Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
milosmilostivi - poruka glasi:
Miroljube bio sam sada kod tvog priatelja zubara Mandića :), video sam mu na jednoj polici knjigu koja se zove Crna Gora :), baš sam se prijatno iznenadio :). Htedoh da Vas pitam jel možete da postavite dokument/molbu/zahtev da se dete izuzme od vakcinisanja? Čini mi se da je bilo ovde negde na sajtu ali nikako ne mogu da nađem.
Hvala unapred.

Ne treba ti nikakva molba za izuzimanje od vakcinacije. Samo dete ne odvedes na vakcinaciju i to je to, ili prilikom pregleda kazes lekaru da neces vakcinu. Ako zena treba da se porodi, onda treba da organizujes kucni porodjaj ili da odes u porodiliste gde mozes da izbegnes vakcinaciju.

Našao sam, to je ovo http://www.cps.or...akcine.pdf , samo da pitam jel se ovo odnosi na sve vakcine koje dete treba da primi i da li ste Vi odobrili da Vam decu vakcinišu?

Dete ne treba da primi nijednu vakcinu.
 
Miroljub Petrovic
gemini - poruka glasi:
Pitam se da li imate, Miroljube, neku predstavu ili pretpostavku koliki vremenski period će proči od od početka prve trube do drugog Hristovog dolaska.
Objasnili ste koliki je period od početka šeste trube do kraja. Neki monasi kažu da je prva truba - prvi svjetski rat, druga - drugi itd. i da se sad čeka peta truba, što je meni malo labava teorija. Slušao sam dr Valtera Fajta koji tvrdi da je 1260 dana počelo odbrojavati kao 1260 godina od dana nezavisnosti SAD (a od njega prepočeo pa isto tvrdi Saša Todorović), što mi je takođe "sumnjivo".
Ako je pitanje glupo vi ne morate ni odgovoriti. Pozdrav.

Treba da pogledas moj serijal "Poslednji dogadjaji":

http://www.creati...adjaji.htm

Nisam proucavao tacan vremenski period od prve trube do drugog Hristovog dolaska, ali smatram da to moze da bude samo manje od 7 godina. Dva svedoka iz 11. poglavlja Otkrivenja ce svedociti oko 3,5 godine, a pre toga ce biti prvih 6 truba koje mogu da traju godinu dana, malo krace ili malo duze. Dakle, mozda nekih 4-5 godina ce trajati trube do Hristovog dolaska.
 
NM
Miroljube kakav je ovaj Ivica Sola teolog
 
Gedeon
http://www.youtub...mlx4fBpsdc
 
SRBKrajina
Miroljube, mozda ljudi u biblijsko vreme nisu imali takvih problema, ali danas kad se nemoral siri na sve strane, vidimo da su se odredjene vrste seksualnih odnosa kao sto su oralni, sezdesetdevetka, pa i analni odomacili i medju heteroseksualnim supruznicima pa cak i kod mnogih hriscanskih supruznika. Sta vi kao pobozan covek mislite o ispravnosti toga i sta mislite o upotrebi kontraceptivnih sredstava? Da li je to opravdano ili ne.

Buduci da ste i lekar, da li ste razmisljali o pisanju nekakvog prirucnika za ispravno seksualno ponasanje za buduce mlade supruznike koji su odrasli unutar ateistickog sistema?

Da li je celulit kod zena izazvan nemoralom?
Izmenio/la SRBKrajina na 14.05.2012 18:48
 
Miroljub Petrovic
NM - poruka glasi:
Miroljube kakav je ovaj Ivica Sola teolog

Klasican katolicki teolog, samo sto je hrabar da iznosi neke istine, pa onda na osnovu toga (iskrenosti) da brani svoju crkvu sa losim teoloskim argumentima.
 
Miroljub Petrovic
SRBKrajina - poruka glasi:
Miroljube, mozda ljudi u biblijsko vreme nisu imali takvih problema, ali danas kad se nemoral siri na sve strane, vidimo da su se odredjene vrste seksualnih odnosa kao sto su oralni, sezdesetdevetka, pa i analni odomacili i medju heteroseksualnim supruznicima pa cak i kod mnogih hriscanskih supruznika. Sta vi kao pobozan covek mislite o ispravnosti toga

To je pitanje karaktera. Takve seksualne perverzije su ponizavanje coveka, ali posto su danasnji religiozni ljudi jako snizili moralne kriterijume, onda i takve stvari sebi dopustaju.

sta mislite o upotrebi kontraceptivnih sredstava? Da li je to opravdano ili ne.

