Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
panta je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
panta je napisao:
Imam jedno pitanje da nije doslo do greha i da su ljudi i zivotinje nastavili da se mnoze a zive vecno na zemlji danas ili za neko kratko vreme zemlja bi bila prenaseljena ,a u bibliji pise u Isaiji da je samo zemlju stvorio da se na njoj moguc zivot kako gledate na to?

Panto majstore, pa jel znas koliki je svemir? Za tebe bi Bog odredio jednu planetu, pa kad bi je tvoji potomci napunili, On bi ti dao drugu, pa trecu, i tako redom koliko god ti planeta treba.


Da ali te planete su kao pustinje ne moze s ni da dises na njima bez posebne opreme kao sto rekoh u Isaiji pise da je zemlju samo napravio da se na njoj zivi....
45:18 Jer ovako veli Gospod, koji je stvorio nebo, Bog, koji je sazdao zemlju i načinio je i utvrdio, i nije je stvorio naprazno, nego je načinio da se na njoj nastava

Panto maloverni, pa Bog ce za tebe na svakoj planeti koju pozelis da stvori uslove kao na Zemlji i da cela planeta bude kao Edenski vrt.
 
ljubas
Miroljube kako stitis decu od losih uticaja? Ogranicavas li im kretanje i ostale radnje ili imas neku bolju metodu.
Deca su ne znaju i naivna su ,oce da urade nesto sto ne treba...
Pogotovo sad u godinama kada nadolaze.
Ponekad razmisljam cesce kako cu ja svoju decu da zastitim od losih uticaja, a s druge strane ne mogu da ih izolujem od sveta..
A i ona ce kad tad, kad odrastu da vide i osete oholos ljudi i neke mracne slike zivota, ne moze se zlo u svetu sakriti.. Ucis li ih Bibliji od malena?
 
http://sviuselo.wordpress.com/
Miroljub Petrovic
0 je napisao:
Miroljube kako stitis decu od losih uticaja? Ogranicavas li im kretanje i ostale radnje ili imas neku bolju metodu.
Deca su ne znaju i naivna su ,oce da urade nesto sto ne treba...
Pogotovo sad u godinama kada nadolaze.
Ponekad razmisljam cesce kako cu ja svoju decu da zastitim od losih uticaja, a s druge strane ne mogu da ih izolujem od sveta..
A i ona ce kad tad, kad odrastu da vide i osete oholos ljudi i neke mracne slike zivota, ne moze se zlo u svetu sakriti.. Ucis li ih Bibliji od malena?

Ja imam kancelariju u mom stanu i poceo dan sam sa decom. Ja sam im najbolji prijatelj i oni najvise vremena provode sa mnom. Imaju u stanu sve sto im treba, mogu da im dodju drugari i stalno su mi na oku. Naravno da ih ucim Bibliji od malena. Uskoro kad budem vise vremena provodio u prirodi, i njima ce biti jos lepse. Oni rade posao sa mnom i od mene uce, tako da nemaju gde da dolaze u kontakt sa losim ljudima. Sutra ce sa mnom da rade i polako cu da ih ubacujem teze situacije.
 
Miroljub Petrovic
Kotor je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
anton je napisao:
Upravo sam gledao neke stranice Roberta Konolija i tu vidio džinovske lubanje nekadašnjih ljudi koje sam imao prilike vidjeti na slajdovima u tvojim predavanjima i knjizi Znanost i roblem smrti. Pored onih,tamo ima slika i ljudskih lubanja sa rogovima.
Dali ti je poznato o kakvim je tu lubanjama riječ?

Nisam video te lobanje sa rogovima.


To su ove

[img]http://www.subversiveelement.com/files/demonbig.jpg[/img] is not a valid Image.

To su lobanje neke zivotinje.
 
mica
Evo preporuke za jednu knjigu

Kevin Trudeau - Prirodni lekovi za koje Oni ne žele da Vi znate


http://rapidshare..._znate.rar
 
boZo
osim u jevandjelima gde se jos opisuje drugi hristov dolazak i poslednji dani?
Bog stavlja na muke one koje voli da bi ih usavrsio

'Sveti Sava'
 
Miroljub Petrovic
boZo je napisao:
osim u jevandjelima gde se jos opisuje drugi hristov dolazak i poslednji dani?

Imas kroz celu Bibliju, u poslanicama, Otkrivenju, prorockim knjigama.
 
Miroljub Petrovic
mica je napisao:
Evo preporuke za jednu knjigu

Kevin Trudeau - Prirodni lekovi za koje Oni ne žele da Vi znate

http://rapidshare..._znate.rar

U toj knjizi ima svega i svacega, veci deo je dobar, ali ima i nebuloza. Oni koji su citali knjige sa naseg sajta prepoznace sta nije dobro.
 
