Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
peki_90
miroljube, koje si godiste? pitam jer me zivo zanima da li izgledas mladje nego sto jesi, posto sam primetio da vegetarijanci izgledaju mladje... pa cisto da potvrdim ili opovrgnem moju teoriju Smile
Izmenio/la peki_90 na 11.03.2011 11:32
 
New man
http://www.youtub...re=related
 
Miroljub Petrovic
11. 03. 2011.
GADAFIJEVE SNAGE NEZADRZIVO NAPREDUJU I OSLOBADJAJU LIBIJSKE GRADOVE; “BOG JE SA MNOM,” IZJAVLJUJE GADAFI

Uprkos svim zakonima veravotnoce i medjunarodnoj zaveri u kojoj ucestvuju najmocnije drzave sveta, snage Muamera Gadafija u odgovoru na oruzanu pobunu u zemlji u potpunosti uspevaju u operacijama uspostavljanja kontrole nad Libijom.

“Zauzeli smo Zaviju i Ras Lanuf, a za nekoliko dana kontrolisacemo Bengazi, koji je uporiste pobunjenika,” izjavio je sin predsednika. Na jutrosnjem zasedanju vrhovnog saveta odbrane Gadafi je izjavio da ubedljivu pobedu nad dobro organizovanom zaverom ne moze pripisati sebi vec iskljucivo Bogu koji ne dozvoljava da izdajnici i strani placenici zauzmu Libiju.

Nakon ovakvog razvoja dogadjaja Evropska unija je u panici i na specijalnom zasedanju ministara inostranih poslova donete su odluke protiv Libije. Bezumnoj i iracionalnoj mrznji prema Libiji prikljucila se i Rusija uvodjenjem surovih i zlikovackih sankcija protiv ove zemlje. Ocigledno da dogadjaji u Libiji remete planove medjunarodnih zaverenika kojima zele da pripreme arapske zemlje za napad na Izrael. Koriscenje islama u obracunu sa Izraelom dobro je poznato u istoriji, a i dokazano je da iza ovog projekta stoji rimokatolicka institucija. Danasnji dogadjaji otkrivaju istog stratega.
 
Miroljub Petrovic
peder_90 - poruka glasi:
miroljube, koje si godiste? pitam jer me zivo zanima da li izgledas mladje nego sto jesi, posto sam primetio da vegetarijanci izgledaju mladje... pa cisto da potvrdim ili opovrgnem moju teoriju Smile

Rodjen sam pre 46 godina.
 
Miroljub Petrovic
Waqat - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Trojstvo nema veze sa Bozjim utelovljenjem. Trojstvo objasnjava Bozju licnost, a to sto Bog odlucuje da se utelovi, to je druga prica.

E hajd da cujem tu drugu pricu?

Pogledaj moja predavanja ili procitaj Bibliju.
 
NR
Matej, 24 glava:

15 Кад дакле угледате мрзост опустошења, о којој говори пророк Данило, где стоји на месту светом (који чита да разуме):

16 Тада који буду у Јудеји нека беже у горе;

Zbog cega se bezanje u gore odnosi na one koji se nadju u Judeji?
 
shalom
http://dnevnik.hr...-1990.html
Pregled najjačih zemljotresa unazad 100 godina
Neki se put čini čovjeku prav, a na kraju vodi k smrti.
 
Miroljub Petrovic
NR - poruka glasi:
Matej, 24 glava:

15 Kad dakle ugledate mrzost opustošenja, o kojoj govori prorok Danilo, gde stoji na mestu svetom (koji čita da razume):

16 Tada koji budu u Judeji neka beže u gore;

Zbog cega se bezanje u gore odnosi na one koji se nadju u Judeji?

Taj tekst se odnosi na poslednje dogadjaje, kada se cela prica bude zavrsavala u Izraelu. U 12. poglavlju Otkrivenja se govori o zeni u pustinji, to jest Bozjem narodu u pustinji, a sve se desava pred dogadjaj opisan u Mateju 24,15. Moguce da je u pitanju Judejska pustinja, i tekst se ocigedno odnosi na taj ostatak Bozjeg naroda koji ce u vreme 7 zala (od kraja vremena milosti do Hristovog dolaska) biti sklonjen u brdima.
 
prav
Isus nije legiona poslao u bezdan, vec ih je poslao u krdo svinja. Svinje su se potom zaletele u more i podavile se. Znaci demoni su opet bili slobodni; koja je poenta onda slati ih u svinje ?

45 psalam 7
"...toga radi pomaza te, Boze, Bog tvoj uljem radosti vise nego drugove tvoje..."
Tu David pomazanika naziva Bogom ?

