Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Marija Magdalina - poruka glasi:
Ja imam nesanicu,sta da radim?..:(

Treba da ustanes u 6 ujutru i da odes u bastu ili na njivu da radis. U 7 uvece bice dovoljno da ti se podmetne drvena klupa i ima da legnes na nju i da spavas kako beba.
 
Miroljub Petrovic
Marija Magdalina - poruka glasi:
KO JE STVORIO BOGA?

Bog je vecan, On postoji oduvek, i Njega niko nije stvorio.
 
nm85
http://www.vesti-...-5000-evra
 
crnitrn
http://www.vestin...u-protesta
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
nikola
nm85 - poruka glasi:
http://www.vesti-...-5000-evra


jel ovo trik da ljudi prodaju zemljiste i da stranci preuzmu resurse (za dve godine bice zakonom omoguceno da stranci kupuju zemljiste)
 
Miroljub Petrovic
nikola - poruka glasi:
nm85 - poruka glasi:
http://www.vesti-...-5000-evra


jel ovo trik da ljudi prodaju zemljiste i da stranci preuzmu resurse (za dve godine bice zakonom omoguceno da stranci kupuju zemljiste)

Nije nikakav trik, uskoro postajemo kao gladna Afrika.
 
Miroljub Petrovic
tomic danijel - poruka glasi:
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
nikola - poruka glasi:
nm85 - poruka glasi:
http://www.vesti-...-5000-evra


jel ovo trik da ljudi prodaju zemljiste i da stranci preuzmu resurse (za dve godine bice zakonom omoguceno da stranci kupuju zemljiste)

Nije nikakav trik, uskoro postajemo kao gladna Afrika.


Боље као гладна Африка,него богата америка

Nije bolje. U Americi covek moze nesto da zaradi i da hvata maglu, da napusti Sodom i skloni se. A u Africi moze samo da se umre od gladi.
 
Laki
Olovkom sa kamerom glasali za pare?

http://www.youtub...2MOK6pE04# !
 
dukenukem
Poštovani Miroljube, Dveri će pozvati uskoro na ulične proteste. Ja sam već bio na protestnoj vožnji a na šetnju sam zakasnio. Da li ovo podržavate, i da li biste pozvali forumaše da prisustvuju? Zamislite kada bi došla 1/4 ljudi koja čita forum, i vi sa njima na čelu? Mislim da bi svi momentalno izašli na RTS-u još kolko uveče u Dnevniku 2. Kakvo je to licemerije i bezobrazluk onih koji su pokrali izbore da sad govore kako će ljudi nezadovoljni krađom "destabilizovati zemlju". Pa što su pljačkali izbore? Bilo bi lepo ko u Grčkoj, dobiju male stranke pa nek sklapa savez ko sa kim može i hoće, u skladu sa voljom naroda. Ili ako se ne slože novi izbori.
Puno vas pozdravljam.
 
Damjanov
Poštovani Miroljube, interesuje me kakva su Vaša saznanja po pitanju mikroorganizama, odnosno njihovog nastanka u periodu Stvaranja ?
Hvala u napred, sve najbolje i veliki pozdrav. PODRÅ KA I SAMO NAPRED !
 
Miroljub Petrovic
dukenukem - poruka glasi:
Poštovani Miroljube, Dveri će pozvati uskoro na ulične proteste. Ja sam već bio na protestnoj vožnji a na šetnju sam zakasnio. Da li ovo podržavate, i da li biste pozvali forumaše da prisustvuju? Zamislite kada bi došla 1/4 ljudi koja čita forum, i vi sa njima na čelu? Mislim da bi svi momentalno izašli na RTS-u još kolko uveče u Dnevniku 2. Kakvo je to licemerije i bezobrazluk onih koji su pokrali izbore da sad govore kako će ljudi nezadovoljni krađom "destabilizovati zemlju". Pa što su pljačkali izbore? Bilo bi lepo ko u Grčkoj, dobiju male stranke pa nek sklapa savez ko sa kim može i hoće, u skladu sa voljom naroda. Ili ako se ne slože novi izbori.
Puno vas pozdravljam.

