Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
nikola
Mladen Obradovic - situacija na severu Kosova (radio FOKUS)

http://www.youtub...ploademail
 
peki_90
@nikola

zar taj neautovani nije na robiji?

Smilemiki, pa je l vidiš da ovo i nije toliko antiklerikalna država čim je mladen na slobodi Smile
evo pogledaj, on se zalaže da ja kao peder budem ubijen (zaklan, obešen), a slobodno se šeta ulicama Smile

verovatno tadić nije toliki jezuita kao što misliš

e, što se tiče mail-a, poslaću ti Smile

Moze frula.

moze Wink frula je u mojoj osnovnoj bila obavezna na muzickom
znam da sviram: na kraj sela zuta kuca, ah kad tebe ljubit ne smem, visnjicica rod rodila, pastirce mlado i milo, i maro marice Grin
Izmenio/la peki_90 na 21.09.2011 22:09
 
NR
Odmah hajka od sakala...

http://www.kurir-...127378.php
 
chuck norris
peder_90
e, što se tiče mail-a, poslaću ti Smile

Dako te skalopi ovaj doktore... Da li je u tom tvojem centru za homoseksualce zabranjen odnos doktora i pacijenata?
Znate li da se chuck norris ukazao gospi?
 
chuck norris
A sada jedno tehničko pitanje. Posjeduje li CPS laboratoriju, teleskope i ostalu opremu potrebnu za jedan tako ozbiljan istraživački centar?
Znate li da se chuck norris ukazao gospi?
 
Miroljub Petrovic
peder_90 - poruka glasi:
:)miki, pa je l vidiš da ovo i nije toliko antiklerikalna država čim je mladen na slobodi :) evo pogledaj, on se zalaže da ja kao peder budem ubijen (zaklan, obešen), a slobodno se šeta ulicama :)

Vidi Peki, ti si simpatičan momak, ali imaš srecu što Srbija nije teokratska drzava. Da sam ja na vlasti, svi pederi bi imali rok od 15 dana da se jave na lečenje. Ko bi se posle tog roka uhvatio u pederastiji išao bi pod mač. To bi važilo i za tebe, ne bi bilo protekcije.

Pošto nismo teokratska država, ja se ne zalažem za ubijanje pedera, već samo za edukaciju, poziv na lečenje i slično. Na taj način se proces moralnog propadanja našeg društva samo malo usporava, a može da se desi i da se Bog umeša pa da se stvarno formira teokratska država i da neko kao ja uspostavi zakone u državi (kao car Dušan nekada). Onda bi letelo perje. Izvini Peki, stari druže, ali tako ti je to.

verovatno tadić nije toliki jezuita kao što misliš

Naravno da nije. On je mala maca za Čedu Jovanovića, Nenada Čanka, muftiju Zukorlića, Severinu... Jel misliš da Severina sutra ne može da bude predsednik vlade Srbije, kao Jadranka Kosor u Hrvatskoj? Evo, preselila se u Srbiju i moguće da je ovi evropljani izaberu za ministra kulture ili predsednika Vlade. Onda smo ga nadrljali. Tebe će da stave umesto Tijanića da budeš direktor državne televizije, pa će po ceo dan na TV-u da gusla ona serija "Vil & Grejs".


Moze frula.

moze ;) frula je u mojoj osnovnoj bila obavezna na muzickom, znam da sviram: na kraj sela zuta kuca, ah kad tebe ljubit ne smem, visnjicica rod rodila, pastirce mlado i milo, i maro marice

Dobar si. Sad treba da naucis "Bitku na Mojkovcu" i "Boj na Kruse", pa da te učlanimo u neko guslarsko društvo.
 
Miroljub Petrovic
NR - poruka glasi:
Odmah hajka od sakala...

http://www.kurir-...127378.php

Ma samo joj prave reklamu, kao meni prošle godine. Baš sam se ismejao kad sam pročitao.
 
