Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
nikolaj
monosodijum glutamat-ubica vaseg mozga

http://dzonson.wo...seg-mozga/
 
vatrogascispasiocins
http://matrixworl...silovanja/

papa izjavio da pedofilija i nije tako loša stvar!
Izmenio/la vatrogascispasiocins na 18.11.2011 06:36
Vatru gasi brata spasi
 
Miroljub Petrovic
ljubav_vera_nada - poruka glasi:
Petrovicu,kako komentarisete situaciju u Siriji?

Ocigledno da medjunarodna zajednica zeli da sadasnja vlast ostane u Siriji, ali posto ubijanje civila ne moze da se sakrije od svetske javnosti, onda se kobojagi uvode "sankcije" Siriji, kao na primer: 17 visokih funkcionera Sirije ne mogu da se bave trgovinom izvan Sirije, bice uvedene sankcije na uvoz piletine iz Sirije, ali samo dok se vec ugovorene isporuke ne isporuce (dakle, u januaru 2019), i tome slicno, cime se naivnoj javnosti mazu oci i kupuje vreme za vlast u Siriji da se konacno obracuna sa unutrasnjim neprijateljima i da politika Sirije i dalje ostane anti-izraelska.

Scenario je isti kao i u slucaju uvodjenja komunizma u svetu na pocetku 20. veka. Jezuiti su izazivali revolucije i uvodili komunizam iskljucivo u pravoslavnim zemljama da bi razbili pravoslavlje i uspostavili vlast koja je njima lojalna, a krenuli su sa centrom pravoslavlja - Rusijom, gde su prvo zbacili sa vlasti ruskog cara koji je podrzavao rusku pravoslavnu crkvu, a koja je bila uzdanica svim drugim pravoslavnim crkvama i narodima u svetu. Medjutim, talas komunisticke revolucije se prelio i u neke katolicke zemlje, kao sto je Spanija, ali su se spanski fasisti zestoko obracunali sa komunistickim pobunjenicima.

Danas jezuiti dizu ustanke u svim zemljama u kojima su na vlasti ljudi koji imaju prijateljske ili neutralne odnose sa Izraelom, i svrha "arapskog proleca" je stezanje obruca oko poslednjeg bastiona na planeti koji nije pod kontrolom Vatikana - Izraela. Tako da akcije i nasilje protiv nekih neplaniranih revolucija, kao nekada u Spaniji, a danas u Siriji, se tolerisu, ali se u javnosti stvara slika kako se nasilje osudjuje.

Naravno, Vatikan nije potpuno stavio pod kontrolu sve drzave sveta, tako da postoje mediji i politicari koji pruzaju otpor i pokusavaju da kompromituju papu i njegov sistem. U pitanju je onaj deo masonerije koji nije pod kontrolom jezuita.
 
Miroljub Petrovic
vatrogascispasiocins - poruka glasi:
http://matrixworl...silovanja/

papa izjavio da pedofilija i nije tako loša stvar!

Pitanje je da li papa to rekao, iako me ne bi iznenadilo da on to mozda stvarno misli. U pitanju je pokusaj kompromitacije pape i rimske crkve od strane njihovog najljuceg neprijatelja u prljavom poslu - masonerije. Uglavnom se neke izjave izvuku iz konteksta i pravi prica po zelji novinara koje neko placa.
 
Miroljub Petrovic
Jevrejin, pravoslavac, musliman i katolik (jezuita) piju kafu zajedno.

Jevrejin: - Bogat sam, kupicu Citibank.

Pravoslavac: - Strasno sam se obogatio, mislio sam da kupim General Motors.

Musliman: - Basnoslovno sam bogat, ciljam na Microsoft.

Jezuita i dalje pijucka kafu: - Ne prodajem nista.
 
Miroljub Petrovic
Kad B92 hvali Putina, onda znamo koliko ima sati:

http://www.b92.ne..._id=558634
 
Bradonja
Gospodine Miroljube prije par dana sam čuo priču da neki monah u Ostrogu "Prica sa Svetim Vasilijem " , pa posto duh Svetog Vasilija spava , s kim onda prica taj Monah. Jeli moguce da je Sveti Vasilije vaznet na nebo. I cuo sam da nakon smrti jednog ruskog granicara , koji je kasnije proglasen za Svetca , mnogim ruskim granicarima u oblasti Cecenije se javljao mladic , koji im je pomagao. Ja se pitam ko bi im mogao pomagati.
 
minaa
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Ljiljana Neskovic - poruka glasi:
Imate li informacije o tajnom sastojku ili sastojcima koka kole?

