Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
nikola
Da se nadovezem na predhodno pitanje (onaj ko sablazni Hristove reci da okaci vodenican kamen oko vrata). Zasto ljudi koji vladaju svetom obilaze zid placa, stavljaju jevrejske kape na glavu. Na ovom snimku Boris Tadic i Vuk Jeremic nose tu kapicu u Izraelu

http://www.youtub...re=related
 
Miroljub Petrovic
miki je napisao:
Da li u Bibliji jasno pise da je Bog izvan vremena, ili kako ste vec to zakljucili?

Vreme je kategorija koja postoji samo u materijalnom svetu, i predstavlja meru promene u kretanju materije. U Bibliji jasno pise da je Bog duh, dakle duhovno Bice, i za Njega ne postoji vreme kao za nas. On stvara materiju, a samim tim i vreme za one koji zive u materijalnom svetu.

A kad ste vec pomenuli Borku Vucic evo i najnovijeg Dragas teksta http://www.dragas...w/6388/69/

Lepo napisano.
 
Miroljub Petrovic
nikola je napisao:
Da se nadovezem na predhodno pitanje (onaj ko sablazni Hristove reci da okaci vodenican kamen oko vrata). Zasto ljudi koji vladaju svetom obilaze zid placa, stavljaju jevrejske kape na glavu. Na ovom snimku Boris Tadic i Vuk Jeremic nose tu kapicu u Izraelu

http://www.youtub...re=related

To sto nose kapicu nista ne mora da znaci. To je pitanje obicaja koje su uveli rabini ispred Zida placa. Na taj nacin oni koji dolaze na to mesto zele da pokazu kako "postuju" jevrejsku religiju koju danas kontrolisu rabini koji su uveli nosenje kapica.
 
10bz
bog pomaze ljudi.Postavio bih jedno pitanje na forumu, ako moze neko da mi odgovori ,ako smo svi mi deca bozija,ako je zemalja carstvo bozije i da nema granica, zasto se mi delimo na Srbe,Hrvate,Amerikance,Albance itd.zar nismo svi mi deca bozija,da ne ulazim u to ko kojim putem ide losim ili dobrim mislim na nacoveka kao pojedina,zasto kazemo da je sve manje srba pa valjda smo svi mi isti na ovozemaljskoj kugli i da ne postoje granice koje su opet ljudi stvorili.
 
Miroljub Petrovic
10bz je napisao:
bog pomaze ljudi.Postavio bih jedno pitanje na forumu, ako moze neko da mi odgovori ,ako smo svi mi deca bozija,ako je zemalja carstvo bozije i da nema granica, zasto se mi delimo na Srbe,Hrvate,Amerikance,Albance itd.zar nismo svi mi deca bozija,da ne ulazim u to ko kojim putem ide losim ili dobrim mislim na nacoveka kao pojedina,zasto kazemo da je sve manje srba pa valjda smo svi mi isti na ovozemaljskoj kugli i da ne postoje granice koje su opet ljudi stvorili.

Te podele su geografske i jezicke prirode. Dakle, postoje razliciti nazivi za odredjene teritorije na planeti Zemlji i razliciti jezici kojima ljudi govore. Da bismo lakse mogli da komuniciramo i da razmenjujemo informacije i dobra jedni od drugih, potrebno je da znamo ko kojim jezikom govori i na kojoj teritoriji zivi, posto su ljudi organizovani po drzavama. Dakle, nije isto kad ja nekome saljem knjigu u Nis ili u Split. Postoji razlika. Jos je teze ako hocu nekome u Ljubljani da posaljem novac, ili on meni. U Srbiji, u kojoj zivim, to cu moci mnogo lakse da uradim. Ako ne znam ko kojim jezikom govori, onda ce moja informacija teze doci do njega. Ovde se potezalo pitanje cirilice, zasto se ne pise na cirilici. Ja bih najradije da pisemo na hebrejskom, ali malo ce ljudi razumeti. Pise se na latinici da bi se jedan koncept prosirio do sto veceg broja ljudi. Dakle, ovde se niko ne deli po pitanju toga gde zivi i kojim jezikom govori, vec se delimo na one koji hoce da budu na Bozjoj strani i one koji to nece (dakle, delimo s epo pitanju koncepta koji prihvatamo). A to sto se van ovog foruma ljudi dele po raznim pitanjima, pa to je zato sto su odvojeni od Boga i onda demoni mogu od njih da prave volove i da ih zavadjaju po raznim pitanjima: koje su boje koze, kojim jezikom govore, za koga navijaju, u kom gradu su se rodili itd. Mi se ne bavimo tim glupostima, tako da je tvoje pitanje postavljeno na pogresnom mestu.
 
ziegler
Pozdrav Miroljube

Vidi ovaj clanak, strava: http://www.jutarn...,174095.jl

Kako bi prokomentirao ovo, neduzna osoba ide na plazu, seta parkom, moguce i djeca, pa se dogodi ovo.
 
