Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Gabrijel - poruka glasi:
Kazete vecina clanova tj.funkcionera DS-a je u Malteski red. Naprednjaci u masoneriji. A sta je sa SPS-om i DSS-om gde su oni???

Oni nisu mnogo bitni u prici, jer se ne pitaju mnogo, ali mozemo da procenimo da oni koji su bliski DS-u naginju Malteskim vitezovima, a oni koji su na drugoj strani su na "suprotnoj" (okultnoj) strani.
 
Miroljub Petrovic
Posle pretnji da ce napustiti srbijansko trziste jer ne moze da radi sta hoce, uticajnoj nemackoj medijskoj kuci Vac je ipak odobreno da kupi jedne od najtiraznijih novina u Srbiji:

http://www.b92.ne..._id=440355

Nemacki Vac kontrolise novosadski Dnevnik, beogradsku Politiku i Novosti, a svajcarski Ringijer kontrolise Blic, 24 sata, NIN... Totalna okupacija.
 
bartus
Evo nečeg zanimljivog od strane naučnika iz Izraela, odnosno kompanije koja je u vlasništvu Jevrejskog Univerziteta. Eto čime treba da se bavimo

http://www.bug.hr...02639.aspx
 
_Ivan_
nije hteo da se proda!!!

http://www.glas-j...iv-seselja
 
prav
Dela Apostolska 19
11"A Bog je preko Pavlovih ruku cinio neobicna cuda, tako da su i ubruse za znoj i kecelje sa njegovog tela odnosili na bolesnike, i bolesti su ih ostavljale, i zli dusi su izlazili iz njih."

Zar ovakva cuda ne spadaju u demonska ?
 
Miroljub Petrovic
prav - poruka glasi:
Dela Apostolska 19
11"A Bog je preko Pavlovih ruku cinio neobicna cuda, tako da su i ubruse za znoj i kecelje sa njegovog tela odnosili na bolesnike, i bolesti su ih ostavljale, i zli dusi su izlazili iz njih."

Zar ovakva cuda ne spadaju u demonska ?

Naravno da ne spadaju, jer su ljudi koji su bili izleceni verovali u Boga o kojem je Pavle govorio. Zena koja se dotakla Isusovog odela i ozdravila od tecenja krvi nije ozdravila zato sto ju je odelo izlecilo, nego poverenje u Boga o kojem je Isus govorio i zelja da se odbace gresi koji su doveli do bolesti.
 
Miroljub Petrovic
Posto u Srbiji izgleda nema ozbiljnog svestenika da digne glas protiv okupatorskih medija, evo Bog pokrece muftiju Zukorlica da se obracuna sa okupatorskim medijskim koljacima i ubicama. Svaka cast za Zukorlica:

http://www.b92.ne..._id=440386
 
crnitrn
http://www.alo.rs...ra_cutanja
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
pmarko
Svedoci smo da masonska vlast uredjuje okolinu na taj nacin da stavlja sto vise okultnih
znakova na razna mesta. Da li ti znakovi mogu
prizivanjem demona da uticu na ljude koji u blizini stanuju? Pod uslovom da ti ljudi zive moralno?

Znam da bi bilo idelano da odemo u prirodu gde nema tih znakova. Ali me zanima da li smo
bezbedni od tih demonskih znakova u slucaju da zivimo po Bilbijsko moralu?
 
Miroljub Petrovic
pmarko - poruka glasi:
Svedoci smo da masonska vlast uredjuje okolinu na taj nacin da stavlja sto vise okultnih
znakova na razna mesta. Da li ti znakovi mogu
prizivanjem demona da uticu na ljude koji u blizini stanuju? Pod uslovom da ti ljudi zive moralno?

Znam da bi bilo idelano da odemo u prirodu gde nema tih znakova. Ali me zanima da li smo
bezbedni od tih demonskih znakova u slucaju da zivimo po Bilbijsko moralu?

Naravno da smo bezbedni od tih znakova ako zivimo po Bozjim zapovestima.
 
