Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
petarpan
Onaj tko živi časno, pošteno i moralno nikakav ih potres, rat niti druge nedaće ne mogu iznenaditi i pokositi. Preživjeli smo razne okrutne ratove, pa što bi nam bio jedan potres, bilo bi vjerojatno manje mrtvih nego u jednom obrambenom ratu.
 
Miroljub Petrovic
petarpan - poruka glasi:

Onaj tko živi časno, pošteno i moralno nikakav ih potres, rat niti druge nedaće ne mogu iznenaditi i pokositi. Preživjeli smo razne okrutne ratove, pa što bi nam bio jedan potres, bilo bi vjerojatno manje mrtvih nego u jednom obrambenom ratu.

Tako su mislili i prepotopni bezakonici, pa znamo kako su prošli.
 
zoky
Evo jedan dokumentarni film za sve Ustase da se na ovako "veliki dan" mozete ponositi i diciti svome delu kroz istoriju

http://www.youtub...aK3pxGgNUw
 
Krusevljanka
molim Boga da pusti oganj i sumpor na Haski tribunal,ili neki jak zemljotres,dosta je bilo!znam da ces me kritikovati Miroljube zbog ove recenice,ali ne mogu vise,koliko mi je rodbine ubijeno na Kosovu,kao i mnogima u Hrvatskoj,ko je platio za te zlocine,niko! sud Bozji niko nece izbeci,zapamti petarpan!
 
Marko8
Jedno pitanje u vezi države Izrael. Svi znamo da moderna država Izrael postoji nekih 60-ak godina. Zanima me kako objasniti nekome tko nije vjernik da područje koje je oduzeto Palestini i šire zapravo pripada Izraelu? To pitam jer mislim da većina ljudi mrzi Izrael jer ga smatra okupatorom na Palestinu.
 
petarpan
Ko će platiti našim generalima što su prošli kalvariju (8 godina zatvora i progon od samog "vrha" u Hrvatskoj, također naložen od "prečasnog" Haaškog suda), bili su čak osuđivani od samog predsjednika države, poznatog vam Stjepana Mesića i gonjeni od Vlade RH, kako bismo se pokorili ovima iz Europske tunguzije a sad su odjednom ponosni Hrvati.
Nemojte misliti da je njihov put bi posut ružama,... tko će im vratiti odsjedeno jedno desetljeće u zatvoru. Zapamtite, nitko (na ovoj Zemlji)! Tko će vratiti mojim prijateljima pobijene očeve, djedove, stričeve...!? Tko? Ljudi moji, nisu oni ginuli iz objesti, već iz moralne obveze prema svojoj državi i njezinim građanima. Hvala Bogu da postoji jedan pravedan sud, a to je Božji sud pred kojeg ćemo svi stati... i ne bih se niti usudila govoriti o tome koji je narod više moralno posrnuo. Ako vam je glavni izvor informiranja o stanju u Hrvatskoj-Index i sl., onda mi je stvarno žao što je tako.
 
kimiig
http://www.mondo...._Gazu.html [/quote]
Profesore, da li je došao pravi trenutak da idemo u Izrael i pomognemo braći u oslobađanju od neprijatelja?[/quote]

Trebaćemo mi uskoro Srbiji da je branimo od krvoloka koji će da nagrnu, pošto je sad po presudi iz Haga potpuno legalno i legitimno ubijati Srbe.
Our virtues stink before YHWH
 
zoky
Покрет Двери позива све српске родољубе на свенародни протест против Хашког трибунала и Европске Уније, који ће се одржати у суботу, 17. новембра у 15 часова испред седишта Европске Уније у Београду (Владимира Поповића 40а, блок 19 код Сава центра на Новом Београду)!

http://www.dveris...a-i-eu.php
 
AD
Evo kako se Palestinci prave zrtve i kako se foliraju kada se ukljuce kamere..

http://www.youtub...r_embedded
 
Miroljub Petrovic
zoky - poruka glasi:

Evo jedan dokumentarni film za sve Ustase da se na ovako "veliki dan" mozete ponositi i diciti svome delu kroz istoriju

http://www.youtub...aK3pxGgNUw

Nema potrebe da ovde postavljas video materijale namenjene ustasama, jer ovde ustase ne dolaze. Dolaze Hrvati, koji su nasa braca, neki su manje zastranili, neki vise, isto kao i Srbi koij su manje ili vise zastranili. Danasnja odluka Haskog tribunala je fenomenalna stvar koja ce ojacati patriotski front u Srbiji. Veliki problem bi nastao da su doneli odluku da se Srbija odmah primi u Evropsku Uniju i da su Srbiji dali kredite u izobilju, kao sto su to dali Hrvatskoj. Onda bi nas upropastili i ne bi nam bilo spasa. Ovako, sami su sebi dali autogol i ojacali front onih protiv kojih se bore. Dakle, uzivaj i gledaj kako nas neprijatelj sam sebe unistava i kako Bog sve vodi. Ostalo je samo da se mi dovedemo u red i da preuzmemo stvar u svoje ruke kad neprijatelj sam sebe unisti.
 
