Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
miki
Zasto je sverc svrshodnih stvari los? Ako ja kupim nesto u drugoj drzavi za 1 evro, prodam u Srbiji za 2 evra a i krajnjem kupcu je ta roba jeftinija i kvalitetnija. Sta u ovome ima lose, osim sto satanskoj drzavi nedas reket. U predavanju ko vlada svetom ste pominjali da je sverc ne moralan.
 
Marsovac
Poštovani učesnici foruma,
Odnedavno sam počeo da se bavim solarnom jogom, pa bih molio da mi orednik foruma protumači ovaj deo biblije:

KNJIGA PROPOVEDNIKA 11:7

7 Slatka je svetlost, i dobro je OÄŒIMA gledati sunce

Da li se misli na solarnu jogu?
Imam još jedno pitanje.
Vegetarijanac sam godinama i želio bih da pređem na sirovu hranu. Međutim pristalice sirove hrane govore da žitarice nijesu dobre. Meni bi teško palo da se odreknem ovsene kaše sa medom za doručak. Nadam se da se med u ovoj kombinaciji lako vari.
Unaprijed zahvalan na odgovoru!
 
Miroljub Petrovic
Marsovac - poruka glasi:
Poštovani učesnici foruma,
Odnedavno sam počeo da se bavim solarnom jogom, pa bih molio da mi orednik foruma protumači ovaj deo biblije:

KNJIGA PROPOVEDNIKA 11:7

7 Slatka je svetlost, i dobro je OÄŒIMA gledati sunce

Da li se misli na solarnu jogu?

Solarna joga je prizivanje demona, a pomenuti tekst govori o tome da je lepo biti ziv i gledati dan, i sunce, a ne biti u mraku greha i groba.

Imam još jedno pitanje.
Vegetarijanac sam godinama i želio bih da pređem na sirovu hranu. Međutim pristalice sirove hrane govore da žitarice nijesu dobre. Meni bi teško palo da se odreknem ovsene kaše sa medom za doručak. Nadam se da se med u ovoj kombinaciji lako vari.
Unaprijed zahvalan na odgovoru!

Zitarice su najbolji izvor hrane za coveka.
 
Miroljub Petrovic
miki - poruka glasi:
Zasto je sverc svrshodnih stvari los? Ako ja kupim nesto u drugoj drzavi za 1 evro, prodam u Srbiji za 2 evra a i krajnjem kupcu je ta roba jeftinija i kvalitetnija. Sta u ovome ima lose, osim sto satanskoj drzavi nedas reket. U predavanju ko vlada svetom ste pominjali da je sverc ne moralan.

Kada sam govorio o svercu, pre svega sam mislio na sverc robe koja je destruktivna, a koja cini 90% svecovane robe. Satanska drzava ima mehanizme da te hapsi i proganja ako te uhvati u svercu. Najbolje je nemati posla sa satanistima, a to se postize zivotom i radom u prirodi. Naravno da ce doci dana kada ce ti zakucati na vrata zbog moralnog zivota, ali na takav nacin maksimalno odlazes susret sa njima.
 
DanijelRSB
Ima li istine u ovome, Å¡ta mislite: http://www.dnevni...emlji.html !!!
 
Miroljub Petrovic
DanijelRSB - poruka glasi:
Ima li istine u ovome, Å¡ta mislite: http://www.dnevni...emlji.html !!!

To je plan odavno, samo se razmatraju opcije kako da se to realizuje.
 
Miroljub Petrovic
Sinner - poruka glasi:
Sta mislis o knjizi "Bitka za Bibliju"?

http://www.scribd...za-Bibliju

Ima korisnih istorijskih informacija.
 
Miroljub Petrovic
http://posnirecep...gspot.com/
 
sanjin
Ako je Isus Bog,zasto je rekao: "..jer je Otac moj veci od mene"? Jovan 14,28
Izmenio/la sanjin na 29.07.2011 02:16
 
dovlanik
Pacovi se tamane međusobno...

General Abdel Fatah Junis, glavnokomandujući ustaničkih snaga, ubijen u zasedi, nekoliko sati pošto je pozvan na sud zbog sumnji da je sarađivao sa Gadafijem!

