Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
radman - poruka glasi:
Posto zastupas da dusa posle smrti spava i ceka vaskrsenje kako objasnjavas pricu o pravednom Lazaru kada je on u raju, a bogatas u paklu. Ako dusa posle smrti spava sve do vaskrsenja kako je onda moguce da bogatas moli Avrama da upozori bracu da ne budu kao on.

Govorio sam o tome u prethodnim postovima vise puta, treba da procitas. A imas detaljnije o tome u knjizi "Tajne Biblije", u odeljku "Zivot posle smrti":

http://www.cps.or...iblije.zip

Vidim da se zalazes za zivot u prirodi. Ja imam oko 10ha zemlje i vecinom se bavim poljoprivredom. Da li mi preporucujes neku posebnu vrstu hrane da gajim.

Preporucujem od svega po malo (voce, povrce, zitarice, orasasti plodovi), iako su zitarice fundament, najvaznija namirnica, a ostalo koliko mozes.

Ako nije problem voleo bih da znam da li se i ti bavis poljoprivredom i koliko cesto ides u selo?

Bavim se poljoprivredom sve vise, sa tendencijom da se potpuno preselim na selo za koji mesec.
 
Predrag82
Jel mozete jos jednom ostaviti kontakt gde se nabavlja Sveto pismo sa najnovijim prevodom?
 
Branko M
Predrag82 - poruka glasi:
Jel mozete jos jednom ostaviti kontakt gde se nabavlja Sveto pismo sa najnovijim prevodom?


Kontakti se nalaze na naslovnoj strani, ali evo i ovde:
Ovo izdanje Biblije može se nabaviti putem telefona 064/089-6937 ili e-maila:
 
Buduci
Naš čovek,priča svoju priču o tome kako je teško oboleo usled vakcinacije protiv ''Svinjskog Gripa''
http://www.kurir-...149218.php
 
Petar Vlahovic
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Dakara - poruka glasi:
Pomaze Bog Miroljube, imam sestru 18 godina i ima problema sa aknama na licu od svoje 13-te godine. Isla je kod neke kozmeticarke na tretmane prije jedno 3-4 godine sto je meni bilo nenormalno da curica od 14-15 godina posjecuje kozmeticara al sto je jos gore dobila je podrsku od nase majke i ova hvala bogu jos vise joj unistila lice. E sad se ponovo uhvatile nekog doktora koji kao to sanira sa cini mi se CO2 ja stalno govorim njima al oni nikako da se opamete. Pa evo da upitam za savjet ako neko nesto zna al meni je to glupo jer mislim da je to normalno u tim godinama. Pozdrav svima i hvala unapred

Govorio sam o tome detaljno u prethodnim postovima, a imas i iskustvo devojke koja je imala taj problem i resila ga zdravim nacinom zivota. Pogledaj na 364. strani foruma.


Морам да се надовежем на ово. И ја сам имао велики проблем са акнама. Још од шестог разреда(13 година) сам почео да их добијам. Користио сам све и свашта али то је само кратко помагало и акне би се брзо враћале.

Само мало сам променио исхрану (једно два месеца се трудим да једем здравију храну),не колико би требало ,а лице ми се исчистило само тако. Нове акне ми не излазе већ месец и по дана,а и ожиљци се повлаче.

Толико од мене
 
nikolaj
Profesore, da li je ultra zvuk stetan koji se radi nad trudnicama? U knjizi kako sam pobedila rak kaze da nema zracenje, ali ipak sam hteo da cujem vase strucno misljenje.
 
Allegroz
Miro da li je ovo moguće da zbog štetnog delovanja vakcina čoveku uništili digestivni trakt.

http://www.kurir-...149218.php
 
Miroljub Petrovic
nikolaj - poruka glasi:
Profesore, da li je ultra zvuk stetan koji se radi nad trudnicama? U knjizi kako sam pobedila rak kaze da nema zracenje, ali ipak sam hteo da cujem vase strucno misljenje.

Ultrazvuk nije stetan. Stetno je zracenje teskim ceticama (protonima i neutronima) koje moze da izazove mutacije.
 