Miroljub Petrovic
Krusevljanka - poruka glasi:

molim Boga da pusti oganj i sumpor na Haski tribunal,ili neki jak zemljotres,dosta je bilo!znam da ces me kritikovati Miroljube zbog ove recenice,ali ne mogu vise,koliko mi je rodbine ubijeno na Kosovu,kao i mnogima u Hrvatskoj,ko je platio za te zlocine,niko! sud Bozji niko nece izbeci,zapamti petarpan!

Ja se bojim da ce oganj da padne na tvoju kucu, ako se budes nervirala sto Ronaldo nije dao gol Valensiji i sto je Haski tribunal sam sebi dao autogol. Treba da se radujes i veselis sto nasi neprijatelji sami sebe unistavaju. Haski tribunal radi za nas, kako to ne vidis? Petar Pan je dobar momak, malo je zastranio, ali mlad je, ima vremena za njega. Covek dolazi ovde, uci, skida fazone, bice nesto od njega.
 
Miroljub Petrovic
Marko8 - poruka glasi:

Jedno pitanje u vezi države Izrael. Svi znamo da moderna država Izrael postoji nekih 60-ak godina. Zanima me kako objasniti nekome tko nije vjernik da područje koje je oduzeto Palestini i šire zapravo pripada Izraelu? To pitam jer mislim da većina ljudi mrzi Izrael jer ga smatra okupatorom na Palestinu.

Ne mozes nekome da objasnis da je Bog stvorio ovaj svet ako je naopako naucen da veruje u evoluciju. Onaj ko nezna elementarne stvari iz istorije i teologije ne moze da razume sustinu sukoba u Izraelu. Sotona je od ljudi napravi ovce i sada sa njima manipulise na razne nacine protiv Boga.
 
AD
A evo jos jednog kraceg dokumentarca o tome kako Palestinci reziraju napade na njih, prave glumacke ekipe na terenu.

http://www.youtub...re=related
 
Miroljub Petrovic
petarpan - poruka glasi:

Ko će platiti našim generalima što su prošli kalvariju (8 godina zatvora i progon od samog "vrha" u Hrvatskoj, također naložen od "prečasnog" Haaškog suda), bili su čak osuđivani od samog predsjednika države, poznatog vam Stjepana Mesića i gonjeni od Vlade RH, kako bismo se pokorili ovima iz Europske tunguzije a sad su odjednom ponosni Hrvati.
Nemojte misliti da je njihov put bi posut ružama,... tko će im vratiti odsjedeno jedno desetljeće u zatvoru. Zapamtite, nitko (na ovoj Zemlji)!

Treba da znas da neko ko je izabrao da bude general u vojsci neke savremene demo(n)kratske drzave izabrao je da izvrsava sva naredjenja koja se pred njega postave bez obzira na moralne implikacije. Danas u vojsku idu uglavnom najgori ljudi, oni koji nemaju posao i koji ce radom za vojsku (mafiju koja kontrolise drzavu) biti placeni. Ta prica o patriotizmu je danas neozbiljna. Oni rade za novac, i izvrsavaju sva naredjenja da bi prehranili sebe i svoje porodice (ako ih imaju).

Ante Gotovina je klasican ulicar i dripac (pogledaj njegovu biografiju) koji je otisao u vojsku jer je bio dobro placen. Odblejao je 8 godina u poluhotelu Haskog tribunala i od njega su sada napravili nacionalnog heroja. To nije mogao nikada da postigne u bilo kom drugom poslu. Da mu je neko ponudio da ode da kopa kanale u Nemackoj osam godina, on bi verovatno pristao i vise bi se mucio nego za ovih osam godina u Hagu, a nikada ne bi mogao da zaradi koliko ce sada da zaradi i da stekne (kratkotrajnu) slavu koju je sada stekao. Naravno, to je lazna slava od polupane i izmanipulisane rulje koja stenje pod evropskim zakonima i koju vode kao stoku na klanje.

Tko će vratiti mojim prijateljima pobijene očeve, djedove, stričeve...!? Tko?

To je kao da pitas: Ko ce vratiti silne ljude koji su umrli od duvana, alkohola, droge? Ljudi su bili izmanipulisani i nastradali su.

Ljudi moji, nisu oni ginuli iz objesti, već iz moralne obveze prema svojoj državi i njezinim građanima.