Dusan Jovanovic Supraska
http://www.youtub...gB5m22VRRY
 
bokiva
Koliko ce kostati ova Biblija sto je sad u stampi i gde bih mogao da narucim neke od prvih primeraka?
"Ja sam pastir dobri. Pastir dobri život svoj polaže za ovce".
 
jewpiter
Pozdravljam gospodina Petrovica i zeleo bih da postavim nekoliko pitanja vezanih za
predavanje o stvaranju i pobedi smrti ( prvi video klip u nizu predavanja ).
Ako je sila koja je svakog coveka stvorila tacno kako ga je stvorila onda bi nakon smrti
tog coveka u slucaju pretpostavke ponovnog stvaranja ceo taj proces morao da se ponovi - od jedne celije do tog coveka, zar ne ?
Ako je ta sila sve stvarala jedinstveno kako moze da stvara duplikat ?
Kako moze smrt da bude "pobedjeni neprijatelj" kada se niko nije vratio u zivot ?

uz postovanje unapred zahvalan, piter novi sad
 
Miroljub Petrovic
bokiva - poruka glasi:
Koliko ce kostati ova Biblija sto je sad u stampi i gde bih mogao da narucim neke od prvih primeraka?

Kostace oko 500-600 dinara ako narucis od Metafizike, Beograd, tel. 011/292-0062.
 
Miroljub Petrovic
jewpiter - poruka glasi:
Pozdravljam gospodina Petrovica i zeleo bih da postavim nekoliko pitanja vezanih za
predavanje o stvaranju i pobedi smrti ( prvi video klip u nizu predavanja ).
Ako je sila koja je svakog coveka stvorila tacno kako ga je stvorila onda bi nakon smrti
tog coveka u slucaju pretpostavke ponovnog stvaranja ceo taj proces morao da se ponovi - od jedne celije do tog coveka, zar ne ?

Naravno da ne. Neki ljudi su stvoreni bez oplodjene jajne celije, kao Adam i Eva. Tvorac moze coveka da stvori preko roditelja (radjanje) ili bez roditelja (kao Adama i Evu). U oba slucaja postoji materijalna i duhovna komponenta. Materijalna komponenta je odredjena informacijom u genima i isti organizam se dobija ako se jajna celija umnozava do odraslog bica ili ako Tvorac na osnovu iste informacije koju poseduju sve celije jednog organizma oblikuje telo, a onda u njega udahne duh zivotni.

Ako je ta sila sve stvarala jedinstveno kako moze da stvara duplikat ?

Na osnovu informacije.

Kako moze smrt da bude "pobedjeni neprijatelj" kada se niko nije vratio u zivot?

Mnogo njih se vratilo u zivot, ali ocigledno nisi dovoljno informisan. Vaskrsenje Isusa Hrista je najargumentovaniji dogadjaj u istoriji covecanstva. Imas o tome u sedmom predavanju serijala koji gledas.
 
Obilic
Kada nas ljudi pitaju zasto smo hriscani i sta imamo od toga kako bi trebalo odgovoriti? Koji su razlozi nase vere?
 
electronpn
http://www.b92.ne..._id=440484

Trazio sam vest o poplavi i naleteo na ovu. Ako nije laz, vase misljenje. Hvala.
Izmenio/la electronpn na 23.06.2010 13:24
 
tovel
Ivan7 - poruka glasi:
nije hteo da se proda!!!

http://www.glas-j...iv-seselja



Evo sta je licno taj covek napisao na jednom forumu :

