Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
steel
Postovani Gospodine Miroljube,

Ja sviram u Metal bendu, tacnije Heavy/Thrash Metal/Etno tip.
Tekstovi i, da kazem, ideologija mog benda se temelje na Pravoslavlju, junackoj proslosti nasih predaka, moralu i sl. Hocu da kazem da i mi forsiramo vrednosti (jedine prave) koje se forsiraju u srpskim narodnim pesmama, guslarskim pesmama itd, koje i Vi volite, rado slusate i svirate. Snimili smo EP, Boze - zdravlje i album uskoro, i mogu sa zadovoljstvom da kazem da je publika koja slusa ovu vrstu muzike savrseno prihvatila muzicki i lirski koncept koji mi stvaramo. Do sada imamo samo pozitivne komentare i pohvale takvog nacina rada koje, moram da kazem, dolaze i iz Evrope i iz Amerike (obe). Sta vi misite o tome? Da li je, po Vasem misljenju, dobro to sto radimo?

Zeleo bih da naglasim da nisu svi Heavy Metalci ateisti, satanisti i sl. Ima nas puno Hriscana, koji se trudimo da zivimo u skladu sa moralnim zakonom koji nam je dao Gospod i da smo predstavljeni u mnogo losijem svetlu nego sto jesmo. Ja ne kazem ne postoje bendovi koji propagiraju zlo. Oni postoje, itekako i svi smo svedoci toga. Mnogi metalci-satanisti i zapravo vecina su deca od 14, 15 godina koje se tripuju (da tako kazem) na sve to i pojma nemaju sta to predstavlja, vec samo zele da ispadnu "opasni, drugaciji" u drustvu (generalno). Ja veoma dugo slusam i sviram Heavy Metal, Hard Rock, Neoklasiku i sl, "nasledio" sam to od svog oca, ali uprkos tome me je odgajio da budem Hriscanin, vernik i da postujem Zakon...i, verujte mi, nikad do sad nisam dosao u situaciju da me ta muzika "sabija i kvari"...kao ni moji drugovi, uostalom.

Pratim Vas rad dugo i zeleo bih da Vam se zahalim na tome sto radite i da vam prenesem najiskreniju podrsku, pre svega od svojih roditelja, a na kraju i od svojih drugova.
Ocekujem odgovore i hvala unapred.
 
minaa
MilosC - poruka glasi:
minaa - poruka glasi:
Gde postoji da se na pr. rodi dete druge boje koze od oba roditelja koji imaju istu boju koze? Ako znate neki primer, navedite ga.

Dešava se i to:
http://africaname...occurrence
http://thestudyof...t1567.html


Hvala, mislila sam da su roditelji iste boje koze, to ja prva adresa. Pise da je verovatnoca 1:1 000 000 pa skoro da ne postoji. I to su jos blizanci ( tu se i desavaju fenomeni). Ima li dete da nije blizanac?
 
Miroljub Petrovic
minaa - poruka glasi:
Kako objasnjavate da smo svi mi proizvod Incesta?

Danas se pod incestom podrazumeva nesto lose, jer zbog nagomilanih mutacija u genima iz braka u srodstvu se radjaju degenerisana deca. U vreme dok je genetska struktura ljudi bila cista, brak u srodstvu nije imao stetne posledice. Takodje, nekada se na brak drugacije gledalo. Na slican nacin se danas o alkoholnom vinu govori kao o necem dobrom, a u stara vremena se to smatralo otrovom i pod vinom se smatrao sok koji se cedio iz grozdja (vidi 1. Mojsijeva 40,11).

Ako su od Adama i Eve ,koji su bili srednji tip, potekli crnci, belci i ostali, zasto to ne moze danas da se desi? Gde postoji da se na pr. rodi dete druge boje koze od oba roditelja koji imaju istu boju koze? Ako znate neki primer, navedite ga.

Toga danas imate u arapskim zemljama, kao i u Africi, ali ne tako izrazeno, jer su se zivotni uslovi promenili. Imate o tome detaljnije na linku "Potop" sa leve strane ovog ekrana.
 
Miroljub Petrovic
SasaBD - poruka glasi:
Hoce li doci do 3. svetskog rata? Ako hoce, kada ce se to dogoditi i da li je to najavljeno u otkrovenju?

Bice mnogo godih stvari od 3. svetskog rata jer su ljudi danas mnogo gori nego ikada u istoriji. Imas o tome u Mateju 24, a i kroz celo Otkrivenje i prorocke knjige.
 
