Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Maki
Znam da nema veze sa temom o stvaranju ali da ne bi otvarao temu zbog jednog pitanja, molim vas oprostite. Interesuje me Vas stav o govorenju u jezicima, tj. kako ga neki nazivaju krstenju u duhu svetome. Imam saznanja da toga ima i u pravoslavlju, katolicizmu i protenstantizmu.
Izmenio/la Maki na 19.04.2008 01:02
 
Nemanja Glisic
Sta mislite o knjizi ''Tajna Vavilona'' (The Illuminati 666) - William Josiah Sutton?
 
Miroljub Petrovic
Maki je napisao:
Znam da nema veze sa temom o stvaranju ali da ne bi otvarao temu zbog jednog pitanja, molim vas oprostite. Interesuje me Vas stav o govorenju u jezicima, tj. kako ga neki nazivaju krstenju u duhu svetome. Imam saznanja da toga ima i u pravoslavlju, katolicizmu i protenstantizmu.


Pitanje je povezano za Stvaranjem, i to sa stvaranjem andjela. U pitanju je fenomen koji je narocito izrazen kod pentakostalaca (jedna protestanska denominacija). Radi se o delovanju demona koji koriste ljude kao medijume. U pitanju je jedan od tezih oblika okultizma, ali posto su po zakonima drzave svi oblici religioznosti dozvoljeni, onda je i okultizam dozvoljen.
 
Miroljub Petrovic
Nemanja Glisic je napisao:
Sta mislite o knjizi ''Tajna Vavilona'' (The Illuminati 666) - William Josiah Sutton?


Dobra knjiga.
 
nebojsa
KAKVE MISLITE DA CE BITI POSLEDICE PO SRPSKI NAROD AKO NA VLAST DODJU PATRIOTSKE SNAGE, PA POCNU DA UVODE RED U ZEMLJI? MISLIM NA POSLEDICE KOJE MOZEMO IMATI OD OVIH SATANISTICKIH VLADA AMERIKE I EVROPE!
Acim
 
Miroljub Petrovic
bokiva je napisao:
Kakvo je tvoje misljenje o Kabali,i zasto su je Jevreji pisali?


U pitanju je jedna od opasnijih okultistickih knjiga. Nju nisu pisali Jevreji nego demoni preko nekih ljudi koji sebe nazivaju Jevrejima, a nemaju veze sa Biblijom, Bogom i Mojsijem.
 
Miroljub Petrovic
nebojsa je napisao:
KAKVE MISLITE DA CE BITI POSLEDICE PO SRPSKI NAROD AKO NA VLAST DODJU PATRIOTSKE SNAGE, PA POCNU DA UVODE RED U ZEMLJI? MISLIM NA POSLEDICE KOJE MOZEMO IMATI OD OVIH SATANISTICKIH VLADA AMERIKE I EVROPE!


Ako pod "patriotskim snagama" smatrate radikale, mislim da ako bi oni dosli na vlast, ovakvi kakvi su sada, tesko da bi mogli da unesu korenite promene jer radikali nisu biblijski religiozni. Jer NATO bi mogao da izvrsi drzavni udar u Srbiji preko vojske koju kontrolisu evropljani ili bi direktno izvrsili udar na drzavu, kao sto je to bio slucaj sa Turskom. Ali, ako i ne bi bilo drzavnog udara, radikali bi mogli da uvedu neke pozitivne reforme, ali protiv NATO-a i Sotone ne mozemo da se borimo oruzjem. Jedini izlaz je da se Bog umesa kao u vreme Mojsija i Isusa Navina, a za to je potrebno uvodjenje zakona koji drzavu priblizavaju Bogu i kao najvecu vrednost stavljaju coveka. To je razlog zasto cu odmah posle knjige "Ko vlada svetom" da napisem knjigu "Osnovi teokratije".

Ipak, vrlo je moguce da se radikali okrenu Bogu i da ih Bog upotrebi na mocan nacin. Ali, ponavljam, bez Boga mozemo samo da mastamo o izbavljenju, kao sto Isus kaze: "Bez mene ne mozete ciniti nista."
 
