Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
dario
Jesmo li duzni obiljezavati blagdane (proljtne i jesenske)?
Å to nam Biblija kaze o tome?
 
Miroljub Petrovic
Afgo - poruka glasi:
Kako protumaciti ovo zajednicko paljenje svijeca i ucestvovanje na zajednickoj molitvi vise poglavara vjerskih zajednica u Srbiji, pa sa njima i patrijarh Irinej?

Cemu vode ova okupljanja?

Osim toga ima i snimak ceremonije
http://www.youtub...h8q79n29VE
U dobre namjere Isaka Asijela ne sumnjam, ali cim je Tadic prisutan, mora da se sprema nekva podvala. Takodje se (12. sekunda video zapisa) vidi kako se Tadic sa nekim ljudima pozdravlja masonskim rukovanjem, a sa nekima normalno. Na zalost se ne vidi kako se rukuje sa Patrijarhom, jer je poklopio ruke drugom rukom.

I kakav je ovo uopste jevrejski obicaj?

U pitanju je klasicno versko druzenje vezano za jedan jevrejski praznik, koji nije biblijski praznik. Ne treba od toga da se prave price o "zaverama" i slicno.

A to sto su neki hriscani izjavili da je "proklet onaj ko se druzi sa Jevrejima", to je njihova sramota. Neka se druze sa papom i Luciferom, i neka im je srecan put.
 
Miroljub Petrovic
dario - poruka glasi:
Jesmo li duzni obiljezavati blagdane (proljtne i jesenske)?
Å to nam Biblija kaze o tome?

Pitanjem blagdana (praznika) moze da se bavi neko ko zna nesto da radi, ko ima svoj biznis, ko se ne kurva, ne drogira, u najkracem onaj ko je osposobljen da bude slobodan i da zivi od svog rada. Kad sve to dostigne, onda moze da se bavi pitanjem praznovanja svih biblijskih praznika, obrezanjem i drugim teoloskim temama.
 
Miroljub Petrovic
http://dijaspora....%E2%80%A6/
 
Jasna12
Molim da mi kažete gdje da nađem savjete vezano za šećernu bolest ,hvala
 
Konstantin
http://www.youtub...4QkBfmSwok
Ima nas i ima nade!
 
Miroljub Petrovic
Jasna12 - poruka glasi:
Molim da mi kažete gdje da nađem savjete vezano za šećernu bolest ,hvala

Na prethodnoj strani foruma sam o tome govorio, kada sam odgovarao na pitanje clana "valjevac" vezano za oca Tadeja i secernu bolest. Imate i u knjizi "Prirodna medicina", kao i "Zakoni zdravlja i izlecenja" na ovom sajtu.
 
Ljilja d
Na kraju jednog vašeg predavanja reklamirali ste knjigu "101 dokaz protiv evolucije" gledao sam da skinem tu knjigu sa foruma ili googla ali nema je nigde.Dali je ona aplaudovana na forum?Nisam primetio da jeste.

Pozdrav i unapred hvala
 
_Ivan_
http://www.presso...oteli+decu !.html
 
Ranko21
http://www.youtub...r_embedded
 
Miroljub Petrovic
Mirko M - poruka glasi:
Na kraju jednog vašeg predavanja reklamirali ste knjigu "101 dokaz protiv evolucije" gledao sam da skinem tu knjigu sa foruma ili googla ali nema je nigde.Dali je ona aplaudovana na forum?Nisam primetio da jeste.

Pozdrav i unapred hvala

Mi nismo objavljivali tu knjigu, pa je nemamo u elektronskoj formi, ali cemo da vidimo da je postavimo na sajt uskoro.
 
Miroljub Petrovic
mita - poruka glasi:
Naisao sam na knjige Tonija Buzana u kojima govori o revolucionarnom nacinu citanja i pamcenja pa me zanima (naravno ako ste upoznati sa tim) da li su i tu demoni upleli svoje prste ili ne? Misljenja sam da je to samo jedna tehnika citanja ali ipak je bolje da proverima. Hvala.

Nisam citao njegove knjige, ali ono sto sam video vezano za takve yehnike je klasicno mantranje, samohipnoza i okultizam.
 