Varnava
Opste prihvacen stav u svetu je da su Jevreji osudili i razapeli Isusa Hrista,medjutim njega je osudio prvosvestenik Kajafa i da bi ga ubio trebala mu je dozvola vlasti a to su bili Rimljani na celu sa Pilatom. Znaci njega su razapeli Rimljani a ne Jevreji,da li se slazete!?
 
Xipos
Miroljub Petrovic je napisao:
ziegler je napisao:
Ko su ovi? Imaju dobre dokumentarne filmove... primjer: http://www.tragan...-atlantide

Cak mislim da sam i vidjeo jedan Miroljubov uradak

Pozdrav..

Nemam pojma, trebao bih da gledam sta ima na sajtu pa da provaljujem ko stoji iza tog sajta. Ako ima drobih materijala, onda gledaj.


Ima i filmova sa tvojim prevodom tj cuje se tvoj glas
Slava Bogu
 
Aleksa
Veliki pozdrav... Želio bih da se zahvalim što ste postavili knjigu Tajne Biblije. Počeo sam da je čitam i ne mogu da stanem. Zaita je odlična i preporučujem je svima. Ja sam je već putem E-maila poslao gotovo svim prijateljima.

Imam jedno pitanje. Šta vi mislite generalno o tetovažama? Naravno većina istih je preslikavanje određenih okultnih simbola naročito srednje i južno američkih naroda (tribali), i tu mi je sve jasno, o tome ne treba ni razmišljati, a naročito da ne govorim o mrtvačkim glavama i sl.

Hvala unapred
 
Zlatko
http://www.b92.ne..._id=379036

Slovenački lekari dobili su novo uputstvo, javlja portal "24ur", prema kome će laboratorijske testove raditi samo u izuzetnim slučajevima, odnosno SVI KOJI IMAJU SIMPTOME zaraze virusom H1N1 će biti tretirani kao da su oboleli od novog gripa.

a svi znamo koji su to "simptomi"
S' verom u Boga i otadzbinu
 
Miroljub Petrovic
Varnava je napisao:
Opste prihvacen stav u svetu je da su Jevreji osudili i razapeli Isusa Hrista,medjutim njega je osudio prvosvestenik Kajafa i da bi ga ubio trebala mu je dozvola vlasti a to su bili Rimljani na celu sa Pilatom. Znaci njega su razapeli Rimljani a ne Jevreji,da li se slazete!?

Opste prihvacen stav danas u svetu je da su Srbi izazvali Prvi i Drugi svetski rat, sto je notorna laz. Na slican nacin, Isusa su razapeli Rimljani, a Jevreji su vecinski voleli Isusa. To vidimo po Njegovom ulasku u Jerusalim za Pashu, neposredno pre raspeca, kada ga je narod odusevljeno docekao.. Ali, manjina Jevreja, okupljena oko zlih svestenika koji su saradjivali sa okupatorom, trazila je od rimskih vlasti da uhapse i ubiju Isusa. Postavlja se pitanje: Da li jevrejski narod snosi odgovornost za ono sto je uradila manjina kriminalaca? Naravno da snosi. To je kao kad danasnji Sveti Sinod osudi Branislava Peranovica i vladiku Artemija sto koriste biblijske metode lecenja narkomana (te metode ukljucuju i batine za one koji unose drogu u leciliste ili rade neke slicne odvratne stvari). Da li smo svi mi odgovorno sto manjinska vlast u Srbiji isporucuje Radovana Karadzica? Odgovorni smo. Kada narod mnogo moralno posrne onda manjina ujedinjenih kriminalaca radi sta hoce u drzavi. Dakle, Isusa su razapeli Rimljani, po nalogu svojih "prijatelja" fariseja (otpalih jevrejskih svestenika), a bez ikakvog otpora naivnog i zabludelog naroda koji Isus opisuje kao "ovce bez pastira".
 
Miroljub Petrovic
Xipos je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
ziegler je napisao:
Ko su ovi? Imaju dobre dokumentarne filmove... primjer: http://www.tragan...-atlantide

Cak mislim da sam i vidjeo jedan Miroljubov uradak

Pozdrav..

Nemam pojma, trebao bih da gledam sta ima na sajtu pa da provaljujem ko stoji iza tog sajta. Ako ima drobih materijala, onda gledaj.


Ima i filmova sa tvojim prevodom tj cuje se tvoj glas

Dobro je da ima. Neka svi sajtovi stave, ako hoce, emisije koje sam ja radio.
 
Miroljub Petrovic
Aleksa je napisao:
Veliki pozdrav... Želio bih da se zahvalim što ste postavili knjigu Tajne Biblije. Počeo sam da je čitam i ne mogu da stanem. Zaita je odlična i preporučujem je svima. Ja sam je već putem E-maila poslao gotovo svim prijateljima.

