Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
minaa
Marina - poruka glasi:
minaa vi ste clan foruma od 23.3.10. i od tad do danas trebalo bi da je vasa pamet i kultura na zavidnom nivou a ne reverzibilno.




Da vi imate makar trunku moje pameti i kulture i pravopisa, ne bi tako nesto ni pisali i shvatili bi da je poruka napisana u malo saljivom tonu. Shock
Izmenio/la minaa na 08.11.2011 19:15
 
Miroljub Petrovic
Ana - poruka glasi:
Poštovani Miroljube,već duže vreme pratim vaš forum,kao i sva predavanja koja ste postavili i imam potrebu,smatram i dužnošću, da i javno iznesem koliko mi je kvalitetnih promena sve to zajedno unelo u lični i porodični život.
Nisam nikad bila ateista,i svojski sam se trudila da zdravo živim,međutim Bog je vas upotrebio da neke "stvari"dođu na svoje mesto i svi moji pokušaji da svojim životom ugodim Njemu su dobili i na kvalitetu.
Ovo poslednje predavanje koje ste postavili danas je odlično.
Pozdrav vama i svima koji vas prate sa dobrom namerom.

Hvala na lepom iskustvu.
 
Miroljub Petrovic
minaa - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Evo snimka mog nedavnog predavanja "Kako unaprediti zdravlje":

http://vimeo.com/...

Auuuuuuuuuu prefesore al ste ostarili!!!!!

Kao konzumenta zdrave hrane, to kod vas treba da je reverzibilno!:P

To u odelu i kravati izgledam starije, inace kad obucem farmerke i majcu izgledam kao Brus Li.
 
Miroljub Petrovic
minaa - poruka glasi:
Marina - poruka glasi:
minaa vi ste clan foruma od 23.3.10. i od tad do danas trebalo bi da je vasa pamet i kultura na zavidnom nivou a ne reverzibilno.

Da vi imate makar trunku moje pameti i kulture i pravopisa, ne bi tako nesto ni pisali i shvatili bi da je poruka napisana u malo saljivom tonu.

Minaa je poznati šaljivdžija i šegator.
 
oldnick
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Evo snimka mog nedavnog predavanja "Kako unaprediti zdravlje":

http://vimeo.com/...

Ovo je ZAKON, samo nije lako, izgleda da sve sta ima vrednost ima i veliku cenu.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 08.11.2011 21:51
 
Miroljub Petrovic
crni - poruka glasi:
Miroljube kako komentarises najave izraela da ce napasti nasu persijsku bracu zbog laznih optuzbi da pravi oruzje za masovno unistavanje? Da li su Jevreji poludeli da izazovu treci svetski rat jer Iran nije ni Irak ni Libija ni Sirija a ni Srbija da moze da ih j**e ko stigne.

Srbiju ne j**e ko stigne, zato su se i okomili na Srbiju. To je slucaj sa drugim drzavama i narodima kod kojih ne postoji zdravo tkivo u vidu neke pratriotske organizacije, nego postoje samo retki pojedinci.

Sto se tice Izraela, treba da znas da Izrael vode sekularni ljudi, a ne biblijski religiozni. Oni ne znaju, i ne umeju, da se okrenu Bogu i da rese probleme sa svojim spoljnim neprijateljima. Kao sekularci, mogu da se brane samo sekularnim metodama. Dakle, ceo svet sikce na Izrael i hoce da ga proguta, i onda sekularni Jevreji gledaju kako da se odbrane. Jedan od nacina je da oni prvi udare, pre nego sto budu udareni. Imaju dovoljno povoda za tako nesto jer predsednik Irana Ahmedinedzad otvoreno kaze da Izrael treba zbrisati sa lica Zemlje, a UN agencija za atomsku energiju kaze da je Iran "na korak od atomske bombe".

I sta sad ti ocekujes da urade sekularni vladari Izraela? Da sede skrstenih ruku i da cekaju da UN prizna Palestinu u granicama iz 1967? Pa da posle uvode sankcije Izraelu, pa onda sve redom, ukljucujuci sveopsti napad na Izrael, kao sto je to bilo sa Srbijom? Sekularna vlast Izraela nece da predaje svoje teritorije i svoje junake kao sto to radi sekularna vlast Srbije, nego koliko god da su zastranili u okultizam i nemoral, imaju neke granice u popustanju neprijatelju.

Cinjenica je da je pozicija sekularne vlasti Izraela u svetu sve slabija i slabija, i oni ce verovatno iskoristiti pozicije i mogucnosti koje sada imaju jer znaju da ce sutra njihove pozicije biti slabije.

