Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
tovel
Miroljub Petrovic je napisao:
ALEX je napisao:
MIROLJUBE STA MISLITE O AJVARU I PEKMEZU?


Pa kad nema nista drugo, moze i to da se jede. Ajvar je preprzena paprika gde je ostalo malo hranljivih sastojaka. Moze ponekad da se koristi po malo kao salata. A pekmez je uglavnom beli secer.


Šta u ishrani upotrebljavate od zaslađivača?
Možda eventualno žuti ili smeđi šećer ili možda Maltex (kupuje se u teglama u pitanju je naime ječmeni slad)?
Izmenio/la tovel na 10.04.2008 21:49
 
Miroljub Petrovic
tovel je napisao:
Šta u ishrani upotrebljavate od zaslađivača?
Možda eventualno žuti ili smeđi šećer ili možda Maltex (kupuje se u teglama u pitanju je naime ječmeni slad)?


Kad pijem caj, a to je retko, obicno koristim med, a ponekad zuti secer.
 
nikola
Pogledao sam emisiju "Buducnost_planete_u_svetlu_nauke." Za mene je novo da trosenje ozona zavisi od kosmickog zracenja kao i magnetno polje zemlje koje slabi, jer su nas ateisti ucili da je za sve nepogode faktor covek. Interesuje me 6+1 tipologija, dali ce planeta biti unistena zbog hule na Duha Svetoga, svaki grad gde ima manje od deset pravednika pa Tvorac reaguje, ili je sedmi dan, dan odmora.
 
Miroljub Petrovic
nikola je napisao:
Pogledao sam emisiju "Buducnost_planete_u_svetlu_nauke." Za mene je novo da trosenje ozona zavisi od kosmickog zracenja kao i magnetno polje zemlje koje slabi, jer su nas ateisti ucili da je za sve nepogode faktor covek.


Pa covek i jeste faktor unistenja, jer da se covek nije pobunio verovatno ne bi ni slabilo zemljino magnetno polje.

Interesuje me 6+1 tipologija, dali ce planeta biti unistena zbog hule na Duha Svetoga, svaki grad gde ima manje od deset pravednika pa Tvorac reaguje, ili je sedmi dan, dan odmora.


Nece biti unistena planeta, nego ono na planeti sto je covek radio. Tako je, zbog hule na Duha Svetoga ce biti ciscenje.
 
nikola
kad se pije cesmovaca, dali je zdravije da se pije hladan caj-zasto retko pijete caj
 
Nemanja Glisic
Da li je "Istorija Srba" dobra knjiga za izucavanje istorije srpskog naroda, jer je njen autor Vladimir Corovic bio, navodno, pripadnik neke masonske organizacije? Knjiga vazi za jednu od najkompletnijih i najpotpunijih iz ove oblasti. Interesuje me vase misljenje.
 
Petar
Jovan kaze: "Videh nebo novo i zemlju novu i mora vise nema."
Da li mislite da ce zemlja biti obnovljena ili unistena pa stvorena nova?
Zar mora nece biti?
Da li ce padati noc?
Izmenio/la Petar na 11.04.2008 12:35
 
acomegas
Da li planirate da odrzite predavanje u Srpskom Sarajevu? Ustvari ko vas angažuje? Mislim da je neophodno da vas vise ljudi čuje.
Aleksandros
 
nikola
Miroljub Petrovic je napisao:
Nece biti unistena planeta, nego ono na planeti sto je covek radio. Tako je, zbog hule na Duha Svetoga ce biti ciscenje.


Znaci li to da narodi nece moci da zive u svojim otadzbinama dok se jezgra nemorala ne kamenuju, konkretno srbi sa albancima mocice da zive samo po manjim mestima dok se Bog ne umesa da sredi nase zivote
 
nikola
Koliko je stetno informisanje masovnim medijima, dali redovno slusanje medija razara ceoni rezanj, pomenuli ste na forumu vidovdana clanu "rogi" knjigu nesto kako leciti polomljeni mozak, dali u njoj postoje saveti o defektima, jer je imate u elektronskoj formi.
Sta je penicilin za b92 i evolucioniste, ima li svrhe objasnjavati (mislim na prijatelje i bliznje).
 
Miroljub Petrovic
nikola je napisao:
kad se pije cesmovaca, dali je zdravije da se pije hladan caj-zasto retko pijete caj


Caj pijem samo kad je hladno, iz preventivnih razloga, da se malo zagrejem, ili ako me uhvati neka prehlada, ali to se retko desava. Najbolje pice za coveka je cista voda, a sve drugo se pije u slucajevima neke bolesti.
 
Miroljub Petrovic
Nemanja Glisic je napisao:
Da li je "Istorija Srba" dobra knjiga za izucavanje istorije srpskog naroda, jer je njen autor Vladimir Corovic bio, navodno, pripadnik neke masonske organizacije? Knjiga vazi za jednu od najkompletnijih i najpotpunijih iz ove oblasti. Interesuje me vase misljenje.


Znam da je Vladimir Corovic bio mason i zato ne volim njegove knjige. Sve istorije su uglavnom pisali nepobozni ljudi. Generelne podatke znamo, a najvazija istorija je biblijska istorija.
 
Miroljub Petrovic
Petar je napisao:
Jovan kaze: "Videh nebo novo i zemlju novu i mora vise nema."
Da li mislite da ce zemlja biti obnovljena ili unistena pa stvorena nova?
Zar mora nece biti?
Da li ce padati noc?


