Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
SMUK
Sajt Dveri je ponovo oboren!
 
https://biblijskoobrazovanje.serbianforum.info/
nikola
Kako prenosi magazin “Pečat” postoje veoma ozbiljne indicije da je vlast u Srbiji pripremila tešku izbornu krađu. Prema navodima ovog lista postoji preko četvrt miliona nepostojećih glasova, preciznije 261.000. U namernu podvalu je kako prenose uključen i OEBS u sklopu dogovora o organizaciji parlamentarnih i predsedničkih izbora na Kosovu i Metohiji. Prvi signаl zа uzbunu je Jedinstveni birаčki spisаk, po kojem ove godine u Srbiji imа 7.026.579 registrovаnih glаsаčа; pre četiri godine, 2008, bilo ih je skoro 280.000 mаnje – 6.749.688.
“Odаkle toliko više birаčа – preko četvrt milionа više – kаd su rezultаti prošlogodišnjeg popisа dаli sаsvim suprotnu sliku? „Sve nаs je mаnje“, jаvljаo je i RTS, pojаšnjаvаjući dа Srbijа dаnаs imа 200.000 stаnovnikа mаnje nego 2001. godine. A sаdа, odjednom, četvrt milionа glаsаčа više, nа novom Jedinstvenom birаčkom spisku. U njegovoj je izrаdi, inаče, osim nаdležnog Ministаrstvа zа držаvnu uprаvu (i ljudskа i mаnjinskа prаvа i lokаlnu sаmouprаvu) učestvovаlа i ovdаšnjа nevlаdinа orgаnizаcijа CeSid, među čijim finаnsijerimа su i Sorošev „Fond zа otvoreno društvo“, „Fond brаće Rokfeler“, „Nаcionаlnа zаdužbinа zа demokrаtiju“ i „Fridom hаus“, dve orgаnizаcije koje i u SAD-u intelektuаlci poput Noаmа Čomskog dovode u vezu sа Centrаlnom obаveštаjnom аgencijom (CIA)…
Tа ogromnа, i ničim objаšnjivа rаzlikа u birаčkim spiskovimа 2008. i 2012, kаko sаznаjemo, nаstаlа je zаto što je birаčki spisаk dopunjen spiskom MUP-а Srbije sа Kosovа još iz 1996. godine, nа kojem je 261.000 imenа! Šiptаrskih imenа. Imenа nepostojećih glаsаčа iz Kаčаnikа, Dečаnа… kosovskih vаrošicа u koje srpskа nogа nije kročilа poodаvno. I toliko je više glаsаčkih listićа i odštаmpаno, nа osnovu Jedinstvenog birаčkog spiskа” – navodi se u magazinu “Pečat”.
 
Ranko21
http://www.vesti-...-parlament

http://www.mondo....Dveri.html
 
Gedeon
http://www.dveris...menata.php
 
Miroljub Petrovic
U subotu 12. maja u 20 sati odrzace se koncert grupe Shira Utfila u velikoj sali Jevrejske opstine Beograd, ul. Kralja Petra 71a. Nije mi poznato da li je ulaz besplatan ili se placa.
 
electronpn
Evo Televizija vojvodine objavila nesto:

http://www.rtv.rs...17620.html

A Dragas je pre vise od nedelju dana izneo predvidjanje:

http://www.dragas...;Itemid=69
 
Mudrac
Može li neko staviti link o jezeru Spirit i stablima koja su se u njemu nataložila vertikalno? Gledao sam neki dokumentarni film o tome.
Izmenio/la Mudrac na 07.05.2012 19:35
 
banestr
tomic danijel - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Danas sam bio u prodavnici zdrave hrane da kupim psenicu u zrnu radi klijanja. I prodavac mi kaze da sve vise dobijaju psenicu koja ne moze da se klija, pa proizvodjaci psenice svake godine moraju da kupuju seme, posto od psenice koju proizvedu ne mogu da koriste seme za sejanje njiva naredne godine.

Dakle, ako ne budemo imali svoje baste i sejali organske biljke koje ce davati seme za rasad, uskoro cemo biti ucenjivani i sa hranom.


И шта ако пропадне фирма која продаје то семе? Шта људи да раде? Зато треба да сејемо само наше семе или семе од комшија,које сваке године рађа и може тако довека. Семе које само једном рађа данас користе већина земљорадника,јер је већи принос,и зато је све теже пронаћи обично,природно семе које нам је јако потребно,јер у горе наведеном случају неће бити хране,и зато би требали да чувамо и полако одвајамо на страну семе....


