Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
nikola vujosevic je napisao:
Da li je pristup Sinajskoj gori u Saudiskoj Arabiji dozvoljen, budući da je ograđena i da je pod policijskim nadzorom?


Nije dozvoljen.

Čuo sam da se Kovčeg zaveta nalazi u Etiopiji, te me zanima šta vi mislite o tome?


Ma kakva Etiopija.

Nije mi baš najjasnije da li je Jotor pošao sa Mojsijem u obećanu zemlju?


Moguce, ali to nije vazno.

Možete li nam preporučiti neki dobar biblijski atlas?


Morate da potrazite da internetu.
 
Petar
A sta mislite o zaljubljivanju? Kad se ljudi zalude sa forama tipa: ne mogu da zivim bez tebe, ti si mi sve u zivotu, itd. Neki se i ubijaju zbog ove zaljubljenosti, a mnogi izgube razum bar dok zaljublejnost trraje. Sta je ovo zapravo? Lici na delovanje demona? Radi se o vrlo rasprostranjenom fenomenu koji se divljacki reklamira u svim medijima!
 
acomegas
Da li ste gledali slide show ŽIG ZVERI ili DIGITALNI ANĐEO? Ako niste volio bih da vam ga pošaljem poštom pa da ga poslije prokomentarišete.
Na koju adresu se može poslati?
Aleksandros
 
NESA
Sta mislite o egzorcizmu tj. isterivanju demona.
nesa
 
Pera
Da li je David Copperfield antihrist? Da li on mozda koristi demonske sile? Bio sam na njegovom nastupu u Beogradu i ono sto izvodi je ili neverovatna tehnologija ili demonske sile. Monah Nikolaj u svojoj knjizi Biblijska sveta prorocanstva o buducnosti sveta - Sta se zbiva i sta ce se desiti upozorava da su do sada pozna tri antihrista koji pomocu svoje satanske sile pokazuju znake i cudesa: Saibaba u Indiji, Dejvid Koperfild i takozvani novi ucitelj covecanstva Maitreja.
 
bojsane
Miroljube,posto je u toku predizborna kampanja u Srbiji,ne mogu a da vas ne pitam za vas komentar na aktivnosti politickih aktera u vezi sa izborima.Ako pogledamo dosad koliko je bilo incidenata,premlacivanja,cak i upotrebe vatrenog oruzja u toku kampanje na neistomisljenike,a da ne govorim o samim politicarima,odnosno o nastupu istih(mislim na nevjerovatnu kolicinu sujete koju ti ljudi salju sa svojih nastupa,u smislu da su oni ti koji nam nude i koji nam ukoliko pobjede na izborima mogu obezbijediti bolji i srecniji zivot,a nase je samo da glasamo za njih).Dakle pitanje bi bilo imali tu elemenata idolatrije i sto bi stariji ljudi rekli "djavoljeg posla"?
 
Alen Prstec
Miroljub Petrovic je napisao:


Ma kakav Cernobilj. Kad Bog dopusti demonima da rade ono sto ljudi traze, bice kao sto miliona Cernobilja.



Dakle, nije Černobil.... Postoji li koji ispravniji komentar o Pelinu? Hvala!
 
Miroljub Petrovic
Petar je napisao:
A sta mislite o zaljubljivanju? Kad se ljudi zalude sa forama tipa: ne mogu da zivim bez tebe, ti si mi sve u zivotu, itd. Neki se i ubijaju zbog ove zaljubljenosti, a mnogi izgube razum bar dok zaljublejnost trraje. Sta je ovo zapravo? Lici na delovanje demona? Radi se o vrlo rasprostranjenom fenomenu koji se divljacki reklamira u svim medijima!


Govorio sam o tome vise puta. U pitanju je opsednutost demonima.
 
Miroljub Petrovic
acomegas je napisao:
Da li ste gledali slide show ŽIG ZVERI ili DIGITALNI ANĐEO? Ako niste volio bih da vam ga pošaljem poštom pa da ga poslije prokomentarišete.
Na koju adresu se može poslati?


Gledao sam, nije lose.
 
Miroljub Petrovic
NESA je napisao:
Sta mislite o egzorcizmu tj. isterivanju demona.


To je okultna vestina koja nema veze sa isterivanjem demona. Onaj koji navodno isteruje demone obicno nema mnogo veze sa Bogom, tako da stanje bolesnika moze samo da se pogorsa. Nekad se demon povuce iz bolesnika da bi izgledalo da je egzorcist "uspeo" da ga istera, ali to je demonska varka da bolesnik nista ne promeni u svom nacinu zivota i da stekne poverenje u egzorcistu koji je obicno problematicna osoba.
 
Miroljub Petrovic
Perazdera je napisao:
Da li je David Copperfield antihrist? Da li on mozda koristi demonske sile? Bio sam na njegovom nastupu u Beogradu i ono sto izvodi je ili neverovatna tehnologija ili demonske sile. Monah Nikolaj u svojoj knjizi Biblijska sveta prorocanstva o buducnosti sveta - Sta se zbiva i sta ce se desiti upozorava da su do sada pozna tri antihrista koji pomocu svoje satanske sile pokazuju znake i cudesa: Saibaba u Indiji, Dejvid Koperfild i takozvani novi ucitelj covecanstva Maitreja.