Miroljub Petrovic
bokiva je napisao:
Koji su uzrocnici za nastanak Šloga?


Uzrok nastanka sloga je zakrecenje krvnih zila koje hrane mozak. Do zakrecenja dolazi konzumiranjem namirnica zivotinjskog porekla, alkohola, pusenjem, stresom, neaktivnoscu itd.
 
Miroljub Petrovic
U utorak 22. aprila u 20 sati bice odrzan koncert grupe Shira Utfila, jednog od najboljih bendova na nasim prostorima i sire. Koncert ce biti odrzan u centru Beograda, na adresi Kralja Petra 71a (velika sala Jevrejske opstine).
 
nebojsa
SLUSAO SAM DANAS PREDAVANJE VALTERA FAJTA, UGLAVNOM SU MI POZNATE CINJENICE KOJE IZNOSI, A KOJE SAM CUO ILI IZ VASIH PREDAVANJA, ILI IZ NEKIH DRUGIH IZVORA. JEDINO ME ZBUNJUJE CINJENICA DA JE SIMBOL MNOGIH DRZAVA, PA I NASE, DVOGLAVI ORAO-OKULTNI SIMBOL! ALI, NISTA SE NE DESAVA SLUCAJNO. KOJI BI PO VAMA BIO ODGOVARAJUCI SIMBOL KOJIM BI SRBI UGODILI BOGU, NARAVNO, POD PRETPOPSTAVKOM DA POSTUJU BOZIJE ZAKONE I IDU BOZIJIM PUTEM?
Acim
 
Maki
Hocete da kazete i da su apostoli bili iskorisceni od demona pa su govorili jezike na pedesetnici. Ili mislite da je to vreme zavrseno pa sada Duh Sveti ne deluje.
Izmenio/la Maki na 19.04.2008 23:57
 
Maki
Dali je ispravno nogopranje za vreme obavljanje sluzbe svete vecere?
 
Nemanja Glisic
Imate li Nenezicevu knjigu "Masoni Jugoslavije" u PDF formatu?
 
Miroljub Petrovic
Beogradski rabin Isak Asijel je pre desetak dana drzao predavanje o duhovnom i fizickom obrezanju. Predavanje moze da se skine na donjem linku u narednih sedam dana:

http://download.y...542B31B9D6
 
Miroljub Petrovic
nebojsa je napisao:
SLUSAO SAM DANAS PREDAVANJE VALTERA FAJTA, UGLAVNOM SU MI POZNATE CINJENICE KOJE IZNOSI, A KOJE SAM CUO ILI IZ VASIH PREDAVANJA, ILI IZ NEKIH DRUGIH IZVORA. JEDINO ME ZBUNJUJE CINJENICA DA JE SIMBOL MNOGIH DRZAVA, PA I NASE, DVOGLAVI ORAO-OKULTNI SIMBOL! ALI, NISTA SE NE DESAVA SLUCAJNO. KOJI BI PO VAMA BIO ODGOVARAJUCI SIMBOL KOJIM BI SRBI UGODILI BOGU, NARAVNO, POD PRETPOPSTAVKOM DA POSTUJU BOZIJE ZAKONE I IDU BOZIJIM PUTEM?


Mogle bi da budu dve ploce sa Bozjim zapovestima.
 
Miroljub Petrovic
bokiva je napisao:
www.ivonazivkovic.net/Tadic%20i%20papa%20Benedikt.jpg

Sta nam govori ova slika?


Ova slika moze da govori razne stvari. Ne mora da znaci da je Boris Tadic zlonameran i da je svesno otisao da "proda dusu Djavolu". Vrlo je moguce da se Tadic drzi onog principa koji je izgovorio Zoran Djindjic u jednoj predizbornoj kampanji kada je kazao (parafraziram njegove reci): "U svetu u kome zivimo nema pravde. Mi treba da nadjemo sebi neko mesto u ovom svetu i da se trudimo da sto bolje zivimo. Ne mozemo da ratujemo protiv celog sveta..."

