Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Kotor - poruka glasi:
Dino muzej u Sakramentu da li jos postoji tamo i sta bi da se pravi takav u BG?

[img]http://www.dodaj.rs/t/F/l4/38aoLCSx/dino-museum.jpg[/img] is not a valid Image.

Momentalno je u procesu preseljenja u Izrael. Za otvaranje u Beogradu momentalno nemamo ljudi.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 14.06.2010 12:37
 
Miroljub Petrovic
Za predstojecu gej paradu u Zagrebu napravili smo pamflet:

www.gaycure.comlu...
 
Jovana93
Molim vas zanima me odgovor na pitanje,verovatno je glupo postaviti ga jer kad gledam sa jedne strane trudim se da mi dan bude lep i da ulazem u dobre stvari, verujem u Boga jos od malena iako u porodici nemam ljude koji bas stvarno razumeju i osecaju lepotu, zivot, radost... nisam vaspitavana da idem u crkvu iako imam potrebu za tim, ali sve jedno postujem i svoje roditelje i zivot koji mi je Tvorac dao...nekad se zapitam kad god pogledam film digitalni andjeo ili stvari o smaku sveta, pa me prodje neka jeza kad vidim one strahote sto nosi taj cip za koga kazu da ce se u buducnosti ugradjivati, pa onaj antihrist itd.. plasim se kad pomislim da li cu moci da sacuvam svoju slobodu u takvom sistemu, da li cu i dalje moci da uzivam u stvarima koje volim da radim, da li ce mi bliznji biti dobro, prosto ne mogu da zamislim to divljastvo,prevare i izdaje o kojima pricaju.A i na kraju kad priroda vrati ljudima sve i kad dodje to vreme idealnog sveta bez greha, sta ce ljudi biti sa Hristom, vecna ljubav i zivot,ja sve to zamisljam kao vecnu svetlost i misao, ne razumem da li cemo da stojimo u vecnosti ili cemo moci da se igramo divimo lepoti prirode zemlje,kako to izgleda? a ovi otpadnici gde ce oni,da li ce zauvek da nestanu ili? Kad razmisljam o tome cini mi se teska filozofija i onda se nekako ipak vratim svom zivotu i ne razmisljam ni o smaku ni o nasilju jer ga i ovako ne gledam.Smo mogu da primetim da je sve vise ljudi rasejano i neznaju sta hoce, a ovaj sistem u kome zivimo cini mi se sve vise oduzima slobodu. Unapred hvala, nadam se da vam nisam dosadila svojim pitanjima.
 
Bobyus
Mat. 24,26. Ako vam dakle reku: evo ga u pustinji, ne izlazite; evo ga u sobama, ne vjerujte

http://www.youtub...re=related
 
Alen P
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Za predstojecu gej paradu u Zagrebu napravili smo pamflet:

www.gaycure.comlu...



Miroljube, a da se traktat prevede na hrvatski?
 
http://www.udrugapostanak.ucoz.com
Miroljub Petrovic
mm - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
mm - poruka glasi:
Kako gledate na apstinenciju od polnih odnosa s medicinske strane. Vrlo verovatno ima neke negativne posledice po zdravlje.

Nema nikakve negativne posledice. Polni odnos nije fizioloska potreba coveka. Sve se resava u glavi.


Naleteh na ovo istraživanje:
...

U pitanju je klasicna ateisticka nebuloza. To je kad ateisti pocnu da se bave naukom.
 
Njegos I
Naisao sam na jednu jako lepu pesmu o Bozijem zakonu.

http://restoratio...atTest.htm
Izmenio/la Njegos I na 14.06.2010 21:10
טוב־לי תורת־פיך מאלפי זהב וכסף
 
Miroljub Petrovic
Alen P - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Za predstojecu gej paradu u Zagrebu napravili smo pamflet:

www.gaycure.comlu...


Miroljube, a da se traktat prevede na hrvatski?

Traktat sam poslao Franu Cirku da prevede na hrvatski. Inace, postavio sam novu dopunjenu verziju traktata na istom linku pa moze da se preuzme.
 
shalom
http://dnevnik.hr...snost.html

Evo jedne snimke: kako može savremena medicina da ugrozi život našoj djeci.
Neki se put čini čovjeku prav, a na kraju vodi k smrti.
 
Miroljub Petrovic
Njegos I - poruka glasi:
Naisao sam na jednu jako lepu pesmu o Bozijem zakonu.

http://restoratio...atTest.htm

Nadam se da nisi poceo da dizes ruke u vazduh i da pricas nerazumljivim jezicima.
 