Kad Isus kaze Mariji da ga se ne dotice, jer jos nije otisao gore ka ocu na sta On tu misli ? Gde je ako nije otisao...
 
12345
http://www.vesti-...-Evrosongu

... komentar?
Ovo u Srbiji ne bi sigurno prošlo...
 
Miroljub Petrovic
prav - poruka glasi:
Isus nije legiona poslao u bezdan, vec ih je poslao u krdo svinja. Svinje su se potom zaletele u more i podavile se. Znaci demoni su opet bili slobodni; koja je poenta onda slati ih u svinje ?

Ovo je klasican primer nerazumevanja originalnog teksta. Rec "bezdan" (hebrejski "tehom") u svom izvornom znacenju oznacava "veliku vodu". Kada se opisuje stvaranje Zemlje, kaze se da je bila "tama nad bezdanom (velikom vodom)", i kaze se da se "Duh Bozji dizao nad vodom",a zatim Bog razdavaja vodu pod svodom od vode nad svodom.

U gornjem primeru Isus je jednim udarcem resio dva problema - 1) demone je poslau u bezdan (veliku vodu ili more), i 2) ocistio je zemlju od svinja.

45 psalam 7
"...toga radi pomaza te, Boze, Bog tvoj uljem radosti vise nego drugove tvoje..."
Tu David pomazanika naziva Bogom ?

Tako je, tu se kaze da je Isus Bog.

Kad Isus kaze Mariji da ga se ne dotice, jer jos nije otisao gore ka ocu na sta On tu misli ? Gde je ako nije otisao...

Trebalo je da Isus na kratko ode kod Oca, na kraju ove Misije, a zatim da se vrati jos nekoliko dana da bude sa ucenicima.
 
Parakin
Zdravo Miroljube.Zovem se Milos i javljam se iz Paracina.Vec dugo pratim tvoj rad sto na tv-u,sto na internetu i mogu ti reci da mi se svest probudila i da se u potpunosti slazem sa konceptom koji ti zastupas.Mislim da je to jednostavno.Ili si bozji sluga ili si zastupnik evolucionizma.Imam tri pitanja za tebeGrina li mislis da je Pravoslavlje veroispovest koje se treba pridrzavati?Sta mislis o jogi i slicnim meditacijama,i da li dolazis u Paracin ili okolinu da drzis predavanja?Hvala unapred.
 
Miroljub Petrovic
12345 - poruka glasi:
http://www.vesti-...-Evrosongu

... komentar?
Ovo u Srbiji ne bi sigurno prošlo...

Sta u Srbiji ne bi proslo? Pa ko je bio proslogodisnji predstavnik Srbije na Satanoviziji? Bio je homoseksualac Milan Stankovic. To sto se on zvanicno "zabavlja" sa onom Radom Manojlovic to je klasicna maska koju koriste homoseksualci - zvanicno imaju "devojke" ili zene, i to im je pokrice za gej aktivnosti, dok jednog dana ne objave zvanicno da su gejevi.

Usput, primer tog izraelskog transeksualca je odlicno objasnjenje stanja u Izraelu i jasno je zasto ce Bog dopustiti da islamski fanatici preuzmu kontrolu nad okolnim drzava i Izrael dodje u stanje velike nevolje - to je jedini nacin da se Izrael pocisti od smeca.
 
Miroljub Petrovic
Parakin - poruka glasi:
Zdravo Miroljube.Zovem se Milos i javljam se iz Paracina.Vec dugo pratim tvoj rad sto na tv-u,sto na internetu i mogu ti reci da mi se svest probudila i da se u potpunosti slazem sa konceptom koji ti zastupas.Mislim da je to jednostavno.Ili si bozji sluga ili si zastupnik evolucionizma.Imam tri pitanja za tebeGrina li mislis da je Pravoslavlje veroispovest koje se treba pridrzavati?Sta mislis o jogi i slicnim meditacijama,i da li dolazis u Paracin ili okolinu da drzis predavanja?Hvala unapred.

Izvorno pravoslavlje je prava religija koje se treba pridrzavati, a otome imas u Sveto Pismu. Joga i meditaciju su klasicno prizivanje demona. Ne znam kad cu u Paracin, mozda jednog dana.
 
