Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Obilic
Sta mislite o ekonosmkoj krizi u Srbiji? Da li se moze ocekivati neko poboljsanje ekonomske situacije uskoro, kao sto se najavljuje?
 
Miroljub Petrovic
Obilic - poruka glasi:
Sta mislite o ekonosmkoj krizi u Srbiji? Da li se moze ocekivati neko poboljsanje ekonomske situacije uskoro, kao sto se najavljuje?

Trebao bi vise da se brines za izlazak iz duhovne krize, jer nema ekonomskog prosperiteta bez duhovnog i moralnog. Naravno da ce se poboljsati ekonomska situacija svih onih koji odu u prirodu i odvoje se od sistema, a ovi koji ostanu u gradovima da veruju "ekonomistima" i "ekspertima", njima se crno pise.
 
Miroljub Petrovic
baco438 - poruka glasi:
....
opet se hvale metodom ugljika.

Cega se pametan stidi, budala se ponosi. Ta "metoda", kao i cela teorija evolucije, je kao "carevo novo odelo". Svi mogu da vide da je car nag (da je teorija evolucije smesna i glupa), ali niko od tih naucnika poltrona to ne sme da kaze, da ne bi izgubili posao i karijeru. I jos svi podrzavaju te satanisticke evolucione nebuloze. I kada ti "naucnici" sutra odu u penziju, svi mi treba da ih izdrzavamo preko poreza zato sto su decu ucili lazima i satanizmima?
 
Miroljub Petrovic
Evo da javim da je zavrsen i sredjen kompletan tekst Biblije. Sada se samo sredjuje dodatak i za par dana Biblija ide u stampu, ako da Bog. Cim ode u stampu, Biblija ce biti postavljena ovde da se preuzme u pdf-u.
 
Bozic Bojan
alberto - bivsi jezuita. vatikanske ubice - ispoves bivseg jezuite. to su dve razlicite knjige ili je knjiga 'vatikanse ubice' prosirena verzija ove prve knjige koju sam naveo?

jer vidim da isto pocinju samo ova nema stihova iz biblije
 
Miroljub Petrovic
jabuka - poruka glasi:
alberto - bivsi jezuita. vatikanske ubice - ispoves bivseg jezuite. to su dve razlicite knjige ili je knjiga 'vatikanse ubice' prosirena verzija ove prve knjige koju sam naveo?

jer vidim da isto pocinju samo ova nema stihova iz biblije

Prvi tekst je samo kraca verzija knjige "Vatikanske ubice".
 
12345
Jevanđelisti su bili savremenici Hrista. Očevidci. Međutim, evanđelisti (Matej i Luka) su pisali i o rođenju Hristovom, javljanju arhangela Gavrila...
Da li su oni dobijali "poruke" od Boga (kao Mojsije) kad su istovetno opisivali jer tad nisu mogli biti prisutni?
I jedno pitanje koje je postavio drug "ateista": Nisu li oni lako mogli da se dogovore oko toga šta će pisati jer se to te mere poklapa?
Zašto su odbačena ostala jevanđenja (Marija, Filip itd)?
Izmenio/la 12345 na 19.06.2010 15:20
 
Miroljub Petrovic
12345 - poruka glasi:
Jevanđelisti su bili savremenici Hrista. Očevidci. Međutim, evanđelisti (Matej i Luka) su pisali i o rođenju Hristovom, javljanju arhangela Gavrila...
Da li su oni dobijali "poruke" od Boga (kao Mojsije) kad su istovetno opisivali jer tad nisu mogli biti prisutni?

Nije bilo potrebe da za takve stvari dobijaju poruke od Boga jer su mogli da cuju celu pricu od Isusove majke i ovozemaljskog oca (Josifa).

I jedno pitanje koje je postavio drug "ateista": Nisu li oni lako mogli da se dogovore oko toga šta će pisati jer se to te mere poklapa?

Iz opisa dogadjaja se vidi da nije bilo nikakvog dogovora, jer oni koji su pisali jevandjelja nisu znali da ce jednog dana biti napravljen "Novi zavet". Za njih je Biblija bila "Tanah" ili Stari zavet.

Zašto su odbačena ostala jevanđenja (Marija, Filip itd)?

Jer su netacna, lako se pokazuje da su u suprotnosti sa Tanahom (Starim zavetom), kao i sa realnim zivotom i radom Isusa.
 
