Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
bero - poruka glasi:
svaka cast dverima, ta medijska blokada je katastrofa, mozda bi trebali uz Bozju pomoc pokrnuti svoju televiziju i novine i tako siriti istinu. Jer kako ovi drze sve medije mozda uz donacije mogu dveri izdati svoje novine i dijeliti ih besplatno ili za male novce i na taj nacin se boriti, ovdje u zagrebu 24 sata se dijeli besplatno i ljudi to masovno uzimaju

E moj prijatelju. Televiziju i da pokrenes, ne mozes nigde da emitujes program, osim preko interneta. Cak i da iznajmis satelit, ljudi masovno koriste Total TV koji je kodiran i moze da emituje tacno utvrdjene programe. Na kablovsku mrezu ne mozes da izadjes i da imas para, jer SBB nece da pusti politicki nepodobne TV stanice. Ono sto je tragi-komicno jeste da je srpski vladika Porfirije Peric direktor u Republickoj Radiodifuznoj Agenciji koja kontrolise rad medija i daje im dozvole, i on je glavni koji daje blagoslov ovom stravicnom medijskom mraku. To je onaj vladika koji zajedno sa patrijarhom Irinejem trazi hapsenje prote Branislava Peranovica koji je izlecio stotine i stotine narkomana.

Opcija sa novinama je realna, za pokretanje dnevnog lista nisu potrebne velike pare, potrebni su ljudi, koje Dveri imaju, a naplata novina je takodje moguca opcija. CPS je hteo da pokrene dnevne novine, ali smo odustali do daljnjeg, jer je trebalo oko 20.000 evra da se krene projekat, a taj novac nismo imali.
 
Allegroz
Sva podrška Miroljubu. Miro uz tebe smo, i duhom i telom. Nadam se da ćeš se isčupati iz demonskih kandži...
 
crnitrn
Ako neko ima neku korisnu informaciju o Miroljubu neka stavi i nemoj da spemujete ovde!
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
Dusan d
Imam ja jednu korisnu informaciju za njega.Nemoze mu niko nista,moze samo da ga mrze.Za kratko vreme ispostavice se da sam u pravu.
 
Laki
Rekli su da mu pritvor traje 48 sati, znači ističe večeras ili sutra
ujutru
 
MilanGrubetic
Braco, cuo sam se sa Miroljubom telefonom danas, samo je prenocio u istraznom, na slobodi je sad, ziv i zdrav. Verujem da ce vam se uskoro i sam javiti.
 
Miroljub Petrovic
Pozdrav svim forumasima. Evo javljam vam se sa slobode. Sve vase molitve sam itekako iskusio tokom prethodnih 48 sati dok sam bio u pritvoru. Cela prica se zakuvala tako sto je jedna bosanska novinarka, koja radi za holandske dnevne novine, a koja je poznata po svojim otrovnim tekstovima, ponudila Holandjanima na naslovnoj strani lista za koji pise svoju verziju onoga sto sam pricao u Holandiji, a Holandjani, posto ne znaju srpski jezik, zaista su naseli na njene lazi i uplasili se, umesto da se smeju. Zbog toga je holandska ambasada zatrazila od policije Srbije da me ispita.

U sredu u 6 ujutru na vrata mog stana zazvonila je ukipa policijskih inspektora i specijalaca do zuba naoruzanih, da pretresu moj stan i da me privedu. Bili su vrlo ljubazni i korektni, sto me je zaista pozitivno iznenadilo. Maksimalno profesionalno su uradili svoj posao, a zatim me priveli u odelenje, gde sam razgovarao sa tuziocem, koji je bio maksimalno profesionalan i korektan.

Posle toga sam odveden u pritvor, gde sam bio 48 sati, sve do jutros (petak), kada sam izveden pred sudiju, koji je takodje bio izuzetno korektan i doneo odluku o mom pustanju iz pritvora na slobodu.

Proces nije zavrsen, ali mi je omoguceno da se branim sa slobode.

Koliko god da sam se ja salio, problem je nastao jer je neko zloupotrebio moju salu i isprepadao ljude u Holandiji, za sta i ja snosim odgovornost, jer sam trebao da znam da ta sala moze da se zloupotrebi. Sada je ostalo da se saceka zakazivanje novog rocista koje ce odrediti sudija.

