Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Samson - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
U 1. Samuilovoj 3,7 se jasno kaze da Samuilo do tada nije "poznavao" Boga i da mu se do tada Bog nije javljao. I onda se jasno vidi da Bog licno razgovara sa Saumilom. Dakle, ljudi koji su tokom istorije razgovarali sa Bogom su oni koji su licno sa Njim razgovarali. Neki su mogli da Ga vide, kao sto je slucaj sa Avramom, Jakovom, Mojsijem, Isusom Navinom i drugima koji su videli Isusa Hrista (Boga Oca niko nikad nije video, samo ga Sin javlja, kako se kaze u Bibliji). A neki su ocigledno mogli da cuju Njegov glas, i da pricaju sa Njim, a nisu Ga videli. U pitanju je privilegija koju mogu da imaju samo oni koji rade na svojoj duhovnosti i kojima se Bog otkriva na takav nacin zbog narocite svrhe.

Smatrate li da je moguce da Bog i danas sa nekim ljudima komunicira na takav nacin (direktno)?

Naravno da je moguce. Nije do Boga, nego do ljudi jer oni nisu zainteresovan za duhovnu izgradnju i Bozje principe.
 
NM
DA POZDRAVIM SVE NA FORUMU I VELIKI POZDRAV ZA DR MIROLJUBA PETROVICA .IMAM JEDNO PITANJE PRATIM FORUM DUZE VRIJEME DA LI SE U BIBLIJI OBJASNJAVA STRAH NPR PRETPOSTAVLJAM DA JE I TO UTICAJA TIH ZLIH DEMONCICA DA U COVIJEKU STVARAJU OSJECAJ NESIGURNOSTI I MANJAK SAMOPOUZDANJA I VASE MISLJENJE O TOME POZDRAV VELIKI
 
Miroljub Petrovic
Sjajno uradjena video verzija audio predavanja "Skriveni svet - iskustvo susreta sa natprirodnim":

http://www.youtub...9rmCZLakxs

Ovo bi svaki covek trebao da preslusa. Ovo bi trebalo deci pustati u skolama, da se od malih nogu uce odakle dolazi opasnost. Trebalo bi snimiti film na osnovu ovog iskustva.
 
Miroljub Petrovic
NM - poruka glasi:
DA POZDRAVIM SVE NA FORUMU I VELIKI POZDRAV ZA DR MIROLJUBA PETROVICA .IMAM JEDNO PITANJE PRATIM FORUM DUZE VRIJEME DA LI SE U BIBLIJI OBJASNJAVA STRAH NPR PRETPOSTAVLJAM DA JE I TO UTICAJA TIH ZLIH DEMONCICA DA U COVIJEKU STVARAJU OSJECAJ NESIGURNOSTI I MANJAK SAMOPOUZDANJA I VASE MISLJENJE O TOME POZDRAV VELIKI

Tako je, strah je posledica delovanja demona. Da bi se oslobodio straha, odnosno demona, najvaznija je molitva "u ime Isusa Hrista", jer se demoni neopisivo boje Isusa. O molitvi imas u knjizi "Tajne Biblije":

http://www.cps.or...iblije.zip

Naravno da je potrebno ziveti moralno, a sta je moralno, treba da procitas u Bibliji, a narocito u prvih 5 knjiga Biblije.
 
NM
Miroljube kako protiv visokog pritiska neko kaze jedi ovo nemoj jesti ono 1000 nekih savjeta i covijek se na kraju navuce na tablete kao na drogu interesuje me tvoj savijet sta ciniti.POZDRAV
 
nikolaj
Da li postoji jos neka vrsta secera osim rafinisanog i ako postoji kako se ona dobija?
 
Miroljub Petrovic
NM - poruka glasi:
Miroljube kako protiv visokog pritiska neko kaze jedi ovo nemoj jesti ono 1000 nekih savjeta i covijek se na kraju navuce na tablete kao na drogu interesuje me tvoj savijet sta ciniti.POZDRAV

Pricali smo o tome milion puta. Predjes na biljnu hranu, fizicki budes aktivan, izbacis veceru i otrove (kafu, duvan, alkohol), skines visak kilograma i to je to. Imas sve objasnjeno u kratkoj knjizici "Nacela zdravog zivota":

http://www.cps.or...nacela.htm
 
Miroljub Petrovic
nikolaj - poruka glasi:
Da li postoji jos neka vrsta secera osim rafinisanog i ako postoji kako se ona dobija?

