Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Petar Vlahovic - poruka glasi:
Miroljube,štа misliš o ovome?

http://www.youtub...re=related

Jel su ovo sаmo prаzne priče а od delа ništа?

Jedan prijatelj mi je pricao da je razgovarao sa ruskim ambasadorom u Beogradu i da ga je pitao, zasto Rusija ne podrzi Srbiju na neki konkretniji nacin, a ovaj mu je orgovorio da niko od vlasti u Srbiji nije zainteresovan za rusku pomoc. Koliko je iskren taj odgovor, stvarno ne znam. Cinjenica je da sadasnja vlast gleda da se sto vise dodvori zapadnoj Evropi, a na Ruse gledaju kao na neke primitivce i zaostale, iako su Rusi daleko ispred razvaljene Evrope (jos je nisu dostiglu u moralnom posrnucu).

Sa druge strane, znamo da je Putin bio vise puta kod pape, da je odlikovao Mesica ordenom za "borbu protiv fasizma", podrzava okupaciju Libije, tako da tu nisu cista posla.
 
vitez
http://www.youtub...IkUQr4S36E

Miroljube,bio si tamo,jesu li stvarno ovakvi?
 
Stefan888
Profesore sta mislite o Dejanu Lucicu? posto sam video na internetu da ste gostovali zajedno..
Po mom misljenu nije on cist covek..gledao sam njegov sajt..on tu reklamira astrologiju..onda njegov Skype je dejan.lucic."vladar"..kakav vladar -.- ??
slika se sa pistoljem itd..
 
split
Lijep pozdrav ima jedan zanimljiv članak o sportašu iz Hr.koji je odbio bioenergiju a koju obilato koristi Đoković vidio sam da ste već komentirali na tu temu.evo link http://sportski.n...99006.html
 
Miroljub Petrovic
vitez - poruka glasi:
http://www.youtub...IkUQr4S36E

Miroljube,bio si tamo,jesu li stvarno ovakvi?

Ovakav video je mogao da se snimi u bilo kom gradu sveta. Za razliku od Evropljana, Amerikanci su vrlo srdacni, ljubazni, naivni kao deca, ali imaju problem sto su pod vlascu satanista. Cinjenica je da vole greh, ali tako su nauceni, kao i ceo svet. I pored toga, Amerika je broj jedan u biblijskom istrazivanju, nauci, prirodnoj medicini. Dakle, ne treba Ameriku ismejavati i tamo gde treba i gde ne treba.
 
Miroljub Petrovic
Stefan888 - poruka glasi:
Profesore sta mislite o Dejanu Lucicu? posto sam video na internetu da ste gostovali zajedno..
Po mom misljenu nije on cist covek..gledao sam njegov sajt..on tu reklamira astrologiju..onda njegov Skype je dejan.lucic."vladar"..kakav vladar -.- ??
slika se sa pistoljem itd..

Govorio sam o njemu. Tip je dobronameran, patriota je, ali je zastranio u okultizam i veruje u lovacke price, podrzava tajna drustva, tvrdi da je Biblija falsifikovana i sl. Ipak, mislim da ima sansi za njega.
 
Miroljub Petrovic
split - poruka glasi:
Lijep pozdrav ima jedan zanimljiv članak o sportašu iz Hr.koji je odbio bioenergiju a koju obilato koristi Đoković vidio sam da ste već komentirali na tu temu.evo link http://sportski.n...99006.html

Kad smo kod te teme, evo jedne odlicne knjige koja govori o strahotama joge i transcedentalne meditacije. U pitanju je ispovest tipa koji je rodjen u Indiji i koji je odrastao u tom okultizmu. Knjiga opisuje kakve se sve strahote rade u Indiji i kakav je to satanizam, i kako se tip iscupao iz toga. Ovo bi trebalo da procitaju svi koji su se navukli na satanizam joge i meditacije:

http://dld.soulda..._gurua.pdf
 
_Ivan_
procitajte ove izjave:

1. Generаl Nemаčke vojske Alfred Von Mаkensen 1912-1915 "Srbi su nаjbolji vojnici bаlkаnа,opаsаn i rаtoborаn nаrod, hrаbri borci i ponosni ljudi"
2. Hitler 1937 "Srbe ne volim,аli ih cenim i poštujem jer su hrаbаr nаrod"
3. Turski sultаn Sulejmаn 1495-1566 "ne dаj Bože dа se Srbi slože"
4. Nemаčki cаr Vilhem drugi u prvom svetskom rаtu "Dаjte mi Srpsku vojsku i jа ću pobediti ovаj rаt"!
5. Sаdаm Husein: "Dаjte mi 1 000 000 Srbа i osvojiću svet"!
6. BORIS TADIĆ 2006:"Štа će nаm vojskа"?!
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 17.09.2011 15:32
 
petarpan
Ne znam dal je pitanje primjereno, ali me jako zanima vaše mišljenje o kupaćima na plaži. Ne znam dali je grijeh nositi dvodijelne kostime? Prije na to nisam obraćala pozornost, ali se u zadnje vrijeme ne osjećam dobro u njima. Ne znam jel je problem u meni ili u drugima.
 
ljubas
Miroljube kakvo je tvoje misljenje o trenutnim dogadjajima na Kosovu-na prelazima. Na Tv slabo javljaju (sem ponesto b92 za divno cudo), ima na interentu ,po fejsbuk grupama i forumima izvestaji.Dosta je napeto.
Ne znam da li je ovde neko propratio.
Siptari i kfor i euleks se bas nameracili ,a Srbi nece da odu sa barikada po cenu zivota.
Zadnji izvestaj je da su priveli vladiku Artemija ,tj da su ga odvratili od puta ka prelazu Jarinje, njega i grupu okupljenih ljudi,krenuvsi iz Raske.
Policija rastertuje i ne da narodu da pridje i pomogne braci na Kosovu. Vracaju monahe i monahinje iz okolnih mesta , kao i ostale koji pokusaju.
Mnogo me iritira to sve, a ne vredi kidati zivce.
I jedno pitanje sada mi navire jer osecam bes , kako ne mrzeti neprijatelje ( i izdajnike domace) kada mi toliki bes izazivaju?
 
http://sviuselo.wordpress.com/
Miroljub Petrovic
petarpan - poruka glasi:
Ne znam dal je pitanje primjereno, ali me jako zanima vaše mišljenje o kupaćima na plaži. Ne znam dali je grijeh nositi dvodijelne kostime? Prije na to nisam obraćala pozornost, ali se u zadnje vrijeme ne osjećam dobro u njima. Ne znam jel je problem u meni ili u drugima.

Jeste li razmisljali da nekada izadjete na ulicu ili da se prosetate do prodavnice u donjem vesu (gacicama i grudnjaku)? Reci cete: "To bi bilo sramota." Ali, ako bi sve devojke i zene na ulici isle u donjem vesu, onda biste i vi mogli da se priviknete da vas ne bude sramota da se setate u donjem vesu. Slicno je i sa plazom.

Promoteri savremene kulture su rekli: "Zabranjeno je drogirati se, ali na posebim mestima - kaficima, diskotekama, klubovima - dozvoljeno je." I ljudima je sada postalo normalno da je drogiranje u redu, ako se obavlja na tacno odredjenim mestima. Na isti nacin, "nije u redu setati ulicom u donjem vesu, ali na plazi je to ok".

Naravno da je Bog usadio u coveka odredjene moralne mehanizme da ga bude sramota da radi odredjene stvari, ali coveku moze da otupi savest pa da se ponasa kao i ostali neznabosci.

U Izraelu su se religiozni ljudi izborili da postoje odvojene plaze za muskarce i odvojene za zene. Naravno, postoje plaze i za one koji nisu religiozni, gde svi zajedno mogu da se kupaju (i zene i muskarci). Slicno je i na bazenima u Izraelu. Postoje termini samo za kupanje samo za muskarce, termini samo za zene, i termini za one kojima to nije vazno pa moze da se kupaju svi zajedno.

Za Izrael je interesantno da ima veoma duge i lepe peskovite plaze tako da ko hoce da se kupa bez prisustva ljudi to moze lako da ostvari. Slicnu situaciju imamo u Ulcinju, gde najvise dolaze kupaci muslimani, koji jos koliko-toliko drze do morala. Plaza u Ulcinju je duga 12 km, peskovita je i lepa, i ko hoce da se kupa nasamo to bez problema moze da ucini.

Primetio sam na jednom bazenu kod Mrtvog Mora u Izraelu da je doslo nekoliko muslimanskih porodica. Na tom bazenu moze da se kupa ko god zeli. I muskarci muslimani su se kupali, a zene su obucene sedele na ivici bazena sa malom decom i nogama umocenim u bazen. Izgleda da po islamu muskarci mogu da se skidaju u kupace gace i kupaju gde god zele, a zene ne mogu. I to je nesto. U savremenom hriscanstvu mogu svi da se kupaju zajedno, i goli ako hoce, niko se ne buni.