Dusan d
Miroljube nas je nato gadjao sa osiromaseni uranijum,na Kosovu ljudi mnogo oboljevaju od zracena uranijuma,dobijaju rak.Covek koji se zdravo hrani i koji ima jak imunitet,sta mislite da li moze da se odupre tom zracenju?

Ja sam davno preso na biljnu ishranu i mnogo sam smrso,vi ste mi rekoli da radim sklekove i neki fizicki poso da bi ulagao u misice,to sam i radio i prilicno razvio misice na grudima,rukama,nogama i razvio ramena. Ali lice mi je kost i koza a nekad nije bilo tako,kako da poboljsam lice da bude malo popunjenije?

 
Miroljub Petrovic
Allegroz - poruka glasi:
Miro da li je ovo moguće da zbog štetnog delovanja vakcina čoveku uništili digestivni trakt.

http://www.kurir-...149218.php

Naravno da moze. Pokazano je da vakcine izazivaju i druge autoimune bolesti.
 
nikolaj
Profesore, da li imate link za knjigu koju je napisao dr.Antony Fley ?
Izmenio/la nikolaj na 17.11.2011 16:30
 
Miroljub Petrovic
15. 11. 2011.
FRANCUSKA NA IZRAZITO ANTISEMITSKIM POZICIJAMA

Nedavna opaska francuskog predsednika u razgovoru sa Barakom Obamom, a koja nije bila namenjena javnosti o tome kako je Netanjahu “nepodnosljivi lazov” samo je izraz vec dugotrajne antisemitske politike vlade republike Francuske kao i raspolozenja stanovnistva u ovoj zemlji.

U tekstu “Ne verujte Francuskoj” jedan politicki analiticar u Izraelu ukratko opisuje istoriju odnosa Francuske i Izraela, kao i ono sto bi se moglo ocekivati u buducnosti od ovih diplomatskih veza.

Samo u poslednjih mesec dana francuski predsednik prihvatio je clanstvo nelegalne palestinske uprave u UNESCO-u, ideju o postojanju jevrejske drzave nazvao “blesavom,” a predsednika vlade Izraela “lazovom.” Nekoliko sedmica ranije predsednik je predlozio da se iz skolskih udzbenika izbaci termin "holokaust" i usvoji "anihilacija"!? Valjda kako bi termin sto manje asocirao na unistavanje jevrejskog naroda.

Oni koji su upoznati sa istorijom odnosa francuske prema jevrejskom narodu znaju da je ovaj lazni prijatelj uvek u trenucima krize izneveravao i ostavljao Jevreje na cedilu. Pre sedam decenija, francuski kolaboracionisticki Vichy rezim, predvodjen marsalom Petenom, doprineo je izrucenjima i pronacistickom politikom da 110.000 vise Jevreja nestane u gasnim komorama. “Nije bilo stvarnog otpora nacizmu u Francuskoj,” kaze se u tekstu. Godine 1967. tokom Sestodnevnog rata, kada je egzistencija Izraela bila dovedena u pitanje, predsednik De Gol je zauzeo pro-arapski stav i uveo embargo na naoruzavanje Izraela. Jevrejski narod je nazvao “elitistickim i sklonim dominaciji,” sto je prva otvorena antisemitska izjava jednog predsednika evropske drzave nakon Drugog svetskog rata. Francuski ministar spoljnih poslova bio je prvi zapadni zvanicnik koji je 1974. susreo sa Jaserom Arafatom. Podrska Francuske Arafatovoj teroristickoj organizacija poznata je, a sam Arafat imao je svoju kancelariju u Parizu. Tokom Druge intifade antisemitski napadi u Francuskoj su se ucetvorostrucili, a drzava nije cinila gotovo nista da ih obuzda. Ovo je izazvalo veliki talas imigracije francuskih Jevreja u Izrael.

