Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Petar Vlahovic - poruka glasi:
Miroljube,dа li će аko Dveri pređu cenzus nа izborimа Bog nаmestiti dа oni dođu nа vlаst(ukoliko su stvаrno pаtriotskа orgаnizаcijа kojа se zаlаže pre svegа zа morаlnа nаčelа)?

Dveri ce sigurno da prodju cenzus, mislim da ce imati preko 15%, a mozda i vise. A da li ce doci na vlast to zavisi od njih, koliko budu bliski Bogu. Bog sigurno zeli da se pojave ozbiljni ljudi preko kojih bi napravio nesto korisno ne samo u Srbiji, nego globalno.

Jesi li čuo zа pohаru(poаru) Kučа?

Bile su dve pohare Kuca - prva od strane Turaka, a druga od zlih Crnogoraca sa Cetinja i njihovih slugu. O prvoj pohari imas u romanu "Zakletva" (nabolji roman koji sam citao):
http://www.mediaf...njqmkwgkme

a o drugoj pohari imas u najboljoj knjizi o Kucima:
http://www.mediaf...m8r80720q6

Štа misliš o grupi Beogrаdski sindikаt?

Ne svidja mi se takva vrsta "muzike", ali njihov uticaj je definitivno pozitivan.

Jesi li ti nаprаvio ovаj video?
http://www.youtub...0Sq_-HeLaM

To je napravio moj prijatelj.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 11.09.2011 12:31
 
Petar Vlahovic
Прочитао сам књигу Заклетва пре две године. И по мени је тај роман најбољи од свих које сам читао.Мислим да такав догађај не постоји у светској историји.
Колико коштају мајце са јунацима?Хтео бих да наручим једну са ликом Никца од Ровина.
А сад да те питам нешто у вези Марка миљанова,пошто нисам нашао на интернету:
Рекао ми је отац да је са својом војском напао један град и освојио га.Паша му је рекао да га је освојио зато што нису имали довољно хране и воде па су се предали.Онда је Марко Миљанов наредио да се Турцима допреми храна и вода и да се одморе неколико дана.И у другом нападу га је освојио.Паша се опет предао пошто је видео да ће изгубити(поново).Онда га је пустио да са својом стражом оде у Скадар.
О којем граду се ради?
 
Miroljub Petrovic
Petar Vlahovic - poruka glasi:
Pročitаo sаm knjigu Zаkletvа pre dve godine. I po meni je tаj romаn nаjbolji od svih koje sаm čitаo.Mislim dа tаkаv dogаđаj ne postoji u svetskoj istoriji.

Slazem se.

Koliko koštаju mаjce sа junаcimа?Hteo bih dа nаručim jednu sа likom Nikcа od Rovinа.

Mi ne prodajemo te majce, imas na sajtu gde mozes da odes da ti urade majcu. Potrebno je samo da sliku skines na flesh i da im odneses, i odmah ti urade.

A sаd dа te pitаm nešto u vezi Mаrkа miljаnovа,pošto nisаm nаšаo nа internetu:
Rekаo mi je otаc dа je sа svojom vojskom nаpаo jedаn grаd i osvojio gа.Pаšа mu je rekаo dа gа je osvojio zаto što nisu imаli dovoljno hrаne i vode pа su se predаli.Ondа je Mаrko Miljаnov nаredio dа se Turcimа dopremi hrаnа i vodа i dа se odmore nekoliko dаnа.I u drugom nаpаdu gа je osvojio.Pаšа se opet predаo pošto je video dа će izgubiti(ponovo).Ondа gа je pustio dа sа svojom strаžom ode u Skаdаr. O kojem grаdu se rаdi?