Jedna moja starija rodjaka je iz Sjenice, i slusao sam razgovor nje i njene rodjene sestre kad su prvi put dosle u Beograd, posle Drugog svetskog rata, i videle na bazenu kako se zene kupaju u kupacim kostimima. One su se sablaznile i povikale: "Jao, kuku, vidji gole guzice, pi, sram ih bilo!" Tako su zene nekada reagovale, a danas bi takve zene proglasile ludačama.
 
Miroljub Petrovic
ljubas - poruka glasi:
Miroljube kakvo je tvoje misljenje o trenutnim dogadjajima na Kosovu-na prelazima. Na Tv slabo javljaju (sem ponesto b92 za divno cudo), ima na interentu ,po fejsbuk grupama i forumima izvestaji.Dosta je napeto.
Ne znam da li je ovde neko propratio.

Imas informacije na sajtu
www.vesti011.com

Siptari i kfor i euleks se bas nameracili ,a Srbi nece da odu sa barikada po cenu zivota.
Zadnji izvestaj je da su priveli vladiku Artemija ,tj da su ga odvratili od puta ka prelazu Jarinje, njega i grupu okupljenih ljudi,krenuvsi iz Raske.
Policija rastertuje i ne da narodu da pridje i pomogne braci na Kosovu. Vracaju monahe i monahinje iz okolnih mesta , kao i ostale koji pokusaju. Mnogo me iritira to sve, a ne vredi kidati zivce.

Govorio sam o tome vise puta. Problemi na severu Kosova su uvod u nove provokacije i napade na Srbiju. Videces sta ce uskoro da se desi u Raskoj, Presevskoj dolini... To sve mora da se desi da bi pale maske sa onih u koje se narod sada uzda i da bi doslo do otreznjenja. Narod se uzda u EU, politicare, tajkune, patrijarha, akademike... u lazne bogove.

I jedno pitanje sada mi navire jer osecam bes , kako ne mrzeti neprijatelje ( i izdajnike domace) kada mi toliki bes izazivaju?

Iz Bozje perspektive svi ljudi na zemlji su Njegova deca i On bi zeleo da se svi prizovu pameti. Nema sta mi da mrzimo Tacija i njegove kriminalce, ili papu i njegove ubice. To su bolesni ljudi. Mi treba da pravimo mehanizme kako da se zastitimo od njih i ako mozemo nekako da im pomognemo da se prizovu pameti. Covek puca na kriminalca koji ga napada, na isti nacin kao sto puca u divlju svinju koja ga napada - tu nema nikakve mrznje, vec jednostavno postoji mehanizam samoodbrane.
 
nikolaj
Ne znam da li je vec postavlje ovaj video, ali bezobzira pogledajte

http://youtu.be/e...
 
Miroljub Petrovic
nikolaj - poruka glasi:
Ne znam da li je vec postavlje ovaj video, ali bezobzira pogledajte

http://youtu.be/e...

Ovakve vrste opasnosti vaze samo za one koji su u sistemu.
 
Dusan d
Jel ste probali koji put da razgovarate sa nekim uticajnim politicarem,o ovim stvarima sto mi pricamo na forumu?


Jel vi ocete da kazete da ovi na kosovu eulex i ostala bagra oce da naprave neki novi incident za neki novi rat i proterivanje srba?
 
Morlak
Ne znam koliko vam je poznat ZOHAR, ali se nadam da jeste jer će u suprotnom moje pitanje ostati prilično nedorečeno ili u najmanju ruku nejasno.

U Zohar-u se tvrdi da je Bog odbio odgovoriti Mojsiju na pitanje o imenu. (poznato mi je značenje JHVH i tumačenje značenja tog imena).

Zohar na pitanje o imenu Boga kaže da je Tora, (čitava Tora), ime Boga u kontinuitetu. Dakle, to je nešto što nije statično i svaka riječ Tore je dio Božjeg imena u kretanju.

Ako može komentar na ovo.
 
Miroljub Petrovic
Dusan d - poruka glasi:
Jel ste probali koji put da razgovarate sa nekim uticajnim politicarem,o ovim stvarima sto mi pricamo na forumu?

Razgovarao sa nekima, ali ne mogu ovde da pricam o detaljima.

Jel vi ocete da kazete da ovi na kosovu eulex i ostala bagra oce da naprave neki novi incident za neki novi rat i proterivanje srba?