Miroljub Petrovic
Jovana93 - poruka glasi:
Molim vas zanima me odgovor na pitanje,verovatno je glupo postaviti ga jer kad gledam sa jedne strane trudim se da mi dan bude lep i da ulazem u dobre stvari, verujem u Boga jos od malena iako u porodici nemam ljude koji bas stvarno razumeju i osecaju lepotu, zivot, radost... nisam vaspitavana da idem u crkvu iako imam potrebu za tim, ali sve jedno postujem i svoje roditelje i zivot koji mi je Tvorac dao...nekad se zapitam kad god pogledam film digitalni andjeo ili stvari o smaku sveta, pa me prodje neka jeza kad vidim one strahote sto nosi taj cip za koga kazu da ce se u buducnosti ugradjivati, pa onaj antihrist itd.. plasim se kad pomislim da li cu moci da sacuvam svoju slobodu u takvom sistemu, da li cu i dalje moci da uzivam u stvarima koje volim da radim, da li ce mi bliznji biti dobro, prosto ne mogu da zamislim to divljastvo,prevare i izdaje o kojima pricaju.A i na kraju kad priroda vrati ljudima sve i kad dodje to vreme idealnog sveta bez greha, sta ce ljudi biti sa Hristom, vecna ljubav i zivot,ja sve to zamisljam kao vecnu svetlost i misao, ne razumem da li cemo da stojimo u vecnosti ili cemo moci da se igramo divimo lepoti prirode zemlje,kako to izgleda? a ovi otpadnici gde ce oni,da li ce zauvek da nestanu ili? Kad razmisljam o tome cini mi se teska filozofija i onda se nekako ipak vratim svom zivotu i ne razmisljam ni o smaku ni o nasilju jer ga i ovako ne gledam.Smo mogu da primetim da je sve vise ljudi rasejano i neznaju sta hoce, a ovaj sistem u kome zivimo cini mi se sve vise oduzima slobodu. Unapred hvala, nadam se da vam nisam dosadila svojim pitanjima.

Lepo je sto hoces da razmisljas o vaznim zivotnim pitanjima, ali vidi se da povrsno poznajes stvari vezano za teologiju i Bibliju, jer postoje odgovori na sva pitanja koja si postavila. Dobro je da znamo sta ce se desiti ovom svetu koji bira destrukciju, ali je vazno da znamo da Bog obecava: "Hiljade ce padati sa tvoje desne strane, i desetine hiljada sa leve strane, a tebe se nece doticati." Pametan covek moze da se skloni od zla koje dolazi i da zivi spokojno. Mi ne mozemo nikoga da prisiljavamo da izabere dobro, ali mozemo svojim zivotom da ga podstanemo na dobro, da o tome razmislja i da mozda nesto dobro preduzme.

I kao sto covek koji zna slabo da pliva se boji vode, tako i ti imas odredjene strahove jer slabo poznajes Boga.

Ljudi koji izaberu ono sto je dobro moci ce kroz celu vecnost da proucavaju Bozje stvaranje i da uzivaju u njemu, kao sto je receno: "Sto oko ne vide i uho ne cu, to bog priprema onima koji ga ljube." Sa druge strane, oni koji izaberu zlo bice unisteni zauvek i kraj price. Dakle, nema razloga da ocajavas. Kreni sa citanjem Biblije, a mozes i knjigu "Tajne Biblije" (imas je na ovom sajtu), kao i predavanja koje takodje imas na ovom sajtu, i polako ces se oslobadjati svih strahova, jer "strah od Boga (ili poznavanje Boga) oslobadja coveka od svih strahova".
 
Nikola Jelacic
http://www.alo.rs...gej_paradi
 
sasa-vestionline
Cesto pratim po internetu vesti i desavanja u svetu.Ne volim puno da se zadrzavam na losim temama,i izbegavam depresivne informacije.Mozda gresim,oprostite mi...ali vise bih voleo ako bi mogli malo vise ovde da pricamo o dobrim,pozitivnim,smirenijim stvarima,koji mogu coveku bar malo da ustede vreme i oslobode ga od negativnih situacija u zivotu.Znam i svi mi donekle znamo sta se oko nas desava i da stvari nisu toliko dobre.Ali ima jako puno dobrih ljudi oko nas i u svetu.Takodje bih voleo da se ne prica toliko da je sve toliko crno,gey,demonizovano i td. jer ja vama verujem pored ovoga svega sto ste izneli, kakve ste sve scene u zivotu videli i culi.Nisam zeleo da vam namecen svoju ideologiju,ne verujem toliko u boga,ne idem u crkvu i vidim da ste jako dobar covek s puno problema u zivotu koje bih voleli da promenite.Unapred se izvinjavam ako sam vam priredio los utisak, samo bih voleo da mi odgovorite nesto o ovome, i ovom videu koji se pojavio pre 2-3 dana.Hvaaalaaa

