Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
sikili
U novostima i novinama se govori kako su tri clanice SB ulozile veto te ne moze nas Srpski clan (klovn Vuk Jeremic) prisustvovati....Zna li neko na ovoj planeti koje su to te tri zemlje?
 
sikili
U medijima se cesto spominje ubica iz Norveske koji je imao neki manifests od 1500 stranica gde se spominje Srpsko proterivanje Albanaca sa Kosova 90`.(jer nisu hteli da odu milom).On je Mason i kaze da je Templar
Ima li ko kakvu web adresu gde se to moze procitai (na Srpskom)
 
sikili
U medijima se cesto spominje ubica iz Norveske koji je imao neki manifests od 1500 stranica gde se spominje Srpsko proterivanje Albanaca sa Kosova 90`.(jer nisu hteli da odu milom).On je Mason i kaze da je Templar
Ima li ko kakvu web adresu gde se to moze procitai (na Srpskom)
 
dovlanik
Neprovereno iz Libije:

Nakon ubistva Abdel Fattaha Junisa članovi tzv. Prelaznog nacionalnog saveta u strahu beže iz Bengazija!
 
Miroljub Petrovic
Dusan d - poruka glasi:
Jedan naucnik je rekao.Ako postoji takvo savrsenstvo kao sto je covek,priroda i univerzum,zasto nebi postojalo neko jos vece savrsenstvo koje je iznad svega toga i koje je gospodar naseg savrsenstva.

Takav naucnik ne radi na univerzitetu, niti u skoli. Kada bi to javno rekao brzo bi dobio otkaz.
 
Miroljub Petrovic
Dusan d - poruka glasi:
U Bibliji pise da ce gresnici da stradaju u drugom vaskrsenju.Danas skoro svi na ovom svetu upraznjavaju destrukciju i greh.Neverujem da ce Tvorac da unisti sve te ljude dosta ljudi to radi iz neznanja i sto nisu sigurni da Bog postoji.

Bog se svakom coveku otkriva na njegovom nivou i mali broj ljudi Ga prihvata. Uskoro ce Bog uciniti najveca cuda u istoriji, pa ces opet moci da vidis da ce Ga malo ljudi prihvatiti.

Kad Bih Bog kaznijo sav taj narod od postanja do sada,radilo bih se o milijardama.

To je vise ispunjenje zelja tih ljudi, a ne kazna. Iako ce biti i kazna. Na zalost, zaista ce biti milijarde unistenih.

Mislim da ce Bog da kazni samo vracare,preljubnike, alhoholicare,sataniste(sekte,tajna drustva),ljude koji su bili na visokim polozajima a zloupotrebljavali polozaj i ljude koji su znali da postoji Bog i da je dat moralni zakon a opet su gresili.

Svi koji budu bili kaznjeni jesu oni koji su znali sta je zlo, pa su ga radili. Nije potrebno da perfektno poznaju teologiju.

U Bibliji pise ja sam blagi Bog koji voli coveka.Ako bih Bog odlucio da kazni sve prestupnike onda bih se vrlo malo naroda spasilo.mislim da Bog nece tako nesto da ucini.

Isus kaze da ce biti kao u "vreme Nojevo". Dakle, zaista ce malo ljudi da se spase jer ogromnu vecinu ne interesuju moralna nacela.

U knjizi Isajije pise da ce egipcani i Sirija da prihvate Bibliskog Boga,dali se to odnosi na buducnost?

Da.
 
Miroljub Petrovic
sikili - poruka glasi:
pitao bih u vezi sokovnika djusera v pro . pricali smo na njemu prosle godine,sada me zanima kakvog je kvaliteta ova sparava posle godinu dana?
Znam da ga pojedini clanovi imaju

Ja sokovnik veoma retko koristim, a taj nemam, pa ne znam kako radi.
 
Miroljub Petrovic
sikili - poruka glasi:
Miroljube ponovio bi ti pitanje od pre dve - tri godine . Posto nisi znao da odgovoris na pitanje u drugoj Mojsijevoj , kako se zove Mojsijev starac (madiajn)Jotur ili Raguilo.?
Tada si rekao da pogledam "BOLJI PREVOD".
Pogledavsi uz moj (Danicic) jos Luju Bakotica i ovaj " Savremeni ". isto je !!!
Imas li neki bolji boljiu odgovor !

Ne razumem se ja u te mnogo duboke teme. To moras da pitas svog komsiju koji je strucnjak za duboku teologiju kao ti.
 
