Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Jevrejin je napisao:
Učitelju ko je najveći srpski junak?

Moraces da promenis ime, jer lupetas i pricas gluposti sve vreme. Dakle, registruj se pod imenom "Filistejac" ili "Hananejac", ili slicno, a ovo sadasnje ime ce biti banovano jer ne mozes pod tim imenom da pises gluposti.

A sto se tice najveceg srpskog junaka, pa to znaju i vrapci na grani, a ti ne znas. Najveci srpski junak je Isus Hristos.
 
Miroljub Petrovic
Evo jednog sjajnog sajta sa mnostvom korisnih programa koje je postavio saradnik naseg centra:

http://www.fileho...
 
duga
Pozdrav!Mislio sam spremati pšenišne pahuljice kod kuće(postoji ručni mlin za kojih70 eura).E sad problem... Govori se da je zob najzdravija,ali zob ima ljusku pa to ne mogu da radim(nisam nigdje pronašao kako se odvaja ljuska od zrna pa se valjda nemože),znači ostaje mi zrno bez ljuske(pšenica)a za pšenicu piše sve po svud(problem je gluten)evo primjer:"gluten je bjelančevina žitarica koja se pretežno nalazi u pšenici,raži,te manjim djelom u ječmu i zobi,nemože se probaviti oštečuje sluznicu crijeva i sprečava probavu druge hrane...."po tome dakle sirovo zrno(pahuljice) nije za ishranu...postiji li neka caka u spremanju pahuljica(namakanju preko noći ili nešto što odstranjuje gluten)..Mogu li se znači pšenične pahuljice svakodnevno jesti bez posljedica za organizam-znači u pitanju je valjano sirovo zrno na hladno a ne ko ove kupovne koje se valjaju pod toplinom da se odstranjuje dio škroba....Nadam se da ste me shvatili molim za pomoć!!!!!hvala
 
Miroljub Petrovic
duga je napisao:
Pozdrav!Mislio sam spremati pšenišne pahuljice kod kuće(postoji ručni mlin za kojih70 eura).E sad problem... Govori se da je zob najzdravija,ali zob ima ljusku pa to ne mogu da radim(nisam nigdje pronašao kako se odvaja ljuska od zrna pa se valjda nemože),znači ostaje mi zrno bez ljuske(pšenica)a za pšenicu piše sve po svud(problem je gluten)evo primjer:"gluten je bjelančevina žitarica koja se pretežno nalazi u pšenici,raži,te manjim djelom u ječmu i zobi,nemože se probaviti oštečuje sluznicu crijeva i sprečava probavu druge hrane...."po tome dakle sirovo zrno(pahuljice) nije za ishranu...postiji li neka caka u spremanju pahuljica(namakanju preko noći ili nešto što odstranjuje gluten)..Mogu li se znači pšenične pahuljice svakodnevno jesti bez posljedica za organizam-znači u pitanju je valjano sirovo zrno na hladno a ne ko ove kupovne koje se valjaju pod toplinom da se odstranjuje dio škroba....Nadam se da ste me shvatili molim za pomoć!!!!!hvala

Nemoj da nasedas na gluposti koje pisu ateisti. Naravno da mozes da jedes zitarice, samo ih pripremi da ti budu ukusne i da mozes lako da ih konzumiras. Zitarice treba da se jedu svaki dan, a te price tipa: "Od hleba se goji" i slicno, su notorne gluposti.
 
nikola
Isus Navin pred ulazak u obecanu zemlju srece Vojvodu Andjela, dali se radi o Isusu Hristu. Pokusavam da razumem zasto Gospod naredjuje Isusu Navinu da sece zile konjima i sve zivo da se unisti i kako ubistvo zene i deteta nije zlocin. Kada bi se danas to isto desilo da bi uslov za ulazak u zemlju bio da se unisti grad i tehnika, i da su svi stanovnici bili upali u hulu na Duha Svetoga, sta znaci kada je nesto prokleto - po cemu su prokleta neduzna bica. Izvinjavaam se na ponovljanju pitanja nije mi jasno zasto neko kao zivotinje deca i zena u sustini nemaju slobodnu volju i vlasnistvo su muzevljevo stradaju sa njim jer se radi o huli na Duha Svetoga iako nemaju sloboidnu volju.
Izmenio/la nikola na 28.06.2009 14:28
 
Miroljub Petrovic
nikola je napisao:
Isus Navin pred ulazak u obecanu zemlju srece Vojvodu Andjela, dali se radi o Isusu Hristu. Pokusavam da razumem zasto Gospod naredjuje Isusu Navinu da sece zile konjima i sve zivo da se unisti i kako ubistvo zene i deteta nije zlocin. Kada bi se danas to isto desilo da bi uslov za ulazak u zemlju bio da se unisti grad i tehnika, i da su svi stanovnici bili upali u hulu na Duha Svetoga, sta znaci kada je nesto prokleto - po cemu su prokleta neduzna bica. Izvinjavaam se na ponovljanju pitanja nije mi jasno zasto neko kao zivotinje deca i zena u sustini nemaju slobodnu volju i vlasnistvo su muzevljevo stradaju sa njim jer se radi o huli na Duha Svetoga iako nemaju slobodnu volju.