“Zvanicno saveznik, Francuska je i danas pritajeni neprijatelj i lazni prijatelj, sto pokazuje i ponasanje predsednika Sarkozija. Ne zaboravimo da se radi o naciji koja je zvanicno objavila rat Bibliji i Bogu i spaljivala Sveto pismo sirom zemlje tokom masonske revolucije koja je izvrnula hriscanski sistem vrednosti u Evropi i postavila temelj paganskom ustrojstvu savremenih evropskih drzava. Mozda u ovom neprijateljstvu prema Bibliji treba traziti uzroke patoloske mrznje Francuske prema Izraelu” navodi se u tekstu.
 
Miroljub Petrovic
16. 11. 2011.
PREZBITERIJANSKA CRKVA IZRAZITO ANTISEMITSKA

Jedna od najuticajnijih protestantskih zajednica u Americi, iz cijeg miljea dolazi najveci broj americkih predsednika, sve vise i vise se odlikuje antisemitskom i anti-izraelskom retorikom. “Sto je veci stepen ucesca protestanstskih crkvi u ekumenskom dijalogu to je veci stepen antisemitizma u njihovim redovima,” zapazaju strucnjaci casopisa "Hriscanska misao". “Objedinjavanje hriscanskih religija odvija se u ekumenskom dijalogu pod kapom Vatikana, a sa druge strane medjureligijski dijalog prosiren je i na ne-hriscanske religije, a narocito islam, sto se moze lako zapaziti iz politickih postupaka Vatikana,” kaze se dalje u izjavi.

“Ako se trendovi nastave, buducnost ce biti veoma teska, jer Vatikan delovanjem kroz medjureligijski dijalog ponovo pokusava da zadobije punu kontrolu nad svetskim politickim i finansijkim tokovima. Islam je vec pod kontrolom, pravoslavlje skoro potpuno, a bastion verske i gradjanske slobode Sjedinjene Americke Drzave, koje su utemeljene na protestantskoj hriscanskoj doktrini, polako popustaju pritiscima rimske institucije. Duhovno razaranje Amerike Vatikan sprovodi kroz crkvu, a politicko unistenje kroz infiltraciju u finansijki i politicki sistem SAD,” objavljuje casopis.

Projekat duhovnog unistavanja i teoloskog zastranjivanja najbolje se vidi na primeru jedne od najbogatijih i najuticajnijih crkava u SAD – Prezbiterijanske crkve. Uticaj ove crkve na politicke tokove u SAD je veliki, a o tome govori i da je veliki broj sudija i uticajnih licnosti upravo potekao iz nje, kao i da je cerka prezbiterijanskog svestenika bivsi ministar spoljnih poslova SAD Kondoliza Rajs.

Crkva je prihvatila predlog palestinske uprave za clanstvu u UN i pridruzila se bojkotu izraelske robe koja se proizvodi na Zapadnoj obali, a antisemitska retorika i doktrine koje oznacavaju Jevreje kao ubice Isusa Hrista i neprijatelje hriscanstva su sve izrazenije. Jevrejsko pravo na Obecanu zemlju nazvano je na simpozijumima crkve “nezakonitim,” a pravo na Jerusalim takodje je dovodjeno u pitanje.

Primer prezbiterijanske zajednice samo je slika delovanja ekumenskog dijaloga u protestantskom svetu i potvrda da najveci deo antisemitskih ideja dolazi upravo iz rimske institucije.
 
Miroljub Petrovic
15. 11. 2011.
ISTRAGA ITALIJANSKIH NOVINARA O VEZI VATIKANA I RADIKALNOG ISLAMA U IZRAELU DOBIJA PUNU MEDIJSKU PAZNJU; PAKT VATIKANA SA ISLAMOM USMEREN PROTIV IZRAELA, OBJAVLJUJU MEDIJI

Proslo je pet godina od govora pape Jozefa Racingera na nemackom univerzitetu Regesburgu u kome je osudjena veza radikalnog islama i terorizma. Reakcije islamskih lidera na ovaj govor su bile izuzetno negativne. Papa je nazivan “drakulom,” “svinjom koja sluzi krstu” i “krstaskim zaverenikom,” a protiv njega i katolicke crkve su izrecene mnoge kletve. Zbog burnih reakcija sirom islamskog sveta ubrzo posle ovog govora Jozef Racinger se izvinio i povukao neke navode ustvrdivsi da su delovi govora pogresno protumaceni.