Miroljub Petrovic
sikili - poruka glasi:
U novostima i novinama se govori kako su tri clanice SB ulozile veto te ne moze nas Srpski clan (klovn Vuk Jeremic) prisustvovati....Zna li neko na ovoj planeti koje su to te tri zemlje?

To je najvaznije pitanje za buducnost covecanstva, evo svi tragamo za odgovorom, i cim saznamo, javljamo ti.
 
Miroljub Petrovic
sikili - poruka glasi:
U medijima se cesto spominje ubica iz Norveske koji je imao neki manifests od 1500 stranica gde se spominje Srpsko proterivanje Albanaca sa Kosova 90`.(jer nisu hteli da odu milom).On je Mason i kaze da je Templar
Ima li ko kakvu web adresu gde se to moze procitai (na Srpskom)

Treba da odes kod lokalnog katolickog svestenika i da mu ostavis svoj e-mail, pa ce jezuita zaduzen za tvoju opstinu da ti da dodatne informacije.
 
Miroljub Petrovic
dovlanik - poruka glasi:
Neprovereno iz Libije:

Nakon ubistva Abdel Fattaha Junisa članovi tzv. Prelaznog nacionalnog saveta u strahu beže iz Bengazija!

Jeste, jeste, sad Gadafi prelazi u kontranapad i zauzima Brisel, Pariz i London, a Srbija ce da dobija dzabe naftu jer je preko interneta podrzavala Libiju.
 
Deki
Miroljube, ako moze par teoloskih pitanja.
U prorocanstvu o mesiji u knjizi Danila 9, 25-26 kaze se do pomazanika ce biti 69. sedmica od dekreta da se Jerusalim sazida. Dakle od 457 p.n.e. oduzmemo 69*7 i dobijamo 27 godinu n.e. kako je to objasnjeno u knjizi Tajna biblije. Medjutim stih 26. kaze a posle 62 sedmice bice pogubljen pomazanik. Prema ovome pomazanik je trebao biti pogubljen u vreme koje se dobija kada od 457 oduzmemo 62*7, dobija se apsurdan podatak da je pomazanik pogubljen pre nego sto je krsten 27 god.

Znam da ste skepticni prema cudima koja se dogadjaju putem mostiju svetih, relikvija i slicnih stvari, ali ovakvi dogadjaji imaju i biblijsku potvrdu. Npr. vaskrsenje mladica kada je dotakao kosti proroka Jelisija 2. Car 13, 21. ili stavljanje bolesnika pod Petrovu senku opisano u delima, izlecenje zene nakon doticanja Hristovog skuta, ima jos primera, da ne duzim...

Eto toliko... Svako dobro...
 
Miroljub Petrovic
Deki - poruka glasi:
Miroljube, ako moze par teoloskih pitanja.
U prorocanstvu o mesiji u knjizi Danila 9, 25-26 kaze se do pomazanika ce biti 69. sedmica od dekreta da se Jerusalim sazida. Dakle od 457 p.n.e. oduzmemo 69*7 i dobijamo 27 godinu n.e. kako je to objasnjeno u knjizi Tajna biblije. Medjutim stih 26. kaze a posle 62 sedmice bice pogubljen pomazanik. Prema ovome pomazanik je trebao biti pogubljen u vreme koje se dobija kada od 457 oduzmemo 62*7, dobija se apsurdan podatak da je pomazanik pogubljen pre nego sto je krsten 27 god.

Prema istorijskom tumacenju tog prorocanstva, misli se da ce posle 62 sedmice biti pogubljen pomazanik, ali je tome prethodilo 7 sedmica ("bice 7 sedmica i 62 sedmice"). Nema nista apsurdno.

Znam da ste skepticni prema cudima koja se dogadjaju putem mostiju svetih, relikvija i slicnih stvari, ali ovakvi dogadjaji imaju i biblijsku potvrdu. Npr. vaskrsenje mladica kada je dotakao kosti proroka Jelisija 2. Car 13,21.

Kad si cuo da je neko u hriscanskoj crkvi vaskrsao dodirujuci mosti nekog mrtvog znamenitog coveka?

ili stavljanje bolesnika pod Petrovu senku opisano u delima, izlecenje zene nakon doticanja Hristovog skuta, ima jos primera, da ne duzim...

Svi navedeni ljudi su zaista izleceni, a ono sto danas imamo jeste da se na mestima idolopoklonstva desava da se od demonizovanih ljudi demon privremeno povuce pa ljudi kazu da im je bolje, i onda se siri prica kako su se izlecili. A niko se ne bavi time sto im posle bude mnogo gore.