Dragi prijatelju, mi smo usli u period najzesce diktature. Dveri su danas kao jevrejski pobunjenici protiv rimske okupacije u prvom veku. Odmazda rezima protiv Dveri ce biti zestoka ako procene da se skupila kriticna masa. Pustice na njih svoje ulicne razbojnike, kao sto su to radili na mitinzima radikala nakon hapsenja Karadzica i Mladica, a onda ce se umesati policija da bije i hapsi Dverjane, dok ce ih svi mediji proglasiti kao izazivace nemira.

Dveri nemaju nikoga iza sebe, cak ni crkvu, koja sramotno cuti. Mogu da skupe milion ljudi u Beogradu, mediji ce cutati. Toma Nikolic koji ima mnogo jaka ledja, ne sme da krene u proteste (jer su mu tako rekli oni koji ga podrzavaju i finansiraju), vec se hvata za slamku spasa i uzda se da ce mozda pobediti na predsednickim izborima, koji lako mogu da budu namesteni i da niko zbog toga ne odgovara.

Iz svega navedenog ja ne mogu ljude da pozovem na proteste koje Dveri organizuju. Mogu da pozovem ljude da se mole za Dveri i to je sve. Mislim da je isteklo vreme da se bavimo politikom na klasican nacin, jer je neprijatelj uzeo sve drzavne poluge pod svoju kontrolu, ukljucujuci i crkvu. Svaki bunt protiv rezima bice krvavo sankcionisan, veruj mi. Ostalo je da se organizujemo kao nasi preci, po porodicama i bratstvima, da se sklanjamo u prirodu i da spasavamo ono sto je preostalo.

Vec sam rekao da postoji mogucnost da Bog intervenise na neki natprirodan nacin, ali to nije opcija na koju treba da se uzdamo kao resenje. Ono sto je sigurno jeste da radimo ono sto je u nasem domenu, i da se molimo Bogu da nas spasi i da pomogne nasim prijateljima i neprijateljima.

Ja sam samo realan. Ne bojim se da poginem, bio sam dobrovoljac na ratistu i iznosio u predavanjima informacije zbog kojih su mnogi mislili da cu da poginem, i da ne pricam o drugim stvarima koje sam radio. Ali, jednostavno ne mogu da ucestvujem u necemu sto smatram da nema svrhe i da idem da pretrcavam minsko polje da uzalud poginem, i da druge pozivam na isto.

Ja verujem da ako bismo se okrenuli porodici i osposobljavanju za zivot nezavisno od sistema, da to bude program naseg novog pocetka i preporoda, i da to bude program Dveri, da bi se Bog umesao kao u vreme Mojsija i da bi se brzo obracunao sa nasim neprijateljima.
 
Miroljub Petrovic
IvanDamjanov - poruka glasi:
Poštovani Miroljube, interesuje me kakva su Vaša saznanja po pitanju mikroorganizama, odnosno njihovog nastanka u periodu Stvaranja ?
Hvala u napred, sve najbolje i veliki pozdrav. PODRÅ KA I SAMO NAPRED !

Nemamo informacije o tome.
 
dukenukem
Ne verujem da će biti krvavo ugušen ustanak ako izađe 500.000 ljudi. To je prosto nemoguće. Ja ću se truditi da idem na proteste, više zbog mog deteta jer neću da raste u nenormalnoj i nemoralnoj zemlji sa GMO hranom i ostalim Bogu protivnim stvarima. Mislim da kad bi se svi pomolili Bogu i izašli na ulice da bi pobedili. S druge strane, ja razumem šta kažete, ali takođe snosimo odgovornost i ako ostanemo kući.
Što se tiče života u prirodi ja trenutno nisam spreman na to jer smo i ja i moj otac rođeni u gradu. Nikad nisam radio sa zemljom, i čak i da naučim, ništa mi to ne garantuje. Ako bude gladi ne verujem da će mi pomoći to što sam u prirodi, jer i u prirodu može da dođe milicija i zapleni sve i ubije me. Ostajem u gradu i uzdam se jedino u Boga. Molim se svaki dan da moja porodica, moji roditelji ali cela Srbija bude među onima koji "u dane gladne biće siti".
Inače hvala što ste postavili Bibliju prvi put sam pročitao ceo Stari Zavet. Iako se ne slažem u svemu sa vama smatram da ste blago ovom narodu.
 