Nisam to proucavao. Dovoljno je da se sklanjamo od tog otrova.



Evo ti sastojci u coca cola zero:

COCA COLA ZERO

1. FENILALANIN (Phenylalanine) - Utiche na luchenje SEROTONINA (hormon zadovoljstva) koji izaziva zavisnost.
2. FOSFORNA KISELINA (Phosphoric acid) - E338 - Smanjuje gustinu kostiju, jer vezuje kalcijum i magnezijum i stvara soli koje se ne apsobuju. Takodje izaziva bolesti bubrega, kao i stvaranje kamena.
3. NATRIJUM CIKLAMAT (Sodium cyclamate) - E952 - Veshtachki zasladjivach koji je 1969. ZABRANJEN, jer je otkriveno da formira kancerogenu materiju u organizmu.
4. ACESULFAM K (Acesulfame potassium) - E950 - Veshtachki zasladjivach za koji se tvrdi da nije dovoljno testiran pre pushtanja u upotrebu i za koji se sumnja da je kancerogen.
5. ASPARTAM (Aspartame) - E951 - Sumnja se da je shtetan za mozak i da izaziva tumor. Na stranama wikipedije mozete prochitati o ostalim
nezeljenim posledicama kao i o sumnjivim okolnostima pod kojim je ovaj zasladjivach prihvacen kao "bezbedan".
6. KOFEIN (Caffeine) - manje-vishe znaNO, izaziva zavisnost...
7. NATRIJUM CITRAT (Sodium citrate/Trisodium citrate) - Ovaj "regulator" ukusa je ustvari anestetik (za jezik) i antikoagulanta. (mogu misliti kakav je ukus kole bez njega)
8. NATRIJUM BENZOAT (Sodium benzoate) - E211 - Konzervans, koji moze da reaguje sa Vitaminom C i formira Benzen, chija su ancerogena svojstva poznata. Takodje utvrdjeno je da ova hemikalija izaziva celijsko
oshtecenje, jer utiche na DNK mitohondrija. 2007. je otkriveno da natrijum benzoat (E211) izaziva hiperaktivnost i smanjenje inteligencije kod dece. Prema ovim istrazivanjima IQ opada i do 5.5 poena. U Koka-Koli su izjavili da ce obustaviti upotrebu E211 "chim se pronadje adekvatna zamena".

Naravno, nije koka-kola jedina koja ima ove sastojke u sebi, ali "Zero"
u sebi nema nishta drugo.
 
Miroljub Petrovic
Bradonja - poruka glasi:
Gospodine Miroljube prije par dana sam čuo priču da neki monah u Ostrogu "Prica sa Svetim Vasilijem " , pa posto duh Svetog Vasilija spava , s kim onda prica taj Monah.

Ne znam da li taj monak "prica sa Vasilijem Ostroskim", ali znam da su mnogi izjavili da su pricali sa nekim ko se predstavljao kao Vasilije Ostroski, i u velikom broju slucajeva je istina da su sa nekim pricali. Ja kazem da su pricali sa demonima, jer je to jasan zakljucak na osnovu biblijske nauke.

Jeli moguce da je Sveti Vasilije vaznet na nebo.

Nemamo informacije da je vaznet na Nebo. Kada Bog nekoga prenosi na Nebo onda to svi vide i to je opste poznato, pa se zapise, kao u slucaju Enoha i Ilije, a i Mojsija.

I cuo sam da nakon smrti jednog ruskog granicara , koji je kasnije proglasen za Svetca , mnogim ruskim granicarima u oblasti Cecenije se javljao mladic , koji im je pomagao. Ja se pitam ko bi im mogao pomagati.

Ima puno glasina, a ima i slucajeva da se demoni javljaju ljudima, tako da ne treba da se time mnogo bavimo.
 
Miroljub Petrovic
Bozo33 - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
sikili - poruka glasi:
ni ovo nije lose :
http://www.vesti0...ropagande/

To je samo predizborna propaganda. Gledaces uskoro pedere kako paradiraju Rusijom i kako ih Putinova policija stiti.

