Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
anton - poruka glasi:
http://www.index....61440.aspx

Moguće?

Ti verujes pro-evropskim medijima i njihovim "statistikama"?
 
Dusan d
MOLIM VAS,možete ovo da mi pojasnite sto ste napisali u vezi Pashe i da mi objasnite šta to zapravo znači "jedite telo moje i pi te krv moju radi očišćenja grehova vaših".
 
electronpn
http://www.care2....izens.html

Pre vise od pola godine smo na ovom sajtu potpisivali peticiju protiv GMO u Srbiji. Vremenom sam video da postoje peticije za svakojake gluposti. Danas sam naisao na ovu, sto me dovodi do zakljucka da je ovaj sajt kontrolisan od jednoumnih i da ce svasta da se postavi. Mislim da nema vajde od bilo kakvih daljih potpisivanja, cak vise i od pracenja samog sajta.

A naleteo sam i na ovu stranicu od prijatelja:

http://www.facebo...95?sk=wall
Izmenio/la electronpn na 15.07.2011 19:24
 
ro004
Pozdravljeni!

Ja sam gledao nekoliko vaših videa na internetu i moram reči, da su vrlo zanimljive i poučne. Vidio sam i video pod nazivom: "Ko vlada Srbijom?". A sa obzirom, da sam iz Slovenije me interesuje, da li postoje neki podaci o tome ko vlada v Sloveniji(masoni i slično).
 
Izaija
Pozdrav Miroljube, dali mi možeš reći gdje u bibliji postoji opis krštenja?
Neko je postavio prošle postove u pdf i to je odlično, puno lakše se pretražuju teme. Pročitao sam da obredno kupanje mogu sam obaviti.

Hvala ti na pomoći!!!!
 
Miroljub Petrovic
Dusan d - poruka glasi:
MOLIM VAS,možete ovo da mi pojasnite sto ste napisali u vezi Pashe i da mi objasnite šta to zapravo znači "jedite telo moje i pite krv moju radi očišćenja grehova vaših".

O tome sam govorio sto puta. Pogledaj, na primer, moje predavanje 7 i 9 iz donjeg serijala:

http://www.creati...roblem.htm
 
Miroljub Petrovic
electronpn - poruka glasi:
http://www.care2....izens.html

Pre vise od pola godine smo na ovom sajtu potpisivali peticiju protiv GMO u Srbiji. Vremenom sam video da postoje peticije za svakojake gluposti. Danas sam naisao na ovu, sto me dovodi do zakljucka da je ovaj sajt kontrolisan od jednoumnih i da ce svasta da se postavi. Mislim da nema vajde od bilo kakvih daljih potpisivanja, cak vise i od pracenja samog sajta.

A naleteo sam i na ovu stranicu od prijatelja:

http://www.facebo...95?sk=wall

Dobro si zakljucio da od peticija nema nista.
 
Miroljub Petrovic
ro004 - poruka glasi:
Pozdravljeni!

Ja sam gledao nekoliko vaših videa na internetu i moram reči, da su vrlo zanimljive i poučne. Vidio sam i video pod nazivom: "Ko vlada Srbijom?". A sa obzirom, da sam iz Slovenije me interesuje, da li postoje neki podaci o tome ko vlada v Sloveniji(masoni i slično).

To sto budes video u predavanju "Ko vlada Srbijom" isto je kao i u Sloveniji, s tim da je u Sloveniji sitacija dosta cistija, da jezuiti odavno drze sve pod kontrolom, a masoni im uglavnom poltronisu.
 
Miroljub Petrovic
Izaija - poruka glasi:
Pozdrav Miroljube, dali mi možeš reći gdje u bibliji postoji opis krštenja?
Neko je postavio prošle postove u pdf i to je odlično, puno lakše se pretražuju teme. Pročitao sam da obredno kupanje mogu sam obaviti.

Hvala ti na pomoći!!!!

Nema tu neke velie filozofije i ne treba nikakav poseban opis tog obreda. Iz istorije lako mozes da vidis kako su izgledala obredna kupatila i kako se to u detalje radilo. U Bibliji se spominje da su se ljudi uranjali u vodu i obredno kupali. Ne znam sta tu ima da se dodatno objasnjava.
 
