Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Zerror
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Zerror - poruka glasi:
Imаm jedno pitаnje zа gospodinа Petrovićа. Video sаm pаr videа nа netu gde Vi pričаte i objаšnjаvаte teoriju Kreаcionizmа. Ineteresuje me dа li postoji video gde Vi debаtujete sа nekom osobom kojа brаni stаvove teorije Evolucije. Nаdаm se dа nа tаj nаčin mogu dа nаučim kаko isprаvno dа se brаnim od šljаmа...

Nema takvog videa, jer evolucionisti izbegavaju da debatuju sa mnom. Hteli su neki novinari da organizuju debatu, ali nisu mogli da nadju nijednog evolucionisti. Usput, to je gubljenje vremena. Dakle, mani se rasprave sa neozbiljnim ljudima.


Зар није поента убедити и преобратити неког ко не разуме материју у особу која ће после бранити моје почетне ставове, и на тај начин ширити реч?
 
biciklista2011
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Bozidar - poruka glasi:
Miroljube koju nam flasiranu vodu (od kog proizvodjaca) ti preporucujes iz svog dosadasnjeg iskustva?

Ja pijem Vrnjacko vrelo od 6 litara ili Odmenjsku od 6 litara.


Зашто ви људи пијете флаширану воду која је чисто смеће? Србија пуна извора. шта није у реду са градском водом?
"Ako čovek nije stvoren od Boga, zašto je on onda jedino srećan u Bogu?"
- Blaise Pascal

‎"Neće svaki koji mi govori: Gospode! Gospode! Ući u carstvo nebesko; no koji čini po volji Oca mog koji je na nebesima."
- Matej 7:2
 
Miroljub Petrovic
Zerror - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Zerror - poruka glasi:
Imаm jedno pitаnje zа gospodinа Petrovićа. Video sаm pаr videа nа netu gde Vi pričаte i objаšnjаvаte teoriju Kreаcionizmа. Ineteresuje me dа li postoji video gde Vi debаtujete sа nekom osobom kojа brаni stаvove teorije Evolucije. Nаdаm se dа nа tаj nаčin mogu dа nаučim kаko isprаvno dа se brаnim od šljаmа...

Nema takvog videa, jer evolucionisti izbegavaju da debatuju sa mnom. Hteli su neki novinari da organizuju debatu, ali nisu mogli da nadju nijednog evolucionisti. Usput, to je gubljenje vremena. Dakle, mani se rasprave sa neozbiljnim ljudima.


Zаr nije poentа ubediti i preobrаtiti nekog ko ne rаzume mаteriju u osobu kojа će posle brаniti moje početne stаvove, i nа tаj nаčin širiti reč?

Ti rece da hoces da se "branis od sljama". Ako je neko sljam, onda sa njim ne treba da pricas. Postoje ljudi koji ne znaju, ali su iskreni i spremni su da promene svoje stavove ako cuju cinjenice. Sa takvima treba pricati. A one sto ismejavaju, njih se treba kloniti.
 
Miroljub Petrovic
biciklista2011 - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Bozidar - poruka glasi:
Miroljube koju nam flasiranu vodu (od kog proizvodjaca) ti preporucujes iz svog dosadasnjeg iskustva?

Ja pijem Vrnjacko vrelo od 6 litara ili Odmenjsku od 6 litara.

Зашто ви људи пијете флаширану воду која је чисто смеће?

Glasirana voda je najbolja opcija za one koji nemaju svoj izvor ili bunar pijace vode.

шта није у реду са градском водом?

Glavni problem sa gradskom vodom nije toliko njena zagadjenost na izvoru (kolekcioninim centrima), vec u dugom sistemu cevi do potrosaca koje su cesto korodirale.
 
Dino
Najprije jezuiti pripreme teren...a onda papa nastupa na scenu kao oslobodioc...

http://hrsvijet.n...;Itemid=72
"Ako netko hoće da se hvali, neka se hvali time što Mene poznaje."
 
Miroljub Petrovic
Dino - poruka glasi:
Najprije jezuiti pripreme teren...a onda papa nastupa na scenu kao oslobodioc...

http://hrsvijet.n...;Itemid=72

Dobar zakljucak.
 
