti kontrolisu siroke narodne mase preko svoje crkve. Ovo drugo ima veci uticaj. Praksa je pokazala da za nju nije vazno ko je kakav karakter i sta radi, vec je vazno da postuje njen autoritet, i tu su se masoni i jezuiti "nasli". Najbolji primer je Hrvatska. Rimska crkva ima sva prava, masoni su preko Amerike i NATO osnovali danasnju hrvatsku drzavu, koja je protektorat rimske crkve, ali je zato masonima dozvoljeno da organizuju gej parade, da kontrolisu medije, banke, politicare koji vode drzavu. Vazno je samo da se ne dira u rimsku crkvu, da ona ima sve privilegije i novac, i da ljudi budu deklarativno katolici.

Rimska ckrva je na slican nacin saradjivala sa Hitlerom i potpisala sa njim konkordat. Hitler je mrzeo rimsku crkvu, ali joj je platio sve sto je trazila (njihove skole, casopise...) a ovi su se povukli iz politickog zivota, i Hitler je preuzeo vlast. Rimska crkva (jezuiti) su iskoristili Hitlera da pobije Jevreje (koji nikako nece pod kontrolu crkve i prave konkurenciju biznisu crkve).

Dakle, u pitanju je sukob dve organziacije koje saradjuju ako je to u obostranom interesu, jer su iz dva svetska rata, koja su vodili, zakljucili da moze da se saradjuje po mnogim pitanjima, skoro svim. Problem u toj saradnji je sto vise od 99% masona ne zna sta je prava pozadina masonerije jer su teoloski polupismeni ili nepismeni. Putin je blizak masoneriji, moguce da je i clan, ali iz ekonomskih i geostrateskih interesa. Medjutim, kad se dirne u neka pitanja kao sto je stradanje njegovog naroda, nametanje nekih devijantnih oblika ponasanja, kao sto je sodomija (homoseksualizam), onda njegova privrzenost masoneriji vise nije tako jaka. Tako da sada ulazimo u predvorje novog velikog svetskog rata, kako ja vidim stvari.

Sta mislite o Valteru Fajtu?

Govorio sam o njemu. On je odlican na polju zdravlja. NA polju kreacionizma je dista dobar, iako ima zastranjivanja, a po pitanju teologije ne vidi ulogu Izraela u poslednjim vremenima jer je odbacio Tanah (Stari zavet) time sto ga tumaci simbolicno, i nema mnogo vajde od njegove teologije. Tacno je to sto prica o uticaju paganstva na hriscanstvo, ali to je limunada od teologije, kao pesma koja pocinje lepom melodijom, a onda usred pesme se prelazi na teske zvukobe hevi metala koji probija mozak. Jadna je to pesma (teologija).
 
Miroljub Petrovic
daks - poruka glasi:

Kakav je ovo fenomen? Danas sam video to na tv, pa reko da vidim i na netu, ne znam da li je ranije postavljano na forum?

http://www.blic.r...laci-metal

https://www.youtu...coEkMzFZvs

Da li je istina to sto lekari kazu?

Govorio sam o tome, ali ti nisi citao forum od pocetka, pa postavljas ista pitanja. Decko je opsednut demonima. Njegova majka je imala napade demona jos u trudnoci sa njim, kada je imala epilepticne napade.
 
Miroljub Petrovic

Ima puno ovakvih recepata. Niko ne objavljuje slike i licno iskustvo da svi vide, nego samo prazne price.
 
Zohan
Hvala na odgovoru.

Na koji nacin Jevreji poste sto se tice hrane; da li oni ne konzumiraju hranu i vodu tokom citavog dana(od izlaska do zalaska Sunca) ili poste kao i Hriscani? Ustvari, sta je to Biblijski post?
 
Miroljub Petrovic
Zohan - poruka glasi:

Hvala na odgovoru.

Na koji nacin Jevreji poste sto se tice hrane; da li oni ne konzumiraju hranu i vodu tokom citavog dana(od izlaska do zalaska Sunca) ili poste kao i Hriscani? Ustvari, sta je to Biblijski post?

Citaj forum od pocetka, govorio sam o tome. Nemoj da me teras da ti brisem postove. Biblijski post je uzdrzavanje od jela i pica 24 sata. Tako poste Jevreji.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.72 sekundi!