Na donjem linku mozes da vidis jednu od brojnih palestinskih majki koja je svoje dete od malih nogu ucila da bude bombas samoubica jer ce tako "dostici raj". To se zove satanizam i totalno ludilo:

http://www.youtub..._jwwI&NR=1

Koliko su ti ljudi demonizovani i na sta su spremni verovatno znas iz brojnih slucajeva iz Bosne, sta su mudzahedini radili svojim zarobljenicima (da ne pricam ovde o tim strahotama). To su "strucnjaci" za izazivanje najvece patnje i bola, satanisti prvog reda, potomci ludog Hama. Naravno da i medju njima postoje dobri ljudi, kao Rava iz Jerohona, i svako od njih moze da se pokaje, ali mnogi nece.

Ili pogledaj ovaj video:

http://www.youtub...re=related

Sto se tice presecanja konjskih zila, nisam proucavao taj detalj, ali verovatno se radilo o onesposobljavanju neprijateljskih konja koji su sluzili za ratovanje. Bog je rekao da jevrejski carevi "ne treba da imaju mnogo konja", sto je ukazivalo na to da ne treba da budu ratnicki nastrojeni, posto je tu Bog da ih brani od njihovih neprijatelja.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 28.06.2009 16:23
 
Gogi

Pozdrav Miroljube !

Kud god se okrenem slusam i gledam ljude-Srbe,kojima smetaju stvarno junacka djela nasih predaka(Nazalost ima ih i na tvom forumu(Sto bi ti rekao u tvojoj kuci)),koja su uistinu inspirisana Gospodom Hristom,jer je sam Gospod rekao "Niko nema vece ljubavi od ove, nego da plozi zivot svoj za brata svojega".
Znas,bojim se da smo kao narod otpali od Hrista,"CAST POJEDINCIMA" (Kao Jevreji Hristovog doba),samo da nam se jos kao i njima desi Jerusalim !
Zaista se bojim Bozje presude koju je rekao "Ostavice vam se kuca pusta,da je i nama kao narodu izrecena"
U principu sve mi je jasano samo se jos nadam da nas Bog nije ostavio!

Znam da si rekao i da vjerujes da bi Bog mogao nekim cudom da nas osvijesti i dozove pameti,ali ako se jos koju godinu ovo produzi,ne znam koga ce imati dozvati !

Koje je tvoje misljenje ili saznanje dokle pred Bogom narod nije odbacen od Njega koja je to mjera bezakonja,dali smo kao narod jos u Milosti Bozjoj ?

Pozdrav
Goran



Gogi
 
Miroljub Petrovic
Gogi je napisao:

Pozdrav Miroljube !

Kud god se okrenem slusam i gledam ljude-Srbe,kojima smetaju stvarno junacka djela nasih predaka(Nazalost ima ih i na tvom forumu(Sto bi ti rekao u tvojoj kuci)),koja su uistinu inspirisana Gospodom Hristom,jer je sam Gospod rekao "Niko nema vece ljubavi od ove, nego da plozi zivot svoj za brata svojega".
Znas,bojim se da smo kao narod otpali od Hrista,"CAST POJEDINCIMA" (Kao Jevreji Hristovog doba),samo da nam se jos kao i njima desi Jerusalim !
Zaista se bojim Bozje presude koju je rekao "Ostavice vam se kuca pusta,da je i nama kao narodu izrecena"
U principu sve mi je jasano samo se jos nadam da nas Bog nije ostavio!

Znam da si rekao i da vjerujes da bi Bog mogao nekim cudom da nas osvijesti i dozove pameti,ali ako se jos koju godinu ovo produzi,ne znam koga ce imati dozvati !

Koje je tvoje misljenje ili saznanje dokle pred Bogom narod nije odbacen od Njega koja je to mjera bezakonja,dali smo kao narod jos u Milosti Bozjoj ?

Pozdrav
Goran

Stanje jeste tesko, ali to sto ti kazes me podseca na prorpka Iliju koji je jadikovao zbog velikog otpada u Izraelu, a onda mu je Bog rekao da ne treba da jadikuje jer ima 7000 ljudi u Izraelu koji "nisu savili kolena pred Valom (Sotonom)". Taj broj je bio dovoljan kao jezgro da Bog napravi promene i preokret. Tako i danas, postoje ljudi koji se bore, koji su pobozni i vredni, na koje Bog racuna, a i sam znas mnoge (Dveri srpske, 1389...).
 