NR
Blic na kraju teksta kaze da je ovo "propust".

http://www.blic.r...no-sajtove
 
Ratko
Vesti iz Izraela

Hezbolah: Sporazum o razmeni palestinskih terorista za Gilada Šalita je čist pogodak.

http://www.vesti0...-sporazum/
 
Sionska radost
Sto je Miroljub pricao, koje neprijatelj Izraela i celog covecanstva,kaze i analiticar Juval iz Jerusalima http://shar.es/bYJ8N
 
piter
Мирољубе,примјећујем да ових дана на форум долазе разни провокатори,мислите ли да то раде организовано,да ли постоји могућност да се открије индетитет тих фукара и нељуди па да сви знамо име и презиме тим исфрустрираним паћеницима? Поздрав из Дервенте
 
Miroljub Petrovic
piter - poruka glasi:
Miroljube,primjećujem dа ovih dаnа nа forum dolаze rаzni provokаtori,mislite li dа to rаde orgаnizovаno,dа li postoji mogućnost dа se otkrije indetitet tih fukаrа i neljudi pа dа svi znаmo ime i prezime tim isfrustrirаnim pаćenicimа? Pozdrаv iz Dervente

U poslednje vreme veoma je skocila posecenost naseg sajta, nas uticaj je sve veci i veci, i onda je ocekivano da dolaze neki da provociraju. Na ekumenskim,sektaskim i padavicarskim sajtovima nema provokacija, jer se tamo nista korisno ne radi pa ih demoni ne diraju.

Znamo identitet onih koji provociraju, ali za sada necemo da objavljujemo.
 
Ratko
Vesti iz Izraela

Oslobođene žene-teroristi: Ubijaćemo ponovo

http://www.vesti0...mo-ponovo/

UN na strani Abasa, protiv Libermana

http://www.vesti0...libermana/
 
Miroljub Petrovic
Ratko - poruka glasi:
Vesti iz Izraela

Oslobođene žene-teroristi: Ubijaćemo ponovo

http://www.vesti0...mo-ponovo/

Neka posle neko kaze da je Bog bio surov kada je dao one zapovesti Mojsiju i Isusu Navinu o ciscenju hananske zemlje.
 
Mika
Ispovest coveka koji je preziveo strahovita iskustva sa demonima:

http://webcache.g...&gl=rs

 
Dusan d
Citam neke knjige o crnogorski i hercegovackim junacima knjige su ekstra.Mislim da u sedamnaestom i osamnaestom veku nije bilo ni jednog naroda u evropi koji je bio toliko ratoboran i zeljan za slobodom kao sto su bili hercegovci i crnogorci.

U tim knjigama se navode brojini primeri kako su igumani i popovi pozivali narod u rat protiv turaka i kako su bili vodje u borbama.

Iz konteksa se vidi da tadasnji svestenici su tumacili malo drugacije novi zavet vec danasnji popovi.U prevodu vecina danasnji popova kaze budimo mi mirni Bog nek radi za nas a satanisti nek rade svoj poso.

 
Sejo
Doktore Miroljube,ja sam iz Novog Pazara,i nedavno sam gledao vas klip na Ju-Tjubu "Ko vlada svetom",sto me je bas impresioniralo,dosta poucilo i dovelo do toga da otvorim oci da se promenim kada su neke stvari u pitanju na koje narod ne obraca toliko paznju,jer zivi u zabludi medija. Svidja im se "amerikanizacija" koja se sprovodi sirom sveta,i ne razmisljaju puno o tome koliko mediji skode i pricaju samo ono sto oni misle da narod treba da zna. Elem,ja studiram prava ,prva sam godina i dobio sam iz Socijologije da radim semiranski rad ,a tema je nacizam. Glavno podsticanje za taj rad trazim umnogome u vasim emisijama i citatima.Medjutim,voleo bih ako biste mi pomogli i napisali kakva su vasa gledista o nacizmu sa aspekta socijologije,ili neke vase licne kritike koje bih mogao da iskoristim. Unapred zahvalan.
 
Miroljub Petrovic
dobronamernik - poruka glasi:
POZDRAV SVIMA

Ja cu malo prokomentarisati prethodne postove gospodina Miroljuba Petrovica, koga inace jako cenim i postujem(pozdrav Miroljube), i nadam se da to nikome nece zasmetati. Unapred se izvinjavam zvog svoje anonimnosti, ona mora postojati iz opravdanih razloga...

A vi biste, Miroljube, trebali da zatvorite stranice Biblije na neko vreme, i da malo pocnete citati svete spise koji su urezani u vasem srcu. I pogledate u ugledalu svoga srca svoj lik... koliko ste zastranili i grubi postali. Gde su vam nestale bozanske osobine i neznost...? Da li je moguce da onog andjela moze odjednom preklopiti demonsko lice...? Ja vas takvog nisam znala...

