Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Dusan d - poruka glasi:
Hteo bih nešto da kažem ako bih dozvolili.Ti si često na ovom forumu spomiljo da po striktnom mojsijevom zakonu svaki seksualni odnos pre braka je kurvarstvo i zaslužuje smrtnu kaznu.Naravno daleko od toga da opravdavam odnose pre braka ali u mojsijevom zakonu nije jedino resenje smrtna kazna ako je cura bila kako tamo piše (obesčasćena).Tamo piše ako bi ko obesčastio devicu mora da je uzne za ženu i to je po pravilu rešenje bez smrtne kazne(baš kao u onom filmu, Sarin izbor).U mojsijevom zakonu ima slučaja da su kamenovali žene i ljude koji su varali svoje bračne drugove ali nema primera da je neka devojka bila kamenovana ako bi izgubila nevinost pre braka.Jesam li u pravu?

Sve si dobro razumeo. Samo sto devojka ne bi mogla da se uda ako njen otac ne bi to dopustio i to bi bila velika sramota za porodicu u svakom slucaju (i da je pusti i da je ne pusti da se uda za tog "frajera"). Ali, tu postoji problem sto mladi kurvari mogu da ne prijave svoje kurvarstvo, pa kada dodje do braka i uspostavi se da devojka nije nevina, onda joj sledi smrtna kazna i sramota za porodicu. Dakle, nemoj da se bavis glupim kombinatorikama.
 
VeXx
Koje mesto preporucujete za obilazak Izraela,tj da li izdvajate neka posebna mesta tamo ? Kakva je trenutna situacija tamo za zivot ? Zanima me jer bi voleo posetiti,pa ako se pruzi mogucnost i ziveti u jednoj tako divnoj zemlji.

I da li zle sile biraju koga ce "napasti",ili jednostavno se trude da uniste svakog coveka na zemlji,ma kakav zivot zivi ? Posto pravednicima i ljudima vodjeni Bogom,sotona i demoni ne mogu nista,a samog Isusa,apostole i ljude koji su ih sledili sotona je iskusavao..da li to znaci onda da,kroz te primere kusanja,sotona ne bira metu ,i da sto je covek pobozniji i verniji,to vise sotona pokusava da ga unisti,ako sam dobro razumeo ?
Izmenio/la VeXx na 09.08.2012 01:24
 
Miroljub Petrovic
VeXx - poruka glasi:
Koje mesto preporucujete za obilazak Izraela,tj da li izdvajate neka posebna mesta tamo ? Kakva je trenutna situacija tamo za zivot ? Zanima me jer bi voleo posetiti,pa ako se pruzi mogucnost i ziveti u jednoj tako divnoj zemlji.

Govorio sam o tome u prethodnim postovima.

I da li zle sile biraju koga ce "napasti",ili jednostavno se trude da uniste svakog coveka na zemlji,ma kakav zivot zivi ? Posto pravednicima i ljudima vodjeni Bogom,sotona i demoni ne mogu nista,a samog Isusa,apostole i ljude koji su ih sledili sotona je iskusavao..da li to znaci onda da,kroz te primere kusanja,sotona ne bira metu ,i da sto je covek pobozniji i verniji,to vise sotona pokusava da ga unisti,ako sam dobro razumeo ?

Zle sile (Sotona i demoni) napadaju sve ljude, zele sve da uniste, ali ne mogu da uniste coveka bez covekove dozvole. Oni koji se sklanjaju od greha i zla mogu povremeno da budu provocirani, a neki da budu progonjeni, sto je najveca kompromitacija za Sotonu, ali i jedina opcija za njega kada coveka ne moze da odvoji od Boga.
 
elohim
da li je moguce da jedan narod posrne za tako kratko vreme i da bog dozvoli okupaciju?konkretno mislim na srbiju,imajuci u vidu vladavinu cara dusana,velicinu tadasnje srbije,dusanov zakonik,a onda po dolasku urosa nejakog sve krece da se raspada i turci okupiraju ove prostore,a u pitanju su samo nekoliko desetina godina.zar smo se za tako kratko vreme srozali od velike sile do toga da bude dopustena okupacija sa bozje strane.
 
Miroljub Petrovic
elohim - poruka glasi:
da li je moguce da jedan narod posrne za tako kratko vreme i da bog dozvoli okupaciju?konkretno mislim na srbiju,imajuci u vidu vladavinu cara dusana,velicinu tadasnje srbije,dusanov zakonik,a onda po dolasku urosa nejakog sve krece da se raspada i turci okupiraju ove prostore,a u pitanju su samo nekoliko desetina godina.zar smo se za tako kratko vreme srozali od velike sile do toga da bude dopustena okupacija sa bozje strane.

Mi se srozavamo vec 100 godina, ali ovo u zadnjih desetak godina je intenzivno. Medjutim, jos smo daleko od duhovnog dna kao sto je na Zapadu. Da odes tri dana negde u Evropu ili Ameriku video bi da smo mi "nevini" u poredjenju sa njima, sto bi rekao cuveni guslar Bosko Vujacic.
 
Dusan d
Neni nije tacno jasno sta se desava u Siriji.Ko se protiv koga bije,možete da mi objasnote u dve reči?
 
Miroljub Petrovic
Dusan d - poruka glasi:
Neni nije tacno jasno sta se desava u Siriji.Ko se protiv koga bije,možete da mi objasnote u dve reči?