Sa aspekta teizma, ova izjava bi, na prvi pogled, mogla da bude logicna, ali ako je bolje analiziramo, videcemo da cak ni sa aspekta ateizma ne moze da prodje. Ono sto svet nama nudi jeste da nam uvede zakone po kojima ce od nasih sinova da napravi homoseksualce, narkomane i robove, a od nasih cerki prostitutke i drolje. To ce jednostavno da urade preko obaveznog satanistickog sistema obrazovanja, medija i raznih oblika "kulturnih desavanja", a zakonom ce da sprece bilo kakav upliv roditelja u vaspitanje dece, jer ce roditelji po ceo dan da rade kao robovi da otplacuju kredite, a ako se usude da sprece decu u nekom obliku destruktivnog ponasanja, deca ce im biti oduzeta. Ovo je koncept koji vec godinama postoji na Zapadu.

E sad, cak i ateisti imaju savest i dostojanstvo, koliko god da im je ispran mozak (osim ako nisu dosli u stanje hule na Duha Svetoga, pa su potpuno demonizovani). I sad, postavlja se pitanje jednom ateisti koji ima dostojanstvo: "U redu, posto Bog ne postoji (oni u to veruju), i On ne moze da te zastiti od sveta koji zeli da ti nametne ovakve zakone, da li pristajes da ti uvedemo gornje zakone ili hoces da pruzis otpor pa da te ubijemo?"

Pre nego sto damo odgovor na gornje pitanje, treba da znamo da je coveka moguce ubiti na dva nacina - fizicki i duhovno. Duhovna smrt je mnogo gora, a to je kad se coveku oduzme dostojanstvo. Dakle, covek se mrda, krece, ali nema u sebi Bozje oblicje, jer je dopustio da satanisti od njega naprave stoku koju iskoriscavaju u svojim farmama (multinacionalnim korporacijama), a nad njim i njegovom decom se satanisticki izivljavaju.

Sta ce jedan ateista, koji ima dostojanstvo, da izabere? Ako izabere da prihvati satanske zakone, onda ostaje bez dostojanstva (bira duhovnu smrt, sto znaci da dopusta da ga tretiraju kao stoku, i da od njegove dece prave najgoru olos). Moze da izabere smrt (da ga satanisti ubiju), sto je po meni mnogo bolja opcija, jer zivot bez dostojanstva je najgora muka i najveci pakao. (U stara vremena, na nasim prostorima, kada se neko osramoti obicno je birao jednu od tri opcije: (1) da se zaleti medju okupatore, pobije nekoliko njih, pa onda oni njega ubiju, (2) da ga njegova familija likvidira, (3) da ode iz svog rodnog mesta, promeni ime i prezime, dakle potpuno promeni mesto zivljenja i identitet.)

Ateisti mogu jos da prigovore: "Moze da se desi da nas svet ne bombarduje, i da nas ne pobije, ali da nam uvede sankcije, pa da nemamo naftu, ne mozemo da izvozimo i uvozimo robu, ne mozemo da putujemo po svetu, nasi klubovi nece moci da igraju Ligu sampiona itd."

Sto se tice putovanja po svetu i Lige sampiona, mislim da tu ne treba mnogo trositi reci. Vec sam govorio o tome sta je savremeno gladijatorstvo, a ko zeli vise informacija o tome neka poseti sajt Ducija Simonovica. Odgovorno tvrdim da u svetu nema sta da se vidi, osim ljudske bede (ovde ne racunam Izrael i islamski svet). Ja sam obilazio americke nacionalne parkove i mogu da kazem da su zaista lepi, ali mnogo lepsi lokaliteti postoje kod nas, tako da ni to nije razlog da se "prodaje dusa Djavolu" (prihvate zakoni ovoga sveta).

