Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
tovel
g.Petrovicu ne bih da vas zamaram ovim pitanjem niti pak cepidlacim no rekoste da odlazite na spavanje izmedju 21-22h ukoliko ne gresim.
Medjutim vi ste se ukljucuvali na forum i u 23:00h i u 24:00h?
Dakle jeste li potpuno dosledni tom tajmingu ili svremena na vreme odstupite od istog?

Da li konzumirate proizvode od srmznutog testa koji se mogu kupiti u prodavnicama a pripremaju se tako sto se nakon sto se otvore postave na pleh i stave u rernu?
Koliko dnevnih obroka konzumirate i u kom terminu uzimate poslednji?
 
Miroljub Petrovic
Asteroid je napisao:
Kakvo je vase misljenje o meditaciji?


U pitanju je jedan oblik samohipnoze kada covek biva opsednut demonom. Meditacija ostecuje mozak. O tome imate detaljnije u knjizi "Zakoni zdravlja i izlecenja", u poglavlju o ceonom reznju mozga. Knjigu mozete da skinete na linku:
http://www.cps.or...ravlja.pdf
 
Miroljub Petrovic
tovel je napisao:
g.Petrovicu ne bih da vas zamaram ovim pitanjem niti pak cepidlacim no rekoste da odlazite na spavanje izmedju 21-22h ukoliko ne gresim.
Medjutim vi ste se ukljucuvali na forum i u 23:00h i u 24:00h?
Dakle jeste li potpuno dosledni tom tajmingu ili svremena na vreme odstupite od istog?


Tako je, na spavanje idem izmedju 21-22, ali nekada imam neke obaveze van kuce, pa se vratim oko 21 sat, i dok se spremim na spavanje i odgovorim na pitanja na ovom forumu bude 23 ili 24 sata.

Da li konzumirate proizvode od srmznutog testa koji se mogu kupiti u prodavnicama a pripremaju se tako sto se nakon sto se otvore postave na pleh i stave u rernu?


To ne konzumiram jer su u pitanju proizvodi od belog brasna, a u belom brasnu ima samo 7% hranljivih sastojaka koji postoje u zitu. Ne znaci da to nikad necu pojesti ako negde odem pa nema nista drugo da se jede.

Koliko dnevnih obroka konzumirate i u kom terminu uzimate poslednji?


Konzumiram dva, a retko tri obroka. Obicno doruckujem izmedju 8-9, rucam oko 14-15, a kada doruckujem i rucam ranije, onda uzmem neko voce za veceru oko 18-19.
 
tovel
Ovde je primećujem bilo reči o tome da istraživanja pokazuju da je najbolji period za porođaj žene između 18 i 22 godine.
Da li pobožni ljudi i nepobožni moralni treba da se pridržavaju strogo te medicinske činjenice ili to nije toliko bitno te se supruga može poroditi i sa 26,27,28 te 30 godina bez problema?
Takođe rečeno je da se žene koje su starije od 19,20,21 recimo imaju 27 ili 31 godinu teže porađaju i sada sledi konstatacija pa Gospod će im olakšati porođaj.
Izmenio/la tovel na 07.04.2008 13:23
 
tovel
Da li će Adam i Eva po drugi put ući u Raj?
Mogao bi i g.Srnić da da svoj odgovor?
Izmenio/la tovel na 07.04.2008 14:46
 
electronpn
Ovde supruga korisnika ovog naloga. Imala bih jedno pitanje:
Imam 25 god. koristim Dijanu 35 vec 5 meseci zbog sindroma policisticnih jajnika i problema sa masnom kozom (aknama). Pomogle su mi u vezi masne koze ali ciklus dobijam na 24-ti dan. Ciklus bi trebao da se uredi na 28 dana kao sto mi je doktorka rekla, pa me zanima posto se nije uredio (24 dana) da li to moze da bude jedan od razloga neplodnosti kada budem zelela trudnocu. Hvala unapred.
 
Miroljub Petrovic
tovel je napisao:
Ovde je primećujem bilo reči o tome da istraživanja pokazuju da je najbolji period za porođaj žene između 18 i 22 godine.
Da li pobožni ljudi i nepobožni moralni treba da se pridržavaju strogo te medicinske činjenice ili to nije toliko bitno te se supruga može poroditi i sa 26,27,28 te 30 godina bez problema?
Takođe rečeno je da se žene koje su starije od 19,20,21 recimo imaju 27 ili 31 godinu teže porađaju i sada sledi konstatacija pa Gospod će im olakšati porođaj.


Naravno da zene starije od 19-21 godine takodje mogu da se porode bez nekih problema, ali mladjim zenama je laske. Starije zene treba vise da se pripremaju za taj cin, putem vezbi, zdrave ishrane itd.
 
Miroljub Petrovic
tovel je napisao:
Da li će Adam i Eva po drugi put ući u Raj?


Hoce.
 
Miroljub Petrovic
bokiva je napisao:
Da li koristis gljive u ishrani?