U zvanicnoj politici Vatikana situacija je danas drugacija i rimokatolicka institucija otvoreno izrazava prijateljski stav prema islamu. Danas papa zvanicno izrazava zaljenje zbog izjava koje su mogle biti protumacene kao nenaklonjene islamu, a ministar inostranih poslova Vatikana, Tarsisio Bertone, nazvao je papin govor na nemackom univerzitetu pre pet godina “arheoloskom relikvijom.”

“Govor pre pet godina u Regesburgu nije nista drugo nego vesto smisljena provokacija koja je posluzila kao povod da se zvanicno usvoji u Vatikanu, i celoj katolickoj instituciji, proislamski stav kao jedini nacin za izbegavanje medjureligijskog konflikta. Institucija je sve isplanirala unapred i osigurala realizaciju nakon preteksta koji se desio u Regesburgu,” komentarisu istrazivaci.

Nakon govora u Regesburgu, Vatikan je usvojio plan punog pomirenja sa islamom, tvrde novinari koji su istrazivali slucaj pozivajuci se na pouzdane izvore. Postupci Vatikana u poslednjih nekoliko godina ukazuju na tacnost ovog podatka. Kardinal Zan Luj Tauran, poznat po svojim proislamskim stavovima, imenovan je za sefa pontificijskog koncila za interreligijski dijalog. Nedavna poseta visoke verske delegacije iz Irana Vatikanu, a koja je odrzana proslog meseca, i izuzetno pozitivni komentari sa srdacnih susreta predstavnika Vatikana i iranskih mula, potvrdjuje proislamsku politiku rimokatolicke institucije. Proslog meseca Vatikan je objavio pismo ciji je autor Tauran, a u kome se obraca “Dragim muslimanskim prijateljima” i poziva ih da se prikljuce savezu u borbi protiv ateizma. Godine 2008. Vatikan je promovisao projekat “Ljubav prema Bogu, ljubav prema bliznjem” kao trodnevni sastanak sa liderima islamskog sveta. U okviru ovoga papa se sastao sa ozloglasenim teroristom, unukom osnivaca Muslimanskog bratstva, Hasan Al Banom Tarik Ramadanom, koji je poznat po svom stavu da Izrael ne treba da postoji, a zbog pomaganja teroristicke aktivnosti, mu je zabranjen ulazak na teritoriju SAD.

Proslog maja je biskup Marijano Krocijata izjavio da Vatikan pruza punu podrsku izgradnji novih dzamija u Evropi. Mesec dana kasnije, kardinali su se sreli sa liderima evropskih muslimana i usvojili zajednicku izjavu o potrebi kulturnog prilagodjavanja islama evropskim vrednostima. U Riminiju, na sastanku pokreta “Zajednistvo i sloboda” koji je jedan od uticajnijih u katolickoj crkvi, ugoscen je predsednik najelitnijeg islamskog univerziteta u Kairu, profesor Al Azhar, jedan od lidera muslimanskog bratstva. Jacanje ove organizacije u Egiptu i njena uloga u nedavnom prevratu jasno pokazuje vezu Vatikana i arapskih revolucija, a to sto je Egipat na listi svetskih hriscanskih organizacija kao zemlja u kojoj hriscani imaju najtezi polozaj, Vatikan uopste ne sprecava da saradjuje sa islamskim fanaticima ciji uticaj u Egiptu raste. Progon hriscana u Gazi, kao i unistavanje prodavnica u kojima su se prodavale Biblije, isto tako ne nailazi da osudu Vatikana, ali zato na osudu nailazi Izrael koji se optuzuje da “blokira Gazu i gusi ljudska prava.” Moze se reci da su u ovom poslu diskreditovanja jasne biblijske poruke i sprecavanja sirenja istine, Vatikan i islam na istom zadatku.

