Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
prav - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:


Takodje se u tekstu kaze da trenutno postoje tri struje u savremenoj masoneriji:

1. Anglosakskonska grana - prima samo one koju veruju u Boga i Bibliju kao knjigu otkrovenja.



Ne shvatam ovo bas... Kako mozes onda biti mason ?
Pojasnite mi malo, molim vas, posto ne shvatam sta je lose u ovoj grani...

Kako ne shvatas da je Biblija samo sminka za ono sto oni rade. Ova grupa ocigledno okuplja masone koji su u isto vreme i Malteski vitezovi, dakle koji rade za jezuite i Vatikan, i koji okupljaju "hriscanski" orijentisane okultiste.
 
Miroljub Petrovic
mikki - poruka glasi:
Miroljube jel mozete da mi kazete nesto o fejsbuku i maj spejsu. Zasto su napravljene te drustvene mreze, kakva im je namena, da li je to jos jedna od izmisljotina ovih satanista sto vladaju svetom.

U pitanju je internet opcija za zaglupljivanje dokonih ljudi i besposlicara, kao i za unistenje omladine koja nema roditelje.

Jednom ste gostovali na jednoj televiziji ja mislim da se zove belami tv. Odgledo sam tu emisiju na ju tjubu sve pohvale za gostovanje, sve ste objasnili u toj emisiji kako treba. U njoj ste pomenuli da su Madona, Andjelina Dzoli, Ricard Gir sektasi i kada je bila promocija knjige Da vincijev kod u Beogradu, rekli ste da je tu knjigu promovisala jedna manekenka, ali niste rekli koja pa mozete li da mi kazete koja je to

U pitanju je Vesna Jugovic, zena koja vodi manekenski pokret u Srbiji i koja navlaci mlade devojke da se prostituisu na visokom nivou (to se zove "manekenstvo"). Ta zena je toliko fascinirana okultizmom i tajnim drustvima da je promenila prezime, pa se sada zove Vesna Da Vinca.

i koje su to jos strane i domace poznate licnosti sektasi.

Pogledaj na internetu ko su od poznatih licnosti clanovi tajnih drustava i videces da su skoro svi u tome.

Kada se u Bibliji kaze da ce padati vatra sa neba na sta se tacno misli, da li na nekakav meteor asteroid ili ce se atmosfera upaliri ili nesto slicno.

Misli se na cudo koje ce Sotona da izazove, pa ce da se pozove na dogadjaj iz Biblije kada je Bog u nekoliko navrata spustao vatru sa neba prilikom spaljivanja zrtava, kao sto je to bio slucaj sa Ilijom i obracunom sa valovim prorocima. Na taj nacin ce Sotona pokusati da zavede naivne da poveruju da je to "Bozje cudo". Tako su i komunisti uveravali zaglupljeni narod da je "Tito pisao Bibliju", jer u Bibliji postoji "Poslanica Titu".

Za sta tacno sluzi prirodni satelit Mesec da li samo zbog toga da bi znali koji je mesec u godini ili ima jos neko znacenje.

Sluzi i kao gravitaciono telo koje deluje na Zemlju, kao dokaz da je Biblija tacna (jer vidimo da je Mesec veoma mlad), itd, itd.

Moram i da se pozalim, da otkad sam poceo da se hranim zdravo i izbacio sam meso iz upotrebe i trudim se da zivim sto vise po Bozijim pravilima. Mene okolina naprosto nemoze da shvati

Nije dovoljno da zdravo zivis, vec je potrebno i da okolini prikazes Bozji koncept na privlacan nacin pa da i oni pocnu zdravo da zive. Nekada je to nemoguce, jer su ljudi duboko utonuli u paganstvo, i tada je potrebno da se covek sklanja i da gleda svoja posla. Dakle, treba da budes mudar i da se boris sa sto manje posledica.

Kazu mi da sam sektas, da nista vise neradim sto svi normalni ljudi u svetu, da nisam normalan,

To su i Isusu govorili. Budi mudar i uzivaj u onome sto ti Bog daje, a na budale ne obracaj paznju, nego se sklanjaj.
 