Miroljub Petrovic
http://www.b92.ne..._id=439937

Pozdravljam! Ovako bi trebali da reaguju i nasi svestenici. Nadam se da ce muftija biti dosledan, da nece podleci pritiscima da odustane od tuzbe. Bilo bi sjajno da pozove narod da ne kupuju te odvratne okupatorske novine. Muslimani bi ga sigurno poslusali u velikom broju.
 
Obilic
Sta mislite u kojoj bi valuti rebalo drzati novac i koliko jos dugo ce evro i dolar vredeti nesto? Sad vidimo da dolar raste, a evro pada sto nije u skladu sa pricom o rusenju americke ekonomije?
 
Miroljub Petrovic
Obilic - poruka glasi:
Sta mislite u kojoj bi valuti rebalo drzati novac i koliko jos dugo ce evro i dolar vredeti nesto? Sad vidimo da dolar raste, a evro pada sto nije u skladu sa pricom o rusenju americke ekonomije?

Ni dolar ni evro nemaju pokrice, ali posto je evro papska valuta, ona je privremeno malo sigurnija. Cinjenica je da uskoro novac nece vredeti nista, vec ce samo vredeti znanje da se prezivi u prirodi i poznavanje teologije za prepoznavanje demonskih prevara, kao i onoga sto je Bog rekao, a sto je vazno za spasenje.

Americka ekonomija je razorena, kao i evropska, jer su potpuno zavisne od volje male grupe kriminalaca, tako da je pitanje trenutka kada ce oni jos vise urusavati sistem da bi mogli da uvode rigoriznije zakone koji vode u jos dublji satanizam.

Pametan covek treba sada, dok se jos moze, da ulaze novac u znanje i osposobljavanje za zivot u prirodi, jer strahote samo sto nisu jos jace zakucale na vrata.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 19.06.2010 19:27
 
Miroljub Petrovic
U najnovijem NIN-u je objavljen intervju najznacajnih masona u Srbiji, kao i intervju nekog koga novinar naziva "trecim masonom u svetu," neki Misel Bazio - veliki sekretar ujedinjenih vrhovnih saveta sveta. Jedan Srbin, neki grandkomander Dragan Djuric, treba sad da zameni tog Bazia i postane jedan od najuticajnijih masona u svetu. On je inace napisao knjigu o Bogu i proucava zivot i rad Isusa Hrista za koga tvrdi da nije Bozji Sin, ali da on predstavlja nekakav "arhetip iniciranog."

Dalje, drugi uticajni mason u Srbiji, Dragoslav Pavlovic - veliki majstor velike nacionalne loze Srbije, kaze da su osnovali novu lozu pod nazivom Konstantin Veliki, zbog toga sto je Konstantin "legalizovao hriscanstvo, ali je isto tako umro sa imenom nepobedivog sunca na ustima." Tekst je u odredjenoj meri sifrovan, jer se pojavljuju izrazi nerazumljivi ljudima koji nisu upuceni u paganizam i masoneriju.

Moguce je da ova loza Konstantin Veliki mozda ukazuje na godisnjicu Milanskog edikta, ujedinjenje hriscana i posetu pape Srbiji 2013, i da iza nje stoje jezuiti. Tvrdnja da je Konstatin umro sa "imenom nepobedivog sunca na ustima," govori o tome da ce se istorija ponoviti i da ce se paganska religija i satanizam ogrnuti plastom hriscanstva.

Djuric je inace na 33. nivou iako vrlo mlad.

Hram u zgradi Posejdon na Starom sajmistu je otvoren za novinare i u NIN-u su objavljene slike iz tog hrama.

Takodje se u tekstu kaze da trenutno postoje tri struje u savremenoj masoneriji:

1. Anglosakskonska grana - prima samo one koju veruju u Boga i Bibliju kao knjigu otkrovenja.

2. Druga grana - zainteresovana za socijalni i vojni humanizam, a manje za religiju

3. Treca grana - prihvata sve veroispovesti, filozofije zivota koje praktikuju duhovnost bez religioznih predznaka.

Treba reci da je NIN nedavno postavo vlasnistvo firme "Ringijer", uticajne medijske kuce registrovane u Svajcarskoj, koja je poznata kao vlasnik dnevnih novina "Blic" i "24 sata", koje predstavljaju najotrovnije i najvulgarnije novine na nasim prostorima, sa izrazitim antisemitizmom i promocijom nemorala.