Izaija
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Izaija - poruka glasi:
Pozdrav Miroljube, dali mi možeš reći gdje u bibliji postoji opis krštenja?
Neko je postavio prošle postove u pdf i to je odlično, puno lakše se pretražuju teme. Pročitao sam da obredno kupanje mogu sam obaviti.

Hvala ti na pomoći!!!!

Nema tu neke velie filozofije i ne treba nikakav poseban opis tog obreda. Iz istorije lako mozes da vidis kako su izgledala obredna kupatila i kako se to u detalje radilo. U Bibliji se spominje da su se ljudi uranjali u vodu i obredno kupali. Ne znam sta tu ima da se dodatno objasnjava.


Znaći ja da sutra idem na more i okupam se?
Pa miroljube, ja sam s mora kupam se svaki dan, mora da je nešto drugačije. Smile
Nove su mi to stvari, gdje ljudi mogu dobiti te informacije ako su važne a osobno smatram da jesu. Od početka imam stav da je najbolje proučavati Bibliju van organizacije kao što je neka crkva itd... Nemam ništa protiv njih ima tamo dobrih ljudi koje poznajem ali smatram da proučavanje treba biti na individualnoj razini (pogotovo u današnje vrijeme). Ovaj forum proučavam već neko vrijeme i do sada dobio sam sve odgovore, zato smatram da sam na dobrom putu.
Dali da odem na more sa Biblijom, pomolim se Bogu i obavim obredno kupanje?
 
Miroljub Petrovic
Izaija - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Izaija - poruka glasi:
Pozdrav Miroljube, dali mi možeš reći gdje u bibliji postoji opis krštenja?
Neko je postavio prošle postove u pdf i to je odlično, puno lakše se pretražuju teme. Pročitao sam da obredno kupanje mogu sam obaviti.

Hvala ti na pomoći!!!!

Nema tu neke velie filozofije i ne treba nikakav poseban opis tog obreda. Iz istorije lako mozes da vidis kako su izgledala obredna kupatila i kako se to u detalje radilo. U Bibliji se spominje da su se ljudi uranjali u vodu i obredno kupali. Ne znam sta tu ima da se dodatno objasnjava.


Znaći ja da sutra idem na more i okupam se?
Pa miroljube, ja sam s mora kupam se svaki dan, mora da je nešto drugačije. :)
Nove su mi to stvari, gdje ljudi mogu dobiti te informacije ako su važne a osobno smatram da jesu. Od početka imam stav da je najbolje proučavati Bibliju van organizacije kao što je neka crkva itd... Nemam ništa protiv njih ima tamo dobrih ljudi koje poznajem ali smatram da proučavanje treba biti na individualnoj razini (pogotovo u današnje vrijeme). Ovaj forum proučavam već neko vrijeme i do sada dobio sam sve odgovore, zato smatram da sam na dobrom putu.
Dali da odem na more sa Biblijom, pomolim se Bogu i obavim obredno kupanje?

Moras da poneses i masku za ronjenje. Ako nemas masku, ne racuna se. Takodje, treba da nabavis kupace gace Sergo Taccini jer su one osvestane i imaju sertifikat nadleznog vladike za kupace gace. A pre svega moras da procitas sta je sve Jovan Zlatousti rekao o krstenju, i Sveti Augustin. Biblija ti ne treba, posto vidim da te ona odvlaci u fanatizam. Samo opusteno, polako, nece brzo smak sveta.
 
Izaija
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Izaija - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Izaija - poruka glasi:
Pozdrav Miroljube, dali mi možeš reći gdje u bibliji postoji opis krštenja?
Neko je postavio prošle postove u pdf i to je odlično, puno lakše se pretražuju teme. Pročitao sam da obredno kupanje mogu sam obaviti.

Hvala ti na pomoći!!!!

Nema tu neke velie filozofije i ne treba nikakav poseban opis tog obreda. Iz istorije lako mozes da vidis kako su izgledala obredna kupatila i kako se to u detalje radilo. U Bibliji se spominje da su se ljudi uranjali u vodu i obredno kupali. Ne znam sta tu ima da se dodatno objasnjava.