Mozes i ovako da posmatras stvari. Zamisli da si na ti na vlasti u Srbiji. Imas narod koji je obezbozen i treba ti vreme da dodje do duhovnog preporoda da bi mogao da uvedes teokratske zakone i napravis savez sa Bogom. A moras ODMAH da se branis od svetskih satanista koji ti komadaju drzavu i sprovode duhovni genocid. Sta bi uradio? Imas mogucnost da za par sedmica napravis razorno biolosko oruzje i da izazoves svetski rat ako te neko napadne. Da li bi izabrao da izazoves svetski rat ili da dopustis da ti unistavaju drzavu i narod?

Otprilike pred takvim izazovom se nalazi Izrael, s tim sto oni imaju razorno nuklearno i biolosko oruzje, ali sada nemaju viziju o teokratskoj drzavi i spasenju od Boga.

Svidelo se to nekome ili ne, cinjenica je da je ovaj svet postao svet ludaka i nemoralnih ljudi, kojim vladaju satanisti. I cinjenica je da ce Bog morati da dopusti klanicu u vidu nekog razornog rata. Ko hoce da se laze da se to nece desiti, neka zivi u iluzijama. Isus kaze: "Bice ratova, gladi i pomora, i zemlja ce se tresti po svetu." To je pred nama i to ne moze da se spreci jer su ljudi poludeli. Naravno da Bog sve to dopusta, ali i vodi na nacin da se zdravo tkivo sacuva.
 
Miroljub Petrovic
crni - poruka glasi:
Da ali prvo nema dokaza da iran to pravi (ima ih ko i za Irak)

Ne radi se o tome da li ima dokaza za mene i tebe. Sekularci postave svoje ljude i kazu "Ima dokaza za ovo, a nema za ono". Zvanicna agencija UN za atomsku kontrolu kaze da je Iran "na korak od atomske bombe" i to je dokaz za siroke narodne mase koje glasaju na demokratskim izborima kao ovce koje se vode na klanje, i kraj price.

a drugo i da naprave, to je samo kao sredstvo odvracanja protiv USA i NATO a ne zarad napada na nekog,

O cemu pricas? Iran kontrolisu jezuiti i nema tu nikakvog sukoba sa USA i NATO.

jer ko prvi upotrebi nuklearku svestan je da je odlucio o sudnjem danu celog covecanstva pa tako i svoju sudbinu zapecatio zauvek...

Ti si ocigledno teoloski vrlo tanak. Ako neko upotrebi nuklearno oruzje to ne znaci sudnji dan. Znaci da ce biti velikog razaranja, a sudnji dan je kad Isus dodje.

Sta ako napadnu a iran vec ima A-bombu? to ce tek biti kraj za izrael (ali i ostatak sveta)

A sta ako Bugarska ima A bombu? A sta ako Piksi postane predsednik Japana? A sta ako se desi ovo, a sta ako se desi ono? Ti mozes da se bavis hipotetickim i neozbiljnim pitanjima, ali nema vajde od toga.
 
nikola
izlazak iz vestacke ekonomske krize je sukob vecih razmera (4.minut)

http://www.youtub...ploademail
 
hezekiel
za one koji neznaju kako izgleda blagoslov neka pogledaju ovo:

http://www.duggar...ent/family

narocito obratite paznju na izreke koje su izdvojili.

cestitam od srca
 
Bozidar
Postovanje Miroljube.Citam knjigu "Religije u Bosni i Hercegovini" od dr.Ivana Cvitkovica gde on na samom pocetku u poglavlju "ucenje jevreske religije" napominje da je samo ime Jahve oznacavalo ime bog vulkana kod semitskih naroda.Takodje tvrdi da je obrezanje preuzeto od egipcana,tj da su jevreji preuzeli od egipcana.Koliko ste vi upoznati sa ovim informacijama i da li su vam uopste poznate?Hvala
 
Miroljub Petrovic
nikola - poruka glasi:
izlazak iz vestacke ekonomske krize je sukob vecih razmera (4.minut)

http://www.youtub...ploademail

Sjajan govor, svaka cast!
 
Miroljub Petrovic
hezekiel - poruka glasi:
za one koji neznaju kako izgleda blagoslov neka pogledaju ovo:

http://www.duggar...ent/family

narocito obratite paznju na izreke koje su izdvojili.

cestitam od srca

Sad ti treba nesto da poradis po tom pitanju.
 
Miroljub Petrovic
Bozidar - poruka glasi:
Postovanje Miroljube.Citam knjigu "Religije u Bosni i Hercegovini" od dr.Ivana Cvitkovica gde on na samom pocetku u poglavlju "ucenje jevreske religije" napominje da je samo ime Jahve oznacavalo ime bog vulkana kod semitskih naroda.Takodje tvrdi da je obrezanje preuzeto od egipcana,tj da su jevreji preuzeli od egipcana.Koliko ste vi upoznati sa ovim informacijama i da li su vam uopste poznate?Hvala

Teske gluposti.
 
tibushik
Miroljube, ako nije problem, da li mozes da okacis predavanje "Kako unaprediti zdravlje" na youtube? Na vimeo sa pokusavao 3 puta da gledam ali uvek stane na 39 minutu i nikako nemogu ni da ga skinem, a vazno mi je jako! Probao sam i preko vimeo downloader-a ali nikako nece do kraja da odradi. Preko youtube-a nikada nisam imao problema.
Ako mozda neko zna kako da podesim kompjuter da nemam vise ovakvih problema nek mi odgovori preko privatne poruke da neopterecujemo forum.
Hvala!
 
