Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
elohim - poruka glasi:
na istoku srbije skoro svako selo ima svoju vracaru,gataru,maga itd.bio sam nedavno u tim krajevima slusao neka svedocanstva gde su nerotkinje posle posete vracari mogle da radjaju.ako bog kontrolise radjanje do najsitnijih detalja,kako je moguce da demon ima upliv cak i u to?tj da spreci trudnocu pa posle posete vracari da se povuce?nekako je logicno da bog spreci trudnocu takvima koji posecuju vracare kako bi se otreznili i izgubili poverenje u njih i okrenuli se molitvi i bogu.

Govorio sam o tome vise puta, ali nisi citao prethodne postove. Neke zene ne mogu da radjaju jer su demonizovane, i onda kad odu kod vracare, demon se povuce i neke od njih onda ostanu u drugom stanju, pa sticu veliko poverenje u vracaru i prave reklamu tom okultisti. Nekada moze da se desi isti slucaj, ali sa muskarcem (da nije u stanju da bude otac). Tesko tom detetu koje se rodi, jer ce demonizovani roditelji i vracare da kroje njegov zivot, ali treba reci da i Bog ima plan za to dete.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 20.04.2010 21:27
 
Obilic
Da li Dzentri tvrdi da je zemlja centar svemira? Jel mozete da objasnite na cemu zasniva on tu teoriju jer ja nista ne kapiram iz ovog videa.

Sad je Bozji presto znaci u sazvezdju Orion?

I jos me zanima, ako je zemlja centar svemira, da li ce onda Bozji presto u buducnosti biti na zemlji?
 
Miroljub Petrovic
Obilic - poruka glasi:
Da li Dzentri tvrdi da je zemlja centar svemira? Jel mozete da objasnite na cemu zasniva on tu teoriju jer ja nista ne kapiram iz ovog videa.

Sad je Bozji presto znaci u sazvezdju Orion?

I jos me zanima, ako je zemlja centar svemira, da li ce onda Bozji presto u buducnosti biti na zemlji?

Dzentri kaze da postoji centar svemira u kojem se nalazi Bozji presto, a da galaksije kruze oko tog centra na razlicitim udaljenostima. Prema Dzentrijevim istrazivanjima, Zemlja se nalazi relativno blizu Bozjeg prestola, a na osnovu nekih biblijskih tekstova (koji ce biti ocigledniji u novom prevodu) Dzentri smatra da se Bozji presto (centar svemira) nalazi u pravcu sazvezdja Orion. Naime, Isus kaze da kad On bude dosao "videce ga svako oko", i da ce On doci "kao munja koja ide od istoka i pojavljuje se do zapada". Da bi to moglo da se desi, onda je logicno da Isus treba da dodje iz pravca koji se nalazi u ravni nebeskog ekvatora, a Orion se nalazi u toj ravni. Takodje, Orion se spominje u knjizi o Jovu na interesantan nacin. Ima jedna dobra knjiga na tu temu, videcu da je uskoro okacim na internetu.
 
nikola
http://download92...STOVAN.pdf

jos jedna korisna knjiga o organskoj proizvodnji hrane - postani sam bastovan


 
Jerusalim997
Malo sam pratio situaciju oko vulkana na Islandu i palo mi je na pamet (ne bih da zvucim kao paranoik) da je to mozda upozerenje, znak poslednjih vremena. Samo zbog jednog oblaka prasine cela zapadna Evropa ostala je paralizovana, a sta bi bilo da je erupcija bila jaca? Sta vi mislite o tome? Obicna erupcija ili upozorenje?
 
Miroljub Petrovic
Jerusalim997 - poruka glasi:
Malo sam pratio situaciju oko vulkana na Islandu i palo mi je na pamet (ne bih da zvucim kao paranoik) da je to mozda upozerenje, znak poslednjih vremena. Samo zbog jednog oblaka prasine cela zapadna Evropa ostala je paralizovana, a sta bi bilo da je erupcija bila jaca? Sta vi mislite o tome? Obicna erupcija ili upozorenje?

Vec sam rekao da je u pitanju samo "zagrevanje" za ono sto ce da usledi.
 
nikola
Orgаnizаcijа NAŠI pozivа sve člаnove i simpаtizere dа 21. аprilа u 19 čаsovа dođu nа grаdski trg u Arаnđelovcu nа zаvršni miting zа lokаlne izbore koаlicije Novа Srbijа - NAŠI.
Očekujemo Vаs u što većem broju!