Imas secer u vocu i nekim vrstama povrca (tikva, slatki krompir...), pa jedes te biljke i zasladjujes se.
 
bogoslavN
Мирољубе, да ли је могуће излечити астму и како?
Izmenio/la bogoslavN na 14.11.2011 16:42
 
Miroljub Petrovic
bogoslavN - poruka glasi:
Мирољубе, да ли је могуће излечити астму и како?

Preselis se iz smrdljivog grada u prirodu, predjes na biljnu hranu, pijes dosta vode, izbacis otrove, kreces se i nema astme.
 
Buduci
Za sve nas koji još uvek,nažalost,nisu posetili Jerusalim.
http://www.360tr....index.html
Virtuelno Putovanje Kroz Jerusalim!
Zanimljiva stvar...
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 14.11.2011 21:51
 
nikola
bogoslavN - poruka glasi:
Мирољубе, да ли је могуће излечити астму и како?


Drugar je izlecio asmu prelaskom na presnu hranu za mesec ipo dana. Presnim se hranio malo vise od dva meseca, od tada vise ne koristi pumpicu (vec nekolo godina). Promenio je navike u ishrani i sada retko konzumira namernice zivotinjskog porekla (mleko i sir retko, meso skoro uopste)
--
Izmenio/la nikola na 15.11.2011 20:51
 
NM
Miroljube da li si u kontaktu sa porodicom mogu ga ga slobodno nazvati covijekom koji je citav svoj zivot sluzijo BOGU i na kraju zaspao u njemuDAMIROM GALOM . Znam da ima troje dijece i da su skupljali pomoc jer ih je on izdrzavao vidjeo sam na nekim hrvatskim sajtovima srce mi se cijepa kada vidim kakvog covijeka je ovo drustvo izgubilo a kakva bagra zivi ako imas kakvu informaciju vjerujem da je BOG preuzeo brigu nad njegovom dijecom i na kraju kako objasniti da je takav covijek sa toliko ljubavi prema BOGU otisao jer je stvarno bio izuzetan
 
Miroljub Petrovic
NM - poruka glasi:
Miroljube da li si u kontaktu sa porodicom mogu ga ga slobodno nazvati covijekom koji je citav svoj zivot sluzijo BOGU i na kraju zaspao u njemuDAMIROM GALOM . Znam da ima troje dijece i da su skupljali pomoc jer ih je on izdrzavao vidjeo sam na nekim hrvatskim sajtovima srce mi se cijepa kada vidim kakvog covijeka je ovo drustvo izgubilo a kakva bagra zivi ako imas kakvu informaciju vjerujem da je BOG preuzeo brigu nad njegovom dijecom i na kraju kako objasniti da je takav covijek sa toliko ljubavi prema BOGU otisao jer je stvarno bio izuzetan

Video sam se nedavno sa njegovom decom i dao im par sugestija, i ponudio im pomoc. Dvoje njegove dece su punoletni i mogu da donesu dobre odluke, ako hoce. Damir je bio ogroman potencijal, jedan od najvecih koje sam upoznao, ali je bio nedovoljno hrabar i jak da izadje na kraj sa izazovima. Kada sam nedavno bio u Zagrebu saznao sam kako je umro. Pet dana pred smrt on je imao blazi srcani napad sa bolovima u grudima, pa je odveden u bolnicu. I umesto da mi se javi, on je lezao u bolnici i dogovarao se sa koljacima (tzv. lekarima) da ga oni detaljno "pregledaju", a sve na predlog i savet njegovog "prijatelja", nekog usranog lekara, protestanta.

I tog dana kada je Damir imao blazi srcani udar, meni prijatelj iz Zagreba javlja sta se desilo, i ja odmah zovem Damira. On lezi u krevetu u bolnici i smeje se, obradovao se sto sam ga nazvao, kaze kako mu je sada dobro, ali da ce ici na "pretrage" za dva dana, savetovao ga taj neki magarac, konj, kobojagi lekar hriscanin, njegov "prijatelj". Ja mu kazem: "Alo buzdovane, hoces da te ubiju ti dzelati, jesi li normalan?" Inace, Damir Gal je zavrsio prirodnu medicinu na nasem fakultetu i odlicno je upoznat sta se radi u ovoj ateistickoj medicini. Ja mu kazem: "Dodji kod mene da se odmoris i oporavis, da malo setamo po prirodi, da te povedem na neke lokalitete, da mudrujemo..." Ali, on nije hteo, nego hoce da ide na "pretrage".