A mene iskreno zanima kako da se zasititmo u prirodi od radijacije? u slucaju globalnog rata,bice strasni projektilski udari najsmrtonosnijim hemiskim bombama (nuklearno-hemiske)?

kako da se zasititmo od ljudi koji ce gladni lomiti nase kuce,da nam otmu hranu? ljudi kada vide da krece kriza gladi,prvo ce leteti u sume,jer citaju vase postove i znaju gde se ljudi koji su van sistema.Zar vam sve ovo ne deluje realno i smesno?

kako cete vi danas da ubedite zenu da zivi u nekoj prirodi,sta ce da radi ona ceo zivot,kada ni vi miroljube ne zivite u prirodi?

hvala
Izmenio/la banestr na 07.05.2012 20:22
 
matko22
sada je i srbija osjetila ono što je hrvatska pre 3 mjeseca ...kada se glasalo o referendumu u ulasku hrvatske unije!prevarili su i vas i namjestili su rezultate i kod vas i to nije ništa novo .kakvi lopovi i kakva nepravda..jako teško se boriti brotiv te sile!!!ko vas još ima šanse da se oduprete tom zapadnom sistemu i Bog vam pomogao!radite i pričajte o dverima što više..jer dveri su stranka prave rijetkosti u današnjem odvratnome svijetu!
 
Miroljub Petrovic
tomic danijel - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Danas sam bio u prodavnici zdrave hrane da kupim psenicu u zrnu radi klijanja. I prodavac mi kaze da sve vise dobijaju psenicu koja ne moze da se klija, pa proizvodjaci psenice svake godine moraju da kupuju seme, posto od psenice koju proizvedu ne mogu da koriste seme za sejanje njiva naredne godine.

Dakle, ako ne budemo imali svoje baste i sejali organske biljke koje ce davati seme za rasad, uskoro cemo biti ucenjivani i sa hranom.


И шта ако пропадне фирма која продаје то семе? Шта људи да раде? Зато треба да сејемо само наше семе или семе од комшија,које сваке године рађа и може тако довека. Семе које само једном рађа данас користе већина земљорадника,јер је већи принос,и зато је све теже пронаћи обично,природно семе које нам је јако потребно,јер у горе наведеном случају неће бити хране,и зато би требали да чувамо и полако одвајамо на страну семе....

Sve si dobro rekao.
 
Miroljub Petrovic
banestr - poruka glasi:
A mene iskreno zanima kako da se zasititmo u prirodi od radijacije? u slucaju globalnog rata,bice strasni projektilski udari najsmrtonosnijim hemiskim bombama (nuklearno-hemiske)?

Gotov si, nema ti spasa, evo sad su objavili u Blic-u da ce prva nuklearna bomba da pogodi tvoje selo.

kako da se zasititmo od ljudi koji ce gladni lomiti nase kuce,da nam otmu hranu? ljudi kada vide da krece kriza gladi,prvo ce leteti u sume,jer citaju vase postove i znaju gde se ljudi koji su van sistema.Zar vam sve ovo ne deluje realno i smesno?

Jeste, svi mediji ce objaviti gde ti zivis i onda su gotov.

kako cete vi danas da ubedite zenu da zivi u nekoj prirodi,

Nema sta da ubedjujes zenu. Lepo joj kaze: "Zeno, idemo u prirodu!" Ako ona nece, ostavis je da smrdi u gradu.

sta ce da radi ona ceo zivot,

Pa da uziva u prirodi.

kada ni vi miroljube ne zivite u prirodi?

Ja zivim u prirodi, samo sto ti ne znas, i to na vrh brda, a uskoro idem jos dublje u sumu.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 07.05.2012 20:56
 
Miroljub Petrovic
http://www.vesti0...ja-blic-a/
 
Dusan d
Iznenadju je me da su toliko bezobrazni da oce dverima da ukinu sajt,malo mi bilo sto su im pokrali glasove.A jos vise me iznenadjuje da su radikali ispod ce cenzusa,a samo u beogradu su okupili oko pedeset hiljadaljudi na zavrsnom mitingu,Nikolic izgleda sluzi kao dobro orudje u rukama evropljana.Namerno se ocepio od radikala da bi ih oslabio i rasturio, najverovatnije mu je tako dirigovano.Ako se u Srbiji nedogodi neko cudo da ispliva pravda na videlo,izgleda da smo brali bostan.
 
electronpn
Ma vidi ovo, ovi prevazisli i samog sebe:

http://www.youtub...rIkWqRx9LI
 
Miroljub Petrovic
tomic danijel - poruka glasi:
Када буде дошло до прогона Хришћана(оних који нису примили жиг)ја ћу отићи у шуму,ископаћу рупу,унутра ћу направити кућу а изнад ње у шуми ћу садити нешто за јело,или ћу гајити неку стоку. Ето сад знате мој мали план. Чак сам и скице правио за подземну кућу направио(са све водом и струјом,коју сам производим и сакупљам),нашао сам и место где бих је саградио(то је најлакше јер у источној Србији нема много становника),још само да сакупим залихе и алатке и то је то,остаје ми само да чекам и будем добар Православац и човек.

Nema sale s tobom.
 