Miroljub Petrovic
chuck norris - poruka glasi:
peder_90
e, što se tiče mail-a, poslaću ti Smile

Dako te skalopi ovaj doktore... Da li je u tom tvojem centru za homoseksualce zabranjen odnos doktora i pacijenata?

Ne razumeš. To je kao kad zec dođe kod lava u šumu i hoće da nauči kako da i on bude lav. Ne može zec da naudi lavu. Gledaćeš ti jednog dana Pekija sa bicepsima kao Švarceneger kako recituje Gorski Vijenac i viče "Juriš!" na Vatikan. Onda ćeš tražiti autogram od Pekija, ali nećeš dobiti jer nisi verovao u njegove potencijale.
 
Miroljub Petrovic
chuck norris - poruka glasi:
A sada jedno tehničko pitanje. Posjeduje li CPS laboratoriju, teleskope i ostalu opremu potrebnu za jedan tako ozbiljan istraživački centar?

E kad bi samo znao kakve laboratorije i opremu imamo. A tek lap top kompjutere, najnovije modele Fujicu i MSI. Sad pravimo i svemirsku letilicu, pa ćemo da istražujemo dokaze za evoluciju u kosmosu.
 
chuck norris
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
chuck norris - poruka glasi:
A sada jedno tehničko pitanje. Posjeduje li CPS laboratoriju, teleskope i ostalu opremu potrebnu za jedan tako ozbiljan istraživački centar?

E kad bi samo znao kakve laboratorije i opremu imamo. A tek lap top kompjutere, najnovije modele Fujicu i MSI. Sad pravimo i svemirsku letilicu, pa ćemo da istražujemo dokaze za evoluciju u kosmosu.

Obzirom na potencijale vašeg centra postoji ozbiljna opasnost da vas otmu izvanzemaljci...
Znate li da se chuck norris ukazao gospi?
 
Miroljub Petrovic
chuck norris - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
chuck norris - poruka glasi:
A sada jedno tehničko pitanje. Posjeduje li CPS laboratoriju, teleskope i ostalu opremu potrebnu za jedan tako ozbiljan istraživački centar?

E kad bi samo znao kakve laboratorije i opremu imamo. A tek lap top kompjutere, najnovije modele Fujicu i MSI. Sad pravimo i svemirsku letilicu, pa ćemo da istražujemo dokaze za evoluciju u kosmosu.

Obzirom na potencijale vašeg centra postoji ozbiljna opasnost da vas otmu izvanzemaljci...

Vodićemo Pekija sa nama u svemir, pa nam vanzemljaci ništa neće moći.
 
nikola87bg
Мирољубе, како иде та песма "Бој на Крусе" ?
Видим да си овде предлагао некима да науче, јел имаш текст или неку верзију где се изводи, нисам ни знао да има песма, а моји су одатле...
 
Miroljub Petrovic
nikola87bg - poruka glasi:
Miroljube, kаko ide tа pesmа "Boj nа Kruse" ?
Vidim dа si ovde predlаgаo nekimа dа nаuče, jel imаš tekst ili neku verziju gde se izvodi, nisаm ni znаo dа imа pesmа, а moji su odаtle...

To ti jedna od najlepsih epsih pesama, imas je na donjem linku:

http://www.youtub...bt43eLMJsA

"Nema ljeta bez Djurdjeva danka
niti brata dok ne rodi majka
brat je sunce sto covjeka grije
brat je dobro kome ravna nije
brat su krila na sta covjek leti
brat je sablja koja brata sveti..."
 