Miroljub Petrovic
eawen je napisao:
Jeste li čuli za hrvatskog karizmatika ....?
Jučer je u novinama objavljeno kako ga je slijepo djete dotaklo i progledalo,izdao je CD na čijoj naslovnici Sudac imitira sliku ,,trojstva"...Ovdje je postao najkomercijalniji svećenik, ljudi plaćaju da ga gledaju i dotaknu...
Znate li nešto više o njemu?
Osim da je čovjek biznismen i lijepo zaradjuje na sebi...

Ima takvih polupanih likova koliko hocete, odakle bih znao svakog od njih? Znam samo one glavne (papu, Brus Lija, Ziku Obretkovica...).
 
s b
goran72191 je napisao:
Jel imate neku DOBRU enciklopediju biljka i lekovitih trava(može link ili naslov kljige i autor) HVALA!!!Grin

http://www.prirod...
...velika se kisa slila u dolini reke nila ...
 
Miroljub Petrovic
DejanHSS je napisao:
Da li ste citali knjigu "kraljevstvo Hazara"? Malo mi je cudna, Jerveji se predstavljaju kao najveci zlocinci....Zato me interesuje vase misljenje?!

Vec sam govorio o tome. Knjiga je tesko smece i istorijski falsifikat. Takvih knjiga ima koliko hoces na trzistu. To ne treba da cudi kada zivimo na planeti koja je u pobuni protiv Boga i sve sto je povezano sa Bogom se izruguje i omalovazava, pa tako i Bozji izabrani narod - jevrejski narod, koji i pored svih nedostataka i zastranjivanja je jedini svetli primer u ovom svetu po pitanju jake porodice, pozrtvovnosti, sloge, medjusobnog pomaganja, zajednistva itd. Konacno, u Bibliji jasno pise da ce Bog preko Jevreja da zavrsi posao na zemlji, kada se oni Njemu uskoro okrenu svim srcem svojim.

Inace, poznajem autora te knjige, Dejana Lucica. Tip je vrlo pozitivan, patriotski orijentisan, veliki potencijal, ali je ocigledno nedovoljno informisan i druzi se sa ljudima koji zastranjuju po ovom pitanju. Ne bi me zacudilo da se Dejan Lucic, uskoro, odrekne svih tih svojih knjiga protiv Jevreja, kao sto se Entoni Flu, vodeci svestki ateista, odrekao svih svojih ateistickih knjiga i postao religiozan (njegova knjiga bi uskoro trebala da bude prevedena i objavljena kod nas). Mislim da bi Dejan Lucic mogao da bude novi apostol Pavle.

I kakve veze imaju Jevreji sa Talmudom?

Talmud je skup razlicitih spisa jevrejskih rabina po raznim pitanjima. Ono sto se iz Talmuda citira na internetu je u 99% slucajeva laz i falsifikat. Mi ne treba da se bavimo Talmudom, nego Biblijom.
 
Uros88
Da li znate nesto o nocnom slepilu (Retinopathia pigmentosa), tj. da li znate da li moze da se izleci ili barem poboljsa situacija? Doktori kazu da ne moze, ali isto tako kazu i za rak.
 
Miroljub Petrovic
Uros88 je napisao:
Da li znate nesto o nocnom slepilu (Retinopathia pigmentosa), tj. da li znate da li moze da se izleci ili barem poboljsa situacija? Doktori kazu da ne moze, ali isto tako kazu i za rak.

Ne postoje neizlecive bolesti, postoje samo neizlecivi ljudi (oni koji nece da menjaju lose zivotne navike). Dakle, pogledaj u Enciklopediji prirodnih lekova na donjem linku:

http://www.cps.or...opedia.zip
 
Dobrica
Evo BDP u Hrvatskoj u prvom kvartalu godine pao za 6.7% u odnosu na isto razdoblje prošle godine,dakle najveći pad u zadnjih 10 godina.
Kakva je u vas situacija?
Imam osjećaj da ovo nije ni K od krize koja će nas sve skupa zadesiti.Ja se čak bojim da bi moglo biti i socijalnih nemira ,jer se u nas sprema novi rebalans državnog proračuna(već drugi u ovoj godini) za desetak dana,a to znači da će se nekome morati otkinuti od usta.
Mene to zabrinjava jer ja i sestra oboje studiramo, tako ako bude bankrot države ne preostaje mi ništa drugo nego da se vratim dijedu na selo.
Još što me zabrinjava jest opća svijest ljudi koji očekuju da će im država sve dati,a ona ni blizu ne može ispuniti njihova očekivanja,a da ne govorim o tome koliko su ljudi u spremni pomagat jedni drugima u slučaju velike krize. No u vezi tog problema mislim da je na našim prostorima odlična situacija za razliku od zapada.
Ja imam dojam da je SAD na rubu velikih socijalnih nemira.
Što vi mislite?
 
