Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
legends
http://tinypic.co...yv&s=7

Evo jednog natpisa u Izraelu
Izmenio/la legends na 27.07.2011 00:43
 
Miroljub Petrovic
sanjin - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
sanjin - poruka glasi:
Ko je bila Kainova žena?

Proctaj malo prethodne postove, ili preko opcije "Trazi" ukucaj "Kain". To sam objasnjavao ovde bar 700 puta.

Procitao sam. Ali da li to znaci da mu je zena bila rodjaka ili cak sestra? Uostalom,djeca Adama i Eve morala su se medjusobno uzimati posto nije bilo drugih ljudi na nekom drugom mjestu.

I o tome sam govorio bezbroj puta. Imas na donjem linku:

http://www.cps.or...ks702.html

Drugo pitanje: zasto je andjeo Boziji, na pitanje o imenu, odgovorio Manoju u Sudijama 13,18: "...Sto pitas za ime moje? Cudno je."? Da li andjeli imaju imena?

Naravno da andjeli imaju imena. U Bibliji se spominje andjeo Gavrilo (hebrejski "Gabriel" - Bog je moja snaga ili Bog je moj junak), pa predvodnik andjela Mihajlo (hebrejski "Mikael" - ko je kao Bog). Inace, u gornjem stihu andjeo kaze Manoju da je njegovo ime "cudesno", u smislu nerazumljivo za coveka. Ista rec se koristi i u Psalmu 139,6 kada psamista kaze da je Bozje znanje "cudesno" za njega.
 
Miroljub Petrovic
legends - poruka glasi:
http://tinypic.co...yv&s=7

Evo jednog natpisa u Izraelu

Mnogo lepo, svaka im cast.
 
Miroljub Petrovic
http://www.politi...ne.lt.html
 
solomon
Miroljube, kakav je danas (u sadasnjem Izraelu) odnos Jevreja prema Isusu Hristu ?
 
Miroljub Petrovic
solomon - poruka glasi:
Miroljube, kakav je danas (u sadasnjem Izraelu) odnos Jevreja prema Isusu Hristu ?

Jevreji se u Izraelu ne bave Isusom Hristom, kao sto se ljudi u Srbiji ne bave Biblijom. Bave se retki pojedinci.
 
IsakSmesko
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
http://www.politi...ne.lt.html


Скоро сам достигао овакав начи исхране и препоручио бих и здравима а не само болеснима.
После пар месеци човек се препороди и телом и душом.
 
anton

Izaija 38,7 Izaija odgovori: "Evo ti znaka od Jahve da će učiniti što je rekao:
Izaija 38,8 sjenu koja je sišla po stupnjevima Ahazova sunčanika vratit ću za deset stupnjeva natrag." I vrati se sunce deset stupnjeva natrag po stupnjevima po kojima bijaše već sišlo.

Čitajući knjigu proroka Izaije naiđoh na ove stihove. Jeli Bog ovdje ponovio ili učinio nešto slično kao i u slučaju Jošue Nunova?
 
Miroljub Petrovic
anton - poruka glasi:

Izaija 38,7 Izaija odgovori: "Evo ti znaka od Jahve da će učiniti što je rekao:
Izaija 38,8 sjenu koja je sišla po stupnjevima Ahazova sunčanika vratit ću za deset stupnjeva natrag." I vrati se sunce deset stupnjeva natrag po stupnjevima po kojima bijaše već sišlo.

Čitajući knjigu proroka Izaije naiđoh na ove stihove. Jeli Bog ovdje ponovio ili učinio nešto slično kao i u slučaju Jošue Nunova?

Tako je. Ovde ne samo da Sunce i Zemlja nisu stali, nego se Zemlja ocigedno kretala u suprotnom smeru, ili mozda Sunce u odnosu na Zemlju.
 
kole997
Gospodine Miroljube, sta mislite o trenutnoj situaciji na Kosovu?
בְּרֵאשִׁית בָּרָא אֱלֹהִים
 
sanjin
O kakvom zlom duhu od Gospoda se radi u 1.Samuilovoj 16,14?
 
Miroljub Petrovic
kole997 - poruka glasi:
Gospodine Miroljube, sta mislite o trenutnoj situaciji na Kosovu?

U pitanju je identican scenario sa onim na mitingu radikala povodom podrske uhapsenom Ratku Mladicu. Kao sto sam vec rekao, Srbija je puna stranih obavestajnih sluzbi koje kontrolisu sve glavne poluge u drzavi. Oni imaju pod svojom kontrolom grupu narkomana i ulicara, koje sam svojim ocima video na mitingu radikala, sa kojima mogu da rade sta zele. To je hipnotisana rulja od nekih 50 bolesnika, koja ne moze recima da se opise. Mnogi kada bi ih videli rekli bi da tako nesto nikada u zivotu nisu videli. Ta grupa se koristi za namenske poslove, kao sto je razbijanje anti-rezimskih mitinga, izazivanje sukoba u kojima ce mediji prikazati patriotsku Srbiju kao nasilnike i razbojnike, i slicno. Postoje i neke druge, manje grupe bolesnih ljudi, kao sto su "Antifa", "Zene u crnom", "Ateisti Srbije" i sl, koji se koriste za druge namene.

Incidenti koje su izazvali ovi narkomani ce posluziti kao povod da medjunarodna zajednica (okupator) dobije povod da uradi ono sto se nije moglo da "miran nacin", a to je da se uspostavi potpuna okupacija i na severu Kosova.