E sad, sto se tice uvoza i izvoza nase robe, mi mozemo da proizvedemo sve sto nam je potrebno za normalan, zdrav i kvalitetan zivot - bas sve. Ako neko misli da ne mozemo, neka navede primer sta nam to treba, a ne mozemo da proizvedemo. Tu dolazimo do nafte, gde ce neko reci da ne mozemo kvalitetno da zivimo bez nafte, jer necemo moci da se vozimo kolima i da proizvodimo proizvode od plastike. Moje pitanje, na ovaj prigovor glasi: "Ako biste pitali jednu majku, ciji je sin umro od droge - Majko, da li bi pristala da se do kraja zivota vozis konjskim kolima, kada bi tvoj sin mogao da se vrati medju zive?" Sigurno da bi svaka normalna majka sa odusevljenjem na to pristala.

Naravno da konjska kola ne moraju da budu jedino prevozno sredstvo (tu je i elektricna zeleznica, i automobili na struju koje je Sever Subotica u kooperaciji sa Zastavom trebalo da proizvodi, ali je mafija to sprecila). Ali, hajde da prihvatimo da su konjska kola jedino prevozno sredstvo. Jedan konj kasom pretrci jedan kilometar za oko minut i po. To znaci da od Beograda do Nisa (oko 250 kilometara) konju treba oko 6 sati da stigne. Neka bude i 8 sati, i 10 sati. Meni nije problem da se vozim od Beograda do Nisa 6 ili 10 sati, samo da mi ne naprave od sina homoseksualca i satanistu ili da mi od cerke ne naprave kurvu ili prostitutku.

Mogli bi jos mnogo o ovome da pricamo, ali zeleo sam da istaknem da je moguce da je Boris Tadic dobronameran, ali nije informisan (sto moze da bude delimicno opravdanje za ono sto radi).

Znamo i da je Djindjic kazao: "Kome je do morala neka ide u crkvu", sto treba gledati u kontekstu gornje izjave, sto ne mora da znaci da je on nipodastavao religiju, vec je jednostavno smatrao da ona ne moze da resi osnovne covekove probleme, dakle on je imao jedan ateisticki pristup, koji danas slede njegovi sledbenici.
 
Miroljub Petrovic
operacija je napisao:
Izgleda da ste mi obrisali pitanje koje sam postavio vezano za knjigu Moj beg od demona (dali ste nam link za download).
Pitanje je bilo da li je to celokupan prevod te knjige ili je je u pitanju samo deo, posto mi se cini da je u pitanju skracena verzija.
Ovo pitam zbog toga sto bih nabavio tu knjigu ukoliko je ova verzija koju ste postavili na vas sajt, skracena.


U pitanju je celokupan tekst knjige "Moj beg od demona" koja ima da se kupi kod Metafizike, tel. 011/292-0062.
 
Miroljub Petrovic
Maki je napisao:
Hocete da kazete i da su apostoli bili iskorisceni od demona pa su govorili jezike na pedesetnici. Ili mislite da je to vreme zavrseno pa sada Duh Sveti ne deluje.


Apostoli nisu bili demonizovani, vec su govorili jezike drugih naroda koji su na Praznik Sedmica (Shavuot ili Pedesetnica) bili u Jerusalimu. U slucaju pentakostalaca, oni su demonizovani i ne pricaju kineski, francuski, nemacki i druge jezike, nego bauljaju i ispustaju razne krike koji su demonskog porekla.
 
Miroljub Petrovic
Maki je napisao:
Dali je ispravno nogopranje za vreme obavljanje sluzbe svete vecere?


To nije bitna stvar. Ko hoce, moze i to da radi, ali najvaznije je da li zivi po Bozjim zapovestima. U Bibliji pise sta je najvaznije za coveka: "Boga se boj i zapovesti Njegove drzi." (Pod "strahom Bozjim" se podrazumeva da znamo da smo bez Boga bespomocni i da jedino mi svojim nemoralnim zivotom mozemo da se odvojimo od Njega. Pod "Bozjim zapovestima" se misli na sve zapovesti date preko Mojsija, koje mogu da se drze u vreme okupacije (ili slobode).)
 
Miroljub Petrovic
Nemanja Glisic je napisao:
Imate li Nenezicevu knjigu "Masoni Jugoslavije" u PDF formatu?


Nemam.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 1.59 sekundi!