Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Dino je napisao:
Profesore, kako bi ste postupili u ovoj situaciji. Dosli ste u goste i ostajete na veceri. A za glavno jelo je svinjetinai sa strane malo salate...Da li biste uzeli malo svinjetine jer nema nista drugo da se jede ili ne biste nista uzeli nego samo malo pojeli salate? Ja u takvim situacijama gladujem jer je Bog rekao da je svinjetina necista...pa kad dodem doma onda se posteno najedem...


To je situacija u kojoj svako treba da radi po svojoj savesti. Ne mislim da ce neko izgubiti spasenje ako uzme komad svinjetine. Ja svinjetinu ne bih jeo da sam u takvoj situaciji, nego bih uzeo malo salate. Slicno bih uradio i da je na stolu bilo i neko drugo meso, iako je cinjenica da je svinjsko meso najgore meso.
 
Miroljub Petrovic
bosko6 je napisao:
Hvala na odgovoru , ali niste mi dali odgovor na drugo pitanje.
I odmah da se izvinim što ih nisam numerisao,
Znači dali je greh oženiti hermafrodita (mislim na preoperisanog na ženu).
On-a jeste posledica greha ali nije sama uzročnik (nije njenom greškom i njenim grehom nego roditeljskim).
Inače poznajem jednu takvu "devojku" , za koju pričaju da je to ,pa zato vas i pitam.


Pa naravno da je greh da se ozenite sa bolesnom devojkom. Ona moze da radi u necijoj kuci i bude kucna pomocnica, ali ne moze da se udaje, jer bi svoju bolest mogla lako da prenese na potomstvo. Naravno, po nasim satanskim zakonima ona moze da se uda, pa ce bolesno dete drzava da "izdrzava" u svojim "domovima".

I jos nesto, bilo bi dobro da skinete onaj ogroman tekst o mravu, jer opterecuje prostor.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 08.04.2008 00:40
 
Miroljub Petrovic
Razvigor je napisao:
Interesuje me profesore, da li znate po kom principu deluje prividna pomoc
takozvanih bioenergeticara?
Slazem se sa vama da je to demonsko delo, ali me interesuje koje to posledice ostavlja i po kom principu deluje ta prividna pomoc?


Demon je duhovno bice koje moze da dotakne coveka i da covek oseti taj dodir. Demon moze da ucini da covek oseti toplotu, vibracije, a moze i da deluje na covekov duh da se osoba oseca "prijatno". Vremenom covek postaje opsednut demonom i moze da poludi.
 
Petar
Kad ce ta knjiga "Ko vlada svetom?"
 
Petar
Da li mislite da je danasnji svet potpuno paganski? Mi danas imamo idolopoklonstvo vecih razmera nego sto je ikada bilo. Pogledajte reklame, filmove, muziku, simbole i gradjevine svuda oko nas, pogledajte dolarsku novcanicu. Svuda paganski simboli! Demoni potpuno vladaju svetom. Apsolutno svim sferama ljudskog zivota. Ima li covek drugih opcija osim da se izoluje? Gde da nadjemo druga, zenu, prijatelja...kad su svuda satanisti??? A covek nije stvoren da zivi sam. Da li mislite da ako gradimo zajednicu sa Bogom da ce nam BOg sam pronaci zenu i prijatelje, da ne treba da brinemo za to?
 
Miroljub Petrovic
Petar je napisao:
Kad ce ta knjiga "Ko vlada svetom?"


Radim jos 15 poslova, pa ne stizem da je zavrsim. Napisao sam 80% knjige.
 
Miroljub Petrovic
Petar je napisao:
Da li mislite da je danasnji svet potpuno paganski? Mi danas imamo idolopoklonstvo vecih razmera nego sto je ikada bilo. Pogledajte reklame, filmove, muziku, simbole i gradjevine svuda oko nas, pogledajte dolarsku novcanicu. Svuda paganski simboli! Demoni potpuno vladaju svetom. Apsolutno svim sferama ljudskog zivota. Ima li covek drugih opcija osim da se izoluje? Gde da nadjemo druga, zenu, prijatelja...kad su svuda satanisti??? A covek nije stvoren da zivi sam. Da li mislite da ako gradimo zajednicu sa Bogom da ce nam BOg sam pronaci zenu i prijatelje, da ne treba da brinemo za to?