Ovo je strasno gde coveka moze odvesti FATALNO citanje. "I manite se mrtvih stranica spisa! Oslusnite srce svoje!"

Pogledao sam vas e-mail preko kojeg ste se registrovali i vidim da u imenu e-maila stoji rec "joga". Iz vaseg posta sam pretpostavljao u kojoj ste prici, jer hinduisti imaju takve stavove. Dakle, ta prica o osluskivanju "glasa srca" je demonska prica, a vi posto upraznjavate jogu ocigledno ste duboko u tome. Bog je coveku dao razum, kao vodic u zivotu, a srce (u duhovnom smislu) je nesto najlepse sto covek ima, ali ako srce nije vodjeno razumom onda covek postaje opsednut demonima i prividjaju mu se razne nerealne stvari koje mu demoni prikazuju.

Posto upraznjavate jogu, da li biste mogli da nam ispricate neko od svojih iskustava, kako to izgleda kada dodjete u stanje prosvetljenja, kada imate vizije, kada bivate preneseni u druge svetove, kada vas vasi suhovni vodici u tom stanju ili bogovi, vode u druge dimenzije.
 
Miroljub Petrovic
Sejo - poruka glasi:
Doktore Miroljube,ja sam iz Novog Pazara,i nedavno sam gledao vas klip na Ju-Tjubu "Ko vlada svetom",sto me je bas impresioniralo,dosta poucilo i dovelo do toga da otvorim oci da se promenim kada su neke stvari u pitanju na koje narod ne obraca toliko paznju,jer zivi u zabludi medija. Svidja im se "amerikanizacija" koja se sprovodi sirom sveta,i ne razmisljaju puno o tome koliko mediji skode i pricaju samo ono sto oni misle da narod treba da zna. Elem,ja studiram prava ,prva sam godina i dobio sam iz Socijologije da radim semiranski rad ,a tema je nacizam. Glavno podsticanje za taj rad trazim umnogome u vasim emisijama i citatima.Medjutim,voleo bih ako biste mi pomogli i napisali kakva su vasa gledista o nacizmu sa aspekta socijologije,ili neke vase licne kritike koje bih mogao da iskoristim. Unapred zahvalan.

Nacizam je tema koju ti ne preporucujem da obradjujes na studijama jer bi mogao da imas problema zbog toga. Ako hoces da zavrsis te studije (iako ja mislim da je to gubljenje vremena) onda radi nesto neutralno. Ali, posto pitas, evo da ti odgovorim. Ako hoces da razumes pravu pozadinu nacizma, treba da procitas kratku knjigu sa donjeg linka:

http://www.cps.or..._ubice.zip

Za detalje oko uspostavljanja nacizma imas u knjizi na donjem linku:

http://www.mediaf...2vym8to0vd
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 26.10.2011 08:07
 
SrbinSarajevo
Pozdrav Miroljube,jedno konkretno pitanje.Ovih mjeseci u Bosni vlada epidemija zausnjaka pocela je cini mi se u Zenici,pa evo stigla je do Romanije na Palama je veliki broj srednjoskolaca zarazen.Po statistici najvise je zarazenih koji su izmedju 90-tog i 94-tog godista i ta djeca nisu vakcinisana ili revakcinisana jer su tad bili ratni uslovi,pa me interesuje kakav je vas stav oko ove situacije jer znam da ste protivnik vakcinisanja?Kako bi sad vi objasnili nekom buducem roditelju recimo sa Pala da ne treba da vakcinise svoju djecu?
 
Miroljub Petrovic
SrbinSarajevo - poruka glasi:
Pozdrav Miroljube,jedno konkretno pitanje.Ovih mjeseci u Bosni vlada epidemija zausnjaka pocela je cini mi se u Zenici,pa evo stigla je do Romanije na Palama je veliki broj srednjoskolaca zarazen.Po statistici najvise je zarazenih koji su izmedju 90-tog i 94-tog godista i ta djeca nisu vakcinisana ili revakcinisana jer su tad bili ratni uslovi,pa me interesuje kakav je vas stav oko ove situacije jer znam da ste protivnik vakcinisanja?Kako bi sad vi objasnili nekom buducem roditelju recimo sa Pala da ne treba da vakcinise svoju djecu?

Moguce je da su deca nedavno vakcinisana pa su zato obolela. Nedavno je objavljeno da je doslo kod epidemije dece u Bosni jer su vakcinisana nekom vakcinom iz "donacija EU". Hajde da vidim dete koje nije uopste vakcinisano a da boluje od zausnjaka. To neces naci.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.52 sekundi!