Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
electronpn je napisao:
Dokaz Stvaranja - 03.Zapisi o potopu ... link ne postoji.


Link je privremeno uklonjen zato sto ce biti postavljen novi, pa cete za koji dan moci da udjete na njega. Izvinjavam se zbog cekanja.

Mada u ovim teskim trenucima za Srbiju mislim da je taj link sporedan.


Link nije sporedan u ovom trenutku, jer taj program pokazuje kako ce Srbija da prodje ako nastavi da trci za Evropom i da primenjuje njihove zakone i upraznjava njihovu kulturu i religiju. Dakle, da li ce Srbija doziveti strasnu sudbinu koja preti Evropi, zavisi od Srbije. Bog lako moze da vrati teritorije, ako se narod vrati Bogu.
 
ucenik
Bog lako moze da vrati teritorije, ako se narod vrati Bogu.
To svakako ne bi bilo prvi, vrlo moguce ni poslednji put kod nas Srba.
 
Miroljub Petrovic
Postovani profesore Petrovicu, sa vasim istrazivanjima i naporima prvi put sam se susreo na Hrvatskoj televiziji i to u emisiji "Na rubu znanosti". Da nisam slucajno upalio tv tada ne bih cuo za sve ove cudesne stvari.


Nista se ne desava "slucajno" u univerzumu, pa tako niste ni slucajno ukljucili televizor u to vreme. Naravno, i da niste ukljucili tada TV, Bog bi imao nacina da vam otkrije informaciju, ako za njom zaista tragate. "Ko trazi - naci ce, ko kuca - otvorice mu se."

Zasto vas nema vise na srpskim televizijama, da doprete do naroda u Srbiji?...na par lokalnih televizija ovde u Subotici pustaju predavanja vasih kolega, ali na drzavnim vas nema...


Moja gostovanja na televizijama su vise nego dovoljna za svakoga koga interesuje ono o cemu ja pricam, tako da nije tesko cuti sta pricam onima koji se interesuju. Tu su i internet i diskovi sa emisijama, tako da je za mene velika cast sto me Bog pusta da se toliko eksponiram.
 
electronpn
1.Koji su dokazi da su dinosaurusi postojali do pre nekih 500 godina s obzirom da se oni ne spominju u nasoj istoriji koja je starija od tog perioda (ovim ne dovodim u pitanje nasu istoriju) pa se ni ne spominju kod drugih starih naroda a znamo koliko je bilo filozofa i pisaca stariji od tog perioda.
2. Da li to znaci da je Bozijim potopom Noem sacuvao i primerak dinosaurusa ? ... , jer me stvarno zbunjuje ova cinjenica o njima...
3. Kako su oni u opste i izumrli s obzirom da su ziveli pre 500 godina ?
Ne bih zelio da budem zamoran, u svakom slucaju Vam hvala unapred...
 
nikola
interesuju me predavanja istoricara Predraga Markovica, audio zapisi na srpskom jeziku dali postoje negde na internetu
 
Miroljub Petrovic
electronpn je napisao:
1.Koji su dokazi da su dinosaurusi postojali do pre nekih 500 godina s obzirom da se oni ne spominju u nasoj istoriji koja je starija od tog perioda (ovim ne dovodim u pitanje nasu istoriju) pa se ni ne spominju kod drugih starih naroda a znamo koliko je bilo filozofa i pisaca stariji od tog perioda.


Brojni narodi u svojim legendama spominju zmajeve, azdaje i slicne organizme, a arheologija potvrdjuje da su u pitanju dinosaurusi. Arheologija pokazuje dokaze o postojanju dinosaurusa do pre nekih 500 godina. Vise o tome imate na nasem sajtu, na linku:

http://www.cps.or...nosaur.htm

2. Da li to znaci da je Bozijim potopom Noem sacuvao i primerak dinosaurusa ? ... , jer me stvarno zbunjuje ova cinjenica o njima...


Tako je, u pitanju su verovatno bili mladunci.

3. Kako su oni u opste i izumrli s obzirom da su ziveli pre 500 godina ?


Jednostavno im klima nije odgovarala, posto je bila dosta drugacija od prepotopne klime koja je bila suptropska na svim meridijanima.