http://www.youtub...Upp_UrnjFc
 
Laki
Mračna strana darvinizma (dokumentarni film Haruna Jahija)

http://www.youtub...re=related
 
nikola
Nаgrаdа od 150.000.oo dinаrа zа listu potpisnikа pаrаde srаmа

Orgаnizаcijа "NAŠI" uz novčаnu podršku "ZDRABE SRPSKE OMLADINE" iz Libertvilа - SAD, dаje nаgrаdu od 150.000.oo dinаrа onome ko bude nаšoj orgаnizаciji dostаvio listu od 10.000. potpisnikа zа održаvаnje "GEJ PARADE".
Srpska fašistička organizacija "Naši" nudi nagradu od 150,000 dinara onome ko bude toj ekstremističkoj organizaciji dostavio listu sa 10,000 potpisnika koji su podržali održavanje gej parade u Srbiji, dok fantomski Centar za lečenje homoseksualizma najavljuje svoje učešće na skupu homofoba u Zagrebu

Kako sami ekstremisti iz organizacije Naši naglašavaju, novčanu podršku za akciju lova na potpisnike peticije dobili su od izvesne "Zdrave srpske omladine" iz Libertvila, SAD. U saopštenju na svojoj opskurnoj veb-prezentaciji srpski neofašisti kažu da "ovom akcijom javnosti žele da otkriju ko se u Srbiji zalaže za širenje homoseksualizma i drugih nenormalnosti", takođe i da "predoče kojih se ljudi treba čuvati kao mogućih nosioca AIDS-a i drugih bolesti koje homoseksualci šire".

Izražavajući nadu "da će srpsko društvo znati na pravi način da se odnosi prema ovim osobama", srpski homofobi sve građane Srbije koji su potpisali peticiju za održavanje gej parade nazivaju homoseksualcima.

Što se nagrade tiče, po rečima ekstrema, ona će biti isplaćena donosiocu liste uz zagarantovanu diskreciju.

Poziv na lov 10.000 građana Srbije objavljen je u javnosti pre nekoliko dana. Ministarstvo unutrašnjih poslova i tužilaštvo Republike Srbije još uvek se nisu oglasili tim povodom. Naši su, da podsetimo, nedavno oblepili nekoliko srpskih gradova plakatima kojima su pozivali na obračun sa britanskim ambasadorom u Beogradu Stivenom Vordsvortom. Nadležne institucije ni tom prilikom nisu reagovale kako bi sankcionisale javni poziv na linč.

Istovremeno ksenofobna Hrvatska čista stranka prava je pobjavila informaciju da će na protestu protiv parade ponosa u Zagrebu koji će biti održan 19. juna učestvovati i homofobi iz Srbije. Prema rečima Franka Čirka predsednika omladine te stranke, hrvatskim neofašitima je podrška stigla od srpskog Centra za lečenje homoseksualizma. Izvesni Miroljub Petrović, predsednik tog Centra, uputio je pismo podrške svojim istomišljenicima iz Hrvatske u kome iskazuje podršku njihovom naporu da društvo u kome žive obavese o "pogubnim posledicama promovisanja homoseksualizma i sličnih devijantnih ponašanja koja predstavljaju neke od najtežih oblika psihijatrijskih poremećaja".

"Potrudit ćemo se da u što većem broju dođemo i zajedno s Vama protestujemo protiv širenja najtežih bolesti pod plaštom promovisanja ljudskih sloboda", stoji u pismu Miroljuba Petrovića. Internacionala zla je na pomolu!
http://nasi.org.rs/

Izmenio/la nikola na 15.06.2010 01:15
 
Miroljub Petrovic
Nikola Jelacic - poruka glasi:
http://www.alo.rs...gej_paradi

Odlicno!
 
mirjanin
Kako bi jedan roditelj, svjestan činjenice da u svijetu „poznatih i slavnih“ postoji mnoštvo opasnosti koje mogu biti pogubne za dušu čovjeka, trebao da se ponaša kada shvati da je njegovom djetetu Bog dao neki nadprosječan talenat npr. sinu da igra fudbal ili ćerki da pjeva. Da li forsirati talenat koji je Bog dao djetetu, ili ne?
 