Znaći ja da sutra idem na more i okupam se?
Pa miroljube, ja sam s mora kupam se svaki dan, mora da je nešto drugačije. Smile
Nove su mi to stvari, gdje ljudi mogu dobiti te informacije ako su važne a osobno smatram da jesu. Od početka imam stav da je najbolje proučavati Bibliju van organizacije kao što je neka crkva itd... Nemam ništa protiv njih ima tamo dobrih ljudi koje poznajem ali smatram da proučavanje treba biti na individualnoj razini (pogotovo u današnje vrijeme). Ovaj forum proučavam već neko vrijeme i do sada dobio sam sve odgovore, zato smatram da sam na dobrom putu.
Dali da odem na more sa Biblijom, pomolim se Bogu i obavim obredno kupanje?

Moras da poneses i masku za ronjenje. Ako nemas masku, ne racuna se. Takodje, treba da nabavis kupace gace Sergo Taccini jer su one osvestane i imaju sertifikat nadleznog vladike za kupace gace. A pre svega moras da procitas sta je sve Jovan Zlatousti rekao o krstenju, i Sveti Augustin. Biblija ti ne treba, posto vidim da te ona odvlaci u fanatizam. Samo opusteno, polako, nece brzo smak sveta.

Hvala na savjetu, malo sam zbunjen za to što kažeš da me Biblija odvlači u fanatizam. Daleko sam ja od onoga kakav bi trebao biti ali se trudim...
Sergo Taccini nemam ali kada dođeš na more kupiti ću ti ih ako zaboraviš svoje.
Pozdrav
 
Miroljub Petrovic
Treba mi dobrovoljac iz Hrvatske da nabavi knjigu sa donjeg linka i da nam posalje, ili da je skenira i okaci na sajt. Platicemo. U pitanju je odlicna knjiga o organskoj proizvodnji hrane od vodeceg svetskog strucnjaka:

Sepp Holzer "Poljodjelac-buntovnik"
http://www.wuwei-...
(ovo je sajt izdavaca)

Moze da mi se javi na PM ili e-mail:
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 15.07.2011 23:35
 
nikolaj
Profesore, kazete da vecina nazovimo "svetaca" koji se slave i kojima se ljudi mole spava, a culi smo u dosta price da se ti isti sveci pojavljuju ljudima (najcesce bogorodica) radi izbavljenja, isceljenja itd. Uzecu primer oca Gavrila koji je bio jako religiozan, posten, dobar i kome su se prikazivali razni sveci i pricali mu sta da radi. Ono sto mene zanima je zasto bi demoni u liku raznih svetaca davali ljudima savete (npr. otc Gavrilo), po meni on je bio dobar i moralan covek? Skoro svi poznati religiozni ljudi su imali vizije u kojima su ih posecivali razni nazovi demoni, ali opet nista lose nisu ucinili. Moze li objasnjenje posto meni to stvarno nije jasno?
 
kole997
Profesore, nadovezao bih se na prethodno pitanje koje je postavio Nikolaj. Vi kazete da svi ljudi pa tako i svetci, izuzev onih koje je Gospod vaskrsao i vazneo na nebo, jos uvek spavaju do drugog dolaska Hristovog, u sta ja ne sumnjam jer ste vi mogo kompetentniji da o ovome govorite. Meni nije jasno zasto se mi molimo tim ljudima kad oni ne mogu da nas cuju, zasto svestenik na Svetoj Liturgiji u jednom delu kaze:,,Molitvama svetih otaca nasih...'' Mi kada se molimo svetcima molimo ih da nas pomenu u svojim molitvama pred Gospodom. Kako oni mogu da se mole za nas ako spavaju i da li je moguce da nam Bog posalje viziju nekog svetitelja u snu posto se mom ujaku u snu javio Sveti Nikola (nasa slava). Oprostite zbog ovako opsirnog pitanja. Cenim Vase dragoceno vreme. Unapred zahvalan!!!
 
dovlanik
Novi tekst Lazanskog o Libiji:

http://www.politi...ra.sr.html
 
Milosevic
http://www.novost...u-Krusevac
Miroljube nebi bilo lose da kontaktiras nekog sa te televizije u Krusevcu i posaljes im svoja predavanja "Tajne skrivene u stenama",da narod nebi bio u zabludi.
Pozdrav!
 