Imam jedno pitanje. Šta vi mislite generalno o tetovažama? Naravno većina istih je preslikavanje određenih okultnih simbola naročito srednje i južno američkih naroda (tribali), i tu mi je sve jasno, o tome ne treba ni razmišljati, a naročito da ne govorim o mrtvačkim glavama i sl.

Hvala unapred

U Bibliji postoji zapovest o zabrani tetoviranja (3. Mojsijeva 19,28).
 
Miroljub Petrovic
Zlatko je napisao:
http://www.b92.ne..._id=379036

Slovenački lekari dobili su novo uputstvo, javlja portal "24ur", prema kome će laboratorijske testove raditi samo u izuzetnim slučajevima, odnosno SVI KOJI IMAJU SIMPTOME zaraze virusom H1N1 će biti tretirani kao da su oboleli od novog gripa.

a svi znamo koji su to "simptomi"

Tako je, sve koji budu kasljali proglasice obolelim od "svinjskog gripa" i to ce im biti povod za maksimalnu vakcinaciju (citaj "trovanje") velikog broja ljudi.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 01.09.2009 15:53
 
bokiva
Hemel kompanija pocela da gradi na Zlatiboru hotel u kome ce se sluziti iskljucivo sirova organska biljna hrana

http://www.hemelc.../zlatibor/
Izmenio/la bokiva na 01.09.2009 15:59
"Ja sam pastir dobri. Pastir dobri život svoj polaže za ovce".
 
Miroljub Petrovic
bokiva je napisao:
Hemel kompanija pocela da gradi na Zlatiboru hotel u kome ce se sluziti iskljucivo sirova organska biljna hrana

http://www.hemelc.../zlatibor/

Znam za taj projekat. Tamo je glavni kuvar Toni Radic.
 
tovel
Ovde je pre izvesnog vremena neko postavio vest o jednom svedskom novinaru koji je u javnost lansirao vest o navodnoj kradji organa koje izraelski vojnici vrse nad palestincima koje su navodno pobili a radi se zapravo o ljudima poginulim u okrsajima sa vojskom Izraela.

Dole su linkovi za tu vest ukoliko neko nije upoznat sa pricom.

Swedish journalist Donald Bostroms claims that he can prove Israeli soldiers have been harvesting organs from slain Palestinians have sparked a diplomatic row between Stockholm and Tel-Aviv.


Israeli organ harvests just Swede dreams?


A diplomatic row between Sweden and Israel has emerged after a leading Swedish tabloid printed an article suggesting Israeli soldiers stole body parts from Palestinians after killing them.

Palestinians accuse Israel of organ theft - 31 Aug 09

Ono sto je zanimljivo to je da su islamski fanatici,mudzahedini i ostali placenici koji su tokom agresije na nasu zemlju ubacivani na prostor KiM uz pomoc zapadnih obavestajnih sluzbi sa sobom nosili i medicinske udzbenike iz patologije koji se koriste na fakultetima a koji su pisani na arapskom jeziku kako bi od srpskih civila i vojnika koje su dosli da kolju (kao Jevreje po Izraelu) po uputstvima iz udzbenika vadili organe radi prodaje na crnom trzistu.
U emisiji koja je prikazivana na TV Galaksija Cacak u produkciji Dveri srpskih mozete videti i cuti svedocenje vojnog veterana o tome da su pored tela likvidiranih mudzahedina nalazeni takvi udzbenici i covek cak pokazuje u emisiji jedan takav udzbenik.
Na osnovu ove cinjenice mozemo da izvlacimo zakljucke o tacnosti vesti koje je taj svedski novinar plasirao u javnost.

Evo linkova za tu emisiju Dveri srpskih pod nazivom "Ne u NATO":

Deo 1
Deo 2
Deo 3
Deo 4
Deo 5
Deo 6
Deo 7
Deo 8

Emisija pocinje od sredine 3 klipa.
O tom medicinskom udzbeniku na arapskom govori se tj veteran ga prikazuje u emisiji u 1:18 min (preskocite dotle povlaceci krug-treker na vremenskoj osi) 8-og klipa.
Na ovom primeru na delu mozemo videti delovanje udruzenog rimokatolickog papskog militarizma i islamskog fundamentalizma.
 
Varnava
Miroljube gledao sam jednu emisiju u organizaciji Dveri Srpske gde ste bili gosti ti,prof Ljiljana Colic i Vladimir Dimitrijevic,mislim da je bila u Cacku.Interesuje me iskreno da li i sada podrzavas stavove koje imaju gore navedeni!?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.81 sekundi!