Miroljub Petrovic
ziegler je napisao:
Pozdrav Miroljube

Vidi ovaj clanak, strava: http://www.jutarn...,174095.jl

Kako bi prokomentirao ovo, neduzna osoba ide na plazu, seta parkom, moguce i djeca, pa se dogodi ovo.

Ha, ha, sta kazes "neduzna osoba"? Pa ko se seta po mestima gde se okupljaju narkomani? Neduzni ljudi? Pametan covek zna da Zadar vrvi od narkomana, kurvara i slicnih bolesnika, i da kad dodje u taj grad moze svasta da ga snadje (kao i u ostalim "modernim" gradovima ovoga sveta). Zato ce pametan covek da izbegava da se mnogo zadrzava u takvim gradovima, a i kada dodje, to ce biti sa svrhom i uz veliki oprez. Dakle, pazi se da ne prodjes kao ova "neduzna osoba".
 
Varnava
Ovde je bilo potezano pitanje Mesije i vi ste rekli da smatrate da je Isus Mesija,dok Jevreji ga neprihvataju osim pokreta Mesijanski Jevreji. Moje je pitanje gde je u Bibliji Hristos javno rekao,jasno i glasno "Ja sam Mesija"?
 
ziegler
Miroljub Petrovic je napisao:
ziegler je napisao:
Pozdrav Miroljube

Vidi ovaj clanak, strava: http://www.jutarn...,174095.jl

Kako bi prokomentirao ovo, neduzna osoba ide na plazu, seta parkom, moguce i djeca, pa se dogodi ovo.

Ha, ha, sta kazes "neduzna osoba"? Pa ko se seta po mestima gde se okupljaju narkomani? Neduzni ljudi?...


Idete li Vi na more i ako da na kakva mjesta?
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 26.08.2009 20:21
 
Miroljub Petrovic
Varnava je napisao:
Ovde je bilo potezano pitanje Mesije i vi ste rekli da smatrate da je Isus Mesija,dok Jevreji ga neprihvataju osim pokreta Mesijanski Jevreji. Moje je pitanje gde je u Bibliji Hristos javno rekao,jasno i glasno "Ja sam Mesija"?

Jel Isus trebao to da kaze "glasno i jasno", kao sto ti ocekujes? Isus je ziveo na nacin da su ljudi bili prisiljeni da kazu da je On Mesija i da je On Bog. Cak su i fariseji to mogli da zakljuce i optuzivali su ga da sebi pripisuje atribute Boga (kad je oprastao grehe). Kad je Isus pitao Petra, sta misli ko je On, Petar je rekao da je Isus Mesija, a Isus ga je pohvalio zbog toga. Moglo bi jos mnogo na tu temu da se kaze, ali krajnji dokaz je vaskrsenje Isusa Hrista. Da samo postoji taj dogadjaj, i nijedan drugi, to bi bilo dovoljno da zakljucimo da je Isus Mesija.

Ono sto ti pitas je kao kad kazu ateisti: "Ako mi se Bog ovde pojavi, ispred mene, da ga vidim, onda cu prihvatiti da verujem da On postoji." Isus je rekao da takvima mogu i mrtvi da ustaju iz grobova, ali da oni nece verovati. Drugim recima, cela Biblija odjekuje da je Isus Mesija, ali je potrebno imati zdravo culo vida da bi se to videlo. Isus je kazao: "Oko je videlo telu, ako je oko bolesno onda je celo telo bolesno."
 
Miroljub Petrovic
ziegler je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
ziegler je napisao:
Pozdrav Miroljube

Vidi ovaj clanak, strava: http://www.jutarn...,174095.jl

Kako bi prokomentirao ovo, neduzna osoba ide na plazu, seta parkom, moguce i djeca, pa se dogodi ovo.

Ha, ha, sta kazes "neduzna osoba"? Pa ko se seta po mestima gde se okupljaju narkomani? Neduzni ljudi? ...


Idete li Vi na more i ako da na kakva mjesta?

Ja kad idem na more, odem u Ulcinj, na veliku plazu na kojoj nikada nema guzve jer Ulcinj nije popularno mesto za letovanje, a ima najlepsu plazu na svetu (posle plaze u Tel Avivu), najbolju hranu na celom Jadranskom moru (ukljucujuci i kolace), najbolju muziku (izvornu narodnu, i to orijentalnu), najnize cene, najbolje apartmane sa klimom i pisoarom (da mogu ko covek da odem u toalet), mir i tisinu. U Ulcinju jos nema narkomana, drogiraju se samo alkoholom i duvanom. Pored Ulcinja, idem u Tel Aviv na veliku plazu koja je broj jedan u svetu po svemu.

