Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Jasna12 - poruka glasi:
A je li Bog negdje objasnio zašto su svinje stvorene i potrebne ako ne za jelo. za rad sigurno nisu.

Svinje su stvorene da budu cistaci u prirodi - uglavnom da jedu otpatke i leseve drugih zivotinja.
 
Miroljub Petrovic
12. 03. 2011.
U TERORISTICKOM NAPADU NA ZAPADNOJ OBALI UBIJENA CELA PORODICA

Palestinski teroristi su u naselju u blizini Itamara u Samariji nesto posle ponoci u subotu izmasakrirali petoclanu jevrejsku porodicu. U zlocinu sovinisticke mrznje pocinjenom iz strasti ubijeno je troje dece, ukljucujuci i jednu bebu, i bracni par. Zrtve su ubijene nozem i na telima je pronadjeno na desetine uboda.

Na vanrednom zasedanju bezbednosnih sluzbi sa premijerom Netanjahu je naredio da se angazuju sve raspolozive snage u hvatanju pocinilaca i da to treba da predstavlja apsolutni prioritet vojske, policije i obavestajne agencije. U podrucju Samarije angazovane su jedinice armije i policija, kao i helikopteri.

“Ovo je napad sa najstrasnijim posledicama u poslednjih nekoliko godina,” izjavio je nacelnik policije. Svi mediji objavljuju iznformacije o napadu u Samariji iz casa u cas pod naslovom “Horor u Samariji.”
 
split
Zahvaljujem na odgovoru ipak se ne slažem sa Vama što se tiče moje Katoličke crkve ali tako je kako je ,mislim da ste Vi osoba koja ne želi nitkom zlo.I dalje cu cijeniti Vasa navedena predavanja u vezi postanka svijeta i Vaših argumenata koje ste iznijeli o postanku.
Lijep pozdrav
 
nikola
pesma o pusenju, probna verzija

http://www.mediaf...1yci03biyz
 
Miroljub Petrovic
tomik - poruka glasi:
Zahvaljujem na odgovoru ipak se ne slažem sa Vama što se tiče moje Katoličke crkve ali tako je kako je ,mislim da ste Vi osoba koja ne želi nitkom zlo.I dalje cu cijeniti Vasa navedena predavanja u vezi postanka svijeta i Vaših argumenata koje ste iznijeli o postanku.
Lijep pozdrav

Ne bih da te uvredim, ali tvoj problem je problem koji ima velika vecina ljudi danas. Savremeni covek zeli da neko drugi brine o njegovom zaposlenju, zdravlju, vaspitanju dece itd, ali i o njegovoj religioznosti. Iz tog razloga savremeni covek ima potrebu da se uclani (zaposli) u tudjoj firmi, da se uclani u sistem zdravstvengg osiguranja, da svoje dete uclani u obdaniste, kao i da se uclani u neku crkvu misleci da ce tako resiti sve svoje religiozne probleme. Iz tog razloga covek brani svoju crkvu, pa makar ona bila najgora, jer on u njoj umiruje svoju savest, a crkva mu tolerise da nemoralno zivi. To je kao kad malo dete brani svoju majku pa makar ona bila najgora.

Naravno da je takav koncept zivota upadanje u sve dublju mrezu Sotone jer covek postaje nesposoban da zivi izvan (sotonskog) sistema i samo je pitanje dana kada ce nad njima biti izvrsena smrtna presuda.
 
radman
Zasto je u Prvoj knjizi letopisa Bog poslao kugu kada je David hteo da prebroji narod?
 
Miroljub Petrovic
valjevac4 - poruka glasi:
Zasto je u Prvoj knjizi letopisa Bog poslao kugu kada je David hteo da prebroji narod?

Govorio sam o tome detaljno u jednom od prethodnih postova, treba da procitas sta sam pisao od pocetka ili da pokusas sa opcijom "Trazi".
 
Miroljub Petrovic
Posto u Izraelu nije pronadjen plad jecam, u kalendaru ce biti dodat 13. mesec tako da ce Pasha ove godine biti 18. aprila uvece i to ce biti pocetak sedam dana Beskvasnih hlebova. Za vise detalja o biblijskom kalendaru i praznicima pogledati deo "Bozji praznici" u knjizi "Tajne Biblije":

http://www.cps.or...iblije.zip
 
anton
Kada dođe do posljednjeg velikog suda,hoće li i oni ljudi koji nisu baš bili potpuni pravednici,ali nisu došli u stanje hule na Duha Svetoga morati proći kroz još kakva pročišćenja,iskušenja ili muke?
 
peki_90
Sta treba da uradim da bi postao Jevrejin?
 