Bolje je koristiti kontraceptivno sredstvo nego kurvati se. Postoje ljudi koji su slabi karakteri i koji ne mogu da kontrolisu svoj polni poriv (nagon), a u isto vreme su nedovoljno sposobi da imaju decu (jedno dete ili vise). Za njih je bolje da se zene i da nemaju decu (da koriste kontraceptivna sredstva), nego da se kurvaju. O tome delimicno i apostol Pavle govori Korincanima.

Buduci da ste i lekar, da li ste razmisljali o pisanju nekakvog prirucnika za ispravno seksualno ponasanje za buduce mlade supruznike koji su odrasli unutar ateistickog sistema?

Ljudima treba da citaju Bibliju i da izgradjuju karakter, a kada ga izgrade nece im trebati prirucnik za seksualno ponasanje.

Da li je celulit kod zena izazvan nemoralom?

Kada bi se zene oblacile kao pre 50 godina (kada bi pokrivale svoje telo) nikada se ne bi postavljalo pitanje celulita. Ali, posto idu gole, onda ih je sramota svega i svacega.
 
Gost
Gledao sam jos pre video poslednji dogadjaji,pa sam hteo nesto da vas pitam,nije mi nikako jasno u poslednje dane uspostavice se teokratija u Izraelu i onda nabrajate koji su to stihovi,ali kako onda u Izraelu ce na kraju biti veliki otpad,Jerusalim se naziva u duhovnom smislu Sodom i Egipat,tako stoji u Otkrivenju.Nerazumem to ,Izrael ce biti moralno ogledalo svim narodima ,a posle ce nastupiti u njemu jedan veoma los period.
 
Miroljub Petrovic
Gost - poruka glasi:
Gledao sam jos pre video poslednji dogadjaji,pa sam hteo nesto da vas pitam,nije mi nikako jasno u poslednje dane uspostavice se teokratija u Izraelu i onda nabrajate koji su to stihovi,ali kako onda u Izraelu ce na kraju biti veliki otpad,Jerusalim se naziva u duhovnom smislu Sodom i Egipat,tako stoji u Otkrivenju.Nerazumem to ,Izrael ce biti moralno ogledalo svim narodima ,a posle ce nastupiti u njemu jedan veoma los period.

Slican scenario kao i prilikom izlaska iz Egipta.
 
Bozidar
Pomaze Bog Miroljube!

Ako bi ,moglo malo da mi pojasnite deo bibliskog teksta iz Jevandjelja po Mateju 11. glava, 14 stih (I ako hocete verovati,on je Ilija koji ce doci). Da li se ovde misli da je Jovan ustvari Ilija ili je po "velicini",karakteru kao Ilija? Sta konkretno govori ovaj tekst? Procitao sam skoro ceo forum i trazio sam na opciji trazi i nisam uspeo da nadjem. Izvini na oduzimanju vremena ako se pitanje ponavlja i hvala.
 
Mihajlo Radojcic
Ako mogu samo da potvrdim Miroljubove tvrdnje upucene peki_90, posto sam i sam clan pokreta Dveri pa znam zasta se zalazemo: dakle mi nismo nikakvi klerofasisti i antisemiti i ne mrzimo jevreje,a to sto se zalazemo za postovanje bozijih zakona, to je iz razloga sto smatramo da postoje apsolutna moralna nacela koja je Bog uspostavio i koja niko ne treba da dira i da menja bez obzira u kom vremenu ziveo.
Po toj logici je i Bog klerofasista posto ima neke principe i nacela,a na nama je da ih se pridrzavamo bez obzira sta ko misli o nama.
 
Laki
Heksagram nije jevrejski simbol

http://www.youtub...ture=g-u-u
 
paracelsus
Sta mislite o koloidnom srebru kao zdravoj alternativi antibioticima?

I koji je po vama najbolji prirodni antibiotik: propolis, bijeli luk, koliodno srebro ili nesto drugo?
 
Buduci
paracelsus - poruka glasi:
Ja sam čuo da je to izuzeztno kancerogeno,Miroljub će me ispraviti sko grešim...Bila je svojevremeno neka pomama za ''Srebrnom Vodom'',pa se ljudi razboljevali i umirali od raka...