Sa dobrim drustvom bih mogao da odem i na neko drugo mesto, ali koje je izdvojeno i gde nema ljudi i prljavstine.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 26.08.2009 20:20
 
zavida
Pozdrav Miroljube.Zanima me da li Mestrovicev spomenik neznanom junaku na Avali ima na sebi elemente masonske gradjevine? Ima li on neku posebnu svrhu,osin sto se u njemu odaje pocast neznanom junaku? Pitam vas i zbog okolnosti pod kojima je sagradjen.Naime da bi ga sagradili prethodno su eksplozivom do temelja unistili srednjovekovnu tvrdjavu Zrvanj,jednu od najlepsih i najbolje ocuvanih tvrdjava u Srbiji,a i uklonili spomenik poginulom Srpskom decaku-vojniku,podignutom od strane jednog Nemackog generala u znak divljenja njegovoj hrabrosti.Kralj Aleksandar je dao blagoslov za sve ovo,pa bih vas zamolio za odgovor ili komentar.
 
ziegler
Ovo je veoma zanimljiv članak, pokazuje koji su uvjeti ulaska u EU: http://www.jutarn...,174147.jl

....satanizam.

Predlažem da se sve pročita, pogotovo onaj dio u prvom sivom kvadratu.

Možda vama Miroljube pomogne za predavanja ova informacija (iako pretpostavljam da ste vec upoznati s time).
 
Miroljub Petrovic
zavida je napisao:
Pozdrav Miroljube.Zanima me da li Mestrovicev spomenik neznanom junaku na Avali ima na sebi elemente masonske gradjevine? Ima li on neku posebnu svrhu,osin sto se u njemu odaje pocast neznanom junaku? Pitam vas i zbog okolnosti pod kojima je sagradjen.Naime da bi ga sagradili prethodno su eksplozivom do temelja unistili srednjovekovnu tvrdjavu Zrvanj,jednu od najlepsih i najbolje ocuvanih tvrdjava u Srbiji,a i uklonili spomenik poginulom Srpskom decaku-vojniku,podignutom od strane jednog Nemackog generala u znak divljenja njegovoj hrabrosti.Kralj Aleksandar je dao blagoslov za sve ovo,pa bih vas zamolio za odgovor ili komentar.

Naravno da je u pitanju klasican masonski projekat prepun okultnih elemenata. Cela gradjevina je u obliku piramide, a na ulazu vas docekuju dva kipa mitskih cudovista poluzivotinja-polucovek. Na vrhu je postavljen neki mauzolej sa kipovima ljudi u obliku stubova, a na vrhu kao rogovi oltara. Odvratno. Ako procitate knjigu "Masonski i okultni simboli" (imate je na nasem sajtu) i odete na Avalu, sve ce vam biti jasno.
 
Miroljub Petrovic
Kotor je napisao:
Knjige o templarima i masonima,download knjiga FREE pdf.
...

Tu ima po neka dobra knjiga, ali ima i djubreta koliko hoces. Najbolje knjige o tajnim drustvima imas na nasem sajtu. Ne treba mesati smece od knjiga sa dobrim knjigama jer to moze neke da zbuni.
 
Miroljub Petrovic
ziegler je napisao:
Ovo je veoma zanimljiv članak, pokazuje koji su uvjeti ulaska u EU: http://www.jutarn...,174147.jl

....satanizam.

Predlažem da se sve pročita, pogotovo onaj dio u prvom sivom kvadratu.

Možda vama Miroljube pomogne za predavanja ova informacija (iako pretpostavljam da ste vec upoznati s time).

Svaka cast ministarstvu obrazovanja Hrvatske koje se usudilo da u udzbenike stavi ovakve tekstove. Vidi se da i medju Hrvatima ima zdravog tkiva. Mozda se sukoro ujedinimo u rusenju satanizma na Balkanu.
 
Stefan Djuric
Miroljub Petrovic je napisao:
ziegler je napisao:
Ovo je veoma zanimljiv članak, pokazuje koji su uvjeti ulaska u EU: http://www.jutarn...,174147.jl

....satanizam.

Predlažem da se sve pročita, pogotovo onaj dio u prvom sivom kvadratu.

Možda vama Miroljube pomogne za predavanja ova informacija (iako pretpostavljam da ste vec upoznati s time).

Svaka cast ministarstvu obrazovanja Hrvatske koje se usudilo da u udzbenike stavi ovakve tekstove. Vidi se da i medju Hrvatima ima zdravog tkiva. Mozda se sukoro ujedinimo u rusenju satanizma na Balkanu.

Zar se homuseksualizam,transvestizam itd nevode pod poremecajima u svetskoj zdravstvenoj org?
 
tovel
Zadivljujuće činjenice - Miroljub Petrović - Nauka i religija

Deo 1
Deo 2
Deo 3
Deo 4
Deo 5
Deo 6
Dep 7
 
Miroljub Petrovic
Stefan Djuric je napisao:
Zar se homuseksualizam,transvestizam itd ne vode pod poremecajima u svetskoj zdravstvenoj org?

Ne vode se, vec se tretiraju kao "normalne pojave".
 
Nemanja Glisic
U 4. Mojsijevoj 21, 14, Isus Navin 10, 13, 1. Carevima 11, 41, 1. Dnevnika 29, 29, 2. Dnevnika 12, 15 i 20, 34 pominju se neke knjige koje nisu u sastavu Biblije. O kakvim se knjigama radi?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.47 sekundi!