U isto vreme, moj stric iz Holandije je angazovao advokata i bice podneta krivicna prijava protiv otrovne novinarke i njenog lista zbog zloupotrebe saljivog video klipa. Trazice se odsteta.

Mi nastavljamo sa nasim radom. Jos jednom hvala svima na podrsci i molitvama, a najveca hvala ide nasem Bog Stvoritelju koji me je sve vreme stitio na neverovatne nacine.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 11.05.2012 22:53
 
NM
To Miro kralju neka si se ti vratio HVALA BOGU DRAGOM pozdrav iz RS
 
elohim
pa koje krivicno delo vam se stavlja na teret,verbalni delikt?inace dnevni list kurir jako nekorektno komentarisao hapsenje,ali ima i veliki broj pozitivnih komentara u vasu korist cak i oni koji se ne slazu sa vama po ovom ili onom pitanju su reagovali u vasu odbranu.
 
Miroljub Petrovic
NM - poruka glasi:
To Miro kralju neka si se ti vratio

Nisam ja kralj, Bog je Kralj.

HVALA BOGU DRAGOM pozdrav iz RS

Pozdrav za junacku RS.
 
Miroljub Petrovic
elohim - poruka glasi:
pa koje krivicno delo vam se stavlja na teret,verbalni delikt?

Medjunarodni terorizam.

inace dnevni list kurir jako nekorektno komentarisao hapsenje,ali ima i veliki broj pozitivnih komentara u vasu korist cak i oni koji se ne slazu sa vama po ovom ili onom pitanju su reagovali u vasu odbranu.

Kuris stalno daje autogolove i pravi mi reklamu. Hvala im.
 
Igor123
Miroljube uz tebe smo, Bog nek te cuva.
 
electronpn
Hvala Bogu da si se vratio. Znao sam da ces se vratiti, nemaju sta da nadju ali mislio sam da te maltretiraju, biju. A i imao si neke pretnje ovde, pa sam pomislio da nesto muvaju. Hvala Bogu da si dobro, ma znam da Bog ima za tebe mnogo vece planove od ovog. A i Srbija se budi zahvaljujuci Dverima. Sutra ce nadam ce SNS koja zaseda oko "izborne kradje" podrzati proteste i da cemo oformiti opozicioni blok, da se ujedinimo kao braca i sestre oko jedne ISTINE. Ziv bio brate Miroljube. Odmori se sada jer rekao bih, idu bitni dana za nas u Srbiji.
 
SMUK
Hvala Bogu,ponovo si sa nama!
 
https://biblijskoobrazovanje.serbianforum.info/
Laki
http://www.srbel....a-slobode/
 
vatrogascispasiocins
Hvala Gospodu i slava ,nek si ti opet sa nama junače Srbski!!!
Vatru gasi brata spasi
 
nikola87bg
ÄŒlan 391
Međunarodni terorizam
Ko, u nameri da naškodi stranoj državi ili međunarodnoj organizaciji ... preti upotrebom nuklearnog, hemijskog, bakteriološkog ili drugog sličnog sredstva, kazniće se zatvorom od tri do petnaest godina.

Prvo, pretnja mora biti ozbiljna, to znaci ne samo da si morao da imas ozbiljnu nameru o ovome, nego i da imas mogucnost ovo da izvedes.
(npr. ako kazem bacicu ti atomsku bombu na kucu to nije ozbiljna pretnja jer je ocigledno da nemam atomsku bombu ni mogucnost da pretnju ostvarim)

Drugo, ti ovde nisi uopste pretio, vec kazes kako imas saznanja da neko ima plan, a kamoli nisi pretio upotrebom nuklearnog, hemijskog, bakterioloskog ili drugog slicnog sredstva.

Ne znam sta oni misle, ali sa stanovista prava konstrukcija o tvojoj odgovornosti za medjunarodni terorizam ne stoji.
 
Olga
И ја се придружујем добро дошлици. Хвала Богу, што је све тако добро прошло. И Блиц је писао и страшно је колико има ружних коментара за једну обичну шалу. Стиче се утисак да би неки пре бранили Холандију него Србију.
 
skim
Добро дошао Мирољубе. Ови су ти направили огромну бесплатну рекламу.
 
NINKOVIC
Dobro nam došao junače!
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.51 sekundi!