Ne bih zelio da budem zamoran, u svakom slucaju Vam hvala unapred...


Niste nista zamorni. Ja sam tu da odgovaram na pitanja.
 
Miroljub Petrovic
nikola je napisao:
interesuju me predavanja istoricara Predraga Markovica, audio zapisi na srpskom jeziku dali postoje negde na internetu


Stvarno ne znam. Ja sam dobio jedno njegovo predavanje od mog prijatelja, i to je sve sto imam.
 
Konstantin
Zaista, trazimo i dace nam se. Eto bar jedne koristi interneta, koji je inace leglo za posasti duhovne, drago mi je da ga eto mi koristimo i na slavu i razumevanje Gospoda.Zaista vam hvala na ovako jedinstvenoj prilici da vam se neposredno obracamo gospodine Petrovicu. Moj profesor veronauke jedva ceka da osposobi kompjuter pa da i on ovako neposredno pita nesto i pozdravi vase napore. Svaki cas prepricavamo neka vasa zapazanja i dokaze.....nego ipak da ja pitam konkretno Sta mislite o Njutnovom pretskazanju da ce do kraja sveta doci 2060? I inace da li ste upoznati sa Njutnovim tajnim verovanjem da je crkva (verovatno anglikanska i katolicka ali i sve sa obzirom da sve slave Trojicu) "Grimizna kurva" iz Otkrovenja i njegovim odbijanjem pricesti na samrti jer nije verovao u Trojstvo?...i sta mislite o tome?..Hvala unapred .
 
admin
Napisao "Branko".

Pozdrav svima.Mislim da je jako bitno da kazem nesto na temu Nezavisnost Kosova.Zgrozen sam situacijom koja se desava povodom svega ovoga.Kao sto svi znate kosovo je uzeto na siledzijski nacin,a taj siledzija je Sotona.Zao mi je ubijenih i proteranih ljudi, kao i spajenih manastira i crkava.Jako tezak udarac za sve nas.Ovo je dokaz koliko je svet nemoralan i sebican.Ja mislim da je jedina nada za sve nas da pokazemo ko smo i sta smo ljudi a ne zveri,ljudi koji veruju u jednoga gospoda Boga i da nam samo on moze pomoci.Zato prihvatimo njegove jednostavne zahteve pune ljuabavi i molimo se za ljude na Kosovu cak i za nase neprijatelje da postanu moralni iako je to najeteze u ovim trenutcima.Budimo misionari i prenosimo Boziju rec kao sto to radi Miroljub.SSSS
 
Miroljub Petrovic
Konstantin je napisao:
Sta mislite o Njutnovom pretskazanju da ce do kraja sveta doci 2060?


Ne bih da se bavim datumima, ali ima smisla to sto Njutn kaze, iako ja mislim da ce do toga doci mnogo ranije. Nije toliko bitno kada ce biti kraj sveta, nego kada ce poceti da se desavaju stvari koje ce uciniti zivot mnogo tezim nego sto je danas (katastrofe, restriktivni satanski zakoni itd.). Ja smatram da je to pred vratima.

I inace da li ste upoznati sa Njutnovim tajnim verovanjem da je crkva (verovatno anglikanska i katolicka ali i sve sa obzirom da sve slave Trojicu) "Grimizna kurva" iz Otkrovenja


Koliko sam citao njegova prorocanstva, on se o rimskoj crkvi negativno izrazavao. Njegovu knjigu o prorocanstvima mozete skinuti (sirov prevod) na linku:

http://www.cps.or.../njutn.zip

i njegovim odbijanjem pricesti na samrti jer nije verovao u Trojstvo?


Ko kaze da nije verovao i Trojstvo? E bre kakvi ste vi Jehovini svedoci, po vama ni Hristos nije verovao u Boga, nego u Jehovu (jer vas Jehova nije biblijski Jahve).
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 18.02.2008 23:50
 
nikola
Gospodine Miroljube, kako posmatrate knjigu protokoli skupova sionskih mudraca, na kraju knjige se navodi struktura koja je vladala Rusijom za vreme komunizma.
 