Pozadinu cuda moze da razume onaj ko razume teologiju. Ko ne razume, taj je nastradao, bice prevaren na hiljadu nacina. Na zalost, vecina ljudi svoju teologiju ne zasniva na Bibliji, nego na ljudskim paganskim izmisljotinama, a posledica je crna pogibija.
 
Milan R
Evo jos jednog odlicnog sajta na kome se mogu skidati hriscanski filmovi i razne druge stvari:
http://bestchrist...ovies.com/

Neophodna je registracija za skidanje bilo kakvog sadrzaja.

Samo jos da napomenem da se na tom sajtu moze skinuti film "Zvona pakla 2" (Miroljub je prvi deo preveo), tako da ne bi bilo lose da se organizujemo pa da prevedemo i ovaj, ukoliko Miroljub nema vremena. Film traje preko 6 sati tako da bi za prevodjenje trebalo vise ljudi.
 
Miroljub Petrovic
Milan R - poruka glasi:
Evo jos jednog odlicnog sajta na kome se mogu skidati hriscanski filmovi i razne druge stvari:
http://bestchrist...ovies.com/

Neophodna je registracija za skidanje bilo kakvog sadrzaja.

Samo jos da napomenem da se na tom sajtu moze skinuti film "Zvona pakla 2" (Miroljub je prvi deo preveo), tako da ne bi bilo lose da se organizujemo pa da prevedemo i ovaj, ukoliko Miroljub nema vremena. Film traje preko 6 sati tako da bi za prevodjenje trebalo vise ljudi.

Mislim da smo do sada izbacili dosta filmova i dokumentarnih programa, tako da nastavljamo sa radom, ali postoje prioriteti, pogotovo sto nemamo dovoljno ljudi da sve to prevedu i titluju. Momentalno radimo video materijale o zdravlju i organskoj proizvodnji hrane.
 
aleksandar993
Господине Мирољубе шта мислите о сребрној води (колоидно сребро).Користи се против бактерија и разних вируса,има велику примену. Ја је користим за прање зуба тј само држим воду у устима неколико минута, ако то није адектватно чиме онда прати зубе?
 
https://www.facebook.com/aleksandar.pe
Miroljub Petrovic
Jos jednom da ohrabrim sve one koji zele da uce hebrejski jezik u Letnjoj skoli koju organizuje Institut za hebrejski jezik iz Beograda. U grupi koja sada uci ima 12 polaznika i ekipa sjajno napreduje. Za dve sedmice ucenja vec mogu da citaju i pisu bilo koji tekst, kao i da se sporazumevaju na osnovnom nivou. Druga grupa pocinje u ponedeljak 1. avgusta u 18 sati u prostorijama Instituta u centru Beograda, a kurs traje mesec dana, tri puta sedmicno po 4 casa, sa mogucnoscu produzenja. Cena je 120 evra, a prijave jos uvek mogu da se izvrse putem e-maila: ili putem telefona: 0691590777 i 0113235108 Svi zainteresovani ce moci da se prijave do dva sata pre pocetka prvog casa, da bi im se obezbedili udzbenici.

Uci se po novim udzbenicima, po kojima uce oni koji se useljavaju u Izrael po skolama sirom Izraela. Naravno, oni koji hoce da uce besplatno, mogu to preko sajta www.hebrejski.web... ali mnogima je lakse u grupi, uzivo, uz druzenje.

Predavac je dr Zeljko Stanojevic, a nekada ga i ja menjam, a imamo i jednog predavaca iz Izraela.
 
Miroljub Petrovic
aleksandar993 - poruka glasi:
Gospodine Miroljube štа mislite o srebrnoj vodi (koloidno srebro).Koristi se protiv bаkterijа i rаznih virusа,imа veliku primenu. Jа je koristim zа prаnje zubа tj sаmo držim vodu u ustimа nekoliko minutа, аko to nije аdektvаtno čime ondа prаti zube?

Ta srebrna voda je klasicna prevara. Zubi mogu da se peru glinom i cetkicom, a najbolje za zube je zdrava ishrana i zdrav zivot. Crnci u Africi, koji nikada ne peru zube, a hrane se plodovima (sirovom biljnom hranom), imaju najlepse zube na svetu.
 
aleksandar993
Како коментаришете ове "ванземаљце" изнад Пожаревца,једни сматрају Божијом опоменом, други авионима. Има ли неке везе са овдашњих епископом Игњатијем Мидићем за кога сте рекли да је екумениста ако се сећам добро.
 
https://www.facebook.com/aleksandar.pe
Branko M
Tekst o trenutnom stanju Ruske i Srpske pravoslavne crkve

http://www.srpska...o-drustvo/
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.49 sekundi!