I ove ubice mu stave u krvnu zilu stent (jedan ili dva), dakle stave mu neke metalne zice da mu navodno prosire krvnu zilu, i taj stent se zaglavi, blokira zilu i Damir umre. Samo se skljokao na patos kad je dosao kuci. I tako je Sotona ubio Damira Gala zahvaljujucu njegovoj naivnosti.

Njegova deca su sada okruzena "savetnicima", isto tako "pametnim" kao sto su savetnici njihovog oca, tako da ne znam sta ce biti sa njima. Ja sam im rekao da mogu da me dozivljavaju kao strica, kao da sam rodjeni brat njihovog oca. Oni mene dobro znaju, tako da ako im budem trebao, tu sam. Mogu da se presele kod mene i ja cu da brinem o njima, i to sam im ponudio. Na njima je da odluce sta ce u zivotu.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 14.11.2011 22:35
 
bran
Pomaze Bog Miroljube, potreban nam je jedan savet. Kada je u pitanju ishrana kod osetljivog zeluca. Sta se preporucuje radi poboljsanja stanja sljuzokoze zeluca. Radi se o 28 osmogodisnjoj zeni.
Unapred zahvalan Branislav.
 
Miroljub Petrovic
bran - poruka glasi:
Pomaze Bog Miroljube, potreban nam je jedan savet. Kada je u pitanju ishrana kod osetljivog zeluca. Sta se preporucuje radi poboljsanja stanja sljuzokoze zeluca. Radi se o 28 osmogodisnjoj zeni.
Unapred zahvalan Branislav.

Imas sve objasnjeno u knjizi na donjem linku:

http://www.cps.or...nacela.htm
 
Dakara
Pomaze Bog Miroljube, imam sestru 18 godina i ima problema sa aknama na licu od svoje 13-te godine. Isla je kod neke kozmeticarke na tretmane prije jedno 3-4 godine sto je meni bilo nenormalno da curica od 14-15 godina posjecuje kozmeticara al sto je jos gore dobila je podrsku od nase majke i ova hvala bogu jos vise joj unistila lice. E sad se ponovo uhvatile nekog doktora koji kao to sanira sa cini mi se CO2 ja stalno govorim njima al oni nikako da se opamete. Pa evo da upitam za savjet ako neko nesto zna al meni je to glupo jer mislim da je to normalno u tim godinama. Pozdrav svima i hvala unapred
 
crnitrn
Radikali se ucvrstili na prvom mestu sa 19% Dveri cetvrti sa 12,14%
http://eizbori.co...-sns-i-ds/
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
radman
Posto zastupas da dusa posle smrti spava i ceka vaskrsenje kako objasnjavas pricu o pravednom Lazaru kada je on u raju, a bogatas u paklu. Ako dusa posle smrti spava sve do vaskrsenja kako je onda moguce da bogatas moli Avrama da upozori bracu da ne budu kao on.
Vidim da se zalazes za zivot u prirodi. Ja imam oko 10ha zemlje i vecinom se bavim poljoprivredom. Da li mi preporucujes neku posebnu vrstu hrane da gajim. Ako nije problem voleo bih da znam da li se i ti bavis poljoprivredom i koliko cesto ides u selo?
 
Miroljub Petrovic
Dakara - poruka glasi:
Pomaze Bog Miroljube, imam sestru 18 godina i ima problema sa aknama na licu od svoje 13-te godine. Isla je kod neke kozmeticarke na tretmane prije jedno 3-4 godine sto je meni bilo nenormalno da curica od 14-15 godina posjecuje kozmeticara al sto je jos gore dobila je podrsku od nase majke i ova hvala bogu jos vise joj unistila lice. E sad se ponovo uhvatile nekog doktora koji kao to sanira sa cini mi se CO2 ja stalno govorim njima al oni nikako da se opamete. Pa evo da upitam za savjet ako neko nesto zna al meni je to glupo jer mislim da je to normalno u tim godinama. Pozdrav svima i hvala unapred

Govorio sam o tome detaljno u prethodnim postovima, a imas i iskustvo devojke koja je imala taj problem i resila ga zdravim nacinom zivota. Pogledaj na 364. strani foruma.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 15.11.2011 21:38
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.49 sekundi!