Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
kotor
Ima li knjiga Slucaj Izlazak u elektronskoj formi?
 
Buduci
Jel ima negde da se nabavi nešto od Josifa Flavija,neka knjižara ili neko od članova ima neku informaciju?
 
paaj
[quote]Buduci - poruka glasi:
Jel ima negde da se nabavi nešto od Josifa Flavija,neka knjižara ili neko od članova ima neku informaciju?

Jevrejske starine, Josif Flavije

http://www.mediaf...59ga2b0uyu
 
Ana
Buduci - poruka glasi:
Jel ima negde da se nabavi nešto od Josifa Flavija,neka knjižara ili neko od članova ima neku informaciju?


Ja sam nabavila dve njegove knjige:Judejske starine i Judejski rat, u antikvarnici/knjižari "Dveri" u jednoj bočnoj ulici koja izlazi na Knez Mihajlovu u Bg-u,prva je nova,druga korištena,
ÄŒitam prvu i veeeeoma sam zadovoljna.
 
Gost
Ana - poruka glasi:
Buduci - poruka glasi:
Jel ima negde da se nabavi nešto od Josifa Flavija,neka knjižara ili neko od članova ima neku informaciju?


Ja sam nabavila dve njegove knjige:Judejske starine i Judejski rat, u antikvarnici/knjižari "Dveri" u jednoj bočnoj ulici koja izlazi na Knez Mihajlovu u Bg-u,prva je nova,druga korištena,
ÄŒitam prvu i veeeeoma sam zadovoljna.
Koliko su kostale te 2 knjige?
 
Ana
Ana - poruka glasi:
Buduci - poruka glasi:
Jel ima negde da se nabavi nešto od Josifa Flavija,neka knjižara ili neko od članova ima neku informaciju?


Ja sam nabavila dve njegove knjige:Judejske starine i Judejski rat, u antikvarnici/knjižari "Dveri" u jednoj bočnoj ulici koja izlazi na Knez Mihajlovu u Bg-u,prva je nova,druga korištena,
ÄŒitam prvu i veeeeoma sam zadovoljna.


DVERI
Beograd, Đure Jakšića 6


Telefon 1: +381 11 638-260
 
Miroljub Petrovic
kotor - poruka glasi:
Ima li knjiga Slucaj Izlazak u elektronskoj formi?

Nema, ali bice uskoro.
 
Miroljub Petrovic
Izvinjavam se sto je sajt bio nedostupan par dana, ali zbog velike posecenosti sajta probijen je limit hostinga, a admin je bio na putu, pa je moralo malo da se saceka dok se stvari srede.
 
bero
Pozdrav svima, imam 2 pitanja.

Mi kod kuce vec duze vrijeme koristimo sojino mlijeko koje sami radimo, ali cuo sam neke price da nema soje koja nije gmo, jel to istina? Za ovu koju mi kupujemo u 10kg vrecama proizvdjac tvrdi da nije gmo.

Kako sad sve vise se vrti ta prica sa cipovima kod ljudi, jel bi se taj problem moglo sa malim elektromagnetskim impulsom rjesiti Smile ?
 
Jelena V
kotor - poruka glasi:
Ima li knjiga Slucaj Izlazak u elektronskoj formi?


Ima. Evo link za skidanje: https://hotfile.c...k.pdf.html

Ja sam je jedva našla na nekom sajtu, ne sećam se više gde i skinula sam je, pa sam je postavila na ovaj sajt. Nadam se da ćete uspeti da je skinete.
Knjiga nije sređena, ali neće smetati za čitanje.
Pozdrav.
 
pravonazivot.webs.com
nikola
http://www.youtub...e=youtu.be
 
Miroljub Petrovic
bero - poruka glasi:
Pozdrav svima, imam 2 pitanja.

Mi kod kuce vec duze vrijeme koristimo sojino mlijeko koje sami radimo, ali cuo sam neke price da nema soje koja nije gmo, jel to istina? Za ovu koju mi kupujemo u 10kg vrecama proizvdjac tvrdi da nije gmo.

Po zakonima Srbije, zabranjen je promet i proizvodnja GMO, ali to ne znaci mnogo. Mislim da kod nas GMO jos uvek nije usao na velika vrata i da su plodovi jos uvek bezbedni.

Kako sad sve vise se vrti ta prica sa cipovima kod ljudi, jel bi se taj problem moglo sa malim elektromagnetskim impulsom rjesiti?

To se resava tako sto covek sacuva dostojanstvo. Ko se pretvori u govedo, njega ce da cipuju. Govorio sam o tome, procitaj prethodne postove.
 
jolovicn
http://www.nspm.r...ntaza.html
 
Miroljub Petrovic
Permakultura: Farma Sepa Holcera

https://vimeo.com...
 
anton
Dobro je poznato da je u doba kada su ovim prostorima vladali komunisti, homoseksualizam bio zabranjen,kako svaka njegova promocija,onako čak i sam homoseksualni odnos.

E, sada, mene zanima zašto danas na gay paradama homoseksualci ističu komunističke i antifašističke simbole,kada se zna da su u tim sistemima oni bili potpuno zabranjeni i ugnjetavani.

 
Miroljub Petrovic
anton - poruka glasi:
Dobro je poznato da je u doba kada su ovim prostorima vladali komunisti, homoseksualizam bio zabranjen,kako svaka njegova promocija,onako čak i sam homoseksualni odnos.