Ono sto mozemo da ocekujemo jeste da crkva nece reagovati na uvrede i lazi vodecih masona protiv Isusa i Biblije. Da su nesto slicno izjavili protiv Muhameda, muftija Zukorlic bi digao ustanak u Srbiji.
 
Miroljub Petrovic
Evo zasto su fudbaleri Srbije juce pobedili Nemacku - neko je navukao prokletstvo na nemacke fudbalere:

http://ikiprev.co...9-09-11-42
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 19.06.2010 21:56
 
milos_va
Nije vam uspelo, ipak su je održali i ništa od dogovora sa policijom da se izvrši napad.

http://www.blic.r...greb-Pride
 
Am-haaretz
Bio sam danas na prosvjedu protiv gay-parade u Zagrebu. U razgovoru s jednim policajcem sam nažalast doznao da je vlada R.H. donirala pederima 300'000,00 HRK (oko 41'602,58 €) i Grad Zagreb 80'000,00 HRK (oko 11'094,02 €) da bi održali ovu današnju svoju "povorku" i "manifestaciju". Ovu zemlju potpuno sotonisti preuzimaju pod svoju kontrolu koliko vidim. Vlada ne može pomoći seljacima u Slavoniji kojima je poplava uništila usjeve, ali kad su pederi u pitanju i "europski trendovi" onda uopće nije škrta! Užas!!!
 
Milosevic
Pomaze Bog Miroljube! Dali smatras da se Bog mesa i u ishode na sportskim manifestacijama kao sto je na primer svetsko prvenstvo.Vidimo da su oci celog sveta uprte u JAR.Ja sam juce verovao u pobedu i bio sam siguran da ce se umesati visa sila u ishod jer po meni kakvi takvi smo,ipak smo moralniji od nemaca.I bilo mi je veoma drago sto je nas narod imao razloga da se raduje. U ostalom dan ranije sam video i papin blagoslov u novinama i rekoh ovo je znak da nemamo sanse da izgubimo.
 
prav
Miroljub Petrovic - poruka glasi:


Takodje se u tekstu kaze da trenutno postoje tri struje u savremenoj masoneriji:

1. Anglosakskonska grana - prima samo one koju veruju u Boga i Bibliju kao knjigu otkrovenja.



Ne shvatam ovo bas... Kako mozes onda biti mason ?
Pojasnite mi malo, molim vas, posto ne shvatam sta je lose u ovoj grani...
 
losmi
Miroljube jel mozete da mi kazete nesto o fejsbuku i maj spejsu. Zasto su napravljene te drustvene mreze, kakva im je namena, da li je to jos jedna od izmisljotina ovih satanista sto vladaju svetom. Jednom ste gostovali na jednoj televiziji ja mislim da se zove belami tv. Odgledo sam tu emisiju na ju tjubu sve pohvale za gostovanje, sve ste objasnili u toj emisiji kako treba. U njoj ste pomenuli da su Madona, Andjelina Dzoli, Ricard Gir sektasi i kada je bila promocija knjige Da vincijev kod u Beogradu, rekli ste da je tu knjigu promovisala jedna manekenka, ali niste rekli koja pa mozete li da mi kazete koja je to i koje su to jos strane i domace poznate licnosti sektasi. Kada se u Bibliji kaze da ce padati vatra sa neba na sta se tacno misli, da li na nekakav meteor asteroid ili ce se atmosfera upaliri ili nesto slicno. Za sta tacno sluzi prirodni satelit Mesec da li samo zbog toga da bi znali koji je mesec u godini ili ima jos neko znacenje. Moram i da se pozalim, da otkad sam poceo da se hranim zdravo i izbacio sam meso iz upotrebe i trudim se da zivim sto vise po Bozijim pravilima. Mene okolina naprosto nemoze da shvati ali ne odustajem od Bozijeg spasenja ma sta god da drugi kazu. Kazu mi da sam sektas, da nista vise neradim sto svi normalni ljudi u svetu, da nisam normalan, da vise necitam gluposti sa ovoga sajta. Jedan moj rodjak mi kaze zasto ti vise nejedes meso. Ja sam mu rekao da to nije zdravo, da svinjetinu i Bog zabranjuje u Bibliji, a on mi kaze kako mozes da citas te gluposti iz biblije dok Bog dodje ja cu crci od gladi i jos mogo toga ali nebih sad sve da govorim. Znaci ljudi me naprosto ne shvataju. Polako citam ovaj forum jos sam na pocetku u odnosu na broj strana koliko ima ovaj forum ali napredujem polako, procitacu ga. Procito bi ja jos brze ali nemam vremena, posao obaveze itd. Za ove poznate licnosti sektase mozete i licnom porukom da mi kazete ako zelite i mozete. Unapred zahvalan.
 