“Meta udruzivanja radi neprijateljskog delovanja u okviru pakta Vatikana i islama je Izrael,” tvrde italijanski novinari-istrazivaci koji su se bavili ovom temom. Tokom operacije “Cvrsto olovo,” 2009. godine, u Milanu su spaljivane izraelske zastave i uzvikivani antisemitski slogani, sto je naislo na odobravanje vaznijih kardinala sa opaskom da se radi o “slobodi izrazavanja.” Prilikom posete Vitlejemu nekoliko meseci kasnije papa Benedikt izrazio je solidarnost sa Palestincima i osudio postupke Izraela prema islamskom stanovnistvu dok nijednom recju nije pomenuo tezak polozaj hriscana na teritorijama pod vlascu muslimana, a narocito u Gazi. “Da li Benedikt Jocef Racinger predstavlja muslimane ili hriscane? Da li on postaje lider neke nove religije? O cemu se radi?” pitaju se istrazivaci ovog monstruoznog projekta saradnje islama i rimske institucije.

Sve ucastalije osude iz Vatikana koje dolaze na racun projekata drzave Izrael, a narocito osuda izgradnje separacione barijere, takodje ukazuje na zaostravanja stava Vatikana prema svom tradicionalnom neprijatelju. Prilikom govora predsednika Ahmadinedzada u UN-u, kada je osudio Izrael kao rasisticku drzavu, a holokaust nazvao izmisljotinom, evropske delegacije napustile su sednicu, ali delegacija Vatikana je ostala i nijednom recju nije komentarisala izlaganja svog saveznika Mahmuda Ahmadinedzada.

Politika usvojena u centrima moci politickog odlucivanja u Vatikanu ocigledno je proislamska i u okviru toga se precutkuje tezak polozaj i progon hriscana u pojedinim islamskim zajednicama, a sve u cilju borbe protiv zajednickog neprijatelja – drzave Izrael.
 
Miroljub Petrovic
Kao stvari stoje, i u Srbiji ce zvanicno biti uvedena opcija kucnog skolovana:

http://www.b92.ne..._id=558309
 
sikili
ni ovo nije lose :
http://www.vesti0...ropagande/
 
Miroljub Petrovic
sikili - poruka glasi:
ni ovo nije lose :
http://www.vesti0...ropagande/

To je samo predizborna propaganda. Gledaces uskoro pedere kako paradiraju Rusijom i kako ih Putinova policija stiti.
 
mumin
Postovani profesore molio bi da nam konkretno odgovorite na neka pitanja: Dali vi prihvatate Isusa kao obecanog Mesiju, jer neki ljudi u Sarajevu koje vi poznajete sumjaju u neke vase stavove, i dali su Jevreji koji su prihvatili Isusovo ucenje isti pred Bogom kao oni koji su to ucenje odbili. Hvala i sve najljepse!
 
Miroljub Petrovic
mumin - poruka glasi:
Postovani profesore molio bi da nam konkretno odgovorite na neka pitanja: Dali vi prihvatate Isusa kao obecanog Mesiju, jer neki ljudi u Sarajevu koje vi poznajete sumjaju u neke vase stavove,

Sta da radim sto oni sumnjaju? Njima i mrtvi da ustaju iz grobova, sumnjali bi.

i dali su Jevreji koji su prihvatili Isusovo ucenje isti pred Bogom kao oni koji su to ucenje odbili. Hvala i sve najljepse!

Postoje Jevreji, kao i ne-Jevreji, kojima neke stvari nisu jasne jer su pogresno uceni. Bog ce ljudima suditi prema onome sto znaju, a ne prema nekim ljudskim kriterijumima, kao sto pise u Bibliji: "Bog ne gleda ono sto covek gleda, covek gleda ono sto je spolja, a Bog ono sto je u srcu."
 
Jovan90
http://www.youtub...re=related

http://www.youtub...re=related

http://www.youtub...re=related

Vidi se da je narod Ruski uz nas,ali politika je nesto drugo!
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.49 sekundi!