Miroljub Petrovic
Upravo sam dobio podatak da je Japan zemlja sa najvecim projem ateista na svetu, a Haiti je zemlja sa najvecim brojem satanista na svetu. Sve ono je vazno da znamo u svetlu strasnih katastrofa koje su pogodile ove zemlje.
 
split
Lijep pozdrav svima.Rimokatolik sam.Javljam se prvi put na vaš forum.Gledao sam dosta vaših predavanja i što se tiče vaših predavanja o kreacionizmu stvarno su super i slažem se s Vama da je homosexualizam bolest.Razilazim se s Vama u vezi nekih stvari poput napada na Katolicku crkvu Papu itd.Prvo ne postoji trenutno največih neprijatelja katoličke crkve od tih homoseksualnih zajednica i masona i nekih visih lobija o kojim ne bi govorio ,drugo vidim da ste prije u Vasim izlaganjima naveli da je Iran u vlasti jezuita međutim poslije ste naveli da je pesnica uzdignuta prema gore zavjera jezuita međutim objavili ste sliku pesnice iz protesta u Iranu.Nije li kontradiktorno da pod navodnicima jezuiti prosvjeduju protiv svojih jezuita koji su na vlasti u Iranu.Kada ste spomenuli Japan što se tiče ateizma imam podatak o svjetskom stanju ateizma u svijetu.Iznenađujuće je ovo da je Izrael 19 na svijetu po postotku ateista tj ima ih 37 posto a evo i sostali podatci,1. Švedska (85% ateista)
2. Vijetnam
3. Danska
4. Norveška
5. Japan
6. Češka Republika
7. Finska
8. Francuska
9. Južna Koreja
10. Estonija
19.Izrael
Zato vas molim ako može odgovor na sva moja pitanja.Ako i ne bude,imate pozdrave.
 
Waqat
O svinjetini!
http://www.islams..._id=101483
http://www.youtub...AC4KRLidHg
 
Jasna12


A je li Bog negdje objasnio zašto su svinje stvorene i potrebne ako ne za jelo. za rad sigurno nisu.
 
Miroljub Petrovic
tomik - poruka glasi:
Lijep pozdrav svima.Rimokatolik sam.Javljam se prvi put na vaš forum.Gledao sam dosta vaših predavanja i što se tiče vaših predavanja o kreacionizmu stvarno su super i slažem se s Vama da je homosexualizam bolest.Razilazim se s Vama u vezi nekih stvari poput napada na Katolicku crkvu Papu itd.Prvo ne postoji trenutno največih neprijatelja katoličke crkve od tih homoseksualnih zajednica i masona i nekih visih lobija o kojim ne bi govorio,

Homoseksualizam je duboko pustio korene u rimskoj crkvi, a crkva se blagonaklono odnosi prema njima sa metiljavim izjavama protivljenja. Podseticu te da su u svim katolickim zemljama, narocito u Evropi, homoseksualci razvijeni do krajnjih granica sa cak mogucnoscu sklapanja brakova. Najstarija katolicka cerka - Francuska je duboko pod kontrolom gej lobija, Pariz je jedan od najvecih gej gradova u svetu sa gradonacelnikom koji otvoreno kaze da je gej. U katolickoj Nemackoj je slicna situacija, gde je cak ministar inostranih poslova gej koji svuda vodi sa sobom svog "decka". U katolickoj Spaniji su legalizovani gej brakovi, itd, itd. Rimska crkva je najvece svetsko leglo satanista i licemera, ubica i koljaca. Medju vernicima ima puno dobrih i postenih ljudi, ali vrh crkve je leglo demona i najgorih satanista, gorih od masona. Sta da kazemo kad masoni pocinju uveliko da prelaze pod papski skut u jezuitska tajna drustva.

drugo vidim da ste prije u Vasim izlaganjima naveli da je Iran u vlasti jezuita međutim poslije ste naveli da je pesnica uzdignuta prema gore zavjera jezuita međutim objavili ste sliku pesnice iz protesta u Iranu.Nije li kontradiktorno da pod navodnicima jezuiti prosvjeduju protiv svojih jezuita koji su na vlasti u Iranu.

Iran nije zahvacen najnovijim protestima u kojima vlast preuzimaju bombasi samoubice. U Iranu je bilo pokusaja da se skinu sa vlasti islamski fanatici, ali su oni bili pocisceni bez ikakvog protivljenja medjunarodne zajednice. Ocigledno da su masoni pokusali da tamo nesto urade, ali bezuspesno.

Kada ste spomenuli Japan što se tiče ateizma imam podatak o svjetskom stanju ateizma u svijetu.Iznenađujuće je ovo da je Izrael 19 na svijetu po postotku ateista tj ima ih 37 posto

U pitanju su notorne gluposti.
 
Miroljub Petrovic

Gore pomenuti predavac nije katolik vec protestant koji ima svoju privatnu crkvu - dakle, nije clan nijedne postojece poznate crkve.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.47 sekundi!