Ne koristim ih. Gljive su saprofitski organizmi, koji dakle rastu na uginulim ostacima. Ne kazem da su nezdrave za ishranu, ali izbegavam ih kao i meso, sto ne znaci da ih nikada ne jedem (kad odem negde u goste, pa nema nista drugo da se jede).

Kakvo je tvoje misljenje o makrobiotici?


Makrobiotika je deo hinduisticke religije i filozofije o kojoj imam negativno misljenje. Ima nekih dobrih stvari u makrobiotici, ali mislim da je treba izbegavati. Ja sam za zdravu ishranu, a ne za makrobiotiku.

Pre si bio nekako mrsaviji kad gledam neka stara predavanja na snimcima?


Pre sam sve radio sam, a imao sam jako puno posla, pa sam se nekada i iscrpljivao. Sada imam saradnike pa se manje forsiram.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 07.04.2008 15:36
 
tovel
bokiva je napisao:
Koja je tajna kraljevske sfinge,koji je najvazniji djavoljev kamen i kakvo to kamenje place,ovo pitam jer nece da mi skida i cita emisije na google videu a interesuje me?

Strpite se još koji dan te emisije ću postaviti na YouTube.Očigledno je neko pogrešno postavio te emisije na Google video servisu koji niko više i ne koristi za razmenu video materijala i video upload.
 
Laki
Gdine Miroljube, da li je beonjaca oka neki misic? I da li beonjaca oka sluzi za podesavanje zenice?
Da li uvo ima sistem za ciscenje od prasine, bakterija itd?
I sta mislite o bajkovitom dokazu evolucije kada lav ubije tudje lavice kako bi imao prevlast i da je to borba za opstanak? Tako sanjaju evolucionisti, pa me zanima vas odgovor.
 
Miroljub Petrovic
electronpn je napisao:
Ovde supruga korisnika ovog naloga. Imala bih jedno pitanje:
Imam 25 god. koristim Dijanu 35 vec 5 meseci zbog sindroma policisticnih jajnika i problema sa masnom kozom (aknama). Pomogle su mi u vezi masne koze ali ciklus dobijam na 24-ti dan. Ciklus bi trebao da se uredi na 28 dana kao sto mi je doktorka rekla, pa me zanima posto se nije uredio (24 dana) da li to moze da bude jedan od razloga neplodnosti kada budem zelela trudnocu. Hvala unapred.


Nemam lepo misljenje o tom "leku", kao ni o jednom drugom koji proizvodi farmaceutska industrija. Mislim da ih treba koristiti samo u urgentnim situacijama, kad ne postoji bolja opcija. U vasem slucaju, uzrok problema sa jajnicima je najverovatnije to sto idete goli, sto znaci da verovatno nosite neke tesne pantalone kao i vecina mladih zena, tako da donji deo tela nije utopljen, a ledja i stomak su vam cesto goli, narocito kad se savijate. Treba da se utopljavate kao stare babe, sto znaci da treba da nosite siroke i duboke pantalone, ili dugu, duboku i siroku suknju, a ispod sirok donji ves kao babe (pumparice). Mozete da nosite i neke tople hulahopke (od prirodnog materijala, pamucne ili vunene, a ne od sintetike), a preko pantalona ili suknji da nosite dugu kosulju ili dzemper bar do kolena.

Dalje, trebalo bi zdravo da zivite, sto podrazumeva zdravu ishranu (idealna je posna ishrana), da se adekvatno odmarate (idealno bi bilo da oko 21-22 idete na spavanje, jer se zalaskom sunca luci hormon melatonin koji organizam podmladjuje i regenerise), i da se sklonite od stresa, sto znaci da bi idealno bilo da ne radite u nikakvoj firmi nego da vreme provodite sa decom i u prirodi, a da muza posaljete da radi i da zaradjuje za porodicu (a vi gledajte da mu smanjite troskove, nemojte da ga maltretirate da vas vodi u Grcku i Tursku, i da vam kupuje skupu garderobu). Takodje, posaljite muza da se obreze.

Za masnu kozu i akne je jek biljna ishrana i puno ciste vode (flasirane, negazirane), kao i fizicka aktivnost (na primer, setnja sat vremena dnevno) i svakodnevno tusiranje.

Za brze i kratke informacije o zdravom nacinu zivota preporucujem vam da procitate tekst sa donjeg linka:
http://www.cps.or...nacela.htm

A za detaljnije informacije preporucujem knjigu sa donjeg linka:
http://www.cps.or...ravlja.pdf

Da sam na vasem mestu prestao bih da konzumiram Dijanu 35 i sve sto se kupuje u apoteci i prodavnicama. Dakle, samo pijaca dolazi u obzir (i prodavnice zdrave hrane zbog zitarica).