Tako ti je sad u Izraelu.

Pederi promovišu razvrat, a jevrejska policija ih štiti, a jevrejski narod se ne protivi.

Tako pise svaki antisemitski magarac kome glava sluzi samo za frizuru. U Izraelu se odrzavaju gej parade jer su religiozne vodje napravile dogovor sa vlastima da udju u vlast i da dobiju velike privilegije ako dopuste da se povremeno odrze gej parade u Izraelu. Religiozni ljudi su dobili svoje skole, od obdanista do univerziteta, koje se finansiraju iz drzavnog budzeta, dobili su da brak moze da bude samo religiozni, da nema kockarnica, javnih kuca itd u Izraelu, a sekalrni politicari, koji hoce da budu "deo sveta", dobili su "reklamu" pred polupanim svetom da ponekad organizuju gej paradu. Pa cak i sada, oko 8.000 policajaca stiti 5.000 pedera koji se skupe iz celog sveta (da ispadne kako u Izraelu ima mnogo pedera), a pederi su u Izraelu u misjim rupama da ih narod ne bi spalio.

Religiozne vodje otvoreno kazu da ce ovakvom politikom uskoro da preuzmu vlast u Izraelu jer je natalitet religioznih ljudi veoma veliki (skoro 9 dece u porodici u proseku), i da na ovaj nacin (popustanjem sekularcima) ustvari jacaju svoje pozicije, porodicu i Izrael, sto i jeste u praksi. I ja da sam manjinska stranka u Srbiji, i da mi ponude da udjem u vlast, dopustio bih da se jednom godisnje organizuje pederska parada u Beogradu, ali da ulaskom u vlast mogu da organizujem religiozne skole na racun drzavnog budzeta, da imam prostor u medijima, da se zabrani kocka i prostitucija, itd.

Upravo to rade religijske vodje u Izraelu, jer znaju koliko je sekularcima stalo da budu veliki u ocima moralno posrnulog sveta, i da bi zrtve u sukobu zbog sprecavanja gej parade bile mnogo vece, nego sto je steta od jedne gej parade godisnje, a sa druge strane dobijaju veliku korist za jacanje svoje zajednice, porodica i stvaraju paralelan sistem vlasti u Izraelu.

Naravno da tvoj suplji antisemitski mozak to ne moze da razume jer u svemu vidis povod za mrznju prema Bogu i Njegovom narodu.

Nema potrebe da špekulišeš dal će nekad Rusija postati leglo razvrata ko Izrael, za sad su Rusi od strane svojih vlasti sačuvani od razvrati, a Jevreji nisu.

Bravo buzdovane. Okaci ovu izjavu na jos neki forum, imas velike sanse da dobijes Nobelovu nagradu ili da te prime u jezuitski red. Rusija je, na zalost, vec danas jedno od najvecih svetskih legla razvrata sa najvecom stopom moralnog propadanja na svetu. Formalno jos nisu dopustili gej parade, ali u svemu ostalom ne zaostaju za Evropom, dok su po kriminalu, mafiji, prostituciji, korupciji, odavno prestigli Evropu. U Izraelu su religiozni ljudi organizovani u politicke stranke i usli su u vlast, tako da zakoniski brinu o svom narodu koliko mogu i imaju veliki uspeh u tome - uspeh kakav nema niko u svetu. Sa druge strane, Ruska pravoslavna crkva (bas kao i nasa) je potpuno odvojena od zbivanja u drzavi i u potpunosti je prepustila narod u ruke mafijasa i kriminalaca, i jos se dodvorava papi i sa njim pravi sporazume i unije.
 
Aleksandar Simovic
http://www.b92.ne..._id=558786
 
_Ivan_
http://www.vesti0...-objedini/
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 18.11.2011 18:36
 
Samson
E ja moram da postavim nesto,malo je vulgarno...
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 18.11.2011 21:18
 
NM
Miroljube imas li u skorije vrijeme kakvo gostovanje na televiziji.POZDRAV
 
Miroljub Petrovic
Samson - poruka glasi:
E ja moram da postavim nesto,malo je vulgarno...