Miroljub Petrovic
steel - poruka glasi:
Postovani Gospodine Miroljube,

Ja sviram u Metal bendu, tacnije Heavy/Thrash Metal/Etno tip.
Tekstovi i, da kazem, ideologija mog benda se temelje na Pravoslavlju, junackoj proslosti nasih predaka, moralu i sl. Hocu da kazem da i mi forsiramo vrednosti (jedine prave) koje se forsiraju u srpskim narodnim pesmama, guslarskim pesmama itd, koje i Vi volite, rado slusate i svirate. Snimili smo EP, Boze - zdravlje i album uskoro, i mogu sa zadovoljstvom da kazem da je publika koja slusa ovu vrstu muzike savrseno prihvatila muzicki i lirski koncept koji mi stvaramo. Do sada imamo samo pozitivne komentare i pohvale takvog nacina rada koje, moram da kazem, dolaze i iz Evrope i iz Amerike (obe). Sta vi misite o tome? Da li je, po Vasem misljenju, dobro to sto radimo?

Zeleo bih da naglasim da nisu svi Heavy Metalci ateisti, satanisti i sl. Ima nas puno Hriscana, koji se trudimo da zivimo u skladu sa moralnim zakonom koji nam je dao Gospod i da smo predstavljeni u mnogo losijem svetlu nego sto jesmo. Ja ne kazem ne postoje bendovi koji propagiraju zlo. Oni postoje, itekako i svi smo svedoci toga. Mnogi metalci-satanisti i zapravo vecina su deca od 14, 15 godina koje se tripuju (da tako kazem) na sve to i pojma nemaju sta to predstavlja, vec samo zele da ispadnu "opasni, drugaciji" u drustvu (generalno). Ja veoma dugo slusam i sviram Heavy Metal, Hard Rock, Neoklasiku i sl, "nasledio" sam to od svog oca, ali uprkos tome me je odgajio da budem Hriscanin, vernik i da postujem Zakon...i, verujte mi, nikad do sad nisam dosao u situaciju da me ta muzika "sabija i kvari"...kao ni moji drugovi, uostalom.

Pratim Vas rad dugo i zeleo bih da Vam se zahalim na tome sto radite i da vam prenesem najiskreniju podrsku, pre svega od svojih roditelja, a na kraju i od svojih drugova.
Ocekujem odgovore i hvala unapred.

Ritam hevi metala, buka koju stvara, kao i izgled hevi metalaca deluju destruktivno na same izvodjace i na publiku. Taj ritam razara mozak, i coveka stavlja u stanje samohipnoze. Izgled hevi metalaca je izgled nenormalnih ljudi, ukljucujuci i njihove ogrlice, narukvice, majce sa satanskim simbolima i porukama. Kada hevi metalci pevaju pesme u kojima se spominje Bog, to je kao kad vracare uzmu da spominju Boga. Znam vracare koje su dobronamerne i koje kada su saznale za istinu, ostavile su vracarstvo. Tako znam i hevi metalce koji su napustili ceo hevi metal koncept kada su saznali istinu.
 
MilosC
Drugi video sa alef kursa traje samo 10 minuta. Je li kompletan?
 
dzigi
Zanima me razlika između rimokatolicke i pravoslavne Biblije.Kako znamo Biblija je dovrsena u 2st. , a raskol crkve se desio u 11st.(mislim da je tako), znaci da bi trebale biti iste,nisam citao pravoslavnu Bibliju, ali slusam Vasa predavanja i jedina razlika koju uocavam je razlika imena(Jovan=Ivan itd.).
Ne znam je li pitanje vec postavljeno jer sam novi ovdje pa nisam jos sve stranice pregledao.
 
Mario Saric
http://www.biospa...hp?op=home

Odlican sajt! Naginju ka makrobiotici, ali proizvodi koje nude su fantasticni
Bolje je siromah na postenom putu,
no bogatas koji krive staze bira
 
Miroljub Petrovic
MilosC - poruka glasi:
Drugi video sa alef kursa traje samo 10 minuta. Je li kompletan?

Jeste, kompletan je. Prve tri emisije Alefa su naknadno snimane, pa je druga ispala kratka.
 
Miroljub Petrovic
dzigi - poruka glasi:
Zanima me razlika između rimokatolicke i pravoslavne Biblije.Kako znamo Biblija je dovrsena u 2st. , a raskol crkve se desio u 11st.(mislim da je tako), znaci da bi trebale biti iste,nisam citao pravoslavnu Bibliju, ali slusam Vasa predavanja i jedina razlika koju uocavam je razlika imena(Jovan=Ivan itd.).
Ne znam je li pitanje vec postavljeno jer sam novi ovdje pa nisam jos sve stranice pregledao.

Razlika izmedju katolicke i pravoslavne Biblije je u tome sto u katolickoj Bibliji postoje i apokrifne (lazne) knjige koje su ubacili da bi opravdali neka paganska ucenja (verovanje u besmrtnost duse i slicno). Te knjige su Knjige o Makbejcima, 13. i 14. poglavlje knjige proroka Danila itd.
 