U pitanju je kombinacija tehnologije i delovanja demonskih sila.
 
Miroljub Petrovic
bojsane je napisao:
Miroljube,posto je u toku predizborna kampanja u Srbiji,ne mogu a da vas ne pitam za vas komentar na aktivnosti politickih aktera u vezi sa izborima.Ako pogledamo dosad koliko je bilo incidenata,premlacivanja,cak i upotrebe vatrenog oruzja u toku kampanje na neistomisljenike,a da ne govorim o samim politicarima,odnosno o nastupu istih(mislim na nevjerovatnu kolicinu sujete koju ti ljudi salju sa svojih nastupa,u smislu da su oni ti koji nam nude i koji nam ukoliko pobjede na izborima mogu obezbijediti bolji i srecniji zivot,a nase je samo da glasamo za njih).Dakle pitanje bi bilo imali tu elemenata idolatrije i sto bi stariji ljudi rekli "djavoljeg posla"?


U pitanju su razlicite sekte koje se bore za vlast.
 
Miroljub Petrovic
Alen Prstec je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:


Ma kakav Cernobilj. Kad Bog dopusti demonima da rade ono sto ljudi traze, bice kao sto miliona Cernobilja.



Dakle, nije Černobil.... Postoji li koji ispravniji komentar o Pelinu? Hvala!


Naravno da postoji, u pitanju je neka vrsta otrova o kojoj cemo znati jednog dana.
 
Petar
Verovatno vam je poznato da se deca u osnovnim skolama igraju igre "prizivanje duhova." Ovde se verovatno radi o prizivanju demona. Interesuje me da li znate kakve posledice mogu imati deca od ovakve "igre?"
 
Petar
Da li je uvek posledica opsednutosti demonima ludilo? Jer demoni svakoga dana deluju na osecanja milijardi ljudi pa oni nisu ludi ili opsednuti. Koja je razlika izmedju opsesije i obicnog napada demona da tako to nazovem?

Sta je egzorcizam? Demon se valjda isteruje moralnim nacinom zivota i molitvom? Nema nikakvih posebnih vestina tu (da se drzi krst pored kreveta ili da se neko prska svetom vodicom), jel tako?
Izmenio/la Petar na 29.04.2008 18:45
 
Petar
Recite kakve moci imaju demoni. Pretpostavljam da deluju na osecanja, ubacuju misli (tu je onaj fenomen prisilnih misli). Sta jos? Kako rade? Kakve su njihove mogucnosti, sposobnosti?
Da li se radi o ekipi "vrhunskih naucnika" koji 6000 godina smisljaju kako da uniste coveka?
Kako to da je za pobunu covek kaznjen smrcu, a ovim stvorovima je dopusteno da haraju tolike godine a da ne umiru?
 
nebojsa
Pre neki dan je bio snimak tuce decaka iz osnovne skole, gde njih pet,sest, palicom premlacuju svoga drugara! Pri tome se vidi kako su mu razbili glavu i ,uopste, jeziv je prizor. Moje pitanje je: posto smatram roditelje najodgovornijim za vaspitanje svoje dece, da li postoje mere, bilo koje vrste, kojima bi se za kratko vreme prevaspitali,prvo roditelji, pa deca? I koliko je uopste potrebno vremena da, uz primenu jedne sveobuhvatne drzavne politike na planu obozenja coveka, nase drustvo postane i ostane imuno na svo zlo sto dolazi sa strane?
Acim
 
ALEX
Sta mislite o tome sto su ovi nesrecnici potpisali sporazum sa EU? Sta mislite hoce li SRS imati vecinu na ovim izborima? Sta mislite oko cega ce se zakuvati na Balkanu? Sigurno da ce doci do rata (to je jedini nacin da narod vidi sta je istina i da se okrene Bogu, jer Boga zovu samo kad ih nesto boli). Koji bi mogao biti povod za rat? Kosovo, voda, ili ce nas iz cista mira bombardovati?
 
ALEX
Danas mi je drug pricao o ovome, nije iz prve ruke pa nisam sto posto siguran, pa nek me niko ne drzi za rijec... (cini mi se da je gledao "Na rubu znanosti" na HRTu)!

Maje su imale kalendar kojim su sve zivo predvidjeli, znali unapred kad ce sta da se desi (kalendar je tacan u dan, bar do sada se pokazao tacnim). Uglavnom, njihov kalendar zavrsava 21.2.2012. (nisam bas siguran da je 21.2)! Kazu da ce tada bog sunca nesto da uradi i da ce doci do neke promjene, oglavnom oni dalje ne racunaju vrijeme - to je kraj, 2012!

Sta mislite o tome? Koliko se uopste moze vjerovati tim narodima, znamo da su bili puno napredniji, ali svi su bili demonizovani, nista nisu znali o Bogu, klanjali se kipovima, na kraju su se sami i unistili...
 
geologicharka
Zasto ste izbrisali moj post, kada sam lepo postavila pitanje?
mente et malleo...
 
www.freewebs.com/anamladenovic
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 1.16 sekundi!