E, sada, mene zanima zašto danas na gay paradama homoseksualci ističu komunističke i antifašističke simbole,kada se zna da su u tim sistemima oni bili potpuno zabranjeni i ugnjetavani.

Odredjena drustvena uredjenja su prilagodjena odredjenoj kulturi. Kada se pojavio komunizam, kao satanski koncept, od je zvanicno bio protiv homoseksualizma, ali je bio za legalizaciju predbracnih odnosa, razbijanje porodice i sl. "Drugarice" (komunisticke aktivistkinje) su nakon Drugog svetskog rata obilazile sela i gradove u Jugoslaviji i "objasnjavali" ljudima da je u redu da se mladi "zabavljaju", da zene treba da budu "ravnopravne" sa muskarcima u svemu, da treba da idu da rade u fabriku i budu "slobodne", a ne da budu "robovi" dece i porodice, itd. Takozvana "seksualna revolucija" je bez problema zahvatila i komunisticke zemlje. Naravno da je Sotona znao da ne moze odmah da uvede homoseksualizam u patrijahalna drustva, ali moze da krene da razbija porodicu, pa kad ljudi krenu u greh, lako ce posle biti podlozni za jos veci greh.

To je kao kad bi uveo zabranu heroina, a legalizovao marihuanu. U drugom koraku, kad se ljudi navuku na marihuanu, lako ces da im uvedes tezu drogu - heroin.
 
milutinn
Old Homosexual Warning Commercial
https://www.youtu...re=related



 
peki_90

Peki, Peki... Supa se jede kasikom, a ako jedes supu kao krava kad pije vodu sa korita, onda svasta moze da ti se desi, mogu rezanci da ti se uhvate i za usi.


a ne, ne Wink
nije u tome poenta
kad jedes supu dugacka brada ti upada u tanjir, pa postoji rizik od pecanja rezanaca Grin

Stvarno si u pravu, ruska vlast predstavlja pravi primer moralnosti. Treba svi da sledimo Putina i ruskog patrijarha Kirila... Kao sto se ti odusevljavas Putinom, tako se katolici sirom sveta odusevljavaju papom, a ne vidite da su oni igraci iz iste price koja vodi u propast.

Slazem ovde sa tobom potpuno
Samo objasni ti to ovim nasim balavim pseudopatriotama.
Putin je jedan ogavni diktator, i u to ime evo jedna Jevrejska(na jidisu) pesma koja kritikuje autokratiju u Rusiji: http://www.youtub...ft9iuZu0AI
Grin
Izmenio/la peki_90 na 20.08.2012 15:50
 
Booris
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Upravo sam dobio potvrdu informacije koju sam cuo pre par meseci, pa da je podelim. Naime, jedan oficir Republike Srpske (RS), koji ucestvuje u organizaciji prijema stranih gostiju u RS, potvrdio je da je cuo od vise izraelskih diplomata da je jevrejski lobi sprecio da NATO okupira celu RS. Kao sto je poznato, Vojska RS i Republike Srpske Krajine (RSK) su pobedjivale na svim frontovima Alijine i Tudjmanove bojovnike, uprkos velikoj novcanoj i vojnoj pomoci medjunarodne zajednice. Ali, kada se NATO umesao u sukob, 1995. godine bili su zestoko bombardovani svi polozaji Vojske RS i RSK, tako da je povlacenje bilo neminovno, a Alijini i Tudjmanovi bojovnici su samo ulazili u prazan prostor (Knin, Drvar i druge gradove), iako se oni sada hvale svojim "velikim vojnim uspesima". Banjaluka je bila pred padom, linija odbrane prakticno nije postojala, a neprijatelj se nalazio na oko 20 km od grada.

Prema izjavi ovog oficira Vojske RS, izraelske diplomate su jasno rekle da se Jevreji pripremaju za novi holokaust koji im se sprema i da Republika Srpska i Srbija predstavljaju koridor za izvlacenje Jevreja i prebacivanje u Izrael, posto se Jevreji najbezbednije osecaju medju Srbima. Zato se jevrejski lobi umesao i sacuvao RS od potpunog pada, kao sto je to bio slucaj pada RSK.

Svaki stanovnik RS je svedok da se iznenada, agresor zaustavio na 20 km od Banjaluke, i od tada vise nije bilo ni puskaranja, a kamoli ratnih dejstava. Postavlja se pitanje: Zasto je do toga doslo, kada sigurno znamo da je zelja Vatikana da zauzme celu BiH i protera sve neposlusne, kao u slucaju RSK? Ovaj oficir tvrdi da nije on jedini cuo te izjave, i da mnogi oficiri RS znaju za to.

Danas sam pričao sa čovekom koji je bio u bliskoj vezi sa Miloradom Dodikom.Rekao mi je da mu je Dodik privatno izjavio da je Republika Srpska opstala,sačuvala se,preživela i spasla se od krvnika samo zato što je kada je Dodik došao na vlast (1998. ako se ne varam.),pustio Jevreje u skupštinu koji su mu zauzvrat pomogli preko svojih prijatelja masona da sačuva RS.
 
Gedeon
http://www.youtub...kM7nL3fiqY
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.51 sekundi!