Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
peki_90 - poruka glasi:
de si miroljube, dugo me nije bilo

Gde si peki majstore, svi me pitaju za tebe, ja im rekao da si otisao na pripreme za olimpijske igre.

sto ne sredis malo forum da lepse estetski izgleda
:)

Upravo ga sredjujemo, izgledace kao avion, za koji dan.
 
Miroljub Petrovic
http://www.vesti0...ularnosti/
 
croat
Citam recepte za sokove, cesto radim sam sokove... Dakle sa povrcem eventualno mjesamo jabuke i limun radi boljeg okusa ostalo voce nebi pasalo u kombinaciji sa organizmom?

Najzdravije je sirovo ali ako bi htjeli recimo ispeci tikvice ili sl. koje ulje najbolje koristiti za pecenje?

Da li podrzavate popularno rostiljanje u prirodi ako se radi o namirnicama bilinog podrijetla?
 
Dusan d
Malo je interesantno da dveri imaju veliku popularnost iz dana u dan a da se uopste nepromovisu na vecim tv kanalima i novinama.
 
Miroljub Petrovic
croat - poruka glasi:
Citam recepte za sokove, cesto radim sam sokove... Dakle sa povrcem eventualno mjesamo jabuke i limun radi boljeg okusa ostalo voce nebi pasalo u kombinaciji sa organizmom?

Najzdravije je sirovo ali ako bi htjeli recimo ispeci tikvice ili sl. koje ulje najbolje koristiti za pecenje?

Bilo koje biljno hladno cedjeno, mislim da je suncokretovo najjeftinije.

Da li podrzavate popularno rostiljanje u prirodi ako se radi o namirnicama bilinog podrijetla?

Ako ti se rostilja, samo napred, ali meni to zaudara, dim sa rostilja ulazi u namirnice i zagadjuje ih, tako da preporucujem sirovu opciju.
 
Miroljub Petrovic
Dusan d - poruka glasi:
Malo je interesantno da dveri imaju veliku popularnost iz dana u dan a da se uopste nepromovisu na vecim tv kanalima i novinama.

Nije nista interesantno, mi smo pod okupacijom i promovise se samo destrukcija i laz.
 
Radoslav
Možete li pojasniti malo zašto nije dobro miješati voće i povrće u jednom obroku?
Pozd.
 
Dino
Našao sam u vašim predavanjima di ste govorili o žrtvama...i još sam čitao brojne tekstove u Bibliji koji jasno ukazuju da žrtve ne mogu biti ukinute, kao Ezekielu 43 glava itd...ali opet, ne mogu a da ne priznam da me jako bune neki tekstovi u NZ...kao npr. Hebrejima 10 poglavlje 9-18.

Zašto ta poslanica ima dosta "kontroverzi" u sebi, da tako to nazovem? Ako mi konkretno možete objasnit na što je Pavle mislio u 10. glavi...bio bih vam zahvalan...

Pozdrav!



"Ako netko hoće da se hvali, neka se hvali time što Mene poznaje."
 
peki_90
Dusan d - poruka glasi:
Malo je interesantno da dveri imaju veliku popularnost iz dana u dan a da se uopste nepromovisu na vecim tv kanalima i novinama.

ha ha ha
odakle ti to da dveri imaju bilo kakvu podrsku?
na facebooku su imali rezultate zahvaljujuci time sto se poziv za glasanje na toj grupi slao samo klerikalcima i navijacima Wink oni ne cine ni 2% drustva

kazes da nemaju reklamu. sto je laz. celu srbiju su izlepili plakatima Wink
dveri nece preci cenzus. ziv bio pa video

psp. moje politicke prognoze su se uvek obistinile Cool
 
Fargo
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Dusan d - poruka glasi:
Malo je interesantno da dveri imaju veliku popularnost iz dana u dan a da se uopste nepromovisu na vecim tv kanalima i novinama.

Nije nista interesantno, mi smo pod okupacijom i promovise se samo destrukcija i laz.


Å ta bi sa roditeljski pokretom? Kako napreduje sakupljanje potpisa?
 
Miroljub Petrovic
Radoslav - poruka glasi:
Možete li pojasniti malo zašto nije dobro miješati voće i povrće u jednom obroku?
Pozd.

Istrazivanja pokazuju da mineralne soli iz povrca i seceri iz voca, kada se nadju zajedno, izazivaju dijareju (proliv), nadimanje i dr.
 
