Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Cetnik - poruka glasi:

Postovanje Miroljube,
Zamolio bih Vas da nam date neke informacije i savjete,naravno ako imate, vezano za drzavu Izrael (pogledao sam prije nekoliko stranica na forumu da ste izbacili video vezano za ovu temu)
Naravno ako imate te informacije, vezano za migracionu politiku drzave Izrael,da li prihvataju strance, zaposlenja, cijena itd
Ovo vas pitam, jer ako razmisljamo logicki, naravno na osnovu Svetog pisma i Vasih predavanja.
Bog je obecao da ce od drzave Izrael napraviti Edenski vrt i to se svakog dana potvrdjuje na terenu, vidimo koliki je progres napravljen u zadnjih 70 godina.
Isto je zapisano u Svetom pismu da moraju prihvatiti strance, naravno znamo pod kojim uslovima, tamo pise
Opet na osnovu Svetog pisma znamo da se citav svijet udruzuje u destrukciji i na kraju tog procesa ce da napadnu na Izrael, ali sto bi Vi rekli: Samoubice Grin
Znaci pitanje koje sami sebi mozemo postaviti, zasto bi ostajali na ovim prostorima i razvijali neke nase poslove, bolje je zivjeti u Izraelu, pa makar radili i neki najobicniji posao, ali vazno je biti tamo.

Veliki pozdrav

Danas nije lako ziveti u Izraelu jer imigracionu politiku kontrolisu zulufari koji imaju specificne kriterijume za izdavanje dozvola za zivot u Izraelu (ima tu i nekih dobrih stvari). Zato je najbolja opcija otici preko sekularne opcije, a to je upis na neki od izraelskih fakulteta (sto nije jeftino, kosta oko 12.000 dolara godisnje samo skolarina, plus smestaj i hrana), najbolji fakultet je ovaj sa donjeg linka (studije su na engleskom):

https://overseas....

Ili da se otvori firma (kosta oko 1000 dolara), ali mora da se radi posao i okrecu pare da bi se viza produzavala.

Sigurni papiri (za sada) se dobijaju ako se uradi konverzija na judaizam, sto je jako tesko, ili ako se ozenis sa devojkom koja ima izraleske papire.

Neki su usli u Izrael na vise od turisticke vize (3 meseca) tako sto su otisli da volontiraju u poljoprivredi preko donje organizacije:

http://wwoof.org.il/
 
Miroljub Petrovic
Piper Djoko - poruka glasi:

Kako je moguce da Srbi koji su, kako genetika kaze, jednim delom potomci Semita, govore jezikom koji, ispravite me ako gresim, nema slicnost ni sa jednim semitskim jezikom koji danas postoji? Da ne pominjemo razlike u pismu (malo sam ucio sa onih vasih tutorijala).
Poznato je da su svi Sloveni pre 15/16 vekova govorili protoslovenskim jezikom na koji lice svi danasnji slovenski jezici ali, opet, nisam nasao da taj protoslovenski ima ikakvu vezu sa semitskim jezicima.
Semitski narod, najtezi narod za asimilaciju, primio jezik i kulturu od jafetovskog (ona druga genetska linija Srba)?
Kako to da razumem?
Pozdrav!

Pa pogledaj kako su se Jevreji asimilovali u Evropi ili Egiptu, i skroz zaboravili svoj jezik. Zasto je nastala Septuaginta (grcki prevod prvog dela Biblije - Tanaha ili Starog zaveta)? Tako sto Jevreji u Egiptu nisu znali hebrejski, nego su narucili da im se Biblija prevede na grcki. Tako su i Iliri dosli medju Jafetovce i poceli da koriste njihov jezik iz prakticnih (poslovnih) razloga.

Inace, danasnja srpska azbuka potice iz jevrejske. Imas o tome u knjizi sa donjeg linka, a i mnoge reci su slicne:

http://www.cps.or..._spisi.zip
 
Bijeli Pavle
Poštovani Miroljube,

Čuo sam od jedne patrijahalne i lepe devojke iz Izraela da se ona ne bi udala za nekoga ko nije njene vere, jedino pod uslovom da 'taj neko' pređe na Judaizam i da to dopuste njeni roditelji. Da li su sve Jevrejke takve? Znam da su ove iz Tel Aviva totalno polupane, na njih ne mislim. Da li je rešenje da ako želim baš nju da ženim da postanem "messianic jew"?