Miroljub Petrovic
Veritas je napisao:
Evo BDP u Hrvatskoj u prvom kvartalu godine pao za 6.7% u odnosu na isto razdoblje prošle godine,dakle najveći pad u zadnjih 10 godina.
Kakva je u vas situacija?
Imam osjećaj da ovo nije ni K od krize koja će nas sve skupa zadesiti.Ja se čak bojim da bi moglo biti i socijalnih nemira ,jer se u nas sprema novi rebalans državnog proračuna(već drugi u ovoj godini) za desetak dana,a to znači da će se nekome morati otkinuti od usta.
Mene to zabrinjava jer ja i sestra oboje studiramo, tako ako bude bankrot države ne preostaje mi ništa drugo nego da se vratim dijedu na selo.
Još što me zabrinjava jest opća svijest ljudi koji očekuju da će im država sve dati,a ona ni blizu ne može ispuniti njihova očekivanja,a da ne govorim o tome koliko su ljudi u spremni pomagat jedni drugima u slučaju velike krize. No u vezi tog problema mislim da je na našim prostorima odlična situacija za razliku od zapada.
Ja imam dojam da je SAD na rubu velikih socijalnih nemira.
Što vi mislite?

Ja sam o tome vise puta govorio. Bilo bi dobro da procitate sve moje postove od pocetka. Taj podatak o bruto drustvenom proizvodu (BDP) nije tacan. Cifra je mnogo gora, ali se podaci zataskavaju. Naravno da ovo nije ni K od krize, ali za one koji zive po prirodnim zakonima koje je Bog uspostavio za coveka kriza se nece ni osetiti. Covek je stvoren da zivi i radi u prirodi, a ne da propada u gradovima i da se zaglupljuje u raznim ateistickim sistemima. Dobro je sto imas dedu na selu, iako nece biti vajde od toga ako se dedi nesto desi, jer verovatno ti i sestra ne bi znali da opstanete u prirodnom ambijentu posto ne znate nista o proizvodnji hrane i slicno. Dakle, sto pre krenes da se osposobljavas za zivot i rad u prirodi, to bolje za tebe. Sve drugo je prazna prica.

Sto se tice socijalnih nemira, sta ce se time postici? Narod je zaveden i nesposoban da sam funkcionise, osim ono malo ljudi sto je ostalo na selu. Mafijasi ce preko medija naci nekog dezurnog krivca za lose stanje (znas i sam koga - Jevreje), tako da ce narod traziti nekoga da na njemu iskali bes, ali ce takodje traziti nove vladare koji ce da brinu o njima (jer je vecina naroda nesposobna da brine o sebi). Dakle, klasican scenario koji se ponavlja kroz istoriju. Sotona navede narod na greh, a kada dodje do stradanja onda optuzi Boga i Njegov narod. Zato treba izlaziti iz sistema sto pre, jer ce stanje ubrzano biti sve gore.
 
ronaldo
sta se desava sa dušom poslje smrti? jel ide u raj, pakao ili čistilište? ili se ceka sudnji dan pa onda raj, pakao ili čistilište? ili smo do sudnjeg dana u raju ili paklu, pa onda isus odlucuje ko ce uskrsnuti?
 
Miroljub Petrovic
ronaldo je napisao:
sta se desava sa dušom poslje smrti? jel ide u raj, pakao ili čistilište? ili se ceka sudnji dan pa onda raj, pakao ili čistilište? ili smo do sudnjeg dana u raju ili paklu, pa onda isus odlucuje ko ce uskrsnuti?

Govorio sam o tome vise puta. Imas o tome detaljnije u tekstu na donjem linku:
http://www.cps.or...mrtvih.zip

A jos detaljnije na donjem linku:
http://www.cps.or...-smrti.pdf
 
Miroljub Petrovic
Paky je napisao:
Kako bi trebalo da budu ljudi danas krsteni?

Govorio sam o tome u prethodnim postovima. Imate vise o tome u knjizi "Tajne Biblije". Evo linka:
http://www.cps.or...iblije.zip
 
Dino
Miroljube, sto mislite hoce li papa preselit svoju prijstolnicu u Jeruzalem? Ovaj njegov zadnji posjet vjerovatno na to ukazuje...srediva sve "papire" prije nego to napravi...tako se meni cini.
"Ako netko hoće da se hvali, neka se hvali time što Mene poznaje."
 
nikola
U emisiji o svinjskom gripu pomenuli ste da nema ni jedan slucaj koji sigurno govori da se radi o opasnom gripu. Jer imate dodatne informacije o tome. Kakve su te vakcine, vidim da sad ubedjuju trudnice da se vakcinisu a za bebe ko zna sta moze da snadje

http://www.kurir-...09/sramota
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.42 sekundi!