Dao im je hranu, vodu i municiju. Ne secam se tacno o kojem se gradu radi. Imas o tome, kao i o drugim bitkama vezanim za Kuce, u knjizi na donjem linku:

http://www.mediaf...fdydldojuz
 
Ratko
Vođa Hamasa je pozvao vođu libijskih pobunjenika da poseti Gazu. Očigledno se sprema jačanje "koalicionih" veza.

http://www.vesti0...sete-gazu/
 
Miroljub Petrovic
Ratko - poruka glasi:
Vođa Hamasa je pozvao vođu libijskih pobunjenika da poseti Gazu. Očigledno se sprema jačanje "koalicionih" veza.

http://www.vesti0...sete-gazu/

Kad CPS dodje na vlast u Srbiji, mi cemo da pozovemo Avigdora Kahalanija i Shulu Koen da posete Srbiju i da napravimo koaliciju sa Izraelom da se obracunamo sa neznaboscima.Smile
 
Dusan d
Juce je jednom coveku umro sin od 50 god, od dugogodisnje i teze bolesti.Taj covek koji je ostao bez sina je klasican pravoslavac koji ima jako poverenje u Boga koji je moralan i jako pozitivan i izuzetno vredan,drzi sve pravoslavne postove u godini uz to obavezno svaki dan cita Bibliju ali je ipak klasican pravslavac.Ima vise od 70 god a ima kondiciju kao da ima 25.Bukvalno vak kazem da omladinci koji imaju po 20 god u fizickoj izdrzljivosti nemogu da se ravnaju sa njim. U materijalizam skoro neulaze nista nit ga briga kako ce da se obuce da li ce da bude u lepsoj odeci ili u pocepanim traljama,umesto kajsa nosi uzicu dok radi po imanju i bavi se stocarstvom i poljoprivredom.Preko leta mu je sve jedno dal je zaspo u stali na senu ili u krevetu,on puno radi pa od umora cesto zaspi u stali.

Toliko o njegovom karakteru,ocu da kazem nesto drugo.Danas sam iso na sahranu njegovom sinu kada sam mu pruzio ruku i dao saucesce i pogledao ga bio je vedar,smeskastog lica i raspolozen kao da se nista nije desilo.Ja mu kazem svaka cast cika Zarko dobro se drzis,on odgovara,ovde je sve prolazno postoji vecan zivot.Izgubio je jednog sina ali ima on jos troje dece i kamaru unucica,ima i praunucica.Tog coveka znam dobro i volim da popricam sa njim, razlikuje se od svih u selu.
 
Miroljub Petrovic
Dusan d - poruka glasi:
Juce je jednom coveku umro sin od 50 god, od dugogodisnje i teze bolesti.Taj covek koji je ostao bez sina je klasican pravoslavac koji ima jako poverenje u Boga koji je moralan i jako pozitivan i izuzetno vredan,drzi sve pravoslavne postove u godini uz to obavezno svaki dan cita Bibliju ali je ipak klasican pravslavac.Ima vise od 70 god a ima kondiciju kao da ima 25.Bukvalno vak kazem da omladinci koji imaju po 20 god u fizickoj izdrzljivosti nemogu da se ravnaju sa njim. U materijalizam skoro neulaze nista nit ga briga kako ce da se obuce da li ce da bude u lepsoj odeci ili u pocepanim traljama,umesto kajsa nosi uzicu dok radi po imanju i bavi se stocarstvom i poljoprivredom.Preko leta mu je sve jedno dal je zaspo u stali na senu ili u krevetu,on puno radi pa od umora cesto zaspi u stali.

Toliko o njegovom karakteru,ocu da kazem nesto drugo.Danas sam iso na sahranu njegovom sinu kada sam mu pruzio ruku i dao saucesce i pogledao ga bio je vedar,smeskastog lica i raspolozen kao da se nista nije desilo.Ja mu kazem svaka cast cika Zarko dobro se drzis,on odgovara,ovde je sve prolazno postoji vecan zivot.Izgubio je jednog sina ali ima on jos troje dece i kamaru unucica,ima i praunucica.Tog coveka znam dobro i volim da popricam sa njim, razlikuje se od svih u selu.