Miroljub Petrovic
nikola je napisao:
Gospodine Miroljube, kako posmatrate knjigu protokoli skupova sionskih mudraca, na kraju knjige se navodi struktura koja je vladala Rusijom za vreme komunizma.


Tu knjigu je objavio licno Sotona preko svojih ljudi da bi napao Jevreje. Ne sumnjam da su podaci u knjizi korektni, u smislu nacina kako Sotona preko tajnih drustava i drugih svojih organizacija manipulise ljudima i vlada svetom, ali poruka knjige je da su Jevreji ti koji su najveci satanisti i da njih treba zbrisati sa lica zemlje. Naravno, Sotona zna Bibliju jako dobro i poznato mu je da ce Bog preko Jevreja, koji su najslozniji, najvredniji i najpozrtvovaniji narod na zemlji, zavrsiti Bozji posao na zemlji. Naravno, pre toga ce Jevreji proci kroz jos mnoga iskusenja i stradanja dok se konacno ne okrenu svom Bogu.

E sad, Sotona bira najgore ljude iz jevrejske populacije (koji prema biblijskoj definiciji nisu Jevreji), svoje verne sledbenike, i njih prikazuje kao sliku jevrejskog naroda. Na zalost, tokom istorije su mnogi Jevreji sledili takve ljude, pa je posledica bila njihovo veliko stradanje i proganjanje.

Dakle, Sotona je vrhunski majstor prevare. Samo oni koji poznaju Bibliju bice u stanju da se odupru njegovim prevarama.
 
Konstantin
Gospodine Petrovicu, nisam ja nikakav Jehovin svedok, ja sam hriscanin i verujem u Boga Oca, Sina i Duha Svetog....a koliko sam ja saznao(naravno moje znanje je laicko i diskutabilno) Njutn je verovao u jedistvenog Boga, a ne Trojstvo, a svoja verovanja je drzao tajna, jer je morao da bude zaredjen kao svestenik u Anglikanskoj crkvi da bi se bavio svojim poslom.
Ne znam koliko je ista od toga pouzdano, ali uostalom zato sam i ovde, da pitam vas, koji ste zivot posvetili Istini, pa zelim da cujem vase misljenje i zapazanja.
Nisam imao nameru da blatim Njutna, najvise me je interesovalo to pretskazanje, jer je to vremenski bas iza ugla.
Hvala na linku i odgovoru i verujte profesore, nemate posla sa Jehovinim svedocima, vec sa mozda malo nedostojnim i dosadnim hriscaninom, koji vam postavlja glupa pitanja i koji vas se izvinjava zbog toga.
Mir sa vama profesore
 
nikola
josh ovo i nebi vishe o ljigavštinama,

Latinska reč "vatican" izvedena je iz dve reči: vatis = prorok i can-zmija. Vatikan - grad i bazilika Svetog Petra u Rimu, sagrađeni su na starom paganskom mestu nazvanom Vaticanus Mons ili Vaticanus Collis, što znači "brdo proroštva" ili "zmija proroštva". Novčići kovani u Vatikanu često su nosili oznaku CITTA DEL VATICANO što znači Grad Proroštva. "The Wine of Babylon".

Zanimljiva je i knjiga izdata 1962. pod naslovom "Zavera protiv crkve" "The plot against Church", koju je napisala grupa sveštenika rimokatoličke crkve i potpisala se kao Maurice Pinay. U knjizi se navodi kako je ova Crkva razradila brojne doktrine za pokoravanje naroda i država, a najmoćnije su bile - komunizam, fašizam i nacizam. Ustaški pokret u Hrvatskoj takođe je delo istih ideologa.

na osnovu zaključka na kraju teksta osoba je guskasta, kolko je ovo pouzdano kao činjenica

nađoh fin tekst na netu o odnosu Boga prema Jevrejima,
http://www.siont....011/05.htm
samo pazite se da ne izvučete veš mašinu na sajtu (ništa zlopnamerno)
Izmenio/la nikola na 20.02.2008 01:00
 
messiah
Konstantin je napisao: Sta mislite o Njutnovom pretskazanju da ce do kraja sveta doci 2060?