Afgo
Imam prijatlejicu cije dijete cesto ima upalu grla, da kazem ta upala je vec postala neka vrsta hronicnog oboljenja. Juce ga je odvela na bazen, a poslije toga na veceru u McDonalds. Ja sam joj rekao da je bilo pogresno sto ga je nakon plivanja odvela u McDonalds. sad me jos optuzuje kako imam neku svoju teoriju i da zelim samo da je optuzim, pa mi je nakon toga spustila slusalicu. posto ja ne znam, sta bi ti preporucio za jacanje i imunog sistema, i ozdravljenja grla?
 
peki_90
Svidjaju mi se te jevrejske stvari, i zaista bih zeleo da postanem Jevrejin. Najiskrenije molim za odgovor
 
Miroljub Petrovic
anton - poruka glasi:
Kada dođe do posljednjeg velikog suda,hoće li i oni ljudi koji nisu baš bili potpuni pravednici,ali nisu došli u stanje hule na Duha Svetoga morati proći kroz još kakva pročišćenja,iskušenja ili muke?

Tada nema vise nikakvih prociscenja i iskusenja. Ko je pokazao tendenciju ka dobru bice spasen. U ovom zivotu nailazimo na bezbroj testova gde pokazujemo da li smo zainteresovani za dobro.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 13.03.2011 20:40
 
Miroljub Petrovic
peder_90 - poruka glasi:
Sta treba da uradim da bi postao Jevrejin?

Nemoj samo da mi kazes da si procitao vest o vencavanju gejeva i lezbejki od strane nekih polupanih rabina. Ako hoces da budes Jevrejin, treba da procitas Bibliju i da vidis sta to znaci biti Jevrejin, narocito da procitas Mojsijev zakon i Jevandjelja.
 
peki_90
a toru?
 
peki_90
gde i kako da naucim hebrejski?
 
Miroljub Petrovic
Afgo - poruka glasi:
Imam prijatlejicu cije dijete cesto ima upalu grla, da kazem ta upala je vec postala neka vrsta hronicnog oboljenja. Juce ga je odvela na bazen, a poslije toga na veceru u McDonalds. Ja sam joj rekao da je bilo pogresno sto ga je nakon plivanja odvela u McDonalds. sad me jos optuzuje kako imam neku svoju teoriju i da zelim samo da je optuzim, pa mi je nakon toga spustila slusalicu. posto ja ne znam, sta bi ti preporucio za jacanje i imunog sistema, i ozdravljenja grla?

Tom detetu je tesko pomoci jer ima kretena od majke. Inace, za grlo je dobro sto vise vitamina C (kivi, limun, pomorandza...), toplih cajeva, naravno zdrava hrana i cist vazduh, a postoji i jedan napitak, u Americi ga zovu "raketno gorivo", a recept je:
- 5-6 cesnjeva belog luka, sitno iseckanih
- 1 limun
- na vrh kasicice djumbira (nije neophodno)
- na vrh kasicice aleve paprike (nije neophodno)
- 1 supena kasika meda
- 3 dl vode

To se promesa u blenderu i pije polako, kao rakija. Mnogo je jako, ali cisti grlo na sjajan nacin. Inace, beli luk je jedan od najjacih prirodnih antibiotika.
 
Miroljub Petrovic
peder_90 - poruka glasi:
a toru?

E bre peki nista ne znas. Pa Tora, to je prvih pet knjiga Biblije ili Mojsijevo petoknjizje. Hajde ovako, korak po korak. Procitaj za pocetak prva 23 poglavlja iz knjige "Tajne Biblije". Evo linka:
http://www.cps.or...iblije.zip

Kad to procitas, javi se, pa cu dalje da ti dam sta da citas. Ako budes bio ozbiljan, ima od tebe da napravimo rabina.
 
Miroljub Petrovic
peder_90 - poruka glasi:
gde i kako da naucim hebrejski?

Mozes da naucis preko interneta:

http://www.hebrej...ebatu.com/

A mozes i da narucis diskove putem e-maila:
 
Miroljub Petrovic
Milos Obilic - poruka glasi:
Limun iscedjen ili sa korom?

Iscedjen
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.65 sekundi!