Svaka mu cast, to se zove prakticna poboznost.
 
mumin
Gos.Petrovicu molio bi da mi objasnite ove vase kontradiktornosti. Kazete da su oko Izrajela 200 mil neprijateljski raspolozenih neznabozackih naroda. A onda poslije kazete da je Muhamed as te iste narode vratio iz idolopoklonstva jednom BOGU. Pa ako ih je vratio istom BOGU, svih naroda, onda nisu neznabozci. Nemojte samo rec da povrsno gledam stvari. Kaze se, nama neki grijesi izgledaju maleni ali oni su kod STVORITELJA jako jako veliki. Unaprijed hvala mir vama i sve najljepsa.
 
Miroljub Petrovic
mumin - poruka glasi:
Gos.Petrovicu molio bi da mi objasnite ove vase kontradiktornosti. Kazete da su oko Izrajela 200 mil neprijateljski raspolozenih neznabozackih naroda. A onda poslije kazete da je Muhamed as te iste narode vratio iz idolopoklonstva jednom BOGU. Pa ako ih je vratio istom BOGU, svih naroda, onda nisu neznabozci. Nemojte samo rec da povrsno gledam stvari. Kaze se, nama neki grijesi izgledaju maleni ali oni su kod STVORITELJA jako jako veliki. Unaprijed hvala mir vama i sve najljepsa.

Termin "neznabosci" se odnosi na ljude koji ne znaju za pravog Boga, a ne za ljude koji ne veruju u postojanje Boga. U biblijska vremena svi narodi su verovali u neke bogove, ali su nazivani "neznaboscima". Cinjenica je da su pod uticajem Muhameda mnogi narodi presli iz mnogobostva u monoteizam, sto je veliki pomak, ali to i dalje nije sluzba Jednom Zivom Bogu, sto lako mozemo da vidimo citajuci Tevrat (Mojsijevo petoknjizje) koji predstavlja kanon prave religije i temelj pravog monoteizma. Deklarativno, Muslimani se izjasnjavaju da sluze jednom bogu, ali to nije Bog Stvoritelj koji se ljudima otkriva u Tevratu. Nelogicno bi bilo da postoji Bog koji voli coveka, a da mu nije da otkrivenje kako da kvalitetbo zivi i da se spasi. Pa naravno da je Bog dao to otkrivenje, ali Muslimani kazu da je to otkrivenje izmenjeno, a hriscani kazu da je ukinuto. Dakle, ispada da Bog nije u stanju da sacuva svoje otkrivenje koje je dao ljudima, ili da se Bog "predomislio" - najpre je dao jedne zakone, pa je posle uveo druge. To je miki maus teologija.

Ono sto je karakteristicno za sve koji odbacuju izvorno Bozje otkrivenje jeste da se ujedinjuju u mrznji i borbi protiv Jevreja. Na terenu se hriscani i muslimani ujedinjuju na tom polju. Pogledaj samo Bliski Istok danas. Slicno je bilo i za vreme Drugog svetskog rata, nedavnog rata u Bosni (ja Srbe dozivljavam kao Jevreje koji priznaju da je Isus Mesija, ali su "malo" zastranili u paganstvo). Ima jedna sjajna knjiga, zove se "Jerusalimski muftija" koja opisuje aktivnosti jerusalimskog muftije za vreme Drugog svetskog rata, da vidis kako je bio veliki prijatelj nacista, bas kao i oni u Bosni koji su podrzavali Pavelica i regrutovali muslimane u Handzar diviziju. Danas imamo istu pricu na Bliskom Istoku gde najgori teroristi, koje kontrolise Vatikan i EU, drze pod kontrolom islamske zemlje. Mislimani nazivaju hriscane idolopoklonicima jer se klanjaju slikama i kipovima, a ovamo sluze njihovim vodjama (papi i jezuitima). Svetla tacka je Fikret Abdic i nejmu slicni koji su pokazali da se moze biti musliman, a ne biti izmanipulisan.