Plan je da se Srbi pokore papi, i da budu poslusni papi kao i drugi evropski narodi, da crkveni velikodostojnici ljube papi i ruku i nogu, a da se svaka ruzna rec protiv pape sankcionise. Zasto se ne vrsi pritisak i agresija na neke druge narode, osim na Srbe i Jevreje? Ista je situacija bila i za vreme Drugog svetskog rata. Zasto u logorima nisu ubijali neke druge narode, a ne samo Srbe i Jevreje? Pa zato sto oni jedini odbijaju da kolektivno prihvate papu za gospodara. Zato je istrebljenje jedini metod za resenje tog "problema". Zato ce i dalje da izazivaju incidente - u Raskoj, u Presevskoj dolini, u Vojvodini, i kada Srbi krenu da se brane, odmah ce da skoci papska NATO armada da "stiti ljudska prava ugrozenih nacionalnih manjina od Srba". Isti scenario se sprovodi i na Bliskom Istoku. Stalno se desavaju provokacije prema Izraelu, a cim Izrael krene da se brani, odmah svi svetski mediji, kao krvolocni vuci, urlaju iz sveg glasa: "Izrael pobio civile u Gazi", Izrael ovo, Izrael ono.

Kao sto ona bolesna Jadranka Kosor slavi "domovinski rat", "oslobodjenje od srpske agresije" i slicno, a velica ulazak Hrvatske u EU septicku jamu, tako i srpski politicari treba da velicaju okupaciju Srbije, da se zahvaljuju papi i NATO-u sto su na Kosovu uveli demokratiju, srpske vladike i patrijarh treba da se do neba "zahvaljuju" papi sto zeli Srbe da prosvetli svojom "nebeskom religijom" i da se u centru Beograda, Nisa, Novog Sada i drugih gradova u Srbiji sazidaju najvece katolicke katedrale u Evropi... dakle da se uradi sve ono sto rade drugi evropski paganski narodi, e tada ce Srbija biti pohvaljena od "Svetog Oca" i bice ostavljena na miru, odnosno bice potpuno predata u kandze Sotoni i demonima.

Dakle, Srbija treba da slavi okupaciju bas onako kako je slavi Jadranka Kosor, Hasim Taci i drugi evropski vladari. Ako to nece, dakle ako nece satanizam, onda joj preti istrebljenje. Danas su papski koljaci mnogo gori nego za vreme Drugog svetskog rata i neka niko ne misli da oni nisu spremni da ponove mnogo gori scenario od onog od pre 60 godina.

Izbor je: papska satanska okupacija ili istrebljenje. Postoji jos jedna opcija, a to je da se narod okrene Bogu. I ta opcija je u igri, ali mislim da je potrebno veliko stradanje da bi do toga eventualno doslo.
 
Miroljub Petrovic
Koristan tekst o savremenim desavanjima u tajnim drustvima:

http://www.presso...averi.html
 
Afgo
Polako se probijamo. Hvala i Miroljubu na podrsci. Uspjeli smo skupiti cetrdesetak aktivista sinoc. Od prodaje casopisa i donacija smo sakupili i finu svotu novca za podrsku Dverima.

-----------------------------------------------------------------------

Narodni pokret „Dveri Srpske“ predstavljen u Švajcarskoj.

Minule subote u Srpskom kulturnom društvu Cirih u Dibendorfu predstavljen program narodnog pokreta „Dveri Srpske“. Istina ovo nije prva poseta predstavnika ove patriotske organizacije Švajcarskoj, ali prvi put od nastanka pokreta 1999 –e, godine odlučili su da izadju na izbore i samim tim postali politička stranka i kako se ispostavilo vrlo ozbiljna.
Predstavni Dveri iz Beograda Danilo Tvrdišić zajedno sa svojim prijateljima i saradnicima iz Švajcarske Dariom Adamov i Bobanom Petkovićem predstavio je program Dveri.
U prepunoj Sali Srpskog kuluturnog društva Cirih u Dibendorfu je prikazan film o pokretu „Dveri Srpske, nakon čega su Tvrdišić, Adamovi i Petković objasnili prisutnima ciljeve Dveri kao i razlog zašto je odlučeno da pokret koji se do sada nije bavio politikom izadje na izbore.