I koji je po vama najbolji prirodni antibiotik: propolis, bijeli luk, koliodno srebro ili nesto drugo?
 
paracelsus
Sta mislite o koloidnom srebru kao zdravoj alternativi antibioticima?

I koji je po vama najbolji prirodni antibiotik: propolis, bijeli luk, koliodno srebro ili nesto drugo?
 
Miroljub Petrovic
Bozidar - poruka glasi:
Pomaze Bog Miroljube!

Ako bi ,moglo malo da mi pojasnite deo bibliskog teksta iz Jevandjelja po Mateju 11. glava, 14 stih (I ako hocete verovati,on je Ilija koji ce doci). Da li se ovde misli da je Jovan ustvari Ilija ili je po "velicini",karakteru kao Ilija? Sta konkretno govori ovaj tekst? Procitao sam skoro ceo forum i trazio sam na opciji trazi i nisam uspeo da nadjem. Izvini na oduzimanju vremena ako se pitanje ponavlja i hvala.

Ilija je bio poznat Jevrejima, izmedju ostalog, po tome sto ce pripremiti put za dolazak Mesije. U poslednjim stihovima Starog zaveta kaze se da ce Ilija doci pre nego sto se desi "veliki dan Gospodnji", i tu se jasno misli na Hristov drugi dolazak. Ali, postoji i Hristov prvi dolazak. I Isus kaze Jevrejima da Jovan taj Ilija koji treba da dodje, jer priprema put dolasku Mesije, sto ne iskljucuje pravog Iliju koji priprema put za Njegov drugi dolazak.
 
Miroljub Petrovic
Marija Magdalina - poruka glasi:
Nije mi jasna recenica iz Propovednika 11:7 "Mila je svetlost i prijatno je ocima kad sunce gledaju"...zar to nije gledanje u sunce?

Ha, ha, kakva interpretacija. Pa cinjenica je da je sunce vazno za coveka i njegovo zdravlje, ali ne da covek gleda u njega i da oslepi, ili da gleda u njega i priziva demone, kao sto to rade oni koji se bave solarnom jogom. I ljudi koji se prezderavaju biljnom hranom mogli bi da citiraju tekst iz Biblije gde je Bog rekao ljudima da se hrane biljkama. Bog jeste stvorio sunce i biljke da sluze coveku, ali ne i da ih covek zloupotrebljava. E sad, oni koji nemaju adekvatno teolosko obrazovanje lako mogu da budu izmanipulisani i da skrenu u fanatizam, i da ih demoni opsedaju.
 
Miroljub Petrovic
Mihajlo Radojcic - poruka glasi:
Ako mogu samo da potvrdim Miroljubove tvrdnje upucene peki_90, posto sam i sam clan pokreta Dveri pa znam zasta se zalazemo: dakle mi nismo nikakvi klerofasisti i antisemiti i ne mrzimo jevreje,a to sto se zalazemo za postovanje bozijih zakona, to je iz razloga sto smatramo da postoje apsolutna moralna nacela koja je Bog uspostavio i koja niko ne treba da dira i da menja bez obzira u kom vremenu ziveo.
Po toj logici je i Bog klerofasista posto ima neke principe i nacela,a na nama je da ih se pridrzavamo bez obzira sta ko misli o nama.

Dobro si rekao. Posto su gejevi mozda glavni promoteri satanizma, a znamo da Sotona optuzuje Boga, za Sotonu je Bog klerofasista.
 
Miroljub Petrovic
antizion - poruka glasi:
Pozdrav za sve forumase a poseban pozdrav za domacina junacinu Miroljuba. Hteo bih da postavim pitanje gospodinu dr Miroljubu. Da li se ljudima javljaju Andjeli, ili su to ipak pali Andjeli koji se predstavljaju kao Andjeli?

Ljudima se andjeli jako retko javljaju. 99,99% pojavljivanja andjela, o kojima ljudi danas govore, su pojavljivanja demona.
 
Miroljub Petrovic
paracelsus - poruka glasi:
Sta mislite o koloidnom srebru kao zdravoj alternativi antibioticima?

Koloidno srebro ima odredjena antibakterijska svojstva i moze da se koristi kao sprej za, na primer, upalu sinusa. Ja ga ne preporucujem za konzumiranje.

I koji je po vama najbolji prirodni antibiotik: propolis, bijeli luk, koliodno srebro ili nesto drugo?

Beli luk je najbolji, a i propolis moze da posluzi za upalu grla.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.51 sekundi!