Objasnio sam u tekstu na donjem linku:

http://www.vaselj.../?lang=lat
 
zvonko
Pomaze Bog Brate Miroljube interesuje me vase misljenje u vezi nastanka kineskog zida dali je on naprvljen od strane ljudi ondasnjeg vremena ili je poput stoun-hendza nastao nadprirodnim delovanjem poz.
 
Miroljub Petrovic
zvonko - poruka glasi:
Pomaze Bog Brate Miroljube interesuje me vase misljenje u vezi nastanka kineskog zida dali je on naprvljen od strane ljudi ondasnjeg vremena ili je poput stoun-hendza nastao nadprirodnim delovanjem poz.

Napravljen je od strane ljudi.
 
Miroljub Petrovic
Ako je neko od clanova foruma vlasnik YouTube kanala "creation6daysdotcom" neka mi se javi na PM ili e-mail:
 
anton
Miroljube,jesi li imao priliku upoznatikojeg mormona.
Nedavno sam o njima gledao jedan dokumentarac.
Čini mi se da su kao osobe jako pobožni i moralni,ali je njihovo učenje težak okultizam i prevara.
 
Miroljub Petrovic
anton - poruka glasi:
Miroljube,jesi li imao priliku upoznatikojeg mormona.
Nedavno sam o njima gledao jedan dokumentarac.
Čini mi se da su kao osobe jako pobožni i moralni,ali je njihovo učenje težak okultizam i prevara.

Dobro si zakljucio. Oni imaju dosta jaku porodicu, ali im je teologija tanka.
 
Gost
Miroljube dali u Davidovo vreme bilo sramota da covek bude obrijan,posto sam negde procitao da kad je David slao neke svoje ljude kod Amonovih sinova, jer je umro vladar njihov (da ukaze postovanje jer je taj vladar bio milostiv prema Davidu) sin tog cara je ove obrio i osekao im haljine,onda je David poslao te svoje ljude cini mi se u Jerihon da tamo ostanu jedno vreme tok im neporastu brade.Dali si upoznat sa tim.
 
Miroljub Petrovic
Gost - poruka glasi:
Miroljube dali u Davidovo vreme bilo sramota da covek bude obrijan,posto sam negde procitao da kad je David slao neke svoje ljude kod Amonovih sinova, jer je umro vladar njihov (da ukaze postovanje jer je taj vladar bio milostiv prema Davidu) sin tog cara je ove obrio i osekao im haljine,onda je David poslao te svoje ljude cini mi se u Jerihon da tamo ostanu jedno vreme tok im neporastu brade.Dali si upoznat sa tim.

U stara vremena svi muskarci na Bliskom istoku su nosili brade. Brada se nikada nije brijala, pa je i pod stare dane bila relativno kratka. Brade su brijali samo homoseksualci (jer su hteli da budu kao zene) i to je bila sramota.
 
Ranko21
Kralj Kraljeva (King of Kings)
http://www.youtub...NCycy0P3OM
 
crnitrn
http://www.pecat....sada-srbe/
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
smesko
procitao sam u knjizi "tajne biblije" da je staljin rekao hipnotizeru mesingu da udje u njegovu kucu bez poziva ako moze, ovaj je morao da hipnotise svo njegovo osoblje i strazare da bi dosao do staljina i pise da je u tome uspeo,sve ih je hipnotisao. da li je moguce da neko ima moc (uz pomoc demona) da hipnotise bilo koga? (druga je stvar ako neko zna cime se ovaj bavi i dozvoli mu da ga hipnotise) i da li moze hipnotisati cak i poboznog,moralnog coveka i naterati ga da uradi sta on zeli? i da li takve osobe ipak ne smeju previse da zloupotrebljavaju tu moc,jer mozda znaju da postoji i bog koji ih moze debelo kazniti ako preteraju?
 
Miroljub Petrovic
smesko - poruka glasi:
procitao sam u knjizi "tajne biblije" da je staljin rekao hipnotizeru mesingu da udje u njegovu kucu bez poziva ako moze, ovaj je morao da hipnotise svo njegovo osoblje i strazare da bi dosao do staljina i pise da je u tome uspeo,sve ih je hipnotisao. da li je moguce da neko ima moc (uz pomoc demona) da hipnotise bilo koga? (druga je stvar ako neko zna cime se ovaj bavi i dozvoli mu da ga hipnotise) i da li moze hipnotisati cak i poboznog,moralnog coveka i naterati ga da uradi sta on zeli? i da li takve osobe ipak ne smeju previse da zloupotrebljavaju tu moc,jer mozda znaju da postoji i bog koji ih moze debelo kazniti ako preteraju?

Pobozan covek koji zivi po Bozjim zapovestima ne moze da bude hipnotisan. Samo ateisti, naivni, neupuceni i nemoralno ljudi mogu da budu hipnotisati, odnosno opsednuti demonima, jer hipnoza je samo drugi naziv za opsednutost demonima. U Staljinovom okruzenju su bili sve blejaci i ateisti, pa ne terba da cudi da je moglo tako nesto da se desi.
 
Gavrilo

Своји на своме или ГМО

http://www.vaselj...e-ili-gmo/
 
Ranko21
Evo film Težina lanaca na youtube profilu Malagurskog, valjda ga više neće uklanjati.

http://www.youtub...ature=plcp
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.52 sekundi!