Interesantno je zapaziti da Oliver Ivanovic kaze da je to bio "ocekivani incident", u stilu "Srbi su ponosan narod, pa se suprotstavljaju ponizavanju", cime se samo ofira da je pion u rukama neprijatelja.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 27.07.2011 22:08
 
Miroljub Petrovic
sanjin - poruka glasi:
O kakvom zlom duhu od Gospoda se radi u 1.Samuilovoj 16,14?

Nisam proucavao detaljno tekst, ali ocigledno se radi o nekom demonu kojem je Bog dopustio da napada Saula.
 
grigorije
Jedan moj drug koji je ateista mi je postavio pitanje zasto Lot
nije Sodomljanima ponudio sebe ili svoju zenu nego cerke
 
kole997
Sta vi mislite, da li ce se Bog umesati nekim cudom u sve to, mislim na Kosovu, i sta bi trebalo da se desi da bi se narod osvestio i video da je Evropa cisto zlo i da bi se obratili Bogu jer on jedini moze da nas spase?
בְּרֵאשִׁית בָּרָא אֱלֹהִים
 
Miljan_88
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
kole997 - poruka glasi:
Gospodine Miroljube, sta mislite o trenutnoj situaciji na Kosovu?

U pitanju je identican scenario sa onim na mitingu radikala povodom podrske uhapsenom Ratku Mladicu. Kao sto sam vec rekao, Srbija je puna stranih obavestajnih sluzbi koje kontrolisu sve glavne poluge u drzavi. Oni imaju pod svojom kontrolom grupu narkomana i ulicara, koje sam svojim ocima video na mitingu radikala, sa kojima mogu da rade sta zele. To je hipnotisana rulja od nekih 50 bolesnika, koja ne moze recima da se opise. Mnogi kada bi ih videli rekli bi da tako nesto nikada u zivotu nisu videli. Ta grupa se koristi za namenske poslove, kao sto je razbijanje anti-rezimskih mitinga, izazivanje sukoba u kojima ce mediji prikazati patriotsku Srbiju kao nasilnike i razbojnike, i slicno. Postoje i neke druge, manje grupe bolesnih ljudi, kao sto su "Antifa", "Zene u crnom", "Ateisti Srbije" i sl, koji se koriste za druge namene.

Incidenti koje su izazvali ovi narkomani ce posluziti kao povod da medjunarodna zajednica (okupator) dobije povod da uradi ono sto se nije moglo da "miran nacin", a to je da se uspostavi potpuna okupacija i na severu Kosova.

Interesantno je zapaziti da Oliver Ivanovic kaze da je to bio "ocekivani incident", u stilu "Srbi su ponosan narod, pa se suprotstavljaju ponizavanju", cime se samo ofira da je pion u rukama neprijatelja.


Evo satanisti iz blica su vec objavili da su to bile organizacije "Obraz i 1389"

" pretpostavlja se da je reč o članovima ultradesničarskih nacionalističkih organizacija,izmedju ostalog Obraza i 1389."

http://www.blic.r...le-Jarinje
 
Miroljub Petrovic
grigorije - poruka glasi:
Jedan moj drug koji je ateista mi je postavio pitanje zasto Lot
nije Sodomljanima ponudio sebe ili svoju zenu nego cerke

Ja ovde ne promovisem Lota, nego biblijski koncept. Ocigledno da je Lot ponudio seksualnim manijacima najbolje sto je imao, a sto bi oni prihvatili kao zamenu za goste. Time je pokazao da mu je izuzetno stalo za goste. Naravno da bi on radije ponudio sebe ili svoju zenu, ali je znao da seksualni manijaci vise vole ovo drugo.
 
Miroljub Petrovic
kole997 - poruka glasi:
Sta vi mislite, da li ce se Bog umesati nekim cudom u sve to, mislim na Kosovu, i sta bi trebalo da se desi da bi se narod osvestio i video da je Evropa cisto zlo i da bi se obratili Bogu jer on jedini moze da nas spase?

Odgovor je jednostavan: Da li bi neko Bozje cudo, koje bi se sada desilo, i kojim bi se Kosovo oslobodilo od okupatora, uticalo na to da Srbi zive moralnije i da se okrenu Bogu? Naravno da ne. Nema ko narodu da kaze da je jedini izlaz iz ove situacije okretanje ka moralu i Bogu. Postoji nada da uskoro Dveri postanu uticajan politicki faktor pa da oni progovore u tom smeru da ceo narod cuje. A moze Bog da primeni i neki drugi scenario. Ocigledno da mora veliko zlo da se desi da bi ljudi bili spremni da misle.
 
biblija22
STIZE PRAVO RESENJE ZA SRPSKO KOSOVO
http://izrael.web...
 
Miroljub Petrovic
Miljan_88 - poruka glasi:
Evo satanisti iz blica su vec objavili da su to bile organizacije "Obraz i 1389"

" pretpostavlja se da je reč o članovima ultradesničarskih nacionalističkih organizacija,izmedju ostalog Obraza i 1389."

http://www.blic.r...le-Jarinje

Tako prave reklamu ovim organizacijama i pokazuju koga se najvise boje, a svako razuman zna da ove organizacije nemaju nista sa tim incidentima. Steta sto nisu napisali da sam ja izazvao incidente, pa da meni naprave reklamu, onda bi ljudi vise citali Bibliju i knjige koje preporucujem.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.45 sekundi!