Miroljub Petrovic
20. 06. 2010.
AKTIVISTI LIBANSKE FLOTILE IZA KOJE STOJI HEZBOLAH PORUCUJU: SA VEROM U DEVICU MARIJU POBEDJUJEMO!

Putnici broda koji treba da isplovi uskoro sa teritorije Libana okupili su se ispred svetilista devici Mariji u Libanu odakle su porucili da ce uz pomoc presvete gospe izvojevati pobedu nad zlom drzavom Izrael. Konvoj ce biti sastavljen od zena i pokusace da probije pomorsku blokadu Gaze.

Hezbolah je saopstio da se Izrael boji slabih i nemocnih zena, a da ce tek drhtati od straha kada Hezbolah zapocne masivne raketne napade. "Nasa snaga raste, a Izrael propada sve vise i vise iz dana u dan," saopstava Hezbolah.

Zene aktivisti negiraju vezu Hezbolaha sa svojom flotilom, iako se iz izjava zvanicnika ove teroristicke grupe vidi da su odusevljeni potezom poklonika device Marije. Brod kojim ce ploviti nazvan je Mirjam u cast Marije (Mirjam je hebrejsko ime Isusove majke).

Veza Hezbolaha i prokatolicke grupe na brodu vidi se i u izvestavanju uticajnog stampanog medija u Kuvajtu koji se zove Al Sijasah, a u kome se tvrdi da je Hezbolah zabranio ucesce jedne libanske pevacice zbog njenog seksualno nemoralnog ponasanja i oblacenja: "Njena razgolicenost, moralna degradacija i bludnicko ponasanje naskodili bi ugledu arapskih i evropskih zena na brodu," kaze se da je ocena Hezbolaha prema mediju Al Sijasah.

Za vise informacija posetiti sajt "Vesti iz Izraela":

http://www.vestii...net16.net/
 
gogije
Pre neki dan sam dobio etiketu: "da sam zreo za psihijatriju..." , od rodjenog brata i rodjene majke!! Zbog onoga šta pričam...A pričam ono što svi na ovome forumu znamo i razmenjujemo informacije...

Kako da se postavim? Frown

Kako se postaviti, kada ti najrodjeniji kažu da si "lud" , jer pričaš o životu po Božijem Moralnom Zakonu...I o posledicama kršenja istog....?
 
Dusan Jovanovic Supraska
Profesore, Sta mislie o najnovijoj knjizi Nehemije Gordona.

http://www.apraye...ather.com/
 
Dobrica
Je li ovo istina?
http://hrsvijet.n...Itemid=141
 
Miroljub Petrovic
dusanj - poruka glasi:
Profesore, Sta mislie o najnovijoj knjizi Nehemije Gordona.

http://www.apraye...ather.com/

Nije losa knjiga, ima korisnih informacija, ali nije kao prva knjiga - "Jevrejski Jeshua ili grcki Isus" koja je jedna od najboljih knjiga koju sam citao. Moze da se skine na donjem linku:

http://www.cps.or...shua02.zip
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 20.06.2010 17:24
 
Miroljub Petrovic
gogije - poruka glasi:
Pre neki dan sam dobio etiketu: "da sam zreo za psihijatriju..." , od rodjenog brata i rodjene majke!! Zbog onoga šta pričam...A pričam ono što svi na ovome forumu znamo i razmenjujemo informacije...

Kako da se postavim? Frown

Kako se postaviti, kada ti najrodjeniji kažu da si "lud" , jer pričaš o životu po Božijem Moralnom Zakonu...I o posledicama kršenja istog....?

Verovatno bih ti i ja isto rekao. Ne mozes slepima da pricas o lepoti prirode. Mozes samo da ih sablaznis i da budes sektas. Kada Djavo ne moze coveka da odvoji od Boga, onda ga gura u fanatizam da ovaj sablaznjava ljude oko sebe. Dakle, cuti i gledaj svoja posla, a dovoljno je da moralno zivis i da ljudi vide to sto treba da vide. O religiji mozes da pricas ako te neko nesto pita i ako je ozbiljan. Treba da se sklanjas razgovora gde se ljudi izruguju i ismejavaju, ili provociraju.
 