Nece biti unistena zemlja, vec ono na njoj sto su ljudi "pravili" zajedno sa Sotonom. "Mora nece biti" se odnosi da nece biti vise velikih okeanskih basena kao sto su ovi koji su nastali posle Potopa, vec da ce postojati manji vodeni baseni kao u pocetku, neposredno posle Stvaranja. U pocetku, pre pobune coveka, je postojala noc, pa nema razloga da ne bude noci.
 
Miroljub Petrovic
bokiva je napisao:
Kakvo je tvoje misljenje o vestackoj oplodnji


Mislim da je i to neko resenje, iako kada bi ljudi zdravo ziveli ne bi imali tih problema.

i o bankama sperme,


To je uglavnom u funkciji zloupotrebe.

sta da rade parovi koji ne mogu da imaju dece,


Treba zdravo da zive i da se mole Bogu. Naravno, pre toga treba zdravo da zive i da paze sa kim se zene (ili udaju).

da li je postojao obicaj kod jevreja da kad muz ne moze da ima decu sa zenom njegov brat ili rodjak da legne sa njom.


To ne postoji u Bibliji.

Zasto je Avram prevario Saru sa sluskinjom pa mu ona rodila sina Ismaila, zasto je Jakov imao 4 zene?


O tome sam vec govorio vise puta ovde. Nije Avram prevario Saru, nego Boga, jer mu je Bog obecao sina, a Avram je slusao Saru koja ga je nagovarala da ima sina sa sluskonjom, jer Sara navodno nije mogla da rodi. Nekada su i muz i zena zeleli da imaju sto jacu porodicu, sto je ukljucivalo sto vise sinova (iako su cerke mnogo zahvalnija deca), posto je zivot u ovom svetu veliki rat koji vode muskarci. (Sto vise poboznih i sposobnih muskaraca, to jaca porodica i drzava.) Posto su tokom istorije muskarci uglavnom bili nesposobni i slabici, a bilo je malo ozbiljnih muskaraca, onda su mnoge devojke odlucivale da budu druga ili treca zena nekog ozbiljnog muskarca koji je bio u stanju da brine o njoj i podari joj porodicu.
 
Miroljub Petrovic
acomegas je napisao:
Da li planirate da odrzite predavanje u Srpskom Sarajevu? Ustvari ko vas angažuje? Mislim da je neophodno da vas vise ljudi čuje.


Koga interesuje, moze da gleda moja predavanja na TV-u ili da nabavi DVD. A ako treba, mogu i da dodjem da odrzim predavanje.
 
Miroljub Petrovic
nikola je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
Nece biti unistena planeta, nego ono na planeti sto je covek radio. Tako je, zbog hule na Duha Svetoga ce biti ciscenje.


Znaci li to da narodi nece moci da zive u svojim otadzbinama dok se jezgra nemorala ne kamenuju, konkretno srbi sa albancima mocice da zive samo po manjim mestima dok se Bog ne umesa da sredi nase zivote


Kao sto videte, nema vise otadzbine, sve je postalo Evropa i Sodom.
 
Miroljub Petrovic
bokiva je napisao:
U udaljenim delovima Indonezije pronađena je žaba bez pluća koja diše putem kože. Ova žaba, latinski Barbourula kalimantanensis, je pronađena u provinciji Kalimantan na ostrvu Borneo tokom ekspedicije u avgustu 2007 godine.
http://news.yahoo...aCMtYPLBIF


Sta mislis o ovom otkricu?


Novinarima uglavnom nista ne verujem.
 
Miroljub Petrovic
bokiva je napisao:
Ko je autor crteza u pustinjama u Peru?


Demoni.
 
Miroljub Petrovic
nikola je napisao:
Koliko je stetno informisanje masovnim medijima, dali redovno slusanje medija razara ceoni rezanj,


Tako je, razara.

pomenuli ste na forumu vidovdana clanu "rogi" knjigu nesto kako leciti polomljeni mozak, dali u njoj postoje saveti o defektima, jer je imate u elektronskoj formi.


Imam je u sirovoj verziji, bice uskoro sredjeno pa cu da postavim na sajt. Podsetite me za 15-tak dana.

Sta je penicilin za b92 i evolucioniste,


Pencicilin je da se svako od nas trudi da zivi moralno i da se molimo Bogu da oslobodi drzavu, a onda se uvode zakoni koji ukidaju medije i laznu nauku koji promovisu satanizam.

ima li svrhe objasnjavati (mislim na prijatelje i bliznje).


Ima svrhe ako te neko pita. Zato covek treba moralno da zivi, pa ako neko to vidi i pita ga, ovaj moze nesto da mu kaze. Inace, ako krenes ljudima da pricas o moralu, a niko te nista ne pita, verovatno ce pomisliti da si lud.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 12.04.2008 17:29
 
Petar
Postoji li neka nauka koja se bavi duhovnim bicima koja covek ne vidi, a koja su prisutna u njegovom okruzenju? Angeologija ili demonologija? Postoji li literatura o tome? Posebno o poreklu zla i o tome kako ono nastaje i razvija se. Ako znate neke knjige da preporucite...

Sta mislite o knjigama pukovnika Radisica o tzv. neokortikalnom ratu? Vredi li to citati?
Izmenio/la Petar na 12.04.2008 16:36
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.23 sekundi!