Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
GOGO - poruka glasi:
http://www.youtub...yQ0N04gCW4

Hajde da neko iz Zagreba ovo snimi i da okaci na internet.
 
Miroljub Petrovic
ro004 - poruka glasi:
Pozdravljeni!
Mene pa interesuje, da li ima kakvih konkretnih rezultata pri lečenju homoseksualnosti? Da li ima neki broj ljudi, koji su bili uspešno izlečeni?

Kako da nema, ima izlecenih, samo sto oni nece da se snimaju. Ali, ako bude neko hteo, objavicemo.
 
NR
Sta velis, Miroljube, na ovo?

http://www.kurir-...192428.php
 
Miroljub Petrovic
NR - poruka glasi:
Sta velis, Miroljube, na ovo?

http://www.kurir-...192428.php

I ti verujes u svakakve gluposti.
 
Hristodul
Da li se i raž može koristiti kao i pšenica, ječam i ovas, potapanjem u vodi preko noći?
 
Damjanov
Ako nemate izvan Beograda, mogu li znati gde se nalazi kancelarija CPS-a u Beogradu ?
 
Radoslav
Miroljube, da li je moguće da nas Bog opominje kroz nesreće koje nam se dešavaju kao pojedincima, iz kojih izađemo sa lakšim ili nikakvim povredama a znamo da smo imali ogromnu sreću da ne nastradamo?
Mislim na saobraćajne nezgode, povrede na radu, napade drugih ljudi na nas i sl?
Da li to može da bude neki vid opomene?
 
12345
Čitajući Novi zavet, stičem utisak da Carstvo Božije trebalo da stigne vrlo blizu posle Isusove misije. I Jovan je propovedao pokajanje, zato što se približilo Carstvo nebesko. I Isus na tu stranu navodi u svojim besedama, između ostalog:
"Заиста
вам кажем да међу овима што стоје овде
има не ких који неће окусити смрт све док
не виде Сина Божјег како долази доводећи
своје царство." Mt 16:28

A evo već prošlo 2000 godina, iz teksta je za očekivati skori period (u svakom slučaju manje od 100 godina posle Hrista)
 
12345
U vezi delovanja demona, i čuda:
Pročitao sam tvoja objašnjenja na temu čuda,ali mi nije logično - demon učini dobro, i posle bude još veće zlo. Pa tako su mogli reći i za Isusa, kad je činio čuda. Ali on kaže:
Како може сатана сатану изгонити?
24. И ако се царство само по себи раздијели, то царство не може опстати,
25. И ако се дом сам по себи раздијели, тај дом не може опстати;
26. И ако сатана устане сам на себе и раздијели се, не може опстати, него ће пропасти.

Nije li to upravo onaj najveći, neoprostivi greh: pripisivanjem dela Svetog duha demonima - hula na Svetog duha.
 
Nemanja Glisic
VAŽNO! Svako ko je u mogućnosti, neka da svoj potpis za izbornu listu Dveri. Cilj je skupiti 10.000 potpisa, što pre moguće da bi se dobilo što više mesto na izbornoj listi (nije isto ako je neko na prvoj strani glasačkog listića 5-6, ili na drugoj 15-16). Više informacija o mestima gde možete dati potpis:

http://www.dveris...-listu.php

Takođe, u nekim mestima će potpisivanje trajati samo nekoliko dana, tako da je bitno da znate za vreme i datum. Ukoliko imate prijatelje, poznanike ili nekog od rodbine ko podržava Dveri, javite i njima - bitno je da se ovo odradi brzo i efikasno.
 
Miroljub Petrovic
Hristodul - poruka glasi:
Da li se i raž može koristiti kao i pšenica, ječam i ovas, potapanjem u vodi preko noći?

Moze.
 
Miroljub Petrovic
IvanDamjanov - poruka glasi:
Ako nemate izvan Beograda, mogu li znati gde se nalazi kancelarija CPS-a u Beogradu?

Kancelarija u Beogradu je gde god se ja nadjem ili neko od mojih saradnika.
 
Miroljub Petrovic
Radoslav - poruka glasi:
Miroljube, da li je moguće da nas Bog opominje kroz nesreće koje nam se dešavaju kao pojedincima, iz kojih izađemo sa lakšim ili nikakvim povredama a znamo da smo imali ogromnu sreću da ne nastradamo?
Mislim na saobraćajne nezgode, povrede na radu, napade drugih ljudi na nas i sl?
Da li to može da bude neki vid opomene?

Dobro si zakljucio.
 