Link za snimak konferencije za novinare na kojoj je sinoć saopštena smrt generala Abdel Fatah Junisa, glavnokomandujućeg separatističkih snaga:
http://www.youtub...ture=share
Izmenio/la dovlanik na 29.07.2011 07:49
 
Miroljub Petrovic
sanjin - poruka glasi:
Ako je Isus Bog,zasto je rekao: "..jer je Otac moj veci od mene"? Jovan 14,28

Treba da pocnes da citas moje postove od pocetka, jer stalno postavljas pitanja na koja sam vec vise puta odgovorio. Dakle, Isus je na Zemlji bio samo covek, nije imao nikakve bozanske mogucnosti, dakle imao je (samo) ono sto svi mi imamo, i On ljudima daje primer kako treba da se zivi i radi, i govori kao covek. Na drugom mestu kaze: "Ja i Otac, jedno smo", ili "Ko vidi mene, vidi Oca."
 
IstinaJeLjubav
Pozdrav Milorade! Mozete li mi reci gde mogu da kupim Sveto Pismo sa najtacnijim prevodom?
 
gvaihir
Zanima me Vase misljenje o statusu Kosova nakon svih ovih desavanja, kakav ce biti i cemu vodi sva ova politika oko njega...? Moze li se videti jasnije resenje tog problema i dal ce doci do tog "priznanja" Kosova, kao drzave? Po Vasem misljenju, da li ce biti Kosovo povraceno (ne mislim da je izgubljeno) u okvire nase drzave...?
U napred zahvalan...
 
Miroljub Petrovic
IstinaJeLjubav - poruka glasi:
Pozdrav Milorade! Mozete li mi reci gde mogu da kupim Sveto Pismo sa najtacnijim prevodom?

Imas reklamu na ovom sajtu, evo linka:

http://www.creati...eadmore=22
 
Miroljub Petrovic
gvaihir - poruka glasi:
Zanima me Vase misljenje o statusu Kosova nakon svih ovih desavanja, kakav ce biti i cemu vodi sva ova politika oko njega...? Moze li se videti jasnije resenje tog problema i dal ce doci do tog "priznanja" Kosova, kao drzave? Po Vasem misljenju, da li ce biti Kosovo povraceno (ne mislim da je izgubljeno) u okvire nase drzave...?
U napred zahvalan...

Kosovo moze da se vrati ako bi se Srbi okrenuli Bogu, pa da Bog intervetnise. Ovako, ne samo da je Kosovo oduzeto, nego ce cela Srbija da se pretvori u Sodom, ako se ne desi neko Bozje cudo. Ima nade, evo Dveri su krenuli da se politicki angazuju, to bi mogao da bude mehanizam preko koga bi Bog doveo stvari u red u Srbiji.
 
ivan87
Evo lepog pripmera zivota na selu u prirodi a nedaleko od grada.
http://youtu.be/m...
 
Dusan d
Jedan naucnik je rekao.Ako postoji takvo savrsenstvo kao sto je covek,priroda i univerzum,zasto nebi postojalo neko jos vece savrsenstvo koje je iznad svega toga i koje je gospodar naseg savrsenstva.

 
Dusan d
U Bibliji pise da ce gresnici da stradaju u drugom vaskrsenju.Danas skoro svi na ovom svetu upraznjavaju destrukciju i greh.Neverujem da ce Tvorac da unisti sve te ljude dosta ljudi to radi iz neznanja i sto nisu sigurni da Bog postoji.Kad Bih Bog kaznijo sav taj narod od postanja do sada,radilo bih se o milijardama.

Mislim da ce Bog da kazni samo vracare,preljubnike, alhoholicare,sataniste(sekte,tajna drustva),ljude koji su bili na visokim polozajima a zloupotrebljavali polozaj i ljude koji su znali da postoji Bog i da je dat moralni zakon a opet su gresili.

U Bibliji pise ja sam blagi Bog koji voli coveka.Ako bih Bog odlucio da kazni sve prestupnike onda bih se vrlo malo naroda spasilo.mislim da Bog nece tako nesto da ucini.

U knjizi Isajije pise da ce egipcani i Sirija da prihvate Bibliskog Boga,dali se to odnosi na buducnost?
 
sikili
pitao bih u vezi sokovnika djusera v pro . pricali smo na njemu prosle godine,sada me zanima kakvog je kvaliteta ova sparava posle godinu dana?
Znam da ga pojedini clanovi imaju
 
sikili
Miroljube ponovio bi ti pitanje od pre dve - tri godine . Posto nisi znao da odgovoris na pitanje u drugoj Mojsijevoj , kako se zove Mojsijev starac (madiajn)Jotur ili Raguilo.?
Tada si rekao da pogledam "BOLJI PREVOD".
Pogledavsi uz moj (Danicic) jos Luju Bakotica i ovaj " Savremeni ". isto je !!!
Imas li neki bolji boljiu odgovor !
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.49 sekundi!