Miroljub Petrovic
Dino - poruka glasi:
Našao sam u vašim predavanjima di ste govorili o žrtvama...i još sam čitao brojne tekstove u Bibliji koji jasno ukazuju da žrtve ne mogu biti ukinute, kao Ezekielu 43 glava itd...ali opet, ne mogu a da ne priznam da me jako bune neki tekstovi u NZ...kao npr. Hebrejima 10 poglavlje 9-18.

Zašto ta poslanica ima dosta "kontroverzi" u sebi, da tako to nazovem? Ako mi konkretno možete objasnit na što je Pavle mislio u 10. glavi...bio bih vam zahvalan...

Pozdrav!

Nema nikakvih kontoverzi. Ako nisi razumeo poruku Starog zaveta i ako ne znas kome se Pavle obraca, onda ne razumes sta on prica. Dodatni problem je sto nemamo originalni tekst Pavlovih poslanica na hebrejskom, nego grcki prevod, pa se negde mora gledati kontekst da bi se razumela poruka. Pavle se obraca Jevrejima koji su insistirali na formi, a nisu razumeli sustinu. To imas danas u svim religijama, samo forma, forma, forma, a Pavle ukazuje na sustinu i istice da je znacaj poruke vazniji od same forme koja prenosi poruku.
 
Miroljub Petrovic
peki_90 - poruka glasi:
Dusan d - poruka glasi:
Malo je interesantno da dveri imaju veliku popularnost iz dana u dan a da se uopste nepromovisu na vecim tv kanalima i novinama.

ha ha ha
odakle ti to da dveri imaju bilo kakvu podrsku?
na facebooku su imali rezultate zahvaljujuci time sto se poziv za glasanje na toj grupi slao samo klerikalcima i navijacima ;) oni ne cine ni 2% drustva

kazes da nemaju reklamu. sto je laz. celu srbiju su izlepili plakatima ;)
dveri nece preci cenzus. ziv bio pa video

psp. moje politicke prognoze su se uvek obistinile B)

Hej Peki, lepo je da nas s vremena na vreme zabavljas sa svojim "strucnim" komentarima. Kad CPS dodje na vlast u Srbiji, ti ces biti urednik informativnog programa na B92 (koja ce se tada zvati "Guslarska televizija").
 
Miroljub Petrovic
Fargo - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Dusan d - poruka glasi:
Malo je interesantno da dveri imaju veliku popularnost iz dana u dan a da se uopste nepromovisu na vecim tv kanalima i novinama.

Nije nista interesantno, mi smo pod okupacijom i promovise se samo destrukcija i laz.


Å ta bi sa roditeljski pokretom? Kako napreduje sakupljanje potpisa?

Roditeljski pokret se fuzionisao sa jos nekim patriotskim organizacima i radi se na prikupljanju potpisa. Javicu kad dodje do registracije.
 
Miroljub Petrovic
Evo linka za odlicno predavanje dr Dror Ejdara na temu "Arheologija i Biblija - naseobine u obliku stopala u Izraelu", koje je odrzano u prosli cetvrtak:

http://vimeo.com/...
 
crnitrn
http://www.vesti0...e-umire-1/
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
bokiva
Cudo u prirodi

http://www.youtub...E-Nyt4Bmi8
"Ja sam pastir dobri. Pastir dobri život svoj polaže za ovce".
 
zoky
Pratite uzivo iznošenje završne reči prof. Dr. Vojislava Šešelja

http://www.icty.o...

odaberite srpski jezik u gornjem desnom uglu sajta.
Izmenio/la zoky na 14.03.2012 18:38
 
Damjanov
Uvaženi Miroljube,
Interesuje me da li Centar za prirodnjačke studije ima samo kancelariju u Beogradu, ili i u ostalim gradovima u Srbiji ? Isto pitanje i za Institut za nacionalnu istoriju ?
 
Miroljub Petrovic
IvanDamjanov - poruka glasi:
Uvaženi Miroljube,
Interesuje me da li Centar za prirodnjačke studije ima samo kancelariju u Beogradu, ili i u ostalim gradovima u Srbiji ? Isto pitanje i za Institut za nacionalnu istoriju ?

Nemamo kancelarije izvan Beograda, za sada.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.59 sekundi!