Miroljub Petrovic
Dusan d - poruka glasi:
Iznenadju je me da su toliko bezobrazni da oce dverima da ukinu sajt,malo mi bilo sto su im pokrali glasove.A jos vise me iznenadjuje da su radikali ispod ce cenzusa,a samo u beogradu su okupili oko pedeset hiljadaljudi na zavrsnom mitingu,Nikolic izgleda sluzi kao dobro orudje u rukama evropljana.Namerno se ocepio od radikala da bi ih oslabio i rasturio, najverovatnije mu je tako dirigovano.Ako se u Srbiji nedogodi neko cudo da ispliva pravda na videlo,izgleda da smo brali bostan.

Tako je, obrali smo bostan, i to onaj bez košpica. Jedan zulufarski rabin je jednom prilikom rekao: "Vidite, ovi sekularci hoće da naprave državu Izrael kao vrlo naprednu. Čak su napravili lubenice bez košpica. A znate šta to znači? Te crne košpice u lubenici smo mi ortodoksni Jevreji sa crnom odećom. I oni su napravili te lubenice bez košpice kao simbol Izraela bez nas ortodoksnih! Ali to neće proći!"
 
crnitrn
Sta sad Miroljube?? Da li posle ovog ima nade za Srbiju . videli smo da ima od 5-10 procenata normalnih srba a govorili str da je 2-3% dovoljno za preokret sta sada da se radi?? povlacenje u ilegalu i spremanje za najgore ili mozda ima jos nade. u svakom slucaju jos 4 godine zivota su bacene.
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
oganj
Molim sve ljude dobre volje iz dijaspore da nam predloze nekog mudrog coveka koji ce da nas okupe oko zajednicke stvari a to je ;
da se onemoguci ova pljacka nasega naroda na svim nivoima,
naravno da bi smo zeleli provereno uspesnog intelektualca koji je dokazao sta i koliko moze.
Molim sve da dobro razmisle o ovome , nas je mnogo u dijaspori bez ikoga ko bi nas pokrenuo i prkupio a nasa vlada nas ne zeli to je evidentno i gura nas u stranu.
Tako nam Bog pomogao, zemlja nam "place i grca od tuge".
 
Miroljub Petrovic
crnitrn - poruka glasi:
Sta sad Miroljube?? Da li posle ovog ima nade za Srbiju . videli smo da ima od 5-10 procenata normalnih srba a govorili str da je 2-3% dovoljno za preokret sta sada da se radi?? povlacenje u ilegalu i spremanje za najgore ili mozda ima jos nade. u svakom slucaju jos 4 godine zivota su bacene.

Iznecu svoje misljenje za dan ili dva dok se objave konacni rezultati izbora i dok Dveri daju zavrsno saopstenje, ali kako stvari stoje, predstoji nam ozbiljna priprema za predstojeci skori holokaust koji nam se sprema. Dakle, malo strpljenja.
 
Miroljub Petrovic
oganj - poruka glasi:
Molim sve ljude dobre volje iz dijaspore da nam predloze nekog mudrog coveka koji ce da nas okupe oko zajednicke stvari a to je ;
da se onemoguci ova pljacka nasega naroda na svim nivoima,
naravno da bi smo zeleli provereno uspesnog intelektualca koji je dokazao sta i koliko moze.
Molim sve da dobro razmisle o ovome , nas je mnogo u dijaspori bez ikoga ko bi nas pokrenuo i prkupio a nasa vlada nas ne zeli to je evidentno i gura nas u stranu.
Tako nam Bog pomogao, zemlja nam "place i grca od tuge".

Kako stvari stoje, mozemo samo da se samoorganizujemo jer nekadasnje institucije koje su brinule o narodu, kao SPC i SANU, vise ne postoje. To su sada bastioni naseg neprijatelja koji je svoje ljude doveo na celna mesta u tim organizacijama i preko njih dobija blagoslov za sprovodjenje duhovnog i svakog drugog genocida nad narodom. Najverovatnije da vise ni u skupstini nece biti nikog da digne glas za odbranu naroda, jer ni Dveri ni radikali verovatno nece biti tamo. Srbi su postali najomrazenija nacionalna manjina u Srbiji koju vecinski evropljani nazivaju "fasistima", "klerofasistima" i sl, tako da se ocekuju jos gore mere progona nego one 1914. i 1941. Na zalost, Srbija je postala provincija NDH, odnosno NDH je prosirio teritoriju na celu Srbiju.

Mogu da kazem da ce CPS preduzeti, i vec preduzima korake, na zastiti ugrozenih ljudi u Srbiji i regionu. Na ovom forumu ce biti postavljana obavestenja o tome. Iskreno, nisam ocekivao da ce ovakav sunovrat tako brzo da dodje. Da sacekamo jos dan ili dva pa da onda iznosimo zakljucke.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.52 sekundi!