Prvi sukob na zemllji (Kaina i Avelja) bio je oko bogosluzenja - jedanje prineo plodove zemlje, a drugi plodove stada. I danas imamo isto - sa jedne strane ceo svet, a sa druge strane... U Bibliji lepo pise da ce se to desiti na kraju istorije, ali pise i kakav ce biti ishod te borbe. Ne bih voleo da sam u kozi Hamasa, islamskog dzihada i njihovih saveznika i mentora.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 12.09.2011 07:37
 
mumin
U zadnje vrijeme u odgovorima cesto prelazite iz svere teologije u sveru politike. Nadam se da ce te bit dobar i politicar kao sto ste teolog. Neke ljude iz politike nazivte dobrim muslimanima ili dobrim hriscanima, a ja kazem bit ce izvagani na BOZIJOJ vagi, mozda budu laksi od nule. A STVORITELJ uzviseni najbolje zna!! Moze te mi rec jos ovo, ako STVORITELJ nije zadovoljan sa tim okolnim narodima, kako onda tolike vijekove oni kontrolisu mijesta po koima su hodali i govorili BZIJI Poslanici i vijerovjesnici. Hvala i veliki poz iz Sarajeva!
 
NR
Српска кандидатура за ЕУ зависи и од Параде поноса
http://www.nspm.r...onosa.html

Otac Zeljko o evropskoj paradi:
http://www.youtub...cFq0jXJMEo
 
crnitrn
http://www.youtub...re=related
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
Miroljub Petrovic
mumin - poruka glasi:
U zadnje vrijeme u odgovorima cesto prelazite iz svere teologije u sveru politike.

Politika ne moze da se razdvoji od teologije. Samo dobri teolozi mogu da budu dobri politicari. Politicari koji su losi teolozi su uvek losi politicari.

Neke ljude iz politike nazivte dobrim muslimanima ili dobrim hriscanima, a ja kazem bit ce izvagani na BOZIJOJ vagi, mozda budu laksi od nule. A STVORITELJ uzviseni najbolje zna!!

I mi mozemo da znamo ako ljude posmatramo kroz filter Bozjih zakona, samo sto ne mozemo da se slozimo sta su Bozji zakoni.

Moze te mi rec jos ovo, ako STVORITELJ nije zadovoljan sa tim okolnim narodima, kako onda tolike vijekove oni kontrolisu mijesta po koima su hodali i govorili BZIJI Poslanici i vijerovjesnici. Hvala i veliki poz iz Sarajeva!

Govorio sam o tome. Okolni islamski narodi su mnogo moralniji od evropskih hriscana. Da je Izrael bio pod kontrolom Rima, Jerusalim bi bio centar prostitucije i pedofilije, a po Brdu Hrama bi setale svinje. Na zalost, danas su okolni islamski narodi potpali pod kontrolu Rima i veliki sukob je neizbezan. U prorockim knjigama Bog je jasno rekao Jevrejima da ako odbace Boga, On ce poslati okolne narode na njih i opustositi zemlju, ali je takodje rekao da ce ih u poslednja vremena vratiti na zemlju njihovih praotaca.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 12.09.2011 15:28
 
12345
Zašto Isus kaže, kad ga oslovi jedan učenik "Dobri učitelju"...
-Zašto me zoveš dobrim? Samo Bog je dobar.

Isus je Bog, jedno od tri lica Boga.

Kad se molimo, možemo se moliti Isusu, kao sinu, ili Bogu Ocu, ili to nema veze, jer je isto.
Izmenio/la 12345 na 12.09.2011 15:44
 
NR
Povodom kandidovanja Dveri... Unapred da kazem da podrzavam Dveri, ali ne vidim smisao u izlasku na politicku scenu ljudi kao sto su oni. Ne zelim da ispadnem kriticar, ali ipak treba postaviti neka pitanja i njima i to iz dva razloga.