Dusan Damnjanovic

Namerno nisam odgovarao na svaki post vec sam sacekao da vidim vise pitanja i onda odgovorim,pocecu sa 1990 god jer samo tako necu nista preskociti i sve koje intresuje istina nece biti uskraceni ni za koji detalj.Do 1990 god ja sam radio i ziveo u Nemackoj,imao sam osiguranu buducnost ali mozda se neko od vas i seca a mozda i ne emisije RTS-u gde ja hrvatski vojnik tj.Ustasa prikazivan sa lancicem od decjih prstica,toga trenutka je u meni nesto proradilo sto je neopisivo,ja sam sledece jutro otisao na posao i dao otkaz, otisao do banke podigao novac i odleteo za Beograd,ah zamalo da zaboravim jedan bitan deo,ja sam rodjen 1966 moji su se razveli i ja sam sudski pripao pokojnom ocu,uglavnom zelim da kazem da sam odrastao u Nemackoj,1985 god odlazim u Bilece SRO u Vojsku gde ucim Srbski jezik ja sam i pre toga znao ko sam odakle poticem iako sam odrastao u domu za nezbrinutu decu ne zelim da objasnjavam zasto u domu jer su to neke teme koje nisu za pricu elem kao sto rekoh 1985 vojska itd,po povratku u Nemacku postajem aktivan u ravnogorskom pokretu i dok se ovde (SFRJ) na veliko sirilo bratstvo i jedinstvo tamo (u dijaspori) se znalo ko je ko vec tada je tadasnja vojna bezbedednost pokusavala da dopre do mene i to na razne nacine ali mene to nije zanimalo,oni su ljudi i tada i ovi sada zaboravili da neko u domu prvo nauci da je cinkarenje nedopustivo itd zelim reci da postoji neki kodeks ponasanja ali to naravno sve zavisi od coveka i kao sto rekoh dolazim na ratiste,..Tovarnik.... i onda sve redom preko Vukovara ,kada je stvar zavrsena u Vukovaru odlazim u Bosnu zatim onaj nesrecni rat 1999 svatajuci da imam izbor dali da udjem u frenkijevce ili ne poucen nekim ranijim iskustvima smatrao sam da cu vise doprineti odem li u raketase i tako je bilo moja smena je iznad Cacka oborila avion Veslija Klarka Juniora koji se dovukao do Sarajeva,za to je svako iz smene pojedinacno nagradjen.Po povratku iz rata u Bosni nalazim posao u RT Kragujevac gde sam radio politicko novinarstvo malo sport a nocu sam prevodio nemacke dokumentarne filmove za tadasnji Studio B,sve to je bilo veoma dobro do dolaske Demokratske stranke na vlast gde se odlucuje da sam nepozeljan jer sam odbio da potpisem peticiju da sam ja protiv zakona o javnom informisanju koji se pripisuje Aleksandru Vucicu,moje misljenje je bilo tada a i dan danas je da je taj zakon dobar osim sto se sudilo po hitnom postupku ali sa svim ostalim sam se slagao i koristio sam svaku mogucnost da na pritiske da potpisem svima stavim jasno da znanja da se ja sa tim zakonom slazem.Dobio sam otkaz i ponovo sa suprugom i troje dece kao podstanar bio bez posla,mozda je Gospod tako hteo ali ja sam u tom trenutku proklinjao dan kada sam se rodio jer kao sto rekoh odrastao sam u dosta teskim uslovima i celoga zivota sam imao samo jedan cilj ,da imam porodicu dovoljno za zivot i da se moja deca ne muce kao ja,problem je bio i to sto nije imao ko da nam pomogne,sa moje strane bas niko a sa Vesnine su otac i majka bili tada zivi ali su i oni ziveli od jedne plate koju je Vesnin tata zaradjivao u 'Ratku Mitrovicu' tako da nismo mogli ocekivati nikakvu pomoc.....svima se izvinjavam zbog nekih gramatickih gresaka ... nastavicu pisanje nocas deca zele da rade nesto na kompu...
Po povratku iz poslednjeg rata 1999 god nalazim posao u sluzbi marketinga u '22 Decembru' Kragujevac gde dobijam otkaz 5 Oktobra dan kada je Srbski narod okupiran do kraja od izdajnicke vlasti,od tada pa nadalje pocinju pravi problemi,do tada sam bio aktivan u SRS/u iako se nisam slagao sa mnogo sto sta smatrao sam tada da je to jedina stranka koja se bori za ocuvanje Srbije i Srba,jednostavno je ljudima u mnogo cemu otvarala oci,u sukobima unutar stranke ,jer kao sto mnogi znaju ja sam i uvek cu misliti svojom glavom izvukao deblji kraj u sukobu sa Natasom Jovanovic koja je pokusavala da odbrani ulazak SRS-a u koaliciju sa SPS-om,bilo je dosta teskih reci sam Vojislav je pokusavao da smiri situaciju dolazila je i Gordana Pop Lazic a znajuci da sam u dobrim