Na donja dva linka imate enciklopediju prirodnih lekova i program i z kojeg mozete da je otvorite. Na kraju enciklopedije imate indeks bolesti pa mozete da pogledate jos neke detalje u vezi vasih problem, iako je i ovo gore vise nego dovoljno:

http://www.cps.or...-0.3.2.zip
http://www.cps.or...opedia.zip
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 07.04.2008 16:04
 
Miroljub Petrovic
bosko6 je napisao:
Šta mislite o Hermafroditima? (za one koje ne znaju to su ljudi koji se rađaju i sa muškim i sa ženskim polnim organima a uglavnom liče na žene)

Da li su oni muškarci ili žene ?
Ako su žene dali je greh oženiti to biće?

pozdrav


U pitanju je genetski poremecaj i bolesno bice. Takve pojave su posledica greha.
 
Miroljub Petrovic
bokiva je napisao:
Koja je tajna kraljevske sfinge,koji je najvazniji djavoljev kamen i kakvo to kamenje place,ovo pitam jer nece da mi skida i cita emisije na google videu a interesuje me?


Ne mogu da vam odgovorim u jednom postu. Ako nece da vam skine emisiju sa google-a, probajte da nabavite DVD sa svim emisijama iz tog serijala. Imate u knjizari Plavi krug za 218 dinara.
 
Miroljub Petrovic
Laki je napisao:
Gdine Miroljube, da li je beonjaca oka neki misic? I da li beonjaca oka sluzi za podesavanje zenice?


Istrazivanja pokazuju da do ostecenja vida dolazi veoma cesto zbog premora ocnog misica. Uskoro izlazi knjiga na tu temu, a evo knjige u elektronskoj formi:
http://www.cps.or...ge/oci.pdf

Da li uvo ima sistem za ciscenje od prasine, bakterija itd?


Ima.

I sta mislite o bajkovitom dokazu evolucije kada lav ubije tudje lavice kako bi imao prevlast i da je to borba za opstanak? Tako sanjaju evolucionisti, pa me zanima vas odgovor.


Nemojte da gubite vreme na evoluciju.
 
nikola
Na koji je nacin 1/3 andjela pristala na pobunu, jesu poznavali Boga.
Kako ce ljudi izbeci zig ako su invalidi ili zatvorenici i na strani Boga.
 
Dino
Profesore, kako bi ste postupili u ovoj situaciji. Dosli ste u goste i ostajete na veceri. A za glavno jelo je svinjetinai sa strane malo salate...Da li biste uzeli malo svinjetine jer nema nista drugo da se jede ili ne biste nista uzeli nego samo malo pojeli salate? Ja u takvim situacijama gladujem jer je Bog rekao da je svinjetina necista...pa kad dodem doma onda se posteno najedem...
"Ako netko hoće da se hvali, neka se hvali time što Mene poznaje."
 
Razvigor
Interesuje me profesore, da li znate po kom principu deluje prividna pomoc
takozvanih bioenergeticara?
Slazem se sa vama da je to demonsko delo, ali me interesuje koje to posledice ostavlja i po kom principu deluje ta prividna pomoc?
 
Miroljub Petrovic
nikola je napisao:
Na koji je nacin 1/3 andjela pristala na pobunu, jesu poznavali Boga.


Andjeo Lucifer je pozvao sva stvorenja na pobunu, a neki andjeli i ljudi su pristali.

Kako ce ljudi izbeci zig ako su invalidi ili zatvorenici i na strani Boga.


Postoji bezbroj nacina, to cemo da prepustimo Bogu. Svako ko brine o sebi, o njemu i Bog brine.
 
Miroljub Petrovic
Servus Dei je napisao:
1. Zašto se rađaju autistična djeca, da li je to neke vrsta opsjednuća ili obična bolest?


Moguce je da je u pitanju i jedno i drugo.

2.Kako da ispravno shvatim Isusove riječi apostolima da opraštaju grijehe, Ivan 20,22-23. Da li je ovdje utemeljen sakrament ispovjedi kako tvrdi RKC?


Isus ovde ucenicima daje ovlastenje da mogu da cine, kako je ranije rekao, "veca cuda nego sto je On cinio". Dakle, dokle god su u zajednici sa Bogom, oni ce imati mogucnost da budu kanali preko kojih Bog deluje, ukljucujuci i da prepoznaju ko se iskreno kaje i kome gresi mogu da budu oprosteni. E sad, zajednica sa Bogom se ne nasledjuje, kako to neki misle. Zajednica sa Bogom se uspostavlja. Oni koji krse Bozje zapovesti i tvrde da je Biblija ukinuta (ili da 80% Biblije istorijski nije tacno), njima Isus kaze sledece reci: "Varate se, jer ne znate Pismo, ni silu Bozju." Dakle, to su ljudi koji ne poznaju biblijski tekst i nemaju licno iskustvo zajednice sa Bogom. Oni imaju zajednicu sa "Devicom Marijom" koja im se "javlja", kao i druga okultna iskustva koja oni nazivaju "Bozjim cudima". Kada bi se pogledali u ogledalu Bozje Reci, videli bi da su duhovno siromasni, goli i bosi.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.21 sekundi!