Miroljub Petrovic
nikolaj - poruka glasi:
Profesore, kazete da vecina nazovimo "svetaca" koji se slave i kojima se ljudi mole spava, a culi smo u dosta price da se ti isti sveci pojavljuju ljudima (najcesce bogorodica) radi izbavljenja, isceljenja itd. Uzecu primer oca Gavrila koji je bio jako religiozan, posten, dobar i kome su se prikazivali razni sveci i pricali mu sta da radi. Ono sto mene zanima je zasto bi demoni u liku raznih svetaca davali ljudima savete (npr. otc Gavrilo), po meni on je bio dobar i moralan covek? Skoro svi poznati religiozni ljudi su imali vizije u kojima su ih posecivali razni nazovi demoni, ali opet nista lose nisu ucinili. Moze li objasnjenje posto meni to stvarno nije jasno?

Svrha teologije je da ucini da ljudi budu bolji, da porodice budu zdrave i jake, i da drzava ima takvu podrsku Boga da sve ujedinjene svetske sile ne mogu da je pokore. Ako se upraznjava pogresna teologija, imamo slabe i bolesne ljude, razorene porodice i okupiranu drzavu. Da bi covek bio zdrav i jak, i ujedno temelj jake porodice i drzave, treba da zivi po Bozjim zakonima koje je Bog dao u Bibliji (sto je samo po sebi nedovoljno) i da se moli Bogu da mu pomogne i podrzi ga (bez Boga ne mozemo ciniti nista).

Sta bi onda trebali da imamo na terenu? Trebalo bi da imamo monahe, svestenike, vladike i patrijarha koji su primer drugom ljudima. Dakle, da to budu ljudi koji odlicno poznaju Sveto Pismo, koji zive u prirodi i imaju puno dece koja su zdrava i vaspitana, koji imaju supruge koje su primer drugim devojkama, zenama i majkama, i da svo to svestenstvo kontrolise sve tokove u drzavi kao u vreme Mojsija i cara Dusana, a ne da kriminalci i satanisti to rade, kao sto je to slucaj u paganskim i neznabozackim drzavama.

A sta imamo na terenu? Vrh crkve cine ljudi koji dolaze iz monastva. Vladika i patrijarh moze da bude samo neko ko je bio monah, a to znaci da je izabrao put celibata ili nezenstva. On odlazi u manastir i tamo provodi odredjeno vreme, zivi zivotom kojim se zivi, a kasnije, ako zeli da napreduje u sluzbi, upisuje neki teoloski fakultet, najpre pravoslavni, a kasnije verovatno neki jezuitski i ekumenski, jer jezuiti nude stipendije najboljih studentima pravoslavne teologije za studiranje u Rimu i sirom sveta. Od takvih kadrova kasnije nastaju vladike i patrijarh.

E sad, da se vratimo na pocetak - na manastir. Da li se u manastiru proucava Sveto Pismo? Ili mozda hebrejski jezik, da bi se Sveto Pismo razumelo u originalu? Sveto Pismo se proucava vrlo, vrlo slabo. Uglavnom se cita ne-biblijska literatura, a po malo odeljci iz Novog zaveta, a jos manje ostali delovi Svetog Pisma. Zivot u manstiru se sastoji od fizickog rada u prirodi (sto je sjajno) i veoma dugih molitvi (po vise sati). To su molitve koje se citaju iz raznih, uglavnom, ne-biblijskih knjiga. Teologija se usput proucava uglavnom prema onome sto su govorili "sveti oci", a ne sto uci Sveto Pismo. U svetootackoj literaturi ima svega i svacega - sjajnih misli, ali i raznih paganskih verovanja i ucenja (kao sto su mitarstva i dr). U tu literaturu je ubaceno i ono sto su ti ljudi govorili, i sto nisu.

Da ne ulazim sada u detalje kakvih sve fanatizama ima u manastirima. Ali, i pored svega toga, u manastirima se vodi bolji i zdraviji zivot nego u neznabozackim gradovima, tako da kada neki narkoman dodje u manastir zaista moze da mu bude bolje i da se izleci.

Dakle, od takvih kadrova koji dolaze iz manastira nastaju vodeci ljudi crkve - vladike i patrijarh. Ne moze neko ko nije bio monah, ko se nije zavetovao na nezenstvo (celibat) da bude vladika ili patrijarh.