Prvi.
Nisam nikada procitao, ni cuo da su se pobunili protiv EU. Protive se NATO paktu, ali nisu se nedvosmisleno izjasnili protiv EU. To podseca na stavove Kostunicine partije. Mnogi govore da su vrlo bliski njima, pa cak i naprednjacima. Obe partije se protive NATO, ali ne i EU.
Isto to vazi i za desavanja unutar SPC. Nista o ekumenizmu, iako se protive dolasku pape. Ali, dolazak pape je manje bitan od procesa ekumenizma.

Drugi.
Koji je smisao ulaziti u politiku sa hriscanskim stavovima u jednom drustvu gde vecina svesno ne prihvata takve stavove i vredsnoti? To nije isto kao ulaziti medju neznabosce sa prosvetitljeskom misijom.
Ne moze se na silu nista nametati, to ni Bog ne radi. Kako onda misle Dveri da menjaju nesto kad nece imati vecinsku slobodnu volju na svojoj strani? Ako nemaju vecinsku podrsku, onda pored nemogucnosti izmene zakona, cak ne mogu uticati ni na izmene u sistemu obrazovanja koje bi uticale na smanjenje bluda u omladini.

Kako u nasem drustvu uticati na smanjivanje nemorala(recimo bluda koji je rak rana), ako ce vecina, pa cak i deklarativnih Hriscana, reci da je zakonsko uredjivanje vanbracnog odnosa "ekstremizam" i "pravoslavno(hriscansko) talibanstvo"? Cim se dodje do pitanja zakona i regulisanja onih tema koje doticu zabranu sirenja greha, odmah bi se naislo na veliko protiveljenje i to bas onih koji kazu da su Hriscani, a da ne pricamo o Evropejcima. Ovde, ipak, ljudi misle da mogu da zive kao ostali Evropljani, a da budu slobodni.

I sto onda ulaziti u politiku u takvim uslovima? Zart nije rano? Jer, narod jos uvek vidi zlo kao dobro, pa dok se ne desi jos veca muka od svega sto se dogodilo, nece se opametiti. Pa, cak i posle Jasenovca narod se nije opametio. Cak ni tada nije bilo razumevanja zasto je doslo stradanje i odmah su prihvatili nauku koja je polozila temelje danasnjeg stanja.

Mislim da Dveri treba da zadrze dosadasnji rad - rad na otvaranju duhovnih ociju, ali ne znam sta bi korisno doneo ulazak u politiku.
 
dovlanik
Gadafijevi komandosi napadaju!


http://www.rts.rs...D1%83.html
 
dovlanik
Nisam stigao da prevedem, ali evo finog dokaza za ono što se sprema! Jordanski kralj Abdulah kaže da su buduća država Palestina i Jordan sada jači od Izraela, i da je sada Izrael taj koji se boji...


http://www.ynetne...61,00.html
 
bogoslavN
Bio sаm u petаk u jednom pederskom klubu, tj. prаvio sаm mаlo istrаživаnje, dа vidim štа rаde...

Ono je bio prаvi užаs! Imаju jednu mrаčnu prostoriju sа desne strаne od šаnkа, i tu se vrše nаjpogаnije moguće seksuаlne perverzije! Izdržаo sаm 5 minutа u gej bаru, i pobegаo glаvom bez obzirа!

Pijаne i droirаne lezbаče su lizаle jednа drugoj sise, а pederi njuškаli pаtike i orаlno se zаdovoljаvаli.

Stecište side i nemorаlа u srcu Beogrаdа
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 12.09.2011 22:20
 
krle
Pozdrav svima,
Miroljube, da li amalgamske plombe imaju šteten uticaj po čoveka, odnosno živa koja se nalazi u njima?
 
mumin
Mislim da se nije tesko sloziti sta su BOZIJI zakoni, i dijete od rodjenja osjeca sta je moralno a sta ne. Bozije zapovjedi su jasne kao dan, samo jos kad bi smo ih postovali iskreno. Moze te li nam objasnit kako u deset BOZIJI zapovijedi nije usla i molitva, mislim da je molitva temelj svake vijere. Covjek nemoze biti kompletan vijernik bez molitve. Ako nam mozete to malo pojasnit.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.49 sekundi!