Miroljub Petrovic
milos_va - poruka glasi:
Nije vam uspelo, ipak su je održali i ništa od dogovora sa policijom da se izvrši napad.

http://www.blic.r...greb-Pride

Sta nije uspelo? Itekako je uspelo. Podignuta je velika prasina u medijima protiv gej parade, izreklamiran je nas centar za lecenje homoseksualizma, podeljeno je mnostvo pamfleta o cinjenicama vezano za homoseksualizam, itd, itd, a sto se tice "dogovora sa policijom", to sto ti ne prepoznajes kada se ja salim, to je tvoj problem.

Dalje, to sto bleji Blic i drugi mediji koji sire laz, a ti verujes, to je dodatan problem za tebe. Gej parada je okupila par desetina bolesnika koji su se prosetali i duvali u pistaljke, okruzeni velikim kordonom policije, a to sto su satanski mediji preneli informaciju o "velikom broju ucesnika" i "uspesno odrzanoj paradi", to je prica za naivne. Problem nije u gej paradi, nego u podrsci koju je vlast i crkva dala toj skaradnoj paradi - vlast je podrzala, a crkva je cutala (precutno podrzala). Na taj nacin su stvoreni uslovi da se zaraza siri.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 20.06.2010 06:33
 
Miroljub Petrovic
Milosevic - poruka glasi:
Pomaze Bog Miroljube! Dali smatras da se Bog mesa i u ishode na sportskim manifestacijama kao sto je na primer svetsko prvenstvo.Vidimo da su oci celog sveta uprte u JAR.Ja sam juce verovao u pobedu i bio sam siguran da ce se umesati visa sila u ishod jer po meni kakvi takvi smo,ipak smo moralniji od nemaca.I bilo mi je veoma drago sto je nas narod imao razloga da se raduje. U ostalom dan ranije sam video i papin blagoslov u novinama i rekoh ovo je znak da nemamo sanse da izgubimo.

Mislim da se Bog mesa i u takvim dogadjajima kao sto je svetsko prvenstvo u fudbalu, u smislu da dopusta demonima da ove ili one timove vise ili manje opsedaju. Ako bismo pokusali da zakljucimo kako demoni razmisljaju onda bismo lako shvatili da je njima cilj da izazovu sto vecu stetu kod ljudi. U interesu Srba je da sve ono sto je destruktivno propadne u Srbiji, pa tako i profesionalni sport ili gladijatorstvo, koje za sobom povlaci sve vrste nemorala (pitaj nekog profesionalnog sportistu sta se radi u sportu). Dakle, za Srbe bi najbolje bilo da su fudbaleri izgubili i od Nemacke, pa da narod prestane da se zaludjuje glupostima, nego da se okrene ozbiljnim i pametnim stvarima. Posto je Nemacka duhovno razvaljena drzava (juce je u Berlinu odrzana gej parada sa 200.000 ucesnika), logicno je da demonima vise odgovara da Srbija pobedi u fudbalu Nemacku, pa da se Srbi "raduju" pobedi (da ih demoni opsedaju i da divljaju sirom sveta), jer ce tako Srbe brze da razvale i uniste.

Moj komentar na papin blagoslov upucen nemackim fudbalerima ustvari znaci da je papa na poseban nacin prizvao demone (svesno ili nesvesno) da se ukljuce u ceo tok dogadjaja, a rezultat je bio da oni koji su duhovno i moralno malo manje losi (srpski fudbaleri i srpski narod) dobiju "pomoc" demona i tako imaju vecu stetu od te utakmice (da padaju u trans zbog pobede, da luduju, divljaju, da se unistavaju...).

Idealno bi bilo da se iz Srbije protera profesionalni sport i uvedu zakoni koji ce stiti zdravlje ljudi, a ne da ovako demoni na svaki nacin unsitavaju sve pred sobom i da se promovise destrukcija. Dakle, Srbija je prekjuce ustvari izgubila od Nemacke, jer su Srbi (i fudbaleri i narod koji je gledao utakmicu) bili mnogo vise opsednuti demonima nego Nemci (fudbaleri i narod koji je gledao utakmicu) i tako su pretrpeli vecu stetu.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.44 sekundi!