Bradonja
Postovani gospodine Miroljube , prije svega da vas pozdravim iz kako vi kazete "Junackog Trebinja" , i da vas pohvalim za sve sto radite na okretanju ljudi prema istini. Drago mi je sto jos ima "poneko" normalan u 21. veku. Imam za pocetak 2 pitanja za vas :

1. http://www.youtub...re=related
, Ako mozete da poslusate to , i da prokomentarisete , jer vi stalno hvallite muslimane. I ja nemogu da shvatim na osnovu cega vi tvrdite da se covek moze spasiti preko te izmisljenje religije, da nema kod njih neki svetitelj moza ? Nadam se da me necete pogresno shvatiti , niti da cete se osjetiti uvrjedjenim. U tim islamskim zemljama ima dosta stvari koje bi se trebale primjenjivati kod nas , npr. vjesanje pedera , ili kamenovanje preljubnica.

2. Predpostavimo da su dinosaurusi zivjeli do prije 500 godina . Potop i klimacke promjene su se desile mnogo ranije . Kazete da dinosaurusi nebi mogli zivjeti u danasnjim klimackim uslovima. MOje misljenje , ispravite me ako grjesim, da je vrlo moguce da i danas postoje dinosaurusi , ali da mogu samo da opstanu u vecim Vodenim povrsinama , zbog kolebanja temperature. A da na kopnu nebi mogli zivjeti. Ako predpostavimo da je prije 500 godina bila ista ili slicna klima kao i danas onda je nemoguce da su Donosaurusi ( Zmajevi u nekim zapisima ) mogli opstati vam vode. I dali krokodili ( jer su takodje hladnokrve zivotinje) , mogu da "prenoce" izvan vode ?
 
Mek_ing
http://www.youtub...84D30B48D1
 
Miroljub Petrovic
Bradonja - poruka glasi:
Postovani gospodine Miroljube , prije svega da vas pozdravim iz kako vi kazete "Junackog Trebinja" , i da vas pohvalim za sve sto radite na okretanju ljudi prema istini. Drago mi je sto jos ima "poneko" normalan u 21. veku. Imam za pocetak 2 pitanja za vas :

1. http://www.youtub...re=related
, Ako mozete da poslusate to , i da prokomentarisete , jer vi stalno hvallite muslimane. I ja nemogu da shvatim na osnovu cega vi tvrdite da se covek moze spasiti preko te izmisljenje religije, da nema kod njih neki svetitelj moza ? Nadam se da me necete pogresno shvatiti , niti da cete se osjetiti uvrjedjenim. U tim islamskim zemljama ima dosta stvari koje bi se trebale primjenjivati kod nas , npr. vjesanje pedera , ili kamenovanje preljubnica.

Ja "ne hvalim stalno muslimane", kao što si rekao, već pošteno i iskreno kažem ono što je dobro kod njih, što si gore i naveo. Sa druge strane, niko ih žešće ne kritikuje od mene, s tim što ja to radim argumentovano i dobronamerno. I njih je Bog stvorio kao i nas, i treba da pokušamo da pomognemo svima, koliko se može.

2. Predpostavimo da su dinosaurusi zivjeli do prije 500 godina . Potop i klimacke promjene su se desile mnogo ranije . Kazete da dinosaurusi nebi mogli zivjeti u danasnjim klimackim uslovima. MOje misljenje , ispravite me ako grjesim, da je vrlo moguce da i danas postoje dinosaurusi , ali da mogu samo da opstanu u vecim Vodenim povrsinama , zbog kolebanja temperature. A da na kopnu nebi mogli zivjeti. Ako predpostavimo da je prije 500 godina bila ista ili slicna klima kao i danas onda je nemoguce da su Donosaurusi ( Zmajevi u nekim zapisima ) mogli opstati vam vode.

I ja verujem u tu mogućnost, i ne bi me iznenadilo da se pojavi otkriće nekog velikog gmizavca koji živi u vodi.

I dali krokodili ( jer su takodje hladnokrve zivotinje) , mogu da "prenoce" izvan vode ?

Pogledaj u udžbeniku ili na internetu.
 