A ja moram da te banujem...
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 18.11.2011 21:18
 
Miroljub Petrovic
NM - poruka glasi:
Miroljube imas li u skorije vrijeme kakvo gostovanje na televiziji.POZDRAV

Bice uskoro, pa cu da postavim link da se gleda.
 
Hauswurz
Možda baš i nije najbolji primer ali eto da postavim:

http://www.youtub...pPxiJ16wAM
 
Bozo1
Alo, sektaš???!!

Å to si kuja brate mili?

Ko strina oćeš da se "nagovoriš", pa onda moj odgovor brže bolje izbrišeš...da kao ispadneš "pametan jer si poklopio nekoga"?

Ne budi kuja, budi čovek!


Dakle...Å TO SI IZBRISAO JEVREJSKI PEDERLUK???

Da vide ljudi kakvi su jevreji, i da nikad da bagra neće biti junačine i ljudine ko Srbi i Rusi!!!
 
Miroljub Petrovic
Bozo1 - poruka glasi:
Alo, sektaš???!!

Reci junacino (sto se krijes iza pseudonima)...

Å to si kuja brate mili?

Ja ti nisam brat. Tebi su braca Jeljcin, Tudjman, Putin, Mesic...

Ko strina oćeš da se "nagovoriš", pa onda moj odgovor brže bolje izbrišeš...da kao ispadneš "pametan jer si poklopio nekoga"?

Ne budi kuja, budi čovek!

Ovaj forum nije septicka jama, kao vecina ostalih foruma, pa da mogu likovi kao ti da smrde i lupetaju. Opseli te demoni, pa moram da te brisem jer lupetas kao Maksim po diviziji.

Dakle...Å TO SI IZBRISAO JEVREJSKI PEDERLUK???

Ja kada sam pisao o pederluku u Izraelu, ti si pusio cigare u skolskom klozetu. Niko nije ostrije i argumentovanije kritikovao lose stvari u Izraelu od mene. Ali ti nisi citao moje prethodne postove, pa si dosao ovde da delis lekcije

Da vide ljudi kakvi su jevreji, i da nikad da bagra neće biti junačine i ljudine ko Srbi i Rusi!!!

Tako je, ti, Putin, Jeljcin, Toma Nikolic, Vucic, Tudjman i Mesic ste najveci Srbi i Rusi na planeti. Blago onom ko vas ima za prijatelja, jer ce preko vas da se spasi covecanstvo.
 
Bozo1
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Bozo1 - poruka glasi:
Alo, sektaš???!!

Reci junacino (sto se krijes iza pseudonima)...

Å to si kuja brate mili?

Ja ti nisam brat. Tebi su braca Jeljcin, Tudjman, Putin, Mesic...

Ko strina oćeš da se "nagovoriš", pa onda moj odgovor brže bolje izbrišeš...da kao ispadneš "pametan jer si poklopio nekoga"?

Ne budi kuja, budi čovek!

Ovaj forum nije septicka jama, kao vecina ostalih foruma, pa da mogu likovi kao ti da smrde i lupetaju. Opseli te demoni, pa moram da te brisem jer lupetas kao Maksim po diviziji.

Dakle...Å TO SI IZBRISAO JEVREJSKI PEDERLUK???

Ja kada sam pisao o pederluku u Izraelu, ti si pusio cigare u skolskom klozetu. Niko nije ostrije i argumentovanije kritikovao lose stvari u Izraelu od mene. Ali ti nisi citao moje prethodne postove, pa si dosao ovde da delis lekcije

Da vide ljudi kakvi su jevreji, i da nikad da bagra neće biti junačine i ljudine ko Srbi i Rusi!!!

Tako je, ti, Putin, Jeljcin, Toma Nikolic, Vucic, Tudjman i Mesic ste najveci Srbi i Rusi na planeti. Blago onom ko vas ima za prijatelja, jer ce preko vas da se spasi covecanstvo.



Koja si ti strina...


Poklapaš na svaku!

Ajde malo argumentima jado, ARGUMENTIMA!


U Rusiji pederluk zabranjen, u Izraelu se od pederluka ne može živeti, i ti pljuješ Svetu Rusiju a hvališ Izrael koji je od Svete Zemlje Sodomu i Gomoru napravio???!!
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.49 sekundi!