Oni su bili izmanipulisani i mislili su da ginu za svoju drzavu, a ustvari su ginuli za interese kriminalaca iz Vatikana koji su zeleli da ovaj deo sveta stave pod svoju kontrolu. Da su oni ginuli za svoju drzavu, njihova zrtva ne bi bila uzaludna. Ali, posto vidimo da je narod prevaren, da zivi mnogo gore nego sto je ziveo, da su mafijasi sve uzeli pod svoje, da nema pravde, da pljackaju seljake, unistavaju omladinu, uvode gej parade, vidimo da su ti jadni ljudi uzalud ginuli, da su bili izmanipulisani. Gotovina je profesionalac koji radi za novac i on je svesno stavljao glavu u torbu. Zalosno je za one ljude koje su bili regrutovani, i koji su nahuskani verovali da rade za dobrobit svoje dece, a danas okupator od njihove dece pravi kurve, gejeve, ateiste, evropljane, sataniste. Mucni malo glavom, nemoj slepo da verujes medijskim blebetanjima i jezuitskoj propagandi.

Hvala Bogu da postoji jedan pravedan sud, a to je Božji sud pred kojeg ćemo svi stati...

Na zalost, bog u koga ti verujes je Sotona, kao i u slucaju vecine hriscana na zemlji. Da je tvoj Bog biblijski Bog, ne bi tako govorila. Ti verujes crkvi, i ona je tvoj bog, i zato ces tako da prodjes ako se ne prizoves pameti.

i ne bih se niti usudila govoriti o tome koji je narod više moralno posrnuo.

Zasto se ne bi usudila? Pa zar nije posteno da se moralno posrnuli Srbi hvale sto u Srbiji ne moze da se organizuje gej parada? Srbi jesu posrnuli, ali kako kaze cuveni guslar Bosko Vujacic, "mi smo nevini u poredjenju sa zapadnjacima". Zar moralno posrnuli Jevreji nemaju pravo da se hvale sto su uspeli da ocuvaju svoje postojanje i identitet iako su okruzeni sa preko 210 miliona neprijatelja? Nemoj da izjednacavas sve narode i sve ljude, i da iznosis neozbiljnu tvrdu kako su "svi isti". Nisu svi isti. Zna se gde ima vise gostoprimstva, pozrtvovnosti, morala i dr. Onaj kome je "sve isto" zaista ima problem sa svojim duhovnim culom jer nije u stanju da prepoznaje neke vazne stvari.

Ako vam je glavni izvor informiranja o stanju u Hrvatskoj-Index i sl., onda mi je stvarno žao što je tako.

Ko bre ovde cita hrvatske portale? Ovde se ne citaju ni domaci portali jer su svi pod kontrolom okupatora, osim nekoliko manjih patriotskih.
 
Miroljub Petrovic
kimiig - poruka glasi:

http://www.mondo.rs/s266924/Info/Svet/Izraelci_krenuli_na_Gazu.html

Profesore, da li je došao pravi trenutak da idemo u Izrael i pomognemo braći u oslobađanju od neprijatelja?


Trebaćemo mi uskoro Srbiji da je branimo od krvoloka koji će da nagrnu, pošto je sad po presudi iz Haga potpuno legalno i legitimno ubijati Srbe.[/quote]
Dobro je sto u Srbiji jos ima takvih kao ti koji ce da je "brane". Dobro je sto se desilo ovo u Hagu da se i tebi otvore oci i da napokon zakljucis neke stvari.
 
Miroljub Petrovic
zoky - poruka glasi:

Покрет Двери позива све српске родољубе на свенародни протест против Хашког трибунала и Европске Уније, који ће се одржати у суботу, 17. новембра у 15 часова испред седишта Европске Уније у Београду (Владимира Поповића 40а, блок 19 код Сава центра на Новом Београду)!

http://www.dveris...a-i-eu.php

Momentalno zaseda Centralna otadzbinska uprava CPS-a na kojoj bi trebala da se donese odluka da se obezbede dva pecena prasica i balon piva, i odnese u sediste EU u Beogradu (jer oni to vole da jedu i piju), sa prigodnim pismom zahvalnosti sto su svojim ponasanjem dodatno otvorili oci narodu Srbije da vidi ko im je pravi neprijatelj.
 
mumin
http://dnevnik.hr...erale.html
 
crnitrn
Bas kao sto ste rekli, Gotovinu su oslobodili na zalbu. Slazem se da je ovo dobro za nas!

Sto se tice onog drveta Paulija kontaktirao sam sestru koja je sumar kaze da je istina sto pricaju o njemu u 10 godini ima stablo kao druga drva sa 30-50 godina!
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
Miroljub Petrovic

Ovo je vrlo interesantno. Tako su jezuiti podmetnuli otpale Jevreje da vode njihovu politiku na Bakanu (Olbrajtovu, Holbruka, Klarka...) i tako peru ruke do svega sto rade.
 
velja
Australija izručuje kapetana Dragana

Ekstradicija Dragana Vasiljkovića, poznatijeg kao kapetan Dragan, odobrena nakon što Vasiljković nije uspeo da ubedi australijsku vladu da treba da ostane u toj zemlji, piše list "Australijan".

Australijski ministar unutrašnjih poslova Džejson Kler doneo je odluku o izručenju Dragana Vasiljkovića Hrvatskoj koja ga tereti za ratne zločine, javlja list Australijan.

http://www.rts.rs...agana.html
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.52 sekundi!