A o onom danu i času niko ne zna, ni anđeli nebeski, nego samo Otac.
Matej 24,36

Gospodine Petrovicu zamolio bih vas da iznesete vas licni stav o vanzemaljcima i vase misljenje kako oni utice na Biblisku “nauku” u slucaju dokazivanja njihovog postojanja.
I gde mogu naci vise o ovoj temi.

Unapred mnogo zahvalan...
 
Miroljub Petrovic
Konstantin je napisao:
Gospodine Petrovicu, nisam ja nikakav Jehovin svedok, ja sam hriscanin i verujem u Boga Oca, Sina i Duha Svetog....a koliko sam ja saznao(naravno moje znanje je laicko i diskutabilno) Njutn je verovao u jedistvenog Boga, a ne Trojstvo, a svoja verovanja je drzao tajna, jer je morao da bude zaredjen kao svestenik u Anglikanskoj crkvi da bi se bavio svojim poslom.
Ne znam koliko je ista od toga pouzdano, ali uostalom zato sam i ovde, da pitam vas, koji ste zivot posvetili Istini, pa zelim da cujem vase misljenje i zapazanja.


Drago mi je ako nisi Jehovin svedok, iako i medju njima dobrih ljudi, iako su zastranili po mnogim teoloskim pitanjima. Posto je uglavnom skoro sve sto se danas reklamira po pitanju religije laz, nema potrebe da me pitate o temama "rekla-kazala". Ne znam sta se prica za Njutna, ali znam da je on verovao da je Isus Bog, sto znaci da je verovao u Trojstvo.

Hvala na linku i odgovoru i verujte profesore, nemate posla sa Jehovinim svedocima, vec sa mozda malo nedostojnim i dosadnim hriscaninom, koji vam postavlja glupa pitanja i koji vas se izvinjava zbog toga.
Mir sa vama profesore


Sve je u redu. Tu smo da kao braca raspravimo sve stvari, a ne zamerite sto ja nekada malo ostrije reagujem. Moram tako zbog onih "filozofa" sto bi da agresivno promovisu jeres.
 
electronpn
U kojem od Vasih predavanja govorite o crnim rupama jer me neki darvinisti salju na link Stephen Hawking-sa. Tu se spominje General relativity (Albert Einstein) i Gravitational singularity. Ima tu jos puno detalja (da bi me zbunili). Engleski mi nije problem ali ova materija jeste. Hvala unapred ?
 
admin
Kao Administrator sajta, koristim priliku da Vas sve pozdravim i zahvalim se na poseti CPS-ovog sajta.

Za člana "elektronpn" mogu da preporučim jedan zanimljivi link koji predstavlja jedno viđenje "Ajnštajnove teorije relativnosti". Mogu samo da
kažem da ima dosta zanimljivih ideja i pretpostavka.


http://users.net....index.html
Izmenio/la admin na 19.02.2008 22:13
 
Miroljub Petrovic
messiah je napisao:
Gospodine Petrovicu zamolio bih vas da iznesete vas licni stav o vanzemaljcima i vase misljenje kako oni utice na Biblisku “nauku” u slucaju dokazivanja njihovog postojanja.
I gde mogu naci vise o ovoj temi.


O vanzemaljcima imate najbolje informacije u Bibliji. U pitanju su pobunjeni andjeli ili demoni, koji glume vanzemaljce, marsovce, letece tanjire i prave ostale egziibicije kojima manipulisu sa teoloski nepismenim narodom.
 
Miroljub Petrovic
electronpn je napisao:
U kojem od Vasih predavanja govorite o crnim rupama jer me neki darvinisti salju na link Stephen Hawking-sa. Tu se spominje General relativity (Albert Einstein) i Gravitational singularity. Ima tu jos puno detalja (da bi me zbunili). Engleski mi nije problem ali ova materija jeste. Hvala unapred ?


Nigde ne govorim o crnim rupama jer to je jedna od mnogobrojnih evolucionistickih fantazija. Posto nemaju nikakve dokaze za svoje ateisticko filozofiranje onda izmisljaju neke teoretske modele koji nemaju nikakvo naucno utemeljenje. Moj savet vam je da ne gubite vreme sa polupanim evolucionistima.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.22 sekundi!