Obicni svestenici mogu da se zene, ali ne mogu da budu vladike i patrijarh. Ceo sistem crkve je tako uspostavljen da svestenik za sve mora da pita vladiku. Vladika moze da ga razresi sluzbe (da svestenik ostane bez posla) u svakom trenutku, i zato ce svestenici slepo da slusaju vladiku da ne bi izgubili posao.

Vazno je zapaziti da je ceo sistem uspostavljen na poslusnosti pretpostavljenom svesteniku, a ne Bogu. Razradjen je ceo sistem "objasnjenja" kako crkvu vodi Bog, pa onda Bog i postavlja svestenike, tako da se trebaju slusati svestenici, vladike i patrijarh jer je njih postavio Bog. Dakle, nema tu da covek misli svojom glavom i da sve proverava u Svetom Pismu, nego sta kaze vrh crkve - to je Bozja nauka.

Iz takve filozofije se u drugom koraku oni koji su u vrhu crkve proglasavaju "svecima", jer je proglasavanje nekog "svecem" najvisi vid poltronisanja pretpostavljenom, a samo poltronisanjem moze da se napreduje u danasnjim hriscanskim crkvama, ukljucujuci i nasu pravoslavnu. Ako je neko jos i inteligentan, a poltron, onda je to jos bolje, jer ce kao inteligentan covek bolje da poltronise i da promovise ideje svog pretpostavljenog, i da ga on sutra postavi na visi cin.

Dakle, vec u manastiru nemamo jake teoloske skole kao sto je to nekada bilo. Nekada su manastiri bili rasadnici znanja, kao Hilandar, ali su vremenom poltroni i fanatici preuzeli vlast nad manastirima i crkvom i danas imamo to sto imamo. A sta imamo? Imamo borbu za ocuvanje polozaja u crkvi ili za dolazak na sto bolji polozaj, a to se postize poltronisanjem, a ne znanjem, poboznoscu i moralnim zivotom. Na taj nacin imamo da se ogroman broj svestenika i vladika kurva, da pljacka narod i radi mnoge druge ruzne stvari, a u isto vreme nema nikakve teoloske edukacije i promovisanja zdravlja medju narodom, tako da narod i drzava propadaju na svim poljima.

Vazno je zapaziti da kada ljudi ne proucavaju Sveto Pismo i ne zive po zakonima koje je Bog dao preko Mojsija, a prakticno primenio preko Isusa, dolazi do toga da ljudi neminovno postaju lak plen demona. Postoji pravni termin u teologiji koji glasi: "Kada covek ne proucava Sveto Pismo i ne zivi po zakonima koje je Bog dao, demoni POLAZU PRAVO na njega." Kao sto NATO polaze pravo da bombarduje Srbiju jer smo mi odbacili Boga, tako demoni polazu pravo na svakog pojedinca koji ne zeli da radi na svom duhovnom i fizickom zdravlju, a narocito polazu pravo na one kojima je Sveto Pismo pri ruci, a oni ga ne proucavaju i jos iskrivljuju njegova ucenja.

Naravno da demoni zele da oni koji su opsednuti njima ne budu toga svesni nego da svim svojim bicem, iskreno i dobronamerno, promovisu razna pogresna ucenja koja ce ljude, malo po malo, da odvlace u propast.

Dakle, dobronamerni i iskreni monah ili svestenik, je kao dobronamerna majka koja svoje dete vodi na vakcinaciju ili dete hrani parizerom i Carnex pastetom. U zivotu dobronamernost i iskrenost je vazna, ali je bez znanja sve uzalud. Isus kaze svojim ucenicima da ce "u poslednja vremena oni koji vas budu ubijali misliti da Bogu sluzbu cine". I to je ono sto sledi u sledecem koraku. Iz takve teologije su nastali svi veliki ratovi u zadnjih 100 godina, jer je rimska crkva smatrala da ona cini sluzbu Bogu zato sto pokrece ratove protiv "sizmatika i jeretika". Isto imamo i sa