INFO SLUŽBA
NAÅ I
 
Miroljub Petrovic
nikola - poruka glasi:
Orgаnizаcijа NAŠI pozivа sve člаnove i simpаtizere dа 21. аprilа u 19 čаsovа dođu nа grаdski trg u Arаnđelovcu nа zаvršni miting zа lokаlne izbore koаlicije Novа Srbijа - NAŠI.
Očekujemo Vаs u što većem broju!

INFO SLUŽBA
NAÅ I

Ovo je nacin kako moze da se deluje u drustvu na jednom visem nivou - kada neka patriotska organizacija postane politicki aktivna.
 
helmut
Ne bih zeleo da se ovo pretvori u politicku raspravu, ali kakav je vas stav kao hriscanina o Kosovu?

Interesuje me jer tamo zivi 2000000 Albanaca i 100000 Srba, i mislim da je logicno da Bog podrži želju dva miliona ljudi nego sto hiljada ljudi. Obaska sto su Albanci kao muslimani mnogo vise posveceni Bogu nego Srbi. Kod muslimana je molitva obavezna, dzamije su im pune, itd... Srpske crkve na Kosovu su prazne i tamo gde ima Srba.

Kosovo je nezavisno od Srbije (Srbija nema tamo nikakvu vlast), dakle, ako je Bog na nasoj strani, on ne bi dozvolio nezavisno Kosovo. Obaska sto su cinjeni zlocini na Kosovu nad Albancima tokom bombardovanja (kampanja etnickog ciscenja, itd...).
Dakle, ja stvarno ne vidim po kom to bozijem osnovu Kosovo pripada ili ne pripada nama pravoslavnim Srbima.
 
Miroljub Petrovic
helmut - poruka glasi:
Ne bih zeleo da se ovo pretvori u politicku raspravu, ali kakav je vas stav kao hriscanina o Kosovu?

Interesuje me jer tamo zivi 2000000 Albanaca i 100000 Srba, i mislim da je logicno da Bog podrži želju dva miliona ljudi nego sto hiljada ljudi. Obaska sto su Albanci kao muslimani mnogo vise posveceni Bogu nego Srbi. Kod muslimana je molitva obavezna, dzamije su im pune, itd... Srpske crkve na Kosovu su prazne i tamo gde ima Srba.

Kosovo je nezavisno od Srbije (Srbija nema tamo nikakvu vlast), dakle, ako je Bog na nasoj strani, on ne bi dozvolio nezavisno Kosovo. Obaska sto su cinjeni zlocini na Kosovu nad Albancima tokom bombardovanja (kampanja etnickog ciscenja, itd...).
Dakle, ja stvarno ne vidim po kom to bozijem osnovu Kosovo pripada ili ne pripada nama pravoslavnim Srbima.

Kosovo danas ne pripada ni Srbima i Albancima, nego medjunarodnim kriminalcima koji su osnovali jos jednu mafijasku drzavu, a na njeno celo postavili najgore kriminalce. Najvece zrtve u toj drzavi su Albanci, jer se o njima "brine" medjunarodna zajednica (citaj "kriminalci i satanisti"). Danasnji Albanci nisu oni Albanci iz proslosti, vec su to vise Amerikanci i Evropljani. Nikada Albanci na Kosovu nisu vise stradali nego danas, nikada nije bilo toliko droge, prostitucije i kriminala medju mladima, razorenih porodica i satanizma svake vrste. Njihova "muslimanska" poboznost, o kojoj ti pricas, ne postoji. Kada bi dosle religiozne vodje iz Irana u Prostinu ili Pec, mislili bi da su dosli u Las Vegas ili Los Andjeles, a hvatali bi se za glavu od muke kad bi im neko rekao da su to "muslimani".

Glupo je da se bavimo pitanjima koja si postavio, jer su ona zasnovana na pogresnim pretpostavkama.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 21.04.2010 17:11
 
helmut
Imam jos jedno pitanje, da li zivotinje imaju dusu, da li idu u raj, da li mogu da vaskrsnu, itd...

Gledam mog psa, koji je toliko dobro i dobrozeljno bice, imam utisak da me razume sve sto mu kazem, bolji je "covek" od vecine ljudi

Pa me je to navelo na razmisljanje mogu li neke zivotinje kao i ljudi da vaskrsnu, idu li u raj?
 
Miroljub Petrovic
helmut - poruka glasi:
Imam jos jedno pitanje, da li zivotinje imaju dusu, da li idu u raj, da li mogu da vaskrsnu, itd...

