Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Deki
"Libija zabranjena istina'', odlican film o herojskoj borbi libijskog naroda za slobodu.
Autori su nasi ljudi i postoje ekskluzivni snimci i informacije koje nisu objavljene nigde u svetu.

http://www.youtub...CH-crGG5AA
Izmenio/la Deki na 09.07.2011 23:23
 
nikolaj
Profesore, znam da ne volite ove sto pisu, ali sta misliute o ovome

blog.b92.net/text/7231/Najveca-prevara-u-istoriji-covecanstva/
 
peki_90
nikolaj - poruka glasi:
Profesore, znam da ne volite ove sto pisu, ali sta misliute o ovome

blog.b92.net/text/7231/Najveca-prevara-u-istoriji-covecanstva/

ovo je notorna konspiracijska glupost
 
Miroljub Petrovic
peder_90 - poruka glasi:
nikolaj - poruka glasi:
Profesore, znam da ne volite ove sto pisu, ali sta misliute o ovome

blog.b92.net/text/7231/Najveca-prevara-u-istoriji-covecanstva/

ovo je notorna konspiracijska glupost

Evo Peki je strucnjak za prepoznavanje gluposti, pa se javio. Moracu da ga angazujem za sekretara da odgovara na budalastine. Dakle, to nije nikakva "najveca prevara u istoriji covecanstva". U pitanju je glupa tema. Moguce je da su prevarili ljude, ali to nas ne interesuje. Mislim da nije prevara jer su objavili da ima samo 2-3 cm prasine na Mesecu sto se nikako ne uklapa u evoluciju (za njihove milijarde godina trebaju da postoje tone prasine na Mesecu). A mozda su evolucionisti mnogo glupavi pa im je to promaklo kad su lazno izvestavali.

Najveca prevara u istoriji covecanstva je to sto su demoni usli u Bozji narod i izmenili Bozje zakone, a ubedili ljude da sluze Bogu.
 
Milivoj_01
Miroljube, vec duze vrijeme prativ Vas rad i ovaj forum i zelim pitati da li imate u planu otvoriti neku svoju podruznicu u Hrvatskoj?

Naisao sam na strenicu : www.cps.hr (centar za prirodoslovne studije) pa me zanima da li je to mozda podruznica u Hrvatskoj?

Pozdrav i sve najbolje u radu!
 
Miroljub Petrovic
Milivoj_01 - poruka glasi:
Miroljube, vec duze vrijeme prativ Vas rad i ovaj forum i zelim pitati da li imate u planu otvoriti neku svoju podruznicu u Hrvatskoj?

Naisao sam na strenicu : www.cps.hr (centar za prirodoslovne studije) pa me zanima da li je to mozda podruznica u Hrvatskoj?

Pozdrav i sve najbolje u radu!

Nemamo podruznicu u Hrvatskoj, ali ako bi bilo zainteresovanih za tako nesto moglo bi i to da se napravi. Gornji sajt su napravili neki momci iz Pule kada sam pre nekoliko godina drzao tamo predavanja, ali to vise ne funkcionise. Postoji jedna ekipa iz Hrvatske koja je osnovala udruzenje "Postanak". Evo ti njihov sajt:

http://udrugapost....ucoz.com/

Takodje, postoje neki momci koji prodaju nase knjige u Hrvatskoj, imas njihov kontakt na donjem linku:

http://www.creati...butera.htm
 
vatrogascispasiocins
http://www.kurir-...100819.php

Bog opominje Crnu Goru!!
Vatru gasi brata spasi
 
Dino
Miroljube,

jel izasao novi prijevod Biblije na latinici?
"Ako netko hoće da se hvali, neka se hvali time što Mene poznaje."
 
Miroljub Petrovic
Dino - poruka glasi:
Miroljube,

jel izasao novi prijevod Biblije na latinici?

Nije izasao i kako stvari stoje, nece izaci uskoro, jer momci iz Hrvatske koji su krenuli to da rade su zastali zbog svojih obaveza. Prijatelj iz Hrvatske mi je rekao da postoji nekoliko dobrih savremenih hrvatskih prevoda, samo ih treba citati po pravilnom redosledu knjiga, kao sto je u originalnoj Bibliji.
 
Miroljub Petrovic
vatrogascispasiocins - poruka glasi:
http://www.kurir-...100819.php

Bog opominje Crnu Goru!!

Veliko zlo se tamo sprema, to je definitivno.
 
Protagoras
U Knjizi postanja je rečeno da je Bog prvog dana rekao neka bude svetlost i bila je svetlost, ali je rečeno i da su Sunce, Mesec i zvezde napravljeni tek četvrtog dana.
Odakle je onda dolazila svetlost tokom prva tri dana?

Drugi problem koji sam uočio je to da se dužina dana meri prema vremenu koje je Zemlji potrebno da se okrene za 2Pi (pun krug). Ako nije bilo Sunca, šta je onda bio orijentir po kojem se znalo koliko je trajao prvi dan?
 