Sve sam ovo ispricao da bi se razumela pozadina raznih paganskih ucenja koja su usla u crkvu. Zalosno je primetiti da su nase teoloske skole potpuno pod kontrolom ekumenista, i onda ne treba da cudi da su nasi svestenici u velikoj meri teoloski veoma slabo obrazovani. Njihov posao je da svete vodicu, odradjuju svadbe, sahrane, krstenja i vencanja, i da uzimaju pare za to, a u isto vreme im je precutno dozvoljeno da zive nemoralno. I onda je neminovno da iz takvog miljea dodju neki svestenici i monasi koji su iskreni i dobronamerni, a pricaju stvari koje nemaju mnogo veze sa Svetim Pismom i Bozjom naukom. I onda kada oni kazu da su im se prikazivali "svetitelji", tesko im je bilo sta reci jer njihovo poznavanje teoligije im ne dozvoljava da razumeju da su im se ustvari prikazivali demoni, sto u Svetom Pismu jasno pise.

Treba napomenuti da u nekim slucajevima, kada iskreni i dobronamerni ljudi ne poznaju dobro Sveto Pismo, a veruju da su mrtvi ljudi ustvari zivi, Bog moze zbog njihove iskrenosti da im u snu da san u kojem im se obraca neki svetac koga najcesce spominju i da im preko "njega" da neku poruku. Tako je Isus iskoristio pogresno verovanje Jevreja u prvom veku, vezano za zagrobni zivot, pa je upotrebio to njihovo pogresno verovanje da bi im objasnio da "onima koji nece da veruju Mojsiju i prorocima mogu i mrtvi da ustaju, ali ni tada nece verovati".
 
Miroljub Petrovic
kole997 - poruka glasi:
Profesore, nadovezao bih se na prethodno pitanje koje je postavio Nikolaj. Vi kazete da svi ljudi pa tako i svetci, izuzev onih koje je Gospod vaskrsao i vazneo na nebo, jos uvek spavaju do drugog dolaska Hristovog, u sta ja ne sumnjam jer ste vi mogo kompetentniji da o ovome govorite.

Ne treba da se uzdas u moju "kompetentnost". Ja pokusavam samo da te podstaknem da se informises u Svetom Pismu sta je tacno da neko ne bi sa tobom manipulisao.

Meni nije jasno zasto se mi molimo tim ljudima kad oni ne mogu da nas cuju, zasto svestenik na Svetoj Liturgiji u jednom delu kaze:,,Molitvama svetih otaca nasih...'' Mi kada se molimo svetcima molimo ih da nas pomenu u svojim molitvama pred Gospodom. Kako oni mogu da se mole za nas ako spavaju

Ljude su tako naucili i oni tako rade. Kada bi upucivanje molitvi mrtvim ljudimabio jedini greh koji se radi, mi bi bili odlicna drzava. Ali iz pogresne teologije se radjaju i drugi gresi koji dovode do stanja u kojem se nalazi danas nasa drzava,

i da li je moguce da nam Bog posalje viziju nekog svetitelja u snu posto se mom ujaku u snu javio Sveti Nikola (nasa slava).

U prethodnom postu sam rekao da postoje retki slucajevi kada Bog moze da na takav nacin javi nekome ko je iskren i dobronameran, a teoloski slabo obrazovan, ali to su retki slucajevi. Moguce da je to bio slucaj i sa tvojim ujakom.

Ali, u vremenima koja su pred nama, ta demonska prevara sa pojavljivanjem umrlih ljudi, narocito "svetaca" - znamenitih ljudi iz istorije, bice veoma izrazena. Mediji vec uveliko najavljuju "invaziju vanzemaljaca" na nasu planetu. Bice to prevara kakvu ljudsko oko jos nije videlo.
 
Miroljub Petrovic
dovlanik - poruka glasi:
Novi tekst Lazanskog o Libiji:

http://www.politi...ra.lt.html

Ovakvim tekstovima Lazanski samo daje laznu sliku o kompaniji "Politika". Ispasce da je ova kompanija, koju su kupili nemacki kriminalci, objektivna mediska kuca jer daje i drugu sliku o desavanjima u svetu. A oni to i zele - stalno iznose lazi, i onda jednom u tri meseca puste Lazanskog da kaze par pametnih reci. Naravno da Lazanski ne govori o tome ko stoji u pozadini cele price i sta je pravi uzrok rata u Libiji.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.60 sekundi!