Miroljub Petrovic
Dobrica - poruka glasi:
Je li ovo istina?
http://hrsvijet.n...Itemid=141

Hemoterapija jeste otrov, ali ta prica sa B17 je neozbiljna. Rak se leci promenom nacina zivota.
 
Miroljub Petrovic
tomo - poruka glasi:
Lijep pozdrav imam pitanje vezano uz zdravlje ako imate neki prijedlog za lijecenje hemeroida pored zdrave prehrane.

Pacijent mora da se skine sa svih otrova (divan, kafa, alkohol, rafinisani proizvodi (cokolade, keksi, supe iz kese, sokovi iz prodavnice...), da pije dosta vode, da bude fizicki aktivan i da se sklanja od stresa.

Danas sam razgovarao sa jednim covjekom iz amerike i kaze da je razgovarao sa jednim masonom i on tvrdi da ce se u buducnosti pojaviti valuta amero tj da ce se mexico, sad i kanada ujediniti da pariraju evru.

To znamo da planiraju, ali videcemo da li ce to da zazivi. Moze da se desi da Amerika uvede evro, kad je papa jos jace uzjase.

I on mu je jos rekao da smatra dva najveca neprijatelja masonerije katolicku crkvu i jos jednu pobuna naroda tj masa na ulicama.

O tome smo pricali.

I jos jedno pitanje da li postoji mogucnost da je Obama 'onaj koga ce svi voljeti u svijetu'mislim na otkrivljenje.

Ma kakav Obama...
 
bartus
Pozdrav Miroljube,

Gde u Beogradu mogu da se kupe sve one potrebne namirnice koje su potrebne za prvoklasnu ishranu prvoklasnom hranom? Pola od onoga što znam da mi treba nema u prodavnicima i supermarketima, a da ne govorim o kvalitetu njihovog voća i povrća punih hemikalija.
 
crnitrn
Ko je zapravo Klara Mandic i sta mislite o njenoj organizaciji srpsko-jevrejskog prijateljstva i zbog cega je stvarno ubijena?
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
Izrailj
Imam Bibliju koju je izdao Glas crkve.

Procitao sam negdje na forumu da se ne slazete u vezi nekih stvari koje su napisane u njihovom izdanju,pa ako mi mi mozete reci o cemu se radi da bih mogao pripaziti?
Rekli ste cini mi se da je uvod problematican jer govori da prvih 5 knjiga Mojsijevih nisu pouzdane i da ih ne treba doslovno shvatati.

Ja to nisam procitao nigdje,jedino sto sam procitao a da se nisam slozio je,citiram:Knjiga Postanja,kao i cela Biblija,nije i ne moze se uzeti kao izvor prirodno naucnih izucavanja(prirodne nauke su nekoliko milenijuma mladje od nje).Njen cilj je:religiozno osmisliti svet i dogadjaje u njemu.Pojmovi o svetu i prirodi pripadaju vremenu u kojima je Biblija nastala.Ovaj pristup Bibliji nije samo pomoc citaocu,nego i osnova za njeno izucavanje.

Inace mi se cini da je sve ostalo ok.

Ali nadam se da ce uskoro biti okacena Biblija koju CPS priprema pa cu moci uporedjivati prevode radi lakseg razumijevanja.

Posto ste najavili i neka dodatna objasnjenja zanima me o cemu je rijec ?

Izvinjavam se na duzem postu.
 
Miroljub Petrovic
bartus - poruka glasi:
Pozdrav Miroljube,

Gde u Beogradu mogu da se kupe sve one potrebne namirnice koje su potrebne za prvoklasnu ishranu prvoklasnom hranom? Pola od onoga što znam da mi treba nema u prodavnicima i supermarketima, a da ne govorim o kvalitetu njihovog voća i povrća punih hemikalija.

Sve imas da kupis na pijaci i u prodavnicama zdrave hrane. Ako hoces da sve bude organsko i bez upotrebe hemikalija, onda treba da pokusas da pronadjes ko to proizvodi (raspitas se kod seljaka ili ljudi koji su u tome), a najbolja opcija je da imas svoju organsku bastu i da sam proizvodis prvoklasnu hranu. Do tada, i ovo sto ima na pijaci i u prodavnicama zdrave hrane zadovoljava sve potrebe (iako nije savrseno).
 