odnosima sa Radom Trajkovic pokusavali su i preko nje da me zadrze u stranci ali kao sto rekoh ja mislim svojom glavom i neprodajem veru za veceru,napustam stranku koju sam stvarao sa pokojnim Miljkom Lugarom a samnom odlazi veliki broj ljudi sto funkcionera sto clanova gradskog odbora sto clanova stranke.Na sledecim izborima bio sam kandidat za narodnog poslanika ispred SSJ-a ne secam se bas tacno ali mislim da sam bio cetrdeset i neki a proslo je dvadeset i nesto ljudi tada pocinju problemi sa Natasom Kandic,ono sto je mene tada cudilo je to kako je ona dosla do mene,mislim podataka o meni da uopste postojim ali malo kasnije o tome... zatim dolazi do pokusaja da mi se iz teske situacije kao pomogne tako sto sam imao sledecu ponudu,zemlja po mom izboru,u toj zemlji kuca za decu obezbedjeno skolovanje a za mene i Vesnu prvih 12 meseci plata kao da radimo u svojoj struci a da za to vreme ucimo jezik te zemlje,i cek sa sest nula.. na ovom mestu moram biti kranje iskren ..zamislio sam se dubokoo..ali na kraju sam doneo odluku da nemamo o cemu da razgovaramo i da je to to, odlazim u stranku u Beograd i sa Vjericom Radetom odlazim u 4 Opstinski gde potpisujem izjavu da odbijam bilo kakav kontakt sa Haskim tribunalom kao svedok optuzbe,Voja nalaze Todorovicu da mi spremi izjavu da se stavim na raspolaganje timu za odbranu kao svedok sto ja i prihvatam bez ikakvih pogodnosti ili ustupaka niti mi je tada niti danas palo na pamet da im zatrazim bilo sta za to ...prolazi nekoliko nedelja nista se nedesava...jedno jutro upadaju mi u kucu 10-tak policajaca koji su bili vidno uznemireni cinjenicom da su dosli u pretres moje kuce jer su i oni bili svesni gde i kod koga su dosli.
Sada sa ove distance moram reci da su imali srece da su mi deca bila u kuci pa je sve proslo na verbalnim sukobima... pretrazili su kucu njih desetak i kuce na moje pitanje sta traze mozda im mogu pomoci jer sam u sebi razmisljao da traze oruzje... sve sto sam imao od oruzja i dokumentacije i slika koje i dan danas nisu objavljene niti ce ikada biti bilo je daleko od mesta moje kuce zakopano.Svestan da nemogu nista naci bio sam spokojan,ali na kraju pretresa kada nisu nasli nista odvode me u SUP KG i tu saznajem da sam optuzen za prodaju narkotika.Poludeo sam cela stvar se zasnivala na izjavi jednog svedoka ,dolazi do sudjenja.Ja jos uvek uveren da to nemoze da prodje,ponasam se kao svako ko nema sta da krije i ko nije svestan nikakve krivice,na sudjenju se pojavljuje famozni svedok koji je do tog dana bio cuvan u tajnosti i prica covek i prica ja nemogu da verujem sta se desava,prica ide ovako da sam ja tom coveku prodao 40 puta po pola grama heroina,na moje insistiranje kod sudije da se pribavi policiska informacija da ako sam ja diler nemoguce je da sam prodavao samo jednom coveku tu mora u celom Kragujevcu da postoji barem jos jedna osoba koja ce potvrditi tu i takvu pricu,odbija se,i na kraju sudija me pita od koga sam nabavio heroin za prodaju ja sam odgovorio od javnog tuzioca,naime postovani sude ako verujete na rec ovom svedoku nevidim nijedan razlog zasto biste dovodili u sumnju moje reci kao uzornog gradjanina ove zemlje,majora u rezervi odlikovan vise puta zasto bi se sumnjalo u moju rec ako sud veruje ovom coveku onda ja kaqzem da mi je javnio tuzilac prodao heroin.Presuda dve godine i deset meseci...izmedju sudjenja i odlaska na izdrzavanje kazne dolazi opet do kontakta izmedju Natase Kandic i mene i sledeca ponuda oslobadjam se svake optuzbe ranije ponudjeno i dalje vazi ali se sada u sve ukljucuje i svedocenje protiv Tomislava Nikolica za zlocin u selu Antin jer postoje fotografije kada sam bio tamo,ja jos ogorceniji i besan naravno odbijam i to i tom prilikom isamaram njenog telohranitelja i vozaca i proteram ih iz grada.Odlazim u Zabelu,obicno je da se zatvorenici zadrze mesec dana u karantinu pa im se na osnovu ponasanja odredjuje dalji tok izdrzavanja kazne,kod mene je bilo drugacije ,cim sam stigao odveden sam u sedmi paviljon,takozvani paviljon smrti, u tom paviljonu su najtezi uslovi na celom