Miroljub Petrovic
12345 - poruka glasi:
Čitajući Novi zavet, stičem utisak da Carstvo Božije trebalo da stigne vrlo blizu posle Isusove misije. I Jovan je propovedao pokajanje, zato što se približilo Carstvo nebesko. I Isus na tu stranu navodi u svojim besedama, između ostalog:
"Заиста
вам кажем да међу овима што стоје овде
има не ких који неће окусити смрт све док
не виде Сина Божјег како долази доводећи
своје царство." Mt 16:28

A evo već prošlo 2000 godina, iz teksta je za očekivati skori period (u svakom slučaju manje od 100 godina posle Hrista)

To se desilo kada je Isus posle vaskrsenja otisao kod Oca i vratio se, pa se pokazao ucenicima. Bozje carstvo je svuda tamo gde su dvoje ili troje u Njegovo ime, a Bozje carstvo je obnovljeno na Zemlji kada je pobedjen Sotona, a to se desilo na krstu. Tada je Sotoni oduzeto carstvo koje je on uzeo od Boga prevarivsi prve ljude. Sada je samo ostalo da se vidi ko ce od ljudi ziveti u tom carstvu.
 
12345
12345 - poruka glasi:
U vezi delovanja demona, i čuda:
Pročitao sam tvoja objašnjenja na temu čuda,ali mi nije logično - demon učini dobro, i posle bude još veće zlo. Pa tako su mogli reći i za Isusa, kad je činio čuda. Ali on kaže:
Како може сатана сатану изгонити?
24. И ако се царство само по себи раздијели, то царство не може опстати,
25. И ако се дом сам по себи раздијели, тај дом не може опстати;
26. И ако сатана устане сам на себе и раздијели се, не може опстати, него ће пропасти.

Nije li to upravo onaj najveći, neoprostivi greh: pripisivanjem dela Svetog duha demonima - hula na Svetog duha.


Preskočio si da odogovoriš na ovo, jako je važno.
 
Miroljub Petrovic
12345 - poruka glasi:
12345 - poruka glasi:
U vezi delovanja demona, i čuda:
Pročitao sam tvoja objašnjenja na temu čuda,ali mi nije logično - demon učini dobro, i posle bude još veće zlo. Pa tako su mogli reći i za Isusa, kad je činio čuda. Ali on kaže:
Како може сатана сатану изгонити?
24. И ако се царство само по себи раздијели, то царство не може опстати,
25. И ако се дом сам по себи раздијели, тај дом не може опстати;
26. И ако сатана устане сам на себе и раздијели се, не може опстати, него ће пропасти.

Nije li to upravo onaj najveći, neoprostivi greh: pripisivanjem dela Svetog duha demonima - hula na Svetog duha.


Preskočio si da odogovoriš na ovo, jako je važno.

Ne cini demon nikakvo dobro. On cini prevaru, koja coveku izgleda kao nesto dobro i tako ga navuce na jos vece zlo. Kad covek ode kod vracare ili atrologa, to je kao kad se uclani u neku pro-evropsku stranku - on dobije posao i platu, i trenutno mu izgleda kao da mu je dobro, a ustvari demonski sistem preko svojih stranaka pravi od njega roba i posle ce takav da skapava od gladi (kao oni u Grckoj) i da izadje na ulice da pali grad jer je "nezadovoljan" sto su ga ispalili. Slicno se desava i kada covek ode u kockarnicu - mafijasi ga puste da dobije jednu ili dve partije da "zaradi" neke pare, i posle se ovaj mucenik navuce da se kocka, a mafijasi ga posle oderu do gole koze. Tako funkcionise i drogiranje i sve drugo sto dolazi od demona.

Dakle, demonske prevare funkcionisu po istom principu - naivnim ljudima prikazu kako je "lepo" imati posla sa demonima, i covek oseti trenutno "zadovoljstvo", a onda sledi nokaut.
 
Miroljub Petrovic
http://www.vesti0...-u-srbiji/
 
Sionska radost
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
http://www.vesti0...-u-srbiji/

Knjiga ce tamo kostati 1900 a u knjizarama ce biti dosta skuplja oko 2500 dinara.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 18.03.2012 22:46
 
kotor
Kako nastaju Meanderi,mislim kako su poslepotopne vode napravile one krivudave useke u kojima su korita reka?
 
kron
imam pitanje za gospodina petrovica,odgledo sam vecinu vasih klipova,moram priznati da sam odusevljen,ali teo bi da cujem vase misljenje kako treba slaviti boga na zemlj sem postovanjem njegovih zakona?kako treba da izgleda pokajanje ? pricesce? sta mislete o krstenju? i sta bi svaka crkvena zajednica trebala da ima,poseduje ? kako treba da izgleda liturgija jedne crkvene zajendice ?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.69 sekundi!