Elem, imam još jedno pitanje: Zašto Jevreji nisu prihvatili Isusa iako je Stari zavet predvideo baš takvog mesiju i zašto Yeshua nije povratio moć Izraelu kako je predviđeno da će biti? Verovatno ćete mi odgovoriti "Zato što oni to nisu hteli", ali da je do kraja ispunio obećanje dato od Boga, čak i oni koji su ga osudili bi mu se poklonili i izvinili.
Da li to znači da Javreji neznajući sada čekaju lažnog mesiju (Antihrista) koji će ući u treći Hram?

Srdačan pozdrav.
Izmenio/la Bijeli Pavle na 29.01.2018 12:54
Kršni Crnogorac
 
Sale88
Poštovani Miroljube, interesuje me da li ste čuli za preparat pod nazivom ''Orlov dar'', ''homogenizovani dietetski preparat esencialni dodatak ishrani, homeopatski nepotencirani, podize potisnutu vitalnu silu. Nosi prefiks prirodni jer je proizveden isključivo od lekovitih supstanci iz netaknute prirode Podrinja i planinskog venca reke Drine'', tako sam pročitao na njihovom sajtu da je predstavljen. Kuća Zdravlja Blagovesti ga proizvodi.
Čuo sam da ga dosta ljudi koristi, pa me zanima šta Vi mislite o tome, a na Vašem forumu sam pretražio i nije bilo reči o tome ranije.
Unapred Hvala i svako dobro Vam želim.
 
Miroljub Petrovic
Bijeli Pavle - poruka glasi:

Poštovani Miroljube,

Čuo sam od jedne patrijahalne i lepe devojke iz Izraela da se ona ne bi udala za nekoga ko nije njene vere, jedino pod uslovom da 'taj neko' pređe na Judaizam i da to dopuste njeni roditelji. Da li su sve Jevrejke takve? Znam da su ove iz Tel Aviva totalno polupane, na njih ne mislim. Da li je rešenje da ako želim baš nju da ženim da postanem "messianic jew"?

Elem, imam još jedno pitanje: Zašto Jevreji nisu prihvatili Isusa iako je Stari zavet predvideo baš takvog mesiju i zašto Yeshua nije povratio moć Izraelu kako je predviđeno da će biti? Verovatno ćete mi odgovoriti "Zato što oni to nisu hteli", ali da je do kraja ispunio obećanje dato od Boga, čak i oni koji su ga osudili bi mu se poklonili i izvinili.
Da li to znači da Javreji neznajući sada čekaju lažnog mesiju (Antihrista) koji će ući u treći Hram?

Srdačan pozdrav.

Devojka ti je sve lepo rekla. Treba da prihvatis jevrejskog Boga i da dobijes dozvolu od njenog oca. To znaci da treba da se eksponiras kao pobozan covek, a Srbi su vecinski poreklom Jevreji, od Ilirija, i konacno, kad njen otac vidi da si dobar momak, dace ti da ozenis njegovi cerku. Dakle, budi Jevrejin kao sto je Isus bio i sve ce biti ok.

U Bibliji pise da ce se Jevreji u skoroj buducnosti pbratiti svom Bogu i tada ce se desiti veliko cudo u Izraelu.
 
Miroljub Petrovic
Sale88 - poruka glasi:

Poštovani Miroljube, interesuje me da li ste čuli za preparat pod nazivom ''Orlov dar'', ''homogenizovani dietetski preparat esencialni dodatak ishrani, homeopatski nepotencirani, podize potisnutu vitalnu silu. Nosi prefiks prirodni jer je proizveden isključivo od lekovitih supstanci iz netaknute prirode Podrinja i planinskog venca reke Drine'', tako sam pročitao na njihovom sajtu da je predstavljen. Kuća Zdravlja Blagovesti ga proizvodi.
Čuo sam da ga dosta ljudi koristi, pa me zanima šta Vi mislite o tome, a na Vašem forumu sam pretražio i nije bilo reči o tome ranije.
Unapred Hvala i svako dobro Vam želim.