Miroljub Petrovic
crnitrn - poruka glasi:
Ko je zapravo Klara Mandic i sta mislite o njenoj organizaciji srpsko-jevrejskog prijateljstva i zbog cega je stvarno ubijena?

Organizacija srpsko-jevrejskog prijateljstva nije njena organizacija. Ona je samo jedan od osnivaca te organizacije. Bila je Jevrejka koja je imala saradnju sa vlastima u vreme Slobodana Milosevica i ocigledno je puno znala sto bi bilo kompromitujuce za novu vlast, pa je zato ubijena.
 
Miroljub Petrovic
Izrailj - poruka glasi:
Imam Bibliju koju je izdao Glas crkve.

Procitao sam negdje na forumu da se ne slazete u vezi nekih stvari koje su napisane u njihovom izdanju,pa ako mi mi mozete reci o cemu se radi da bih mogao pripaziti?
Rekli ste cini mi se da je uvod problematican jer govori da prvih 5 knjiga Mojsijevih nisu pouzdane i da ih ne treba doslovno shvatati.

Ja to nisam procitao nigdje,jedino sto sam procitao a da se nisam slozio je,citiram:Knjiga Postanja,kao i cela Biblija,nije i ne moze se uzeti kao izvor prirodno naucnih izucavanja(prirodne nauke su nekoliko milenijuma mladje od nje).Njen cilj je:religiozno osmisliti svet i dogadjaje u njemu.Pojmovi o svetu i prirodi pripadaju vremenu u kojima je Biblija nastala.Ovaj pristup Bibliji nije samo pomoc citaocu,nego i osnova za njeno izucavanje.

Inace mi se cini da je sve ostalo ok.

Na taj deo sam mislio kao problematican.

Ali nadam se da ce uskoro biti okacena Biblija koju CPS priprema pa cu moci uporedjivati prevode radi lakseg razumijevanja.

Posto ste najavili i neka dodatna objasnjenja zanima me o cemu je rijec ?

Moguce da vec u toku danasnjeg ili sutrasnjeg dana Biblija bude okacena ovde, pa ces imati sve informacije. Dodaci su vezani za karte, objasnjenja vezano za jedinice mere i naucnu potvrdu podataka datih u Bibliji.
 
Miroljub Petrovic
Niksic - poruka glasi:
Prekjuce me je pozvao rodjak koji radi u fudbalu da mi javi kako su gotovo sve utakmice jedne evropske fudbalske lige namjestene. Dao mi je informacije o pobjednicima svih meceva tog kola i tacne rezultate nekih od njih. Svaki mec se zavrsio kako mi je on rekao.

Toliko je postena Evropa i toliko je posten sport. Interesantno je da iz iste te Evrope nama spocitavaju kako nam je sve trulo, kako je svuda nemoral, kako treba da se suprostavimo kriminalcima itd. Licemjerno, zar ne?

Jeste licemerno za one koji imaju culo vida i sluha.
 
Miroljub Petrovic
Soniks - poruka glasi:
Kako komentarisete ovo:
http://www.alo.rs...pet_masona

Ovaj tekst potvrdjuje nasu prethodnu raspravu ovde, vezano za podelu koja postoji u masoneriji. Toga ranije nije bilo. Ocigledno da postoje masoni koji su bliski tajnim drustvima rimske crkve, i oni koji su joj suprostavljeni. Ovaj mason kaze da su 5 ministara u vladi Srbije masoni. Posto znamo da je su clanovi Demokratske stranke (koja kontrolise vladu) masovno uclanjeni u Malteski red (organizaciju koju kontrolisu jezuiti), onda je jasno da ovaj mason predstavlja masoneriju blisku Vatikanu.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 21.06.2010 12:40
 
Gabrijel
Kazete vecina clanova tj.funkcionera DS-a je u Malteski red. Naprednjaci u masoneriji. A sta je sa SPS-om i DSS-om gde su oni???
 
Miroljub Petrovic
Kratak video (90 sekundi) o istoriji Bliskog Istoka i vladarima:

http://www.mapsof...PIRE17.swf
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.46 sekundi!