Protagoras
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
peder_90 - poruka glasi:
opa bato... grom iz vedra neba
http://www.srbija...akove.html
sprema se legalizacija gay brakova

Nema nista od toga. Ja uskoro postajem premijer, menjam zakone, uvodim teokratiju, a pederi idu pod mac. Ti ces da budes ambasador Srbije u San Francisku. Moze?


Postoji samo jedan mali problem, a to je Prva Božija zapovest.
Kako mislite da pošaljete ljude pod mač, a da se ne ogrešite o najvažniju zapovest?
 
nikolaj
Profesore, koliko kosta da se ode u Izrael i da se obidju lokaliteti koji se uglavnom pominju u bibliju i na koji nacin je najbolje da se ode?
 
stefan r
Gospodine Miroljube,ovih dana sam sticajem okolnosti imao raspravu sa nekim evolucionistima.Mogao sam da odgovorim na sva njihova pitanja sem na jedno,koje se tice nekakvih endogenih retrovirusa.Znate li mozda o cemu se radi i sta treba odgovoriti kad me to pitaju?Oni kazu da mi i majmuni imamo te neke viruse na istim mestima u nasem DNK,i da je to nemoguce,sem ako nismo u bliskom srodtsvu.
Izmenio/la stefan r na 10.07.2011 19:27
 
12345
EXIT Novi Sad
http://www.mondo....?id=504550
 
Miroljub Petrovic
Protagoras - poruka glasi:
U Knjizi postanja je rečeno da je Bog prvog dana rekao neka bude svetlost i bila je svetlost, ali je rečeno i da su Sunce, Mesec i zvezde napravljeni tek četvrtog dana.
Odakle je onda dolazila svetlost tokom prva tri dana?

Govorio sam o tome, ali nisi citao prethodne postove. Nije nam dato tacno objasnjenje odakle je dolazila svetlost, ali to je tehnicko pitanje. Bog je obezbedio izvor svetlosti i dao do znanja da biljke, koje su stvorene 3. dana, ne zavise od sunca, nego od Boga. 4. dana je upaljena baterija na nebu koju zovemo "sunce".

Drugi problem koji sam uočio je to da se dužina dana meri prema vremenu koje je Zemlji potrebno da se okrene za 2Pi (pun krug). Ako nije bilo Sunca, šta je onda bio orijentir po kojem se znalo koliko je trajao prvi dan?

Nema nikakvog problema jer je postojala svetlost, a postojala je i tama, pre stvaranja sunca. Dakle, u pocetku je postojao jedan izvor svetlosti, a kasnije drugi izvor (sunce), ali su postojali i svetlost (koja je nazvana "dan") i tama (koja je nazvana "noc").
 
Miroljub Petrovic
Protagoras - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
peder_90 - poruka glasi:
opa bato... grom iz vedra neba
http://www.srbija...akove.html
sprema se legalizacija gay brakova

Nema nista od toga. Ja uskoro postajem premijer, menjam zakone, uvodim teokratiju, a pederi idu pod mac. Ti ces da budes ambasador Srbije u San Francisku. Moze?


Postoji samo jedan mali problem, a to je Prva Božija zapovest. Kako mislite da pošaljete ljude pod mač, a da se ne ogrešite o najvažniju zapovest?

Prva zapovest kaze da ne treba da imamo druge bogove osim pravog Boga, jer je sluzenje drugim bogovima put u smrt. Na drugom mestu se kaze da oni koji sire smrt treba da idu pod mac. To je takodje Bozja zapovest i nema nikakve kontradikcije medju njima.
 
Protagoras
Iz kog pravca je onda ta svetlost osvetljavala tada još nepostojeću Zemlju? Da li je taj prvi dan trajao baš 24 časa? Ili možda 25 ili možda i milijardu godina, ili nekoliko milijardi godina?
 
Miroljub Petrovic
nikolaj - poruka glasi:
Profesore, koliko kosta da se ode u Izrael i da se obidju lokaliteti koji se uglavnom pominju u bibliju i na koji nacin je najbolje da se ode?

Kosta oko 700-800 evra. Za sada je najbolje da se ode da ti skiciram plan obilaska i da sam obidjes. Uskoro cemo mi organizovati obilaske.
 
Miroljub Petrovic
stefan r - poruka glasi:
Gospodine Miroljube,ovih dana sam sticajem okolnosti imao raspravu sa nekim evolucionistima.Mogao sam da odgovorim na sva njihova pitanja sem na jedno,koje se tice nekakvih endogenih retrovirusa.Znate li mozda o cemu se radi i sta treba odgovoriti kad me to pitaju?Oni kazu da mi i majmuni imamo te neke viruse na istim mestima u nasem DNK,i da je to nemoguce,sem ako nismo u bliskom srodtsvu.

Evolucionisti vole da pricaju sa laicima o temama koje laici ne poznaju, pa onda navode glupe i netacne primere o "pozitivnim mutacijama", retrovirusima i slicno. Predlazem ti da ne gubis vreme ubedjujuci bolesnike koji vole bolest da je bolest nesto lose. Evolucionizam je naucna prostitucija, i glupo je prostitutke ubedjivate da to sto rade je lose.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.53 sekundi!