U pitanju je otrovan okultiski preparat. U donjoj knjizi imas objasnjeno sta je homeopatija:

http://www.cps.or...d02-A4.zip
 
majorBL
Miroljube, da li Vi i Vasa zena imate sluskinje u kuci? Odnosno, da li je gospodja Petrovic samo direktor koji sve nadgleda?
 
milan simanic
Poštovanje brate Miroljube.
Pogledao sam vaše poslednje predavanje.Imam pitanje vezano za vašu matematiku o kojoj razmišljate na glas.Relativno sam teološki pismen, i neću da kažem da se slažem sa vama, ali istina je da ne vidim grešku u vašem razmišljanju na glas.Ono što me interesuje, ako možete detaljnije da nabrojite istorijske događaje ili prilike na koje vi smatrate da treba obratiti pažnju,a koji su se odvijali u periodu od 1945-1952.godine.
Hvala unapred.
 
Miroljub Petrovic
majorBL - poruka glasi:

Miroljube, da li Vi i Vasa zena imate sluskinje u kuci? Odnosno, da li je gospodja Petrovic samo direktor koji sve nadgleda?

Naravno da ima kad god joj treba. Sada posto ima odraslu cerku da joj pomaze, onda joj sluskinja ne treba. Dok su deca bila mala onda joj je uglavnom pomagala njena majka, a bilo je perioda kad joj je pomagala zena koju je ona iznajmila (a ja placao) ili dodje zena da joj pomogne par puta sedmicno. Idealno je da zeni pomazu zene iz porodice (svekrva, tasta, cerka, setra, drugarica...).
 
Miroljub Petrovic
milan simanic - poruka glasi:

Poštovanje brate Miroljube.
Pogledao sam vaše poslednje predavanje.Imam pitanje vezano za vašu matematiku o kojoj razmišljate na glas.Relativno sam teološki pismen, i neću da kažem da se slažem sa vama, ali istina je da ne vidim grešku u vašem razmišljanju na glas.Ono što me interesuje, ako možete detaljnije da nabrojite istorijske događaje ili prilike na koje vi smatrate da treba obratiti pažnju,a koji su se odvijali u periodu od 1945-1952.godine.
Hvala unapred.

Ocigledno da je to bio period tokom kojeg je oformljena drzava Izrael. Tako mozemo ocekivati da se u sedmici od 2022-2027, nakon Trecg svetskog rata, formira teokratska drzava Izrael.
 
Vasilije R
Poštovani Miroljube,
imao sam čast da te upoznam na poslednjoj tribini na Banovom brdu i predložim dvoboj, ili bolje reći, sparing britkim sabljama.

Skoro 10 godina treniram ninjutsu i imam pristojnu veštinu sa tradicionalnim samurajskim oružjem, naročito sa katanom. Treniram i snagu i u poslednje tri godine sam je duplirao.
Problem je što nigde ne mogu da nađem pravog protivnika za nešto iole ozbiljnije od kontrolisanog sparinga. Sve same pizde i padavičari, prete preko interneta, a kad predložim megdan, samo izvrdaju. Skoro sam se pokačio sa jednom komunjarskom slinom iz anarhosindikalističke inicijative, poče nešto da mi preti napadom sa leđa na Slaviji, predložim megdan, blokira me.

Za tebe sam prvi put čuo kada si zapretio ekumenisti Đakovcu, da ćeš ga iseći britkom sabljom i tada sam usvojio ono legendarno "pas im se posra".
Pomislio sam, vidi čoeka, spreman da potegne sablju, a ne ko isfeminizirani padavičari u uskim pantalonama, što sablju ne umeju ni da drže kako treba.

Poslednji okršaj između samuraja i crnogorskog junaka Lekse Saičića se završio porazom samuraja i ja bih hteo da izjednačim rezultat. Mislim da bi junak iz Kuča, direktan potomak vojvode Radonje Petrovića, bio idealna zamena za Saičića. Ako hoću da se proslavim junaštvom, a hoću, potreban je megdan sa junakom, a ne sa nekim padavičarem.

Uzdravlje, pa da revanš bude u obnovljenom Dušanovom carstvu, ko god pobedi, ako obojica preživimo 3. svetski rat.

Ovo su moje čelične lepotice. Desna je tupa, za trening, a leva britka, za borbu.
image.ibb.co/f6v8UR/12805664_10208992237705627_1194167283886556020_n.jpg
 
BritkaSablja1213
Dr. Miroljube, kako objasnjavate hipnozu? Da li je to satanizam i o cemu se tu u stvari radi?
 
Pera Peric
Gospodine Miroljube znali se kako su se zvali ilirijevi potomci i imamo li naprimer danas neke toponime od Iirijevih sinova unuka itd.Pozdrav.
PeraPeric
 
Miroljub Petrovic
Vasilije R - poruka glasi:

Poštovani Miroljube,
imao sam čast da te upoznam na poslednjoj tribini na Banovom brdu i predložim dvoboj, ili bolje reći, sparing britkim sabljama.