Ja smatram da ako gradimo zajednicu sa Bogom, tako cemo steci i prijatelje, jer ljudi bliskih duhovnih shvatanja se medjusobno prepoznaju i upoznaju. Svi moji najbolji prijatelji su ljudi koje sam upoznao baveci se duhovnim stvarima. Pre par dana sam upoznao momka koji se na ovom forumu potpisuje sa "Servus Dei". Zaista sjajan momak, velikih potencijala. Ali, to mu nece mnogo vredeti ako ne bude cuvao i razvijao te potencijale. Znam mnoge koji su bili veliki potencijali, pa ih je Djavo odvukao u neki fanatizam ili su se lose ozenili pa su "poginuli".

Kada je u pitanju zenidba, tu covek mora da bude izuzetno dobro informisan i da zna sta je biblijski koncept braka, a sve je to deo duhovne izgradnje i povezivanja sa Bogom, jer Bog je taj koji coveku daje zenu, kao sto pise u Bibliji: "Dobra je zena dar od Boga." Oni koji traze zenu, a ne Boga, mnogo ce lose da prodju.
 
nikola
koliko su danas zene pri porodjaju zavisne od lekarske pomoci, ako postoje razlike za koje vreme se mogu otkloniti zdravim zivotom

Vuk Karadzic je zapisao da su zene srpkinje radile u njivi trudne.
Kada se zena porodi, srpom odsece pupcanu vrpcu, polozi dete ispod drveta u hladovinu i vrati se da kopa.
U to vreme zene su jos radjale po sedmoro i vise dece, bile su mnogo jake.
Izmenio/la nikola na 08.04.2008 14:25
 
Miroljub Petrovic
bokiva je napisao:
Kako su nastali virusi?


Postoje razne teorije. Znamo da su nastali kao posledica pobune protiv Boga, ali oko samih mehanizama bi moglo da se raspravlja.
 
Miroljub Petrovic
nikola je napisao:
koliko su danas zene pri porodjaju zavisne od lekarske pomoci, ako postoje razlike za koje vreme se mogu otkloniti zdravim zivotom


Nekada su se zene same poradjale ili uz pomoc neke starije zene, i to nije bio nikakav problem.

Vuk Karadzic je zapisao da su zene srpkinje radile u njivi trudne. Kada se zena porodi, srpom odsece pupcanu vrpcu, polozi dete ispod drveta u hladovinu i vrati se da kopa. U to vreme zene su jos radjale po sedmoro i vise dece, bile su mnogo jake.


Tako je nekada bilo dok su muskarci bili muzevi. Sada kada su se muskarci pokvarili i zene su posle njihovim stopama pa urade jedan posao i umore se.
 
nebojsa
DANAS SAM PROCITAO U NOVINAMA DA SE NAJAVLJUJE POSETA 20000 HOMOSEKSUALACA BEOGRADU, ZA VREME EVROSONGA, A SVI ONI ZELE DA NAPRAVE ZURKU U CENTRU GRADA. NARAVNO, DOCI CE IZ CELE EVROPE, IAKO ZNAJU ZA STAV SRPSKOG NARODA PO TOM PITANJU. LICNO MISLIM DA CE DOCI DA BI PROVOCIRALI, A KAD DOBIJU PO NOSU, ODMAH CE DA SKOCE DOMACI I STRANI BORCI ZA LJUDSKA PRAVA I DA KAZU- ETO, TO SU SRBI, VIDITE DA NISMO POGRESILI STO SMO IM OTELI KOSOVO, ONI ZASLUZUJU I GORE,...
Acim
 
Petar
Kako vi vidite rat bivsoj Jugoslaviji? Koji su uzroci? Da li je nacionalizam satanisticki projekat? Kako se rusenje Jugoslavije uklapa u novi svetski poredak? I kakva je uloga Vatikana u tome?
 
