Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
biblija22
NEKE OBJAVE O NASEM DJURDJEVDANSKOM PROTESTU
http://www.telegr...anja-video
http://www.naslov...eo/3411571
http://dnevnenovi...hebrejski/
http://vesti.alad...-01/368530
http://www.enovos...6NCN-t7pe4
http://www.najves...Knizevnost
 
jovan k
Moj zet (od sestre muž) je alergičan na polen, a početkom avgusta kad ambrozija cveta on ne može da izađe na ulicu koliko mu to smeta. E sad savremena medicina pojma nema kako dolazi do te alergije i kako se leči, jedino zna da je dijagnostikuje i da kaže da je oko 10 % ljudi alergično na polen. Lepa uteha za one koji po najlepšem vremenu moraju da budu zatvoreni u kući.
Ja mu kažem da izvrži detoksifikaciju organizma, da skine nekoliko kilograma i da počne da vežba i verovatno će bolje pripremljen dočekati sezonu ambrozije. Šta vi kažete o ovom problemu? Pročitao sam baš dosta literature iz oblasti zdrave hrane, prirodne medicine i sl. ali još nisam naišao na neko konkretno rešenje ovog problema.
Pozdrav i hvala unapred!
 
Miroljub Petrovic
La Gioconda - poruka glasi:
Dragi Miroljube,

Ne verujem da sam opsednuta demonima zato sto sam skepticna po pitanju stranke koja je odjednom "narasla" po medijima

Ja kazem da ste opsednuti, jer po istom principu mozete i da sumnjate da je Isus vasrksao, da je svet stvoren itd.

a kada prijatelje i rodbinu pitam za stav o tom pokretu oni kazu da nikad nisu culi za Dveri.

Ako vasu rodbinu i prijatelje pitate da li decu treba vakcinisati, da li veruju u evoluciju, oni ce svi uglas reci "da". Vasa rodbina i prijatelji su klasicne zrtve gledanja televizije i povodjenjem za misljenjem vecine.

Secate se da je i Otpor puno obecavao pa evo sta rade otporasi danas u Srbiji.

Nemcima koji su bili zaglupljeni i Hitler je mnogo obecavao, pa su se razocarali. Covek koji je duhovno slep vidi samo ono sto mu demoni stave da vidi.

Da li imate ideju zasto Dveri nisu dale priliku prof. Dereticu da isprica nesto o istoriji srba koju ne znamo iako se profesor zalaze za isto sto i Dveri?

Deretic je specificna licnost i ne moze svako sa njim da saradjuje.

Prijatelj koji je politicki angazovan tvrdi da je Boris Tadic pomogao Dverima da se registruju.

Nije dobro sto su vam prijatelji naprednjaci.

Sve ovo vam pisem jer me zanima sta Vi i ostali na forumu mislite i znate. Meni se Dveri dopadaju i verovatno cu glasati za njih ali kako biti siguran da to opet nije neki projekat zapada koji je "namirisao" sta bi nas narod voleo da cuje i kakav pokret bi podrzao.

To je kao da pitate: Kako da znamo da je biljna hrana najbolja za coveka? ili Kako da znamo da je Biblija autenticna? Potrebna su odredjena znanja o zivotu da bismo mogli da prepoznajemo sta je dobro, a sta lose. To se stice citanjem dobre literature, druzenjem sa ozbiljnim ljudima, a izbegavanjem gledanja TV-a i izbegavanjem druzenja sa evropljanima.

Pokret 1389 i Nasi koji su takodje patriotske organizaije tvrde da su Dveri prevara.

Pokret 1389 je patriotska organizacija i nikada nije govorila ruzno o Dverima. Ali, pokret SNP 1389, kojeg finansira Vucic, govori ruzno o Dverima.
 
Miroljub Petrovic
jovan k - poruka glasi:
Moj zet (od sestre muž) je alergičan na polen, a početkom avgusta kad ambrozija cveta on ne može da izađe na ulicu koliko mu to smeta. E sad savremena medicina pojma nema kako dolazi do te alergije i kako se leči, jedino zna da je dijagnostikuje i da kaže da je oko 10 % ljudi alergično na polen. Lepa uteha za one koji po najlepšem vremenu moraju da budu zatvoreni u kući.
Ja mu kažem da izvrži detoksifikaciju organizma, da skine nekoliko kilograma i da počne da vežba i verovatno će bolje pripremljen dočekati sezonu ambrozije. Šta vi kažete o ovom problemu? Pročitao sam baš dosta literature iz oblasti zdrave hrane, prirodne medicine i sl. ali još nisam naišao na neko konkretno rešenje ovog problema.
Pozdrav i hvala unapred!

Sve si mu dobro rekao.
 
electronpn
Na jednoj lokaciji izvan grada, gde pre par godina nije bilo vise od nekoliko kuca (vikendica), sada su jos nekoliko ljudi poceli da ih prave. Oni su uspeli da uvedu struju i telefon posto su legalizovali objekat u ovoj zadnjoj legalizaciji. Ono sto mene brine je da li to znaci da su oni doveli sistem kod njih i da treba ici dalje odatle ?
P.S. Jos nema vode pa se korista bunar. A i bez struje moze da se zivi sasvim normalno. Ima signal od mobilnog, voce, zivina. Ne znam, brine me ovo sto su legalizovali.
 