Skoro 10 godina treniram ninjutsu i imam pristojnu veštinu sa tradicionalnim samurajskim oružjem, naročito sa katanom. Treniram i snagu i u poslednje tri godine sam je duplirao.
Problem je što nigde ne mogu da nađem pravog protivnika za nešto iole ozbiljnije od kontrolisanog sparinga. Sve same pizde i padavičari, prete preko interneta, a kad predložim megdan, samo izvrdaju. Skoro sam se pokačio sa jednom komunjarskom slinom iz anarhosindikalističke inicijative, poče nešto da mi preti napadom sa leđa na Slaviji, predložim megdan, blokira me.

Za tebe sam prvi put čuo kada si zapretio ekumenisti Đakovcu, da ćeš ga iseći britkom sabljom i tada sam usvojio ono legendarno "pas im se posra".
Pomislio sam, vidi čoeka, spreman da potegne sablju, a ne ko isfeminizirani padavičari u uskim pantalonama, što sablju ne umeju ni da drže kako treba.

Poslednji okršaj između samuraja i crnogorskog junaka Lekse Saičića se završio porazom samuraja i ja bih hteo da izjednačim rezultat. Mislim da bi junak iz Kuča, direktan potomak vojvode Radonje Petrovića, bio idealna zamena za Saičića. Ako hoću da se proslavim junaštvom, a hoću, potreban je megdan sa junakom, a ne sa nekim padavičarem.

Uzdravlje, pa da revanš bude u obnovljenom Dušanovom carstvu, ko god pobedi, ako obojica preživimo 3. svetski rat.

Mnogo si nezgodan i jak, pa te svi izbegavaju. Ja sam pretio jajarama da ce lose da prodju od moje ruke ako dodje do obnove Dusanovog carstva i uvedu se dobri zakoni, a sada jedino mozemo da ih ignorisemo jer njihove gazde vladaju svetom. Ako hoces da budes pravi junak, treba sablje da zamenis motikom, da naucis nesto da radis i da se zenis, i da radjas i vaspitavas dobru decu.
 
Miroljub Petrovic
BritkaSablja1213 - poruka glasi:

Dr. Miroljube, kako objasnjavate hipnozu? Da li je to satanizam i o cemu se tu u stvari radi?

Govorio sam o tome u donjem predavanju:

https://www.youtu...4u6VbfS5ZM
 
Miroljub Petrovic
Pera Peric - poruka glasi:

Gospodine Miroljube znali se kako su se zvali ilirijevi potomci i imamo li naprimer danas neke toponime od Iirijevih sinova unuka itd.Pozdrav.

Ima u literaturi i na internetu, a dr Stevan Tomovic pise knjigu o tome pa ce biti uskoro objasnjeno.
 
tumbak123
Postovanje Miroljube, provodim dosta vremena za kompjuterom jer se bavim privatnim poslom koji se obavlja preko kompjutera, imam problem sa ocima jer pocinju dosta da peku i bole ukoliko gledam u telefon, monitor, televizor, posle odredjenog vremena provedenog gledajuci u te iste uredjaje. Isao sam kod lekara ali oni su mi preporucili neke kapi za oci, rekli su da mi oci ne proizvode dovoljno suza. Gledao sam neka vasa predavanja i zanima me da li postoji neki prirodan nacin da izlecim oci jer ne vjerujem bas u te njihove preparate, bojim se da mi ne ostete oci te hemije govedje medicine. Inace ni prije nisam volio da idem kod doktora, ne bih ni sada isao ali morao sam jer mi je taj problem ugrozavao posao.
 
Simeunovic
Postovanje dr. Miroljube procitao sam enciklopediju prirodnih lekova dr. Milisava, ali nigde nisam mogao da nadjem kako da ocistim telo od svih vakcina koje sam primio kao dete? I kako to da na neke ljude ne uticu vakcine toliko koliko se od njih pravi babaroga?
 
Gvozdenovic
Doktore jedno pitanje,ukratko odgovorite mi,ako znate da li su Plemenici Ceklica roda Orlovica iz okoline Gacka,i da li je to mit ili istina?
 
Ugljesa1371
Pozdrav Miroljube.
Koja je tajna uspeha Federera sto Djokovic nema, da li je to stvar psihe ili necega drugog?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 1.46 sekundi!