Porodica na prvom mestu.
Neodgovorna i nedomaćinska politika vođena u Srbiji u proteklih više od pola veka dovela nas je do ruba biološkog opstanka: prema proseku starosti stanovništva najstariji smo narod u Evropi, naši zvaničnici kriju da zemljom haraju bela kuga i bolesti zavisnosti, godišnje u Srbiji 34.000 ljudi više umre nego što se rodi. Mladi ljudi kada završe školovanje nemaju nikakvu perspektivu: ne mogu da se zaposle, da formiraju svoje porodice i da pristojno žive. Stotine hiljada Srba je napustilo Srbiju u potrazi za boljim životom. I što je najgore, gotovo su nam uništili nadu da može biti bolje.- kazao je Tvrdišić.

Prisutni su postavili mnoštvo pitanja koja su se uglavnom ticala programa Dveri, ali su postojala i ona koja se ne tiču samog političkog programa nego zadiru u druge sfere života.
Naročito je bilo interesovanje za ekonomsku obnovu Srbije, a pitanja su postavljena od grupe studenata iz organizacije Srpski studenti u Švajcarskoj i ne može se reći da su bili zadovoljni odgovorom da bi u slučaju dolaska na vlast Dveri omogućile da se oduzme imovina svima onima koji su se nelegalno obogatili od 1989 do danas jer sumnjaju da je to moguće jer npr., nelegalna privatizacija je obavljena uz pomoć medjunarodnih institucija i tu se ne može više ništa učiniti smatraju srpski ekonomisti koji su svoje stručno znanje stekli u Švajcarskoj.
Ni tvrdnja gospodina Tvrdišića da je samo prošle godine u Srbiji utajeno pet milijardi evra poreza i da bi već to bila dobra osnova za ekonomaski oporavak nije ostavila značajan utisak.
Na kraju su zbog obaveza koje imaju morali da relativno rano napuste skup, ali se ne može reći da su otišli nezdavoljni sa ovog skupa i pre odlaska su naglasili da će podržati Dveri. Podršku ovom pokretu je obećao i karatista Srdjan Stanojević naglasivši da se uskoro vraća u Srbiju i da u Srbiji pogotovu u njegovm rodnom Aleksincu mogu da računaju na njega, ipak postavio je jedno škakljivo pitanje:
„Da li ste svesni koliko je veliki i opasan vaš protivnik i da li ste spremni da se žrtvujete jer budite sigurni da ćete biti proganjani, a možda i ubijani?“ pitao je ovaj poznati sportista boraca po vokaciji kako sam kaže.
„Malo sam zatečen pitanjem i glupo bi bilo da odgovorim izjavom „žrtvovaću se“ iako se svi mi iz Dveri već žrtvujemo, pritisci su već počeli, a verujem da će biti sve veći kako se izbori približavaju.“ Odgovorio je Tvrdišić.

Hoćemo državu koja će znati kako da svoj narod čuva i brani od spoljašnjih opasnosti i, u isto vreme, zaštiti od samovolje svojih službenika i prevelike birokratije. Ne želimo državu koja će svoju snagu graditi na račun privatnosti i slobode svojih građana, i u kojoj je korupcija način poslovanja.
Srbija će biti jaka kada u njoj bude uspostavljena suverena demokratija i narodna samouprava. Suverena demokratija podrazumeva da se o budućnosti Srbije odlučuje samo u srpskoj prestonici, a ne u Briselu i Vašingtonu ili bilo kom drugom gradu u svetu.- stav je Dveri koji je dočekan aplauzom.

Skup je održan u za Srbe teškom trenutku. Činjenica da srpska policija ne dozvoljava gradjanima da idu na Kosova gde se sprema novi genocid na Srbima i time krši ljudska i gradjanska, stegla je grla govornicima.

Valja napomenuti da su kako pripadnici Dveri tako i gosti koji došli iz raznih delova Švajcarske u više navrata zahvaljivali predsednici Srpskog kulturnog društva Cirih u Dibenodorfu na hrabrosti da primi predstavnike Dveri, pošto ni jedan drugi srpski klub u Švajcarskoj to nije hteo da učini.

Sama gospodja Djordjević kaže:
Ne ulazeći u politiku, moram da priznam da sam prijatno iznenadjena odzivom ljudi. Ja više ne pamtim kada se okupio ovako veliki broj ljudi ovde. Sva naša društva polako umiru, a večeras se okupilo preko sedamdeset ljudi što znači da postoji interesovanje za ovaj pokret iako većina Srba u Švajcarskoj jedva da su čuli za Dveri.

 
nikolaj
http://www.pecat....og-terora/

zanimljiv tekst
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.63 sekundi!