Miroljub Petrovic
Kirlijan - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Vidi Peki, ti si simpatičan momak, ali imaš srecu što Srbija nije teokratska drzava. Da sam ja na vlasti, svi pederi bi imali rok od 15 dana da se jave na lečenje. Ko bi se posle tog roka uhvatio u pederastiji išao bi pod mač. To bi važilo i za tebe, ne bi bilo protekcije.

Pošto nismo teokratska država, ja se ne zalažem za ubijanje pedera, već samo za edukaciju, poziv na lečenje i slično..

Isus je zabranio kamenovanje zene iz jevandjelja i upitao je ljude oko seba da li su oni bez graha,zar ne ?Izgleda da sebe smatrate bezgresnim.
"Ne sudite! I nećete biti suđeni. Jer kakvim sudom sudite, onakvim će vam se suditi, i kakvom mjerom mjerite, onakvom će vam se mjeriti......Sve, dakle, što želite da ljudi vama čine, činite i vi njima. To je, doista, Zakon i Proroci."
Izgleda da su planovi CPS-a u suprotnosti sa ucenjima Isusa Hrista i da primenjujete samo starozavetne zakone,a zakon nas nece opravdati ni osuditi.

Govorio sam o tome više puta, ali ti nisi čitao moje prethodne postove. Znam ja da je za vas liberale Isus ukinuo sve zakone i sad je nastao hipi poredak, gde svako može da radi šta hoće, ali je važno da "veruje". Nemam vremena da ponavljam objašnjenje po milioniti put. Pročitaj šta sam o tome pisao.
 
Miroljub Petrovic
Kirlijan - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Govorio sam o tome više puta, ali ti nisi čitao moje prethodne postove. Znam ja da je za vas liberale Isus ukinuo sve zakone i sad je nastao hipi poredak, gde svako može da radi šta hoće, ali je važno da "veruje". Nemam vremena da ponavljam objašnjenje po milioniti put. Pročitaj šta sam o tome pisao.

Znam ja sta si ti govorio mnogo puta jer sam procitao ovaj forum "i uzduz i popreko".Ne mogu samo da shvatim kako ne razumes da nas je Isus oslobodio starozavetnog zakona.Nijsam liberal cak naprotiv,gadim se njih,ali iz Novog Zaveta se jasno vidi da Zakon tj. Tora ne vazi ako ne ispunjavamo dve osnovne zapovesti a to su

Ljubi Gospoda Boga svoga svim srecem svojim i svom dušom svojom i svim umom svojim i svom snagom svojom.

Ljubi bližnjega svoga kao samoga sebe.
Ako nisam u pravu uputi me da saznam istinu i budi malo stalozeniji :)

Lepo od tebe sto si dobronameran, ali to nije dovoljno. Sta znace te dve zapovesti - ljubi bliznjega i ljubi Gospoda? Zaro to nisu one zapovesti date preko Mojsija? Ili su to neke nove zapovesti koje su naknadno uvedene?

Kog "starozavetnog" zakona te je Isus oslobodio?

Ako "ljubi bliznjega" i "ljubi Gospoda" svako moze da tumaci kako hoce, onda bi nastao haos, sto danas i imamo na ovoj planeti. Ali, Bog je u detalje dao preko Mojsija kako se to "ljubi bliznji" i kako se "ljubi Gospod", a Isus je u praksi to i pokazao, posto su mnogi bili zastranili.
 
chuck norris
http://www.vijest...anak-37709

Doktore, jel ovo budućnost Izraela?
Znate li da se chuck norris ukazao gospi?
 
Miroljub Petrovic
chuck norris - poruka glasi:
http://www.vijest...anak-37709

Doktore, jel ovo budućnost Izraela?

Buducnost Izraela je opisana u Bibliji, i ona je svetla. A zbog toga sto neki Izraelci hoce da budu kao Evropljani, morace uskoro da radi motka u Izraelu, i da se uvede red, tako da se slike iz razvaljene Evrope nece pojavljivati u "Zemlji Velikoga Cara".
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.49 sekundi!