Miroljub Petrovic
Ivan7 - poruka glasi:
http://www.presso...oteli+decu !.html

Aha Ivane, jesi li video sta rade nevaljali Amerikanci!? Znaci Amerikanci su krivi sto su onom muceniku oduzeli decu? Mogao je mnogo ranije da sazna kakvi su zakoni u Americi i da ne ide tamo, ali sad posto su ga namagarcili, to ce biti dobro upozorenje ljudima da ne idu tamo i da se paze da se takvi zakoni ne uvedu kod (iako mi idemo ka tome velikom brzinom).
 
Miroljub Petrovic
xxx - poruka glasi:
...

Što mislite o ovoj stranici i materijalima? spominje se neki simo ralević. da li znate tko je taj?

U pitanju je jedan baptista koji je dosta misionski orijentisan. Pisac ne nekoliko knjiga, od kojih je najpoznatija "Vecni oganj" u kojoj "objasnjava" kako ce Bog kroz celu vecnost da muci nepokajanje u vatri. Dakle, klasicna miki maus teologija.
 
Miroljub Petrovic
Goran M - poruka glasi:
Čitajući knjigu"Ispovest palog anđela"a i na osnovu Vaših i nekih drugih predavanja,zaključio sam da su ljudi prije potopa imali daleko veće potencijale,kako fizičke tako i psihičke a da su najsavršeniji ljudi bili Adam i Eva koji su bili po Božjem obličju.U ovoj knjizi piše kako je čovjek bio 4metra visok,kako je bio vrhunski atleta,kako je imao IQ preko 1000 itd...E sad,moje pitanje je,da li to sve znači da je Sotoni bilo najteže djelovati tada na Evu i Adama,a naovamo da mu je bilo sve lakše i lakše jer se bogatio iskustvom a i čovjek je počeo da brzo degradira pa mu u današnje vrijeme to dođe kao igra,ako znamo da je Lucifer heruvim,najsavršenije biće koje je Bog stvorio?

Pitanje odbacivanja Boga nema veze sa potencijalima i IQ, vec sa karakterom. Dakle, tokom svih vremena ljudi su se nalazili pred jednostavnim izborom.

Vezano za ovo pitanje,sa aspekta čovjeka,kada je bilo teže odbaciti Sotonu,ranije kada su ljudi(mislim)bili manje informisani o Bogu nego danas kada je Biblija svima dostupna?Možda griješim,možda su ljudi prije više znali o Bogu?Vaše mišljenje,Miroljube?

Tokom svih vremena je bilo podjednako lako (tesko) odbaciti zlo. Nekada je bilo vise morala, a manje naucnih informacija, a nekada manje dobrog vaspitanja, ali vise korisnih informacija.
 
Milos
Mirojube zanima me vase misljenje o tamjanu? Koja je njegova uloga?
 
miki
Sto se tice brze hrane u narodnom frontu, jel to drzi neki vas poznanik ili ne. Jer tamo samo tri ili cetri jela su vegetarijanski. A ima i svinje...

Nije da nevalja sto i ovo ima nego cisto da znam.
Izmenio/la miki na 19.12.2010 23:37
 
dario
Profesore,Jel imate mozda kakve vjezbe za koncentraciju,otklanjanje nervoze i dobivanja samopouzdanja?
Hvala!
 
Miroljub Petrovic
Milos - poruka glasi:
Mirojube zanima me vase misljenje o tamjanu? Koja je njegova uloga?

Tamjan se koristio prilikom sluzbe u Hramu i predstavljao je "ugodni miris" pred Bogom, odnosno ukazivao je na molitve naroda koje su predstavljale ono sto je ugodno pred Bogom dok je narod ziveo po Bozjim zapovestima.
 
Miroljub Petrovic
miki - poruka glasi:
Sto se tice brze hrane u narodnom frontu, jel to drzi neki vas poznanik ili ne. Jer tamo samo tri ili cetri jela su vegetarijanski. A ima i svinje...

Nije da nevalja sto i ovo ima nego cisto da znam.

Ja tog tipa nisam znao, ali kada sam video da ima falafel i humus, onda smo se upoznali. On pored toga prodaje i giros, i to pileci, a ima i sendvice koje mu tu donose u kojima ima prsute. Nisam ga pitao da li je prsuta govedja ili svinjska, nije me interesovalo jer tamo kupujem samo humus i falafel.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.46 sekundi!