Miroljub Petrovic
electronpn - poruka glasi:
Na jednoj lokaciji izvan grada, gde pre par godina nije bilo vise od nekoliko kuca (vikendica), sada su jos nekoliko ljudi poceli da ih prave. Oni su uspeli da uvedu struju i telefon posto su legalizovali objekat u ovoj zadnjoj legalizaciji. Ono sto mene brine je da li to znaci da su oni doveli sistem kod njih i da treba ici dalje odatle ?
P.S. Jos nema vode pa se korista bunar. A i bez struje moze da se zivi sasvim normalno. Ima signal od mobilnog, voce, zivina. Ne znam, brine me ovo sto su legalizovali.

Nema to veze. Vazno je da covek moze da funkcionise bez sistema, da moze da iskljuci struju i da funkcionise bez nje, kao i vodovod, da ima bunar. Rob sistema je onaj ko zavisi od sistema, a ne onaj ko koristi sistem dok mu treba, a moze da zivi i bez sistema.
 
NM
Miroljube jedno pitanje koju ishranu koristiti da se dobije par kila sta god da se pojede nista pa me interesuje imas li kakav savjet pozdrav
 
Miroljub Petrovic
NM - poruka glasi:
Miroljube jedno pitanje koju ishranu koristiti da se dobije par kila sta god da se pojede nista pa me interesuje imas li kakav savjet pozdrav

Za dobijanje kilograma potrebna je fizicka aktivnost, a ne samo ishrana. Ako se jede, a nema fizicke aktivnosti, onda mozes samo da dobijes salo, a ne misice.
 
Goran M
Poštovanje profesore,

Može li pojašnjenje, Jevanđelje po Marku, glava 13. stih 32.
Kako to da samo Bog Otac zna a da je to skriveno od druga dva lica Boga, kako dio Boga može znati a dio ne znati...?
Ili se ovo odnosilo na Isusa (Boga sina) dok je bio na zemlji pa je bio ograničen, ali opet ispade da Sveti duh ne zna...???
 
Miroljub Petrovic
Goran M - poruka glasi:
Poštovanje profesore,

Može li pojašnjenje, Jevanđelje po Marku, glava 13. stih 32.
Kako to da samo Bog Otac zna a da je to skriveno od druga dva lica Boga, kako dio Boga može znati a dio ne znati...?
Ili se ovo odnosilo na Isusa (Boga sina) dok je bio na zemlji pa je bio ograničen, ali opet ispade da Sveti duh ne zna...???

Dobro si zaključio.
 
Goran M
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Goran M - poruka glasi:
Poštovanje profesore,

Može li pojašnjenje, Jevanđelje po Marku, glava 13. stih 32.
Kako to da samo Bog Otac zna a da je to skriveno od druga dva lica Boga, kako dio Boga može znati a dio ne znati...?
Ili se ovo odnosilo na Isusa (Boga sina) dok je bio na zemlji pa je bio ograničen, ali opet ispade da Sveti duh ne zna...???

Dobro si zaključio.


Dobro, ali kako da Sveti duh ne zna, kako Bog sam od sebe može nešto kriti?
 
Miroljub Petrovic
Goran M - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Goran M - poruka glasi:
Poštovanje profesore,

Može li pojašnjenje, Jevanđelje po Marku, glava 13. stih 32.
Kako to da samo Bog Otac zna a da je to skriveno od druga dva lica Boga, kako dio Boga može znati a dio ne znati...?
Ili se ovo odnosilo na Isusa (Boga sina) dok je bio na zemlji pa je bio ograničen, ali opet ispade da Sveti duh ne zna...???

Dobro si zaključio.


Dobro, ali kako da Sveti duh ne zna, kako Bog sam od sebe može nešto kriti?

Ko kaze da Sveti Duh ne zna? Naravno da zna. U tom trenutku Isus ne zna jer je samo covek na Zemlji.
 
sercer1
http://www.youtub...q4GtZEDZYg
 
anton
Miroljube šta misliš o pčelarstvu kao djelatnosti u proizvodnji zdrave hrane,boravku u prirodi i fizičkoj aktivnosti?
 
Miroljub Petrovic
anton - poruka glasi:
Miroljube šta misliš o pčelarstvu kao djelatnosti u proizvodnji zdrave hrane,boravku u prirodi i fizičkoj aktivnosti?

Nije lose, ali ne moze samo od pcelarstva da se zivi. To moze da bude usput.
 
zorank
Nije lose, ali ne moze samo od pcelarstva da se zivi. To moze da bude usput.

Ја сам од прошле године почео да се бавим пчеларством и могу рећи да много више времена проводим у природи а и успут сам упознао доста биљака. Сада тренутно тражим парцелу за воћњак и башту па све то да саставим заједно и да буде један корак више ка независности.
 
Miroljub Petrovic
zorank - poruka glasi:
Nije lose, ali ne moze samo od pcelarstva da se zivi. To moze da bude usput.

Ја сам од прошле године почео да се бавим пчеларством и могу рећи да много више времена проводим у природи а и успут сам упознао доста биљака. Сада тренутно тражим парцелу за воћњак и башту па све то да саставим заједно и да буде један корак више ка независности.

Bravo, samo napred.
 
matko22
Poštovani Miroljube!
Imam pitanje.Pa ako ste voljni da mi odgovorite.
Dali je knjiga henokova pronađena u spisima sa mrtvoga mora?
 
Afgo
Sutra okup ekumenista u NS

http://www.spc.rs...i_uverenja
 
Radoslav
Miroljube, ako se ne varam, Biblijsko pravilo je da je muž glava kuće, a žena da bude podređena mužu. Šta raditi ako nakon nekog vremena žena promjeni svoje stavove, prestane da poštuje muža, goni inat... znamo kakve žene znaju biti, prave slona od muve. Do koje granice da muž to trpi? Gdje je granica razlaza između njih i da li to mora tako ružno da se završi, kao razvodom npr?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.61 sekundi!