Stefan
Citajuci vesti na Internetu oko ovinh presednickih izbora u Americi, video sam da neke od "najpopularnijih" medijskih licnosti stoji iza gospodina Obame. Ono sto je meni interesantno jeste podrska od strane gospodje Oprah ovom presednickom kandidatu, a ona je poznata po tome sto vodi jednu od mozda i najgledanijih TV emisija u Americi i veliki je uzor mnogima po nacinu razmisljanja. Takodje pripada New Age "religiji" a video sam i mnoge njene izjave vezane za hriscanstvo, hriscanje i Boga...Ukratko, njene izjave su u svakom pogledu u suprotnosti od onog sto nas Biblija uci. Nisam siguran koliko znate o poplarnosti te osobe i njenih emisija, pa iz tog razloga iznosim sve ovo ovde. Evo linka ukoliko vas interesuje kako ona promovise New Age religiju ili pokret (neznam kako da ga nazovem) http://www.youtub...W4LLwkgmqA

Moje pitanje:

Svi nasi politicki analiticari se slazu stim da bi gospodin Obama bio jedan od najboljih potencijalnih presednika po nas Srbe. Ali me interesuje vase misljenje vezano sa ovim a imajuci u vidu da iza njega stoje osobe koje propagiaju jednu Satanisticku religiju.
Da li smatrate da ce ovaj religiski pokret, sta god, postajati sve jaci?? i da je po nas Srbe bolje da Dodje i gospodja Klinton a bez obzira na to kakvu je politiku njen muz sprovodio nad nasim narodom. Ili je po nas sve jedno ko ce tamo doci na vlasti, i da oni imaju nekakve ciljeve a koje ce da sprovode ko god od njih bio na tom polozaju.

Hvala




 
Miroljub Petrovic
Petar je napisao:
Kako vi vidite rat bivsoj Jugoslaviji? Koji su uzroci? Da li je nacionalizam satanisticki projekat? Kako se rusenje Jugoslavije uklapa u novi svetski poredak? I kakva je uloga Vatikana u tome?


Rat u bivsoj Jugoslaviji je izazvan od stranog faktora da bi se okupirali narodi u bivsoj Jugoslaviji. Rat je izazvan od strane Vatikana, preko EU, na prvom mestu preko Nemacke i Austrije. Papa je "mirnim putem" zauzeo druge komunisticke drzave istocne Evrope, a ovde nije mogao milom, pa je to uradio silom. Amerika se sa tim nije slagala u pocetku, ali posto je Amerika imala velike probleme u drugim delovima sveta, a Evropa ju je optuzivala zbog toga, onda je Amerika morala da ucini ustupak Evropi (Vatikanu) i da stane na njenu stranu. Kako vreme ide, Amerika ima sve vise problema u svetu, i postaje sve veci policajac Evrope da bi joj se dodvorila. Ali sve joj je to dzabe, isto kao sto se i nasi politicari polovicno dodvoravaju Evropi. Evropa (Vatikan) zeli potpunu poslusnost kao sto to rade vlasti u Hrvatskoj i Crnoj Gori.
 
Miroljub Petrovic
Stefan je napisao:
Citajuci vesti na Internetu oko ovinh presednickih izbora u Americi, video sam da neke od "najpopularnijih" medijskih licnosti stoji iza gospodina Obame. Ono sto je meni interesantno jeste podrska od strane gospodje Oprah ovom presednickom kandidatu, a ona je poznata po tome sto vodi jednu od mozda i najgledanijih TV emisija u Americi i veliki je uzor mnogima po nacinu razmisljanja. Takodje pripada New Age "religiji"


Ona da nije promoter New Age religije nikada ne bi bila na televiziji. U pitanju je zena koja se bavi okultizmom.