Gledam mog psa, koji je toliko dobro i dobrozeljno bice, imam utisak da me razume sve sto mu kazem, bolji je "covek" od vecine ljudi

Pa me je to navelo na razmisljanje mogu li neke zivotinje kao i ljudi da vaskrsnu, idu li u raj?

Naravno da ce Bog jednog dana da vaskrsne sve covekove prijatelje - i one medju zivotinjama. Bices jednog dana sa svojim psom, ne brini.
 
Laki
Kuvar - Domaći posni kolači

http://uploaded.t...
 
crnitrn
Kad je laki vec pomenuo kuvar. Moram da apelujem na sve koji jos nisu probali presnu ishranu da odmah to urade!Ja sam se hranio 7 nedelja iskljucivo presno, osecaj je neverovatan a uz to sam se resio i 9 kila viska!
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
Miroljub Petrovic
Ukoliko neko zeli da poseti neke od najlepsih prirodnih lokaliteta u Srbiji, kao sto su planine Ovcar i Kablar, i pogled sa njih na jedan od najlepsih meandera na svetu (reke Morave), kao i da poseti druge lokalitete u okolini Cacka, moze da kontaktira naseg saradnika iz Cacka, zove se Branko, na broj: 060-015-6979

Nas saradnik takodje zna za sjajne placeve u prirodi koji mogu da se kupe za malo para, za sumom, izvorima i plodnom zemljom, ukoliko neko zeli da se seli u prirodu (podseticu da su Cacak i okolina duhovna prestonica Srbije, tamo zive najpobozniji ljudi u Srbiji, dakle dobar i lep ambijent).
 
nikola
http://www.eparhi...snokosovo/
Sava Janjic u razgovoru o "centralizaciji" Kosova, snimak je dobra pouka o obecanjima novog svetskog poretka, ekipa vatikanaca kleveta vladiku Artemija
http://www.eparhi...inagoge-ar
ima jedna pesma koja kaze u evropu samo upada ko drugm jamu kopa
Izmenio/la nikola na 22.04.2010 14:06
 
helmut
Rođak jedne meni drage osobe je homoseksualac. Možete li mi reći kako lečite homoseksualizam, jer je zainteresovan.
 
nikola
http://rapidshare....part1.rar
http://rapidshare....part2.rar

Ljubivoje Ršumović dečiji pesnik, lepa emisija o deci možda i jedina iz serijala Agape da je dobra
Izmenio/la nikola na 23.04.2010 21:09
 
Miroljub Petrovic
helmut - poruka glasi:
Rođak jedne meni drage osobe je homoseksualac. Možete li mi reći kako lečite homoseksualizam, jer je zainteresovan.

Problem je u glavi i moze da se resi. Detaljnije o tome imas u knjizi "Kako unaprediti mozak" koju mozes da skines na ovom sajtu.
 
Miroljub Petrovic
Danas sam dobio pismo od jednog clana foruma koji je opisao kako se u rimskoj crkvi "isteruju" demoni. Pismo je vrlo upecatljivo i evo postavljam ga. Oni koji ne znaju pozadinu desavanja, treba da procitaju knjigu "Ispovest palog andjela", ili sve moje postove na ovom forumu, ili da pogledaju moje 8. predavanje u seriju "Nauka i problem smrti". Dakle, evo pisma:

Danas mi kolega poslije predavanja na fakultetu ispricao kako je sudjelovao na seminaru na Korčuli gdje je Zlatko Sudac vrsio egzorcizam nad brojim sudionicama seminara. Kolega mi je ispricao da se u početku zaista moglo u zraku osjetiti nesto potpuno čudno, vladala je neka nevjerojatna i neopisiva atmosfera i svi su bili svjesni da se tu dešava nešto veliko... Sluzila se misa i nakon što bi se izvadila posvećena hostija za vrijeme mise ispred tih demoniziranih ljudi, oni bi počeli vrištati, lupati, divljati. Ti ljudi su poceli pricati na aramejskom, hebrejskom, grckom i drugim stranim jezicima iako naravno prije toga nikada nisu učili te jezike. Isto tako su se mogli čuti krici i vikanje, uglavnom su to bile strašne scene, nakon čega bi se ti ljudi onesvijestili. Nakon toga bi svi ti ljudi dosli k sebi i osjecali se preporođeno i od onda je sve okej s tim ljudima (osobno ih je poznavao) i napokon opet normalno funkcioniraju. Sve mi je opisao u detalje i stvarno me nije ostavilo ravnodušnim.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.45 sekundi!