Miroljub Petrovic
Na donjem linku mogu se preko tri kamere uzivo posmatrati desavanja ispred Zapadnog zida ili Zida placa u Jerusalimu:

http://english.th...ameras.asp
 
dule3
Postovanje Gospodine Petrovicu

Od vas sam puno naucio i zahvaljujem vam na tome.

Da li vam je poznata knjiga Allena Carra Easy Way to Stop Smoking?
Meni licno je pomogla i vec preko godinu i po sam NE PUSAC!
Osecam se odlicno i knjigu mogu svim pusacima da preporucim.

Nadam se da ce ova knjiga mnogim Posetiocima ovog Foruma pomoci kao meni.

Link za knjigu na hrvatskom, posto nisam naso na srpskom:
http://rapidshare...pusiti.rar

Pozdrav
 
neki deki
Covek pesmom govori kako se zivi u tudjini, pomalo smesno....
http://www.youtub...S3A4l8G5TE
Sve sto dise neka hvali Gospoda! Aliluja!
 
Miroljub Petrovic
dule3 - poruka glasi:
Postovanje Gospodine Petrovicu

Od vas sam puno naucio i zahvaljujem vam na tome.

Da li vam je poznata knjiga Allena Carra Easy Way to Stop Smoking?
Meni licno je pomogla i vec preko godinu i po sam NE PUSAC!
Osecam se odlicno i knjigu mogu svim pusacima da preporucim.

Nadam se da ce ova knjiga mnogim Posetiocima ovog Foruma pomoci kao meni.

Link za knjigu na hrvatskom, posto nisam naso na srpskom:
http://rapidshare...pusiti.rar

Pozdrav

Ne znam za tu knjigu, ali hvala na linku, verujem da ce biti od koristi.
 
Miroljub Petrovic
goranpr - poruka glasi:
Postovani Miroljube vodio sam vrlo nezdrav nacin zivota pogotovu sto se tice ishrane,zapravo nisam mogao da zamislim obrok bez mesa i to u vecim kolicinama.Slusao sam da preporucujete biljnu hranu i hteo bih da predjem na takvu ishranu ali posto mi je organizam postao "zavistan" od mesa ne znam da li bih smeo da naglo predjem na biljnu ishranu,plasim se da ne poremetim metabolizam(imam 23 godine i vrlo sam "popunjen"Wink ?

Ne mozes nista da poremetis. Treba samo da se molis Bogu jer ce demoni da te opsedaju i da te nagovaraju da ces umreti ako ne jedes leseve, da ce poceti rogovi da ti rastu, i da ces postati impotentan.
 
Pirke
Једном су запитали Њутна: „Како је могуће да тела мртвих, одавно распаднута, поново постану тела својих душа”?
На то је научник помешао гвоздене опиљке са земљом и упитао своје саговорнике: „Ко може да издвоји из прашине и састави ове гвоздене опиљке”?
Одговор није добио.
Онда је Њутн узео магнет и принео га мешавини. Настало је комешање честица.
Опиљци гвожђа почели су се хватати за магнет и једни за друге.
У прашини није остао ни молекул гвожђа.
Тада Њутн рече присутнима: „Онај, који је оволику силу дао мртвом камену, зар
Он да не може дати такву моћ нашим душама када буде требало да се обуку у своја
прослављена тела.”
Сер Исак Њутн (1642 – 1727), енглески физичар, математичар и астроном, један
је од највећих научника човечанства.
"Vreme je ,Gospode da se javis, oskrnavise zakon Tvoj" Ps 118,126
 
REDSTAR
http://www.nicija...=0a5ed7c70
Gordan
 
Laki
Slike Jevreja iz Aušvica

http://www1.yadva...index.HTML
Izmenio/la Laki na 08.04.2010 21:18
 
Miroljub Petrovic
Priprema novog izdanja Biblije je u toku, ali posto je posao veliki, ocekujem da ce najbrze za mesec dana Biblija otici u stampu. Mislim da ce proci najmanje jos dva meseca dok je ne budemo imali ostampanu. Za one koji su nestrpljivi, postoji opcija da se kontaktira Fotokopirnica Centar, u Beogradu, ulica Njegoseva (preko puta Beogradjanke), i oni mogu da digitalno ostampaju radnu verziju Biblije koju smo postavili na sajtu i da je uvezu u spiralu, tako da moze odlicno da se cita i lista. Cena je 780 dinara. Potrebno je otici u Fotokopirnicu i naruciti da se ostampa, i eventualno platiti jedan deo. Njima treba jedan do dva dana da to ostampaju. Telefon fotokopirnice je: 011-364-0672
 
Dinarac
Profesore da li je ispravno baviti se uzgojem stoke (proizvodnjom mleka) tek toliko da čovek obezbedi egzistenciju svojoj porodici? (ne zgrtati ogroman profit na mega farmama). Pitam vas iz tog razloga jer životinjski proizvodi nisu prvostepena hrana kako navodite.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.44 sekundi!