Dakara
Veliki pozdrav tebi Miroljube i svim posetiocima ovog foruma. Uclanio sam se na ovaj forum jer sam hteo da postavim jedno pitanje koje me muci posto sam odgledao vecinu da ne kazem sva tvoja predavanja, a ono bi glasilo ovako. Skoro sam gledao nekog americkog profesora koji takođe zastupa bibliski koncept i u pitanju je bilo starost zemlje. Uglavnom iznosio je slicne podatke kao i ti i na kraju je objasnjavao o razdvajanju kontinenata kako je nemoguce da su se kontinenti uopste razdvajali. On kaze ja prvi se slazem da su kontinenti spojeni i dan danas su jer kad bi nekim cudom isisali sve okeane Evropa i Amerika bi zaista bili spojeni i da nikad nije postojao jedan kontinent kako ga nazivaju evolucionisti Pangea. E sad slusajuci tvoje predavanje cini mi se da je bilo vezano za potop i Noja ako se nevaram ili mozda Ja to nisam najbolje razumio cini mi se da si i ti govorio o jednom kontinentu i cak napomenuo kao kontinenti mogu da se uklope jedan u drugi. Molio bi da mi to malo pojasnis. Jos jedan pozdrav i unapred hvala.
 
Miroljub Petrovic
Dakara - poruka glasi:
Veliki pozdrav tebi Miroljube i svim posetiocima ovog foruma. Uclanio sam se na ovaj forum jer sam hteo da postavim jedno pitanje koje me muci posto sam odgledao vecinu da ne kazem sva tvoja predavanja, a ono bi glasilo ovako. Skoro sam gledao nekog americkog profesora koji takođe zastupa bibliski koncept i u pitanju je bilo starost zemlje. Uglavnom iznosio je slicne podatke kao i ti i na kraju je objasnjavao o razdvajanju kontinenata kako je nemoguce da su se kontinenti uopste razdvajali. On kaze ja prvi se slazem da su kontinenti spojeni i dan danas su jer kad bi nekim cudom isisali sve okeane Evropa i Amerika bi zaista bili spojeni i da nikad nije postojao jedan kontinent kako ga nazivaju evolucionisti Pangea. E sad slusajuci tvoje predavanje cini mi se da je bilo vezano za potop i Noja ako se nevaram ili mozda Ja to nisam najbolje razumio cini mi se da si i ti govorio o jednom kontinentu i cak napomenuo kao kontinenti mogu da se uklope jedan u drugi. Molio bi da mi to malo pojasnis. Jos jedan pozdrav i unapred hvala.

Govorio sam o tome na ovom forumu. Dakle, geoloski podaci, kao i biblijski tekst, ukazuju da je nakon Potopa postojao jedan kontinent, da su ljudi i zivotinje izasli iz Barke, namnozili se, naselili taj jedan kontinent, a onda je oko 100 godina nakon Potopa, za vreme Faleka (1. Mojsijeva 10,25) doslo do razdvajajna kontinenata. Dakle, Bog je to ucinio. Na poprecnom preseku Zemljine kore moze da se vidi kako je granit klizio preko bazalta, prilikom razdvajanja kontinenata (granit je laksa stena od bazalta). Evo slike:

http://www.cps.or...granit.jpg

Inace, rec za "razdvajanje" zemlje, koja se spominje u 1. Mojsijevoj 10,25 koristi se jos samo na jednom mestu u Bibliji - kada je Bog "razdvojio" jezike kod Vavilonske kule.
 
Buduci
Miroljube,sta mislis o DR. Tatjani Djordjevic?
http://www.dr-tat....com/index
Moze li joj se verovati?
 
Miroljub Petrovic
Buduci - poruka glasi:
Miroljube,sta mislis o DR. Tatjani Djordjevic?
http://www.dr-tat....com/index
Moze li joj se verovati?

Imas glavu pa citaj sta pise.
 
Alen P
Evo novog dokumentarnog kreacionističkog filma organizacije Answers in
Genesis: Iskapam dinosaure!
Dokumentarac je prilagođen dječjem uzrastu.

LinK: http://vimeo.com/...
 
http://www.udrugapostanak.ucoz.com
Mario Saric
http://www.mudrem...ovnistvom/
Bolje je siromah na postenom putu,
no bogatas koji krive staze bira
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.52 sekundi!