mb060083d
Gospodine Petrovicu,

Dosta sam vasih predavanja saslusao i u sustini jasna je stvar da je koncept stvaranja jedini naucno validan. Voleo bih da u ovoj nasoj zemlji dodje do neke vrste naucnog preokreta tj da se citava nauka lepo zasnuje na tom konceptu stvaranja. I da se fino ulaze u npr taj vas centar za prirodnjacke studije,da se okupe naucnici iz celog sveta i da se pokrene jedan ozbiljan naucni projekat. Mislim da to ne bi bio nikakav problem da se ostvari samo ako bi neka normalna patriotska vlast dosla (Dveri npr,ili ko vec),cemu se svi iskreno nadamo. I onda lepo da se oni glupi ateisticki pristupi lepo izbace komplet i iz obrazovanja i iz nauke. Sta vise da se mlatimo sa necim sto nije tacno. A sto se tice nemorala,ja bi npr to poceo da resavam tako sto bi promovisao moralne vrednosti,tako da nemoral polako izmodi. Preko sredstava javnog informisanja,bilborda,novina,interneta,interesantnih igara,itd... I jednostavno bi glupe i nemoralne stvari polako smorile ljude (ovo govorim jer znam da su mene mnoge lose stvari,koje su vecini interesantne,smorile,jednostavno prestale da mi budu interesantne) i oni bi postepeno,polako postali moralni. I eto nacina da postanemo najjaca drzava na svetu i da svi kao narod ove zemlje sklopimo savez sa Tvorcem. Nije to toliko nemoguce...

Ovo su neka moja vidjenja kako bi otprilike izgledao jedan od mogucih nacina resavanja nasih problema ovde. A sada bih vas nesto pitao. Ja sam slusao vase predavanje u vezi sa buducnoscu nase planete. Svi smo svesni da ovako kako je sada nece moci jos dugo,da se blizi nova katastrofa i Bozja intervencija. Prema vasim naucnim procenama,posto ste dosta proucavali to,koji je red velicine vremena za koje ce doci do toga? Da li su u pitanju meseci,godine,decenije?
 
Miroljub Petrovic
dukenukem - poruka glasi:
Ne verujem da će biti krvavo ugušen ustanak ako izađe 500.000 ljudi. To je prosto nemoguće.

Ne moze da izadje 500.000, ali i da izadje, sta je njih problem da pobiju goloruk narod i izazovu krvoprolice? Oni kontrolisu sve medije i niko o tome ne bi izvestio, vec bi rekli da su Dverjani napali policiju, a da se policija branila. U Siriji izlazi stotine hiljada ljudi na ulice pa rezim ubija svakog ko mu izadje na crtu. Nemoj mnogo da verujes u "demokratska ljudska prava".

Ja ću se truditi da idem na proteste, više zbog mog deteta jer neću da raste u nenormalnoj i nemoralnoj zemlji sa GMO hranom i ostalim Bogu protivnim stvarima.

Niko ti ne brani da dete hranis sa zdravom hranom. Proizvedi organsku hranu i hrani dete.

Mislim da kad bi se svi pomolili Bogu i izašli na ulice da bi pobedili.

Molitva ne vredi nista ako se ne radi onako kako je Bog zapovedio, ako se ne zivi po Bozjim zapovestima. Mi smo sada pod najtezom okupacijom i sada na snagu stupaju zakoni: "Ako te (okupator) udari po jednom obrazu, okreni mu drugi." Pljunuli smo na slobodu koju smo imali, i sada cemo da se ucimo poslusnosti u neprijateljskim okolnostima.

S druge strane, ja razumem šta kažete, ali takođe snosimo odgovornost i ako ostanemo kući.

Kakvu odgovornost snosimo? Snosimo odgovornost ako radimo nesto sto je pogresno i sto nije ugodno pred Bogom.

Što se tiče života u prirodi ja trenutno nisam spreman na to jer smo i ja i moj otac rođeni u gradu. Nikad nisam radio sa zemljom, i čak i da naučim, ništa mi to ne garantuje. Ako bude gladi ne verujem da će mi pomoći to što sam u prirodi, jer i u prirodu može da dođe milicija i zapleni sve i ubije me. Ostajem u gradu i uzdam se jedino u Boga. Molim se svaki dan da moja porodica, moji roditelji ali cela Srbija bude među onima koji "u dane gladne biće siti".