Miroljub Petrovic
nikola - poruka glasi:
Nаgrаdа od 150.000.oo dinаrа zа listu potpisnikа pаrаde srаmа

Orgаnizаcijа "NAŠI" uz novčаnu podršku "ZDRABE SRPSKE OMLADINE" iz Libertvilа - SAD, dаje nаgrаdu od 150.000.oo dinаrа onome ko bude nаšoj orgаnizаciji dostаvio listu od 10.000. potpisnikа zа održаvаnje "GEJ PARADE".
Srpska fašistička organizacija "Naši" nudi nagradu od 150,000 dinara onome ko bude toj ekstremističkoj organizaciji dostavio listu sa 10,000 potpisnika koji su podržali održavanje gej parade u Srbiji, dok fantomski Centar za lečenje homoseksualizma najavljuje svoje učešće na skupu homofoba u Zagrebu

Kako sami ekstremisti iz organizacije Naši naglašavaju, novčanu podršku za akciju lova na potpisnike peticije dobili su od izvesne "Zdrave srpske omladine" iz Libertvila, SAD. U saopštenju na svojoj opskurnoj veb-prezentaciji srpski neofašisti kažu da "ovom akcijom javnosti žele da otkriju ko se u Srbiji zalaže za širenje homoseksualizma i drugih nenormalnosti", takođe i da "predoče kojih se ljudi treba čuvati kao mogućih nosioca AIDS-a i drugih bolesti koje homoseksualci šire".

Izražavajući nadu "da će srpsko društvo znati na pravi način da se odnosi prema ovim osobama", srpski homofobi sve građane Srbije koji su potpisali peticiju za održavanje gej parade nazivaju homoseksualcima.

Što se nagrade tiče, po rečima ekstrema, ona će biti isplaćena donosiocu liste uz zagarantovanu diskreciju.

Poziv na lov 10.000 građana Srbije objavljen je u javnosti pre nekoliko dana. Ministarstvo unutrašnjih poslova i tužilaštvo Republike Srbije još uvek se nisu oglasili tim povodom. Naši su, da podsetimo, nedavno oblepili nekoliko srpskih gradova plakatima kojima su pozivali na obračun sa britanskim ambasadorom u Beogradu Stivenom Vordsvortom. Nadležne institucije ni tom prilikom nisu reagovale kako bi sankcionisale javni poziv na linč.

Istovremeno ksenofobna Hrvatska čista stranka prava je pobjavila informaciju da će na protestu protiv parade ponosa u Zagrebu koji će biti održan 19. juna učestvovati i homofobi iz Srbije. Prema rečima Franka Čirka predsednika omladine te stranke, hrvatskim neofašitima je podrška stigla od srpskog Centra za lečenje homoseksualizma. Izvesni Miroljub Petrović, predsednik tog Centra, uputio je pismo podrške svojim istomišljenicima iz Hrvatske u kome iskazuje podršku njihovom naporu da društvo u kome žive obavese o "pogubnim posledicama promovisanja homoseksualizma i sličnih devijantnih ponašanja koja predstavljaju neke od najtežih oblika psihijatrijskih poremećaja".

"Potrudit ćemo se da u što većem broju dođemo i zajedno s Vama protestujemo protiv širenja najtežih bolesti pod plaštom promovisanja ljudskih sloboda", stoji u pismu Miroljuba Petrovića. Internacionala zla je na pomolu!
http://nasi.org.rs/

Mecujan! ("Odlicno!" na hebrejskom)
 
Miroljub Petrovic
Laki - poruka glasi:
Mračna strana darvinizma (dokumentarni film Haruna Jahija)

http://www.youtub...re=related

To je film koji smo pod naslovom "Strahote darvinizma" objavili, imas ga na nasem sajtu sinhronizovan.
 
Miroljub Petrovic
t4c4 - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Dobro je da znamo sta ce se desiti ovom svetu koji bira destrukciju,


pa baš se i nemože reć da svijet bira destrukciju, jer su činjenice nešto sasvim drugo i pokazuju da svijet bira konstrukciju...

Mislis "konstrukciju Vavilona i Sodoma"?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 1.03 sekundi!