Svi nasi politicki analiticari se slazu stim da bi gospodin Obama bio jedan od najboljih potencijalnih presednika po nas Srbe. Ali me interesuje vase misljenje vezano sa ovim a imajuci u vidu da iza njega stoje osobe koje propagiaju jednu Satanisticku religiju.
Da li smatrate da ce ovaj religiski pokret, sta god, postajati sve jaci?? i da je po nas Srbe bolje da Dodje i gospodja Klinton a bez obzira na to kakvu je politiku njen muz sprovodio nad nasim narodom. Ili je po nas sve jedno ko ce tamo doci na vlasti, i da oni imaju nekakve ciljeve a koje ce da sprovode ko god od njih bio na tom polozaju.


Mi treba da se uzdamo u Boga, a ne u tamo neke pilicare kao sto su Obama, Putin i drugi mafijasi. Treba da uspostavljamo dobre odnose sa pripadnicima drugih naroda koji zele da zive u skladu sa Bozjim zapovestima, a ne da pravimo trule kompromise sa neznaboscima.
 
alkoni
Pozdrav Miroljube.
Interesuje me da li mozda postoji neka veza izmedju trgovine bebama kod nas i satanizma.Naime,one godine kada je zatvorena BK tv. nedelju dana pre toga u emisiji biseri Vanja Bulic je dovodio ljude koji su bili upoznati sa trgovinom bebama i ne dugo zatim zatvaraju Bk.Da li su mozda te bebe sluzile u satanskim ritualima,trgovinom organima i sl.Navodno su te bebice kupovali parovi koji nisu mogli da imaju dece, navodno su oni humani, pa mogli su da odu u sirotiste pa da usvoje decu za parce papira a ne da daju silne pare.Dakle neka veza mora da postoji u pozadini te price.
Nikola Djordjevic - "U pocetku stvori Bog..."
 
Miroljub Petrovic
alkoni je napisao:
Pozdrav Miroljube.
Interesuje me da li mozda postoji neka veza izmedju trgovine bebama kod nas i satanizma.Naime,one godine kada je zatvorena BK tv. nedelju dana pre toga u emisiji biseri Vanja Bulic je dovodio ljude koji su bili upoznati sa trgovinom bebama i ne dugo zatim zatvaraju Bk.Da li su mozda te bebe sluzile u satanskim ritualima,trgovinom organima i sl.Navodno su te bebice kupovali parovi koji nisu mogli da imaju dece, navodno su oni humani, pa mogli su da odu u sirotiste pa da usvoje decu za parce papira a ne da daju silne pare.Dakle neka veza mora da postoji u pozadini te price.


Ja sam ubedjen da su te bebe koristene u satanistickim ritualima. Satanizam je kod nas prisutan odavno. Pa pogledajte u mom serijalu "Tajne skrivene u stenama" predavanje "Plac krvavog kamenja" (imate ga na ovom sajtu u sekciji "Download"). Tu imate izjavu bivseg sataniste iz Trstenika iz 1992. godine. Pazite, u malom mestu Trsteniku su se radile najstrasnije stvari, a zamislite sta se radi u Beogradu, Nisu, Novom Sadu...

Ma koga to briga. Ljudi su okrenuti svojim trcanjem za materijalnim i za idolima ovoga sveta, i oni ne znaju da im se sin u susednoj sobi drogira, a da u drugoj sobi cerka orgija sa jos petoricom satanista. Dobro je sto je Bog milostov pa jos nije sve zatro, ali pametni ljudi ce znati da se na vreme sklone iz ovozemaljskih Sodoma pre nego sto centri nemorala budu sprzeni i sravnjeni sa zemljom.
 
Konstantin
Postovani profesore, da li bi Adam i Eva uopste imali decu da nisu izbaceni iz raja...tj iz zajednice sa Bogom?
 
Petar
Interesuje me trenutak kada je stvoren svako od nas. Da li u trenutku zaceca? Da li ranije?
Citajuci Lucu mikrokozmu sticem utisak da Njegos smatra da smo stvoreni ranije pa poslati na zemlju po nekoj kazni.Moguce je da sam pogresno protumacio.
Izmenio/la Petar na 09.04.2008 16:59
 
Petar
Koji su to narodi za koje smatrate da zele da zive u skladu sa Bozjim zapovestima?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.27 sekundi!