Sve sto si napisao je zabluda kojom umirujes svoju necistu savest. Sve sto si napisao je teoloski katastrofalno. Navukao si se na drogu (zivot u sistemu) i neces da se skidas sa droge. Posledica je sigurna smrt i stradanje. Ne bih voleo da sam na tvom mestu.

Inače hvala što ste postavili Bibliju prvi put sam pročitao ceo Stari Zavet. Iako se ne slažem u svemu sa vama smatram da ste blago ovom narodu.

Blago dolazi od Boga, a ja mogu samo da budem kanal preko koga Bog ponesto uradi.
 
Miroljub Petrovic
mb060083d - poruka glasi:
Gospodine Petrovicu,

Dosta sam vasih predavanja saslusao i u sustini jasna je stvar da je koncept stvaranja jedini naucno validan. Voleo bih da u ovoj nasoj zemlji dodje do neke vrste naucnog preokreta tj da se citava nauka lepo zasnuje na tom konceptu stvaranja. I da se fino ulaze u npr taj vas centar za prirodnjacke studije,da se okupe naucnici iz celog sveta i da se pokrene jedan ozbiljan naucni projekat. Mislim da to ne bi bio nikakav problem da se ostvari samo ako bi neka normalna patriotska vlast dosla (Dveri npr,ili ko vec),cemu se svi iskreno nadamo. I onda lepo da se oni glupi ateisticki pristupi lepo izbace komplet i iz obrazovanja i iz nauke. Sta vise da se mlatimo sa necim sto nije tacno. A sto se tice nemorala,ja bi npr to poceo da resavam tako sto bi promovisao moralne vrednosti,tako da nemoral polako izmodi. Preko sredstava javnog informisanja,bilborda,novina,interneta,interesantnih igara,itd... I jednostavno bi glupe i nemoralne stvari polako smorile ljude (ovo govorim jer znam da su mene mnoge lose stvari,koje su vecini interesantne,smorile,jednostavno prestale da mi budu interesantne) i oni bi postepeno,polako postali moralni. I eto nacina da postanemo najjaca drzava na svetu i da svi kao narod ove zemlje sklopimo savez sa Tvorcem. Nije to toliko nemoguce...

Ovo su neka moja vidjenja kako bi otprilike izgledao jedan od mogucih nacina resavanja nasih problema ovde.

Sve je lepo to sto si napisao, ali to je klasicna utopija, od toga nema nista, za sada. To ce biti kad Hristos dodje.

A sada bih vas nesto pitao. Ja sam slusao vase predavanje u vezi sa buducnoscu nase planete. Svi smo svesni da ovako kako je sada nece moci jos dugo,da se blizi nova katastrofa i Bozja intervencija. Prema vasim naucnim procenama,posto ste dosta proucavali to,koji je red velicine vremena za koje ce doci do toga? Da li su u pitanju meseci,godine,decenije?

Govorio sam o tome, treba da procitas prethodne postove od pocetka. U pitanju su meseci i mozda jos koja godina.
 
NM
Miroljube jesul moguce nasledne bolesti da dijete npr ispasta radi roditelja
 
SRBKrajina
Miroljube, obavesten sam da eksperti sa vaseg instituta rade na pravljenju preparata protiv celavosti. Posto ima zainteresovanih, mozete li reci u kojoj je to fazi, kad da ocekujemo konacni produkt?
 
Miroljub Petrovic
NM - poruka glasi:
Miroljube jesul moguce nasledne bolesti da dijete npr ispasta radi roditelja

Deca ispastaju uglavnom zbog loseg vaspitanja koje su dobili od svojih roditelja. Ostala ispastanja su dosta redja, ali i sa njima moze da se zivi i da se izadje na kraj sa problemima.
 
Miroljub Petrovic
SRBKrajina - poruka glasi:
Miroljube, obavesten sam da eksperti sa vaseg instituta rade na pravljenju preparata protiv celavosti. Posto ima zainteresovanih, mozete li reci u kojoj je to fazi, kad da ocekujemo konacni produkt?

Bice uskoro obavestenje o tome. U zavrsnoj je fazi.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.52 sekundi!