balkanu,no ubrzo sam napravio strasnu ekipu ljudi bivse pripadnike JSO-a Milanovic bivsi generalni direktor RTS-a i upravo od Milanovica saznajem kako je dosla Natasa do moga imena ..to se zove sudbina..od Milanovica sam saznao da mi je glava u Hrvatskoj ucenjena i da je snimanje jednog dokumentarnog filma u kome svedoci covek iz Bin Ladenove ekipe,no da nastavim covek je iz Behreina,kako je doslo do naseg poznanstva.Za vreme rata u Bosni jedan moj zadatak i jedini koji nisam uspeo da izvrsim je bio eliminacija Nasera Orica,prilikom pokusaja da to izvrsim ubacio sam se na postrojavanje vehabiskog odreda 'El Mudzahedin' sreca me nije posluzila toga dana a imao sam samo taj jedan pokusaj,naime zadatak je bio da sa distance snajperskom puskom eleminisem cilj i bezbedno se izvucem,licno na svoju ruku sam odlucio da udjem medju njih i da zadatak obavim iz neposredne blizine,bio sam pomalo umoran od svega i prizeljkivao sam kraj ...ali Naser se toga dana nije pojavio ...postrojavanje je zavrseno ..stvorila se kolona i ja sam namerno bio na zacelju kolone i u jednom trenutku odlucim da zarobim jednog njihovog borca jer mi se zato ukazala sansa,i tako sam uradio to prilikom sam ga malo teze povredio ali uglavnom je ostao ziv preveo sam ga na nasu stranu nisam dozvolio nikome da ga pipne a doktoru sam tada rekao da mi zivotom svojim garantuje njegovu bezbednost,taj covek osudjen na 12 godina zatvora koje izdrzava u Zenici jer je podmetnuo bombu u Mostaru je ustvari bio Bin Ladenov saradnik sa zadatkom pomaganja muslimana u Bosni...da skratim pricu ..on svedoci o Bin Ladenu regrutovanju itd itd a brani ga srbin Dusko Tadic sa kojim se sprijateljio i pobratimio i u jednom delu on kaze kakav ste vi to narod ja dosao da ratujem protiv vas a od vas sam samo doziveo ljubav,i onda prepricava deo dozivljen u ratu samo iz njegovog ugla i cinjenicu da ga srbski advokat brani.....i tako je doslo do celog slucaja.. da se vratim Zabeli..2009god izveden sam pred sud da svedocim protiv Tomislava Nikolica za navodni ratni zlocin pocinjen u selu Antin.Na sva pitanja sudije odgovorio sam NE SECAM SE, poslednja recenica sudije je bila dali ja imam totalnu amneziju ..moj odgovor je bio da amnezija nije totalna vec AKUTNA...i u sustini to je to..posle toga posto im nista nije proslo pokusali su da me diskredituju tako sto ce me proglasiti narkomanom i objavljivati gluposti koje nikada nisam izgovorio tu su prednjacili Kurir,Oslobodjenje itd naravno da sam pokrenuo sudske sporove protiv svih listova koji su lagali,a postupak pred medjunarodim tribunalom za ljudska prava je u toku i sama cinjenica da su prihvatili slucaj je dobar znak.U jednom trenutku mi je napadnuta cerkica i za sve vreme provedeno u zatvoru neki moji prijatelji iz jedinice su cuvali moju porodicu zasta cu im biti zahvalan dok sam ziv , ja sam 21.05 izasao na slobodu i osim sto su mi deca porasla a ja ostario nista se nije promenilo Vesna je i dalje uz mene nekako sastavljamo kraj sa krajem ..hvala Bogu zivi se nekako pre neki dan sam ispunio obecanje dato samom sebi u Zabeli i posetio sam Ostrog i mislim da je vreme da stavim tacku na ovu pricu.
 
Miroljub Petrovic
Obilic - poruka glasi:
Kada nas ljudi pitaju zasto smo hriscani i sta imamo od toga kako bi trebalo odgovoriti?

Hriscanstvo je skup zakona za zdrav, srecan, kvalitetan i uspesan zivot. Dakle, ozbiljan covek sve to hoce.

Koji su razlozi nase vere?

Mi verujemo u Bozja obecanja, a znamo da je to istina jer nam se Bog otkrio na bezbroj nacina i uverio nas da On postoji i da nam zeli dobro. Dakle, mi vec danas zivimo zdrav, srecan, kvalitetan i uspesan zivot, a Bog nam obecava jos vise od toga - "sto oko ne vide i uho ne cu i sto u srce ne dodje", i mi Mu verujemo, jer sve sto je do sada rekao, a rekao je mnogo toga, sve je ispunio i mi smo to proverili u svojim zivotima.
 
Miroljub Petrovic
Napred Zukorlicu!

http